Головна » 2014 » Жовтень » 14 » Міста і райони. 11-12 жовтня (Івано-Франківськ, Тисмениця, Тлумач, Галич, Рогатин)
10:59
Міста і райони. 11-12 жовтня (Івано-Франківськ, Тисмениця, Тлумач, Галич, Рогатин)

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

17 тур
"Легіон" - "Благо" - 2:1
"Громадський Форум" - Крихівці - 1:4
"Штурмовик" - Хриплин - 1:1
"Ярковиця" - "Сокіл" - 2:5
Микитинці - Вовчинець - 3:0

Cтановище команд
                       І   В  Н  П     М     О
"Легіон"         17  16  1  0  75-12  49 
Микитинці      17  13  2  2  47-18  41  
Крихівці         16  12  2  2  59-24  38
"Благо"          16  9  3  4  39-20  30      
Хриплин         16  6  1  9  29-33  19
Вовчинець     17  5  2  10  27-45  17  
"Штурмовик"   16  4  1  11  20-46  13 
"Громадський  
форум"           16  4  1  11  17-48  13    
"Ярковиця"     17  3  1  13  18-55  10 
"ІФ-буд-Сокіл" 16  3  0  12  26-56  9

Бомбардири (після 15-го туру): Лукинів (Крихівці) - 23, Процик ("Легіон") - 18, Вонс ("Легіон") - 12, Николишин (Хриплин) - 11, Вістовський ("Благо"), Федина (Крихівці) і Самочко ("Легіон") - по 9, Калакука (Микитинці) - по 8, Скринник і Юхимчук ("Легіон") - по 7 голів.

ГАЛИЧ

1 ліга. Півфінал
Бовшів - Мединя - 1:3
Яблунів - Маріямпіль - 4:2

18 тур
"Північ"

Нараївка - Більшівці - перенесено
Слобода - Тустань - +:-

Становище команд 
                       I    В  Н  П   М     О
Яблунів          16  14  1  1  45-17  43
Бовшів           16  13  2  1  57-9  41
Кінашів          16  10  1  5  30-13  31
Більшівці        15  9  2  4  24-15  29 
Медуха          16  9  0  7  33-26  27  
Слобода         16  4  1  11  7-41  13
​Задністрянськ 16  4  0  12  13-12  12 (знято)
Тустань          16  3  1  12  14-56  10
Нараївка         15  1  1  13  10-44  4

"Південь"
Кінчаки - Комарів - +:-
Крилос - Вікторів - 2:9
Залуква - Крилос-2 - +:-

Становище команд
                   I    В  Н  П   М     О
Мединя      18  14  3  1  57-18  45
Маріямпіль 18  14  2  2  50-19  44
Вікторів      17  10  3  4  45-26  33
Блюдники   18  9  2  7  31-36  29
Залуква      18  7  4  7  24-32  25
Крилос       18  7  0  11  22-50  21
Дубівці       17  5  2  10  28-28  17
Крилос-2     18  5  1  12  20-41  16
Кінчаки       18  6  1  11  18-45  19
Комарів      18  3  0  15  17-17  9 (знято) 

2 ліга
"Північ"

Бринь - Новий Мартинів - 3:2

Становище команд 
                      І   В  Н  П    М    О
Н. Мартинів   12  7  2  3  36-18  23 
Бринь            11  6  4  1  30-16  22
Ганівці           10  6  2  2  27-23  20
Ст. Мартинів  12  4  5  3  14-16  17
Придністров'я 12  3  4  5  29-29  13 
Височанка     11  2  2  7  20-29  8
Острів           12  2  1  9  12-37  7

"Південь"
Становище команд
                      І    В  Н  П      М    О
Вигівка          14  14  0  0  53-13  42
Насташино    14  9  1  4  27-21  28
Курів             14  8  2  4  31-20  26 
Жалибори      14  5  1  8  27-29  16
Скоморохи     14  4  3  7  16-37  15
Куропатники   14  4  1  9  18-32  13
Підшумлянці  14  4  0  10  12-12  12 (знято) 
Дем'янів         14  2  4  8  25-45  10

Детальніше - Галицька РФФ

РОГАТИН

Суперліга. 21 тур
Липівка - Черче - 1:0
Добринів - Юнашків - 4:2
Лучинці - Рогатин - 1:1
Долиняни - Васючин - 5:0 (опротестовано)
Помонята - Верхня Липиця - 1:1
Бабухів - вільний від гри

Становище команд
                  І    В  Н  П    М     О
Добринів   19  14  3  2  45-23  45
Липівка     19  12  3  4  40-23  39
Лучинці     19  9  7  3  42-21  34  
Рогатин     20  9  5  6  35-25  32
Бабухів     19  9  2  8  35-25  29 
Юнашків   19  7  4  8  41-33  25
В. Липиця  19  6  6  7  26-29  24
Долиняни   19  6  4  9  35-41  22
Помонята   19  6  3  10  33-46  21
Черче        19  4  2  13  28-48  14
Васючин    19  3  1  15  33-75  10
Обельниця знята

1 ліга. 21 тур
Чесники - Кліщівна - 1:1
Пуків - Козарі - 2:0
Підкамінь - Підвиння - 3:3
Потік - Жовчів - 1:2
Нижня Липиця - Путятинці - 4:1
Букачівці - вільні від гри

Становище команд
                     I   В  Н  П     М     О
Букачівці     19  16  0  3  71-20  48 
Н. Липиця    19  13  4  2  46-21  43 
Кліщівна      20  12  4  4  47-26  40
Чесники       19  10  7  2  28-19  37 
Козарі          19  8  1  10  29-34  25
Жовчів         19  7  1  11  27-36  22   
Путятинці     19  5  7  7  24-35  22 
Потік            19  5  3  11  25-33  18 
Пуків            19  4  3  12  18-35  15   
Підкамінь     19  3  5  11  27-47  14   
Підвиння      19  4  1  14  22-42  13 
Світанок       знято

2 ліга. І етап

"Схід"
Становище команд
                  І    В  Н  П    М     О
Колоколин 16  13  0  3  52-22  39
Загір'я       16  12  0  4  38-18  36
Конюшки   16  12  0  4  46-16  36
Сарники    16  12  0  4  40-19  36
Явче         16  7  2  7  50-30  23
Діброва     16  7  1  8  32-30  22
Вербилівці 16  3  2  11  17-43  11
Вишнів      16  2  0  14  13-75  6
Чернів       16  1  1  14  21-65  4

"Захід"
Становище команд
                     І    В  Н  П    М     О
Воскресинці 16  15  0  1  56-11  45
Залужжя      16  9  5  2  41-23  32
Руда            16  8  4  4  50-33  28
Яглуш          16  8  3  5  40-31  27
Заланів        15  7  2  6  24-28  23
Фрага           16  4  1  11  32-53  13
Беньківці      16  3  3  10  23-41  12
Долиняни-2   15  3  1  11  21-43  10
Приозерне    16  3  1  12  23-51  10

ІІ етап. 1/2 фіналу
Колоколин - Конюшки - 1:2
Воскресинці - Загір'я - 1:2

Детальніше - Футбол Рогатинщини

ТИСМЕНИЦЯ

Прем'єр-ліга. 21 тур
Радча - Старі Кривотули - перенесено 
Загвіздя - Старий Лисець - 3:1
Клубівці - Липівка - 3:0
Чукалівка - Підлісся - 2:2
Драгомирчани - Єзупіль - 0:0
Чорнолізці - Черніїв - 2:1

Становище команд
                       І    В  Н  П    М     О
Черніїв           21  15  2  4  61-29  47 
Загвіздя         21  12  5  4  40-18  41
Клубівці          21  11  3  7  40-32  36
Підлісся         21  10  6  5  33-20  36
Єзупіль          21  10  5  6  38-27  35  
Ст. Лисець     21  10  3  8  43-36  33 
Чорнолізці      21  11  1  9  40-36  34
Ст. Кривотули 20  8  5  7  29-35  29 
Радча            20  7  6  7  37-36  27 
Драгомирчани 21  4  1  16  14-49  13
Чукалівка        21  2  4  15  16-56  10
Липівка           21  1  7  13  21-37  10

Бомбардири: М. Іванишин (Загвіздя) - 16, Р. Зварич (Черніїв) - по 15, Гайдейчук (Чорнолізці) - 12, Вікуловський і М. Ткачук (Черніїв), Сеньга (Єзупіль) - по 10, Макогоняк (Клубівці), Кудла (Загвіздя) і Пентелюк (Клубівці) - по 9 голів.

1 ліга. 20 тур
Милування - Тязів - 2:1 
Пшеничники - Вільшаниця - +:- 
Довге - Березівка - 4:1
Нові Кривотули - Стриганці - +:-
Одаї - Стебник - 4:3
Підлужжя - Павлівка - +:-

Cтановище команд
                          І   В  Н  П    М     О
Пшеничники     20  15  3  2  44-21  48
Довге               20  14  2  4  58-27  44
Підлужжя         20  11  4  5  36-30  37  
Милування       20  11  3  6  53-34  36
Березівка         20  10  8  4  41-20  36
Стебник            20  10  1  9  42-48  31
Одаї                 20  8  2  10  34-44  26
Тязів                 20  8  1  11  35-36  25 
Нові Кривотули 20  7  3  10  29-48  24  
Павлівка           20  6  2  12  28-44  20 
Вільшаниця      20  5  2  13  20-32  17 
Стриганці          20  0  1  19  18-59  1 (знято)
Сілець              знято

Бомбардири (після 19-го туру): Можджак (Довге) - 25, Легун (Милування) - 24, М. Пилипів (Стебник) - 12, Адамчук (Одаї) і Мокляк (Підлужжя) - по 10, Капраленко (Березівка) - 9 голів.

ТЛУМАЧ

Золотий матч
Грушка - Нижнів - 2:1

1 ліга. 26 тур
ФК "Тлумач" - Живачів - 2:0 
Колінці - Олеша - 2:2 
Остриня - Підвербці - 2:1 
Надорожна - Ісаків - 3:0 
Палагичі - Грушка - 2:5 
Нижнів - Прибилів - 7:3
Королівка - вільна від гри

Підсумкове становище команд 
                    І    В  Н  П    М     О
Грушка       24  18  1  5  72-32  55  
Нижнів        24  18  1  5  98-52  55    
Живачів      24  17  2  5  69-28  53  
Прибилів     24  15  4  5  77-44  49 
ФК "Тлумач" 24  12  5  7  45-21  41     
Колінці        24  11  4  9  32-42  37   
Остриня      24  8  6  10  45-53  30 
Королівка    24  8  3  13  22-41  27 
Палагичі     24  7  3  14  39-51  24  
Надорожна 24  7  3  14  39-70  24   
Ісаків          24  5  5  14  39-57  20    
Олеша        24  5  3  16  33-83  18 
Підвербці    24  4  2  18  24-61  14
Жуків         знято

2 ліга. І етап
Група А

Cтановище команд
                   І   В  Н  П     М     О
Гарасимів  14  10  2  2  46-12  32
Яківка        14  10  2  2  41-11  32 
Хотимир     14  9  0  5  37-23  27
Бортники    14  7  3  4  41-15  24
Пужники    14  7  2  5  39-13  23
Гринівці     14  6  1  7  25-35  19
Озеряни    14  2  0  12  14-58  6 
Живачів-2  14  0  0  14  4-80  0

Група Б

Cтановище команд 
                 І    В  Н  П    М     О
Буківна    14  11  3  0  49-12  36 
Вікняни    14  9  1  4  38-18  28 
Гостів       14  7  4  3  41-28  25
Братишів  14  7  0  7  35-31  21
Антонівка  14  6  3  5  25-28  21
Олешів     14  4  3  7  21-30  15 
Петрилів   14  2  4  8  17-36  10
Локітка     14  0  2  12  17-60  2

Фінал. 6 тур
Яківка - Буківна - 1:2
Бортники - Гостів - 3:0
Хотимир - Братишів - 1:1
Вікняни - Гарасимів - 1:4

Cтановище команд
                  І   В  Н  П    М     О
Буківна      12  7  4  1  26-14  25 
Гарасимів  12  7  2  3  27-20  23
Бортники    12  5  3  4  20-13  18
Хотимир      12  5  2  5  25-24  17
Яківка        12  5  2  5  16-18  17 
Гостів         12  4  2  6  17-21  14
Братишів    12  3  2  7  18-29  11
Вікняни      12  3  1  8  23-35  10 


БРАМКИ

Переглядів: 441 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: