Головна » 2015 » Червень » 16 » Міста і райони. 11-14 червня. Частина ІІ
11:38
Міста і райони. 11-14 червня. Частина ІІ

СНЯТИН
Кубок. 1/8 фіналу. Матчі-відповіді

Підвисоке - Вовчківці - 3:4  (перша гра - 0:4)
Попельники - Видинів - 0:3 (2:4)
ФК «Кулачин» Снятин - Рудники - 0:1 (1:4)
Любківці - Прутівка - 3:5 (4:3)
Задубрівці - Борщів - 1:0 (0:0)
Трійця - Стецева - -:+ (-:+)
Будилів - Потічок - 3:1 (1:0)
Белелуя - Устя - 3:1 (0:1)

1 ліга. 8 тур
Прутівка - Стецева - 3:2
Задубрівці - Підвисоке - 0:0
Джурів - Залуччя - 0:2
Потічок - Будилів - 1:3
Борщів - Устя - 2:0
Видинів - Вовчківці - 0:1
Белелуя - вільна від гри

Становище команд
                 І   В Н П    М    О
Вовчківці   8  8  0  0  31-5  24
Будилів     8  5  1  2  18-6  16
Борщів      7  4  1  2  13-9  13
Підвисоке  7  3  4  0  12-4  13
Белелуя     7  4  0  3  15-14  12
Задубрівці  8  3  3  2  12-7  12
Прутівка     8  3  3  2  13-13  12
Видинів      7  3  0  4  13-13  9
Залуччя      7  2  2  3  6-13   8
Стецева      7  2  1  4  10-10  7
Устя            8  1  2  4  8-17  5
Джурів        7  1  1  5  12-29  4
Потічок       7  0  0  7  4-23  0

2 ліга. 7 тур
Попельники - Трійця - 4:3
Балинці - "Стара Сеньйора" Заболотів - 2:1
Іллінці - ФК «Кулачин» Снятин - 5:4
Ганьківці - Любківці - 2:1
Келихів - Красноставці - 2:1
Олешків - Рудники - 2:2
Русів - Новоселиця - 2:1

Становище команд
                    
І   В Н П    М    О
Русів            8  6  1  1  13-4  19
Попельники   8  5  1  2  18-11  16
Балинці         8  5  1  2  17-16  16
Рудники        8  4  3  1  23-14  15
Іллінці            8  5  0  3  23-25  15
Келихів          8  4  2  2  18-14  14
Снятин          8  4  1  4  13-14  13
Новоселиця   8  4  0  4  16-12  12
Трійця            8  3  2  3  14-11  11
Ганьківці        8  2  2  4  8-13   8
Любківці        7  2  0  5  10-15   6
Олешків         8  1  3  4  16-21  6
Красноставці  8  1  0  7  12-21  3
Заболотів       8  1  0  7  13-25  3

Детальніше - Футбол Снятинщини

ТИСМЕНИЦЯ
Кубок. 1/4 фіналу. Матчі-відповіді 
Старі Кривотули - Чорнолізці - 0:2 (перша гра - 0:7) 
Тязів - Довге - 2:2 (2:4) 
Черніїв - Павлівка - 7:0 (3:5)
Підлужжя - Загвіздя - 3:4 (0:4)

Прем'єр-ліга. 8 тур
Черніїв - Старий Лисець - 5:2
Єзупіль - Радча - 6:0 
Підлісся - Липівка - 2:2
Павлівка - Чорнолізці - 1:2
Клубівці - Драгомирчани - 2:2
Пшеничники - Загвіздя - 1:3
Чукалівка - Лисець - 1:2

Становище команд
                      І  В  Н  П    М   О
Чорнолізці      8  6  2  0  18-4  20
Павлівка         8  5  1  2  18-6  16
Загвіздя         8  5  1  2  18-8  16
Лисець           8  5  0  3  16-8  15
Єзупіль           8  4  1  3  13-12  13
Черніїв            7  3  3  1  18-10  12
Клубівці          7  3  2  2  11-12  11
Підлісся          8  3  1  4  13-11  10
Ст. Лисець      8  2  4  2  14-15  10
Липівка           8  2  3  3  10-18  9
​Драгомирчани 8  1  5  2  7-9  8
Чукалівка        7  1  2  4  7-16  5
Пшеничники    7  1  0  6  6-17  3
Радча             8  0  1  7  5-28  1

1 ліга. 7 тур
Березівка - Тязів - 1:1
ФК "Угринів" - Довге - 1:0
Одаї - "Сокіл" Угринів - 4:2
Старі Кривотули - Милування - 2:1
Стриганці - Марківці - 2:1
Стебник - Підлужжя - 4:4

Становище команд
                       І  В  Н  П    М   О
Ст. Кривотули  6  5  0  1  19-8  15
Стебник           6  3  3  0  16-12  12
Тязів               6  3  2  1  12-4  11
Березівка        7  3  2  2  18-14  11
Підлужжя        6  3  1  2  25-15  10
Милування      6  3  1  2  10-8  10
ФК "Угринів"   7  3  1  3  12-13  10
"Сокіл" У         6  3  0  3  13-17  9
Довге              7  2  2  3  13-9   8
Одаї               5  2  0  3  16-17  6
Марківці          7  1  0  6  15-28  3
Стриганці        6  1  0  5  9-31  3

ТЛУМАЧ
1 ліга. 9 тур

Олеша - Буківна - 2:4 
Ісаків - Грушка - 0:1 
Остриня - Живачів - 3:0 
Королівка - Нижнів - 2:3
Надорожна - Прибилів - 2:2 
Колінці - Гарасимів - 6:0

Становище команд
                   І  В  Н  П    М     О
Живачів       9  7  0  2  23-10  21
Грушка        9  6  1  2  21-11  19
Остриня       9  6  1  2  20-11  19
Ісаків           9  4  3  2  23-15  15
Прибилів      9  4  3  2  16-13  15
Колінці         9  5  0  4  12-9  15
Надорожна   9  4  2  3  13-9  14
Нижнів         9  3  4  2  20-17  13
Буківна        9  3  3  3  17-14  12
Королівка     9  1  1  7  12-23   4
Гарасимів     9  0  3  6  14-35  3
Олеша          9  0  1  8  8-32   1

2 ліга
Група А

Становище команд. І коло
                    І  В  Н  П   М    О
Братишів      7  6  1  0  30-5  19
Вікняни         7  5  2  0  20-2  17
Гостів           7  5  1  1  32-12  16
Локітка         7  3  1  3  13-18  10
Палагичі       7  2  0  5  7-20  6
"Єдність" Грушка 7  2  0  5  7-29  6
Петрилів       7  1  1  5  11-21  4
Олешів         7  0  2  5  6-19  2

Група Б 

Становище команд
                        І  В  Н  П   М    О
Хотимир           6  5  1  0  17-1  16
Бортники          6  4  1  1  22-7  13
Жуків               6  4  1  1  16-5  13
Яківка              6  2  2  2  10-5   8
Озеряни           6  2  2  2  11-14  8
ФК "Підвербці" 4  1  2  1  5-5    5
Пужники           6  1  2  3  5-9    5
"Дністер" Підвербці 6  1  1  4  9-25  4
Живачів-2         6  0  0  6  3-27  0

БРАМКИ

Переглядів: 369 | Додав: bramki | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 2
2  
березівка-тязів 1-1,угринів-довге 1-0,стриганці-марківці 2-1

1  
стебник-підлужжя 4-4 нічия,а не 4-2

Ім`я *:
Email *:
Код *: