Головна » 2015 » Червень » 15 » Міста і райони. 11-14 червня. Частина І
08:03
Міста і райони. 11-14 червня. Частина І

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
6 тур

"Феміда" - "Легіон-2" - 4:2
Вовчинець - "Легіон-1" - 2:7
Крихівці - Хриплин - 10:0
"Штурмовик" - "Благо" - 0:4
Матч 5-го туру
"Інваспорт" - "Феміда" - 0:9

Становище команд
                    І  В  Н  П    М   О
"Легіон-1"     7  7  0  0  43-8  21
"Феміда"      7  6  1  0  31-7  19
Крихівці        8  6  0  2  29-8  18
Микитинці     8  4  2  2  18-10  14
"Благо"         7  4  0  3  19-19  12
"Легіон-2"     7  2  1  4  16-17  7
Вовчинець    8  2  0  6  12-22  6
"Штурмовик" 6  1  0  5  3-22  3
Хриплин        7  1  0  6  14-46  3
"Інваспорт"    5  0  0  5  4-30   0    

БОГОРОДЧАНИ
8 тур
Старі Богородчани – Богородчани - 2:3 
Горохолина – Дзвиняч - 1:1
Монастирчани – Глибівка - 1:4
Саджава – Іваниківка - 3:0
Старуня – Росільна - 1:3
Глибоке - вільне від гри

Становище команд
                            І  В  Н  П    М   О
Глибівка               7  6  0  1  29-7  18
Богородчани        7  6  0  1  17-5  18
Ст. Богородчани   8  5  0  3  22-14  15
Росільна               8  4  1  3  14-15  13
Іваниківка             8  4  0  4  13-15  12
Саджава               7  3  1  3  12-9  10
Монастирчани       7  2  2  3  7-12  8
Старуня                7  2  1  4  9-13  7
Дзвиняч                7  2  1  4  10-15  7    
Глибоке                7  1  2  4  11-25  5
Горохолина           7  0  2  5  5-20  2

Детальніше - БРФФ

ГАЛИЧ
1 ліга. 5 тур
"Північ"

Придністров'я - Більшівці - 0:5
Бовшів - Скоморохи - +:-
Дубівці - Нараївка - 4:2
Медуха - Кінашів
Курів - Межигірці - 2:0

Становище лідерів
                   І  В  Н  П   М   О
Бовшів       5  5  0  0  19-3  15
Дубівці       5  4  1  0  15-7  13
Більшівці    4  4  0  0  13-2  12

"Південь"
Вікторів - Залуква - 4:1
Кінчаки - Крилос - 2:4
Блюдники - Маріямпіль - 0:9
Височанка - Мединя - 0:5
Маріямпіль-2 - Бринь - 3:4
Комарів - Острів - 10:0

Становище лідерів
                   І  В  Н  П   М   О
Мединя      5  4  1  0  16-3  13
Комарів      5  3  2  0  20-4  11
Вікторів      5  3  2  0  10-4  11
Бринь         5  3  1  1  12-9  10
Крилос       5  3  1  1  10-8  10

Детальніше - ГРФФ

ГОРОДЕНКА
Кубок. 1/4 фіналу. Перші матчі
Семенівка -  Стрільче - 2:1
Сороки - Копаченці - 4:3
Торговиця  - Чортовець - 1:0
Рашків - Лука - 2:0

1 ліга. 8 тур
Ясенів-Пільний - Семенівка - 6:0
Стрільче - Чернятин - 3:0
Торговиця - Воронів - 5:1
Рашків - Топорівці - 5:0
Олієво-Королівка - Тишківці - 1:2
Котиківка - Чортовець - 0:3 
Глушків - Колінки - 1:1

Становище команд
                            І  В  Н  П    М      О
Рашків                  8  6  1  1  16-6  19
Торговиця             8  6  1  1  19-10  19    
Чернятин              8  6  0  2  16-11  18
Яс.-Пільний           8  5  2  1  32-4  17
Тишківці                8  5  0  3  16-17  15
Стрільче                8  4  1  3  19-11  13
Чортовець             8  4  0  4  19-21  12
Воронів                 8  4  0  4  19-23  12
Семенівка             8  3  2  3  23-17  11
Ол.-Королівка        8  3  1  4  13-20  10
Глушків                 8  1  3  4  6-17  6
Колінки                  8  1  1  6  12-22  4
Топорівці               8  1  0  7  8-24   3
Котиківка               8  1  0  7  5-23   3

2 ліга. 6 тур
Група А


Група Б
 

ДОЛИНА
1 ліга. 7 тур

Тяпче - Надіїв - +:-
Яворів - Одиниця - 3:2
Тисів - Гошів - 2:3
Велика Тур'я - Гузіїв - 4:2
Белеїв - Міжріччя - 1:3
Вигода - вільне гри

Становище команд
                        І  В  Н  П    М    О
Вел. Тур'я         7  4  2  1  19-9  14
Вигода              6  4  2  0  8-3  14
Гошів                6  3  3  0  14-10  12
Одиниця           7  3  2  2  15-11  11
Тяпче                6  3  2  1  12-9  11    
Міжріччя           6  2  2  2  13-8  8
Тисів                 6  2  1  3  17-12  7    
Белеїв               7  1  4  2  13-13  7
Яворів               6  2  1  3  10-11  7    
Гузіїв                 6  0  3  3  6-12  3
Надіїв                7  0  0  7  6-30  0

2 ліга. 7 тур
Витвиця - Тростянець - 6:3
Станківці - Розточки - 2:0
Новичка - Кальна - 1:2
Солуків - Станківці - 2:1
Новошин - Слобода-Долинська - 1:0
Шевченкове - Кропивник - 3:0

Становище лідерів
                        І  В  Н  П    М    О
Новошин          7  5  1  1  18-7  16
Солуків             6  5  0  1  27-9  15
Розточки           6  5  0  1  25-7  15
Шевченкове      7  5  0  2  24-9  15
Станківці           7  5  0  2  19-5 15    

Детальніше - Долинський футбол

КАЛУШ
1 ліга. 7 тур
Студінка - Гуменів - 1:2
Копанки - Негівці - 3:1
Старий Угринів - Сівка-Калуська - 3:2
Вістова - Голинь - 1:1
Перекоси - Довге-Калуське - 1:1
Тужилів - Станькова - 0:3

Становище команд
                     І  В  Н  П   М    О
Станькова     7  6  1  0  22-6  19
Д.-Калуське   7  4  2  1  10-5  14
Голинь           7  3  3  1  8-9   12
Тужилів         7  3  2  2  11-9   11
Студінка        7  3  2  2  11-7  11
Вістова          7  3  1  3  14-6  10
С.-Калуська   7  2  1  4  10-13  7
Копанки         7  2  1  4  7-10  7
Гуменів          7  2  1  4  6-12  7
Ст. Угринів     7  2  1  4  7-16  7
Перекоси       7  1  4  2  7-9   7
Негівці           7  1  1  5  5-16   4

2 ліга. 6 тур
Група А

Боднарів - Бабин-Зарічний - 3:0
Середній Бабин - Підгірки - 1:0
Перевозець - Пійло - 2:2
Грабівка - Новиця - 2:1

Становище лідерів
                      І  В  Н  П   М    О
Грабівка         5  4  0  1  8-4   12
Бабин-С.        6  3  1  2  4-2  10
Перевозець    5  2  2  1  10-6  8

Група Б
Войнилів - Кропивник - 0:0
Довгий Войнилів - Верхня - 5:0
Довпотів - Довжка - 5:1
Кулинка - Томашівці - 4:0

Становище команд
                     І  В  Н  П   М    О
Д. Войнилів   6  5  0  1  23-3  15
Кропивник     6  4  1  1  17-3  14
Верхня          6  4  0  2  18-10  12
Войнилів       6  3  1  2  10-7   10

Детальніше - Калущина футбольна

КОЛОМИЯ
Кубок. 1/4 фіналу

Черемхів - Верхній Вербіж - 3:1
Голосків - Коршів - 1:2
Жукотин - Угорники - 2:1
Іванівці - Сопів - 3:3, по пен. - 7:6

1 ліга. 9 тур
Струпків - Мала Кам`янка - 7:0
Лісний Хлібичин - Жукотин - 0:2
Підгайчики - Дебеславці - перенесено
Угорники - Печеніжин - 3:0 
Воскресинці - Сопів - 4:1
Коршів - Верхній Вербіж - 5:3 
Матеївці - Семаківці - 0:4

Становище команд
                     І  В  Н  П   М    О
Угорники       9  9  0  0  33-5  27
Жукотин        9  7  1  1  21-5  22
Сопів            9  5  2  2  23-16  17
Струпків        9  4  2  3  16-5   14
Печеніжин     9  3  3  3  14-13  12
Коршів           9  3  3  3  17-17  12
Воскресинці   9  3  2  4  9-7  11
Дебеславці    8  3  2  3  14-13  11
Л. Хлібичин    9  3  2  4  6-10  11
Матеївці         9  3  1  5  6-22  10
Семаківці       9  2  2  5  13-18  8
В. Вербіж       8  2  2  4  6-12  8
Підгайчики     7  1  2  4  8-13  5
М. Кам`янка   9  1  0  8  6-36  3

Примітка. В матчі 7-го туру Ступків - Дебеславці (0:0) господарям зарахована технічна поразка (-:+) через участь дискваліфікованого гравця.

2 ліга. 8 тур
Ковалівка - Іванівці - 1:2  
Мала Кам'янка-2 - Королівка-Корнич - 5:1 
Ценява - Джурків -  
Торговиця - Велика Кам'янка - 1:0 
Ворона - Старий Гвіздець - 1:3 
Спас - Голосків - 0:2  
Черемхів - Лісна Слобідка - 5:0

Становище команд
                      І  В  Н  П   М    О
Черемхів        8  7  1  0  34-5  22
Голосків         8  5  2  1  13-4   17
Ліс. Слобідка  8  5  1  2  13-13  16
Іванівці           8  5  0  3  21-7   15
Спас               8  4  1  3  18-9  13
Ст. Гвіздець    8  4  1  3  14-15  13
Королівка-
Корнич            8  4  1  3  14-18  13
Торговиця       8  4  0  4  16-20  12
Ценява           7  3  2  2  9-5    11
В. Кам'янка     8  3  1  4  13-18  10
М. Кам'янка-2  8  3  0  5  19-22  9
Джурків           7  1  2  4  12-19  5
Ковалівка        8  1  0  7  5-24  3
Ворона            8  0  0  8  2-24  0

Детальніше - Футбол Коломийщини

КОСІВ
5 тур

Вербовець - Малий Рожен - +:- (3:0)
Яблунів - Трач - 3:5
Старі Кути - Пістинь - 0:15
Шешори - Березів - 0:1
Тюдів - Слобідка - 1:4

Становище команд
                      І  В  Н  П   М    О
Пістинь          5  5  0  0  34-6  15
Вербовець     5  4  1  0  22-2  13
Березів          5  4  0  1  16-7  12
Трач               5  3  0  2  14-20  9
Шешори         5  2  1  2  10-10  7
М. Рожен       5  2  0  3  8-11   6
Яблунів          5  2  0  3  8-17  6
Слобідка         5  2  0  3  9-10   6
Тюдів              5  0  0  5  8-17  0
Ст. Кути          5  0  0  5  3-32  0

Детальніше - vk.com/football_kosiv

НАДВІРНА
1 ліга. 6 тур

Волосів - Гаврилівка - 3:3
Лісна Тарновиця - "Нафтовик" Битків - 1:2
Тисменичани - Красна - 2:1
Назавизів - Камінне - 1:0
Ланчин - Перерісль - +:-

Становище команд
                        І  В  Н  П   М   О
Тисменичани    5  4  0  1  11-5  12
Волосів            5  3  1  1  12-9  10
Назавизів         5  3  1  1  9-6  10
Ланчин             5  2  2  1  10-9  8
Перерісль         5  2  1  2  10-8  7
Камінне            6  2  1  3  6-6  7
Битків               6  2  1  3  5-8   7
Гаврилівка        6  2  1  3  13-17  7
Ліс. Тарновиця  5  1  1  3  9-12  4
Красна              6  1  1  4  7-12  4

2 ліга. 5 тур
Саджавка - Зелена - 6:1
Молодків - Пасічна - 2:1
Лоєва - Добротів - 1:1
Пнів - Середній Майдан - 5:0
Парище - Гвізд - 2:2
Стримба - Фитьків - 3:5

Становище лідерів
                        І  В  Н  П   М   О
Фитьків            5  5  0  0  24-9  15
Гвізд                5  4  1  1  17-7  13
Саджавка         5  4  1  0  16-6  13
Добротів           6  3  2  1  10-7  11
Парище            5  3  1  1  25-7  10
Стримба           6  3  1  2  17-15  10

Детальніше - Футбол Надвірнянщини

РОГАТИН
Кубок. 1/2 фіналу
(Рогатин)
Рогатин - Лучинці - 0:3
Добринів - Юнашків - 2:2, по. пен. - 5:4

Становище команд. Суперліга
                  І   В  Н  П   М   О
Лучинці      5  4  1  0  15-5  13
Бабухів      5  3  2  0  12-6  11
Рогатин      5  3  1  1  13-6  10
Липівка      5  3  0  2  22-9  9
Юнашків    5  2  3  0  8-3   9
Н. Липиця   5  3  0  2  15-12  9
Букачівці    5  3  0  2  12-10  9
Помонята    5  2  0  3  10-11  6
Добринів     5  1  2  2  5-6   5
В. Липиця   5  1  1  3  8-10   4
Долиняни    5  0  0  5  8-19  0
Васючин     5  0  0  5  4-33  0

1  ліга. 5 тур 
Вільний від гри

Становище лідерів
                  І   В  Н  П   М   О
Конюшки    5  4  1  0  +15  13
Загір'я        5  4  1  0  +14  13
Козарі        5  3  1  1  +5   10
Пуків          5  3  1  1  +2  10

2 ліга. 7 тур
Явче - Підкамінь - 3:2
Беньківці - Сарники - 2:1
Заланів - Залужжя - 0:4
Приозерне - Яглуш - 0:1
Руда - Фрага - 2:1
Чернів - вільний від гри

Становище лідерів
                  І   В  Н  П   М   О
Руда          6  5  1  0  +15  16
Фрага        7  5  1  1  +11  16
Яглуш        7  5  1  1  +11  16
Залужжя    6  5  1  0  +9  16

Детальніше - Футбол Рогатинщини

РОЖНЯТІВ
Вища ліга. 7 тур

Брошнів - Вільхівка - 0:1
Сваричів -Лоп'янка - 4:1
Цінева - Берлоги - 1:2
Рожнятів - Суходіл - 4:0
Нижній Струтин - вільний від гри 

Становище команд
                    І  В Н П     М   О
Рожнятів      7  5  1  1  15-2  16
Сваричів      6  5  1  0  15-2  16
Вільхівка      6  4  0  2  14-9  12
Ниж. Струтин 6  3  1  2  13-13  10
Суходіл        7  2  2  3  18-19  8
Брошнів       6  2  1  3  7-7  7
Лоп'янка       6  2  0  4  6-14  6
Берлоги        6  2  0  4  7-17  6
Цінева          6  0  0  6  9-21  0

2 ліга. 6 тур
Дуба - Петранка - 4:2         
Ясень - Сливки - 2:1         
Спас - Креховичі - 0:3         
Вільхівка-2 - Вербівка - 3:2    
Небилів - Закерничне - 2:2         
Іванівка-Ясеновець - Верхній Струтин - 1:2

Становище команд
                    І  В Н П     М   О
Небилів        6  5  1  0  23-9  16
Креховичі     6  5  0  1  16-8  15
Закерничне   6  4  2  0  24-5  14

Детальніше - Футбол Рожнятівщини

БРАМКИ

Переглядів: 361 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: