Головна » 2014 » Вересень » 16 » Міста і райони. 10-14 вересня (Івано-Франківськ, Тисмениця, Тлумач, Галич, Рогатин)
09:22
Міста і райони. 10-14 вересня (Івано-Франківськ, Тисмениця, Тлумач, Галич, Рогатин)

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

13 тур
"Благо" - Хриплин - 2:0
Микитинці - ТДВ БМФ-"ІФ-буд-Сокіл" - 7:2
"Легіон" - "Ярковиця" - 8:0
Крихівці - Вовчинець - 4:4
"Громадський Форум" - "Штурмовик" - 2:0
Матч 1-го туру
"Легіон" - "Громадський форум" - +:-

Cтановище команд
                       І   В  Н  П     М     О
"Легіон"         13  12  1  0  58-10  37 
Крихівці         13  10  2  1  53-18  32
Микитинці      13  9  2  2  38-17  29  
"Благо"          13  8  3  2  34-14  27      
Хриплин         12  6  0  6  26-23  18
Вовчинець     13  3  2  8  21-32  11  
"Штурмовик"  12  3  0  9  15-39  9 
"Громадський  
форум"           11  2  1  8  10-36  7    
"ІФ-буд-Сокіл" 12  2  0  10  18-47  6    
"Ярковиця"     12  1  1  10  11-48  4

Бомбардири: Лукинів (Крихівці) - 20, Процик ("Легіон") - 14, Вонс ("Легіон") - 12, Николишин (Хриплин) - 10, Вістовський ("Благо"), Федина (Крихівці) і Самочко ("Лнгіон") - по 8, Скринник і Юхимчук ("Легіон") - по 7 голів.

ГАЛИЧ

1 ліга. 15 тур
"Північ"

Кінашів - Задністрянськ - +:-
Тустань - Бовшів - 0:3
Медуха - Більшівці - +:-
Нараївка - Яблунів - 0:2 

Становище команд 
                       I    В  Н  П   М     О
Бовшів           14  11  2  1  57-9  35
Яблунів          13  11  1  1  39-15  34
Кінашів          13  9  1  3  30-13  28
Більшівці        13  8  2  3  18-9  26 
Медуха          13  7  0  6  26-24  21  
Задністрянськ 14  4  0  10  13-12  12 (знято)
Тустань          13  3  1  9  12-49  10
Слобода         13  2  1  10  7-37  7
Нараївка         14  1  1  12  10-44  4

"Південь"
Крилос-2 - Дубівці - 2:1
Вікторів - Блюдники - 6:0
Комарів - Маріямпіль - -:+
Кінчаки - Залуква - 1:1
Крилос - Мединя - 0:6

Становище команд
                   I    В  Н  П   М     О
Мединя      15  11  3  1  49-16  36
Маріямпіль 15  11  2  2  45-17  35
Вікторів      14  8  3  3  34-21  27
Блюдники   15  8  1  6  28-30  25
Залуква      15  5  4  6  24-31  19
Дубівці       14  5  1  8  28-28  16
Крилос-2     15  5  1  9  18-37  16
Кінчаки       15  5  1  9  17-42  16
Крилос       15  5  0  10  20-41  15
Комарів      15  3  0  12  17-17  9 (знято) 

2 ліга. 13 тур
"Північ"

Старий Мартинів - Придністров`я - 1:1 
Ганівці - Новий Мартинів - 6:3 
Височанка - Бринь - 2:3 

Становище команд 
                      І   В  Н  П    М    О
Н. Мартинів   11  7  2  2  37-16  23 
Ганівці           9  6  1  2  26-20  19
Ст. Мартинів  12  4  5  3  14-16  17
Бринь            10  4  4  2  22-17  16
Придністров'я 11  3  3  5  26-26  12 
Височанка     10  2  2  6  20-29  8
Острів           11  2  1  8  12-31  7

"Південь"
Насташино - Вигівка - 1:4
Куропатники - Підшумлянці - +:-
Курів - Скоморохи - 4:1
Жалибори - Дем'янів - 4:3

Становище команд
                      І    В  Н  П      М    О
Вигівка          13  13  0  0  46-11  39
Насташино    13  8  1  4  27-21  25
Курів             13  7  2  4  31-20  23 
Жалибори      13  5  1  7  27-28  16
Куропатники   13  4  1  8  18-32  13
Підшумлянці  13  4  0  9  12-12  12 (знято) 
Скоморохи     13  3  3  7  15-37  12
Дем'янів         13  2  4  7  23-38  10

Детальніше - Галицька РФФ

РОГАТИН

Суперліга. 17 тур
Лучинці - Добринів - 2:2
Долиняни - Липівка - 1:2
Помонята - Юнашків - 5:3
Верхня Липиця - Бабухів - 0:1
Васючин - Рогатин - 0:3
Черче - вільне від гри

Становище команд
                  І  В  Н  П    М     О
Добринів   16  11  3  2  36-19  36
Липівка     16  10  3  3  37-22  33
Лучинці     15  8  5  2  37-17  29  
Рогатин     16  8  3  5  28-19  27
Юнашків   16  7  2  7  37-27  23
Бабухів     16  7  2  7  29-22  23 
Долиняни  15  5  3  7  28-31  18
В. Липиця 15  4  4  7  20-27  16
Помонята  15  4  2  9  24-43  14
Черче       15  3  2  10  21-40  11
Васючин   15  3  1  11  31-60  10
Обельниця знята

1 ліга. 17 тур
Пуків - Букачівці - 1:7
Підкамінь - Чесники - 1:2
Нижня Липиця - Кліщівна - 4:0
Жовчів - Підвиння - 3:1
Путятинці - Козарі - 5:2
Потік - вільний від гри

Становище команд
                     I   В  Н  П     М     О
Букачівці     16  14  0  2  63-19  42 
Н. Липиця    15  10  3  2  36-16  33 
Кліщівна      16  9  3  4  39-25  30
Чесники       16  8  6  2  24-18  30 
Козарі          15  7  0  8  23-29  21
Жовчів         15  6  1  8  22-25  19   
Путятинці      15  3  7  5  15-23  16 
Потік            15  4  3  8  23-25  15 
Підкамінь     16  3  4  9  22-36  13   
Пуків            16  3  3  10  16-33  12   
Підвиння      15  3  0  12  12-32  9 
Світанок       знято

2 ліга. 16 тур

"Схід"
Діброва - Вербилівці - 3:2
Чернів - Конюшки - 2:4
Явче - Колоколин - 0:1
Вишнів - Сарники - -:+ (0:3)
Загір'я - вільне від гри
"Захід"
Долиняни-2 - Руда - 0:5 (грали у Черчу)
Беньківці - Яглуш - 0:2
Приозерне - Фрага - 5:2
Залужжя - Заланів - 0:0
Воскресинці - вільні від гри

Детальніше - Футбол Рогатинщини

ТИСМЕНИЦЯ

Прем'єр-ліга. 16 тур
Старий Лисець - Пiдлiсся - 0:1
Клубівці - Чорнолізці - 1:0
Загвіздя - Єзупіль - 4:1
Радча - Драгомирчани - 2:0
Чукалівка - Черніїв - 0:5
Липівка - Старі Кривотули - 1:1

Становище команд
                       І    В  Н  П    М     О
Черніїв           17  12  2  3  52-25  38 
Єзупіль          17  9  4  4  28-21  31  
Підлісся         17  9  5  3  29-15  32
Загвіздя         17  9  4  4  34-16  31
Клубівці          17  9  3  5  32-26  30
Ст. Лисець     17  9  2  6  35-26  29 
Ст. Кривотули 17  7  4  6  23-29  25 
Чорнолізці      17  7  1  9  31-35  22
Радча            17  5  6  6  33-32  21 
Драгомирчани 17  3  0  14  11-43  9
Чукалівка       17  2  3  12  13-43  9
Липівка          16  1  5  10  18-28  8 

Бомбардири (після 15-го туру): М. Іванишин (Загвіздя) - 10, Р. Зварич (Черніїв) і Макогоняк (Клубівці) - по 9, Вікуловський (Черніїв), Р. Дмитрів (Ст. Лисець), Гайдейчук (Чорнолізці), Кудла (Загвіздя) і Пентелюк (Клубівці) - по 7 голів.

1 ліга. 16 тур
Вільшаниця - Березівка - 1:2
Тязів - Стриганці - +:-
Милування - Стебник - 3:2
Пшеничники - Павлівка - 5:1
Довге - Одаї - 4:0
Підлужжя - Нові Кривотули - 4:0

Cтановище команд
                          І   В  Н  П    М     О
Пшеничники     16  11  3  2  39-18  36
Довге               16  10  2  4  48-25  32
Березівка         16  9  5  2  35-12  32
Стебник            16  9  1  6  37-38  28
Підлужжя         16  8  4  4  32-24  28  
Милування       16  8  2  6  39-30  26
Павлівка           16  6  2  8  26-39  20 
Тязів                 16  6  1  9  29-31  19 
Нові Кривотули 16  5  3  8  26-39  18  
Вільшаниця      16  5  2  7  17-26  17 
Одаї                 16  5  2  9  23-39  17
Стриганці          16  0  1  15  16-50  1 
Сілець              знято

Бомбардири (після 1-го кола): Можджак (Довге) і Капраленко (Березівка) - по 8, Волосянко Д. (Стебник) і Легун (Милування) - по 7, Адамчук (Одаї), Левицький (Довге), Турик (Пшеничники) і Юрчак (Павлівка) - по 6 голів.

ТЛУМАЧ

1 ліга. 22 тур
Королівка - Колінці - 0:1 
Остриня - ФК "Тлумач" - 1:2 
Надорожна - Живачів - 1:4 
Палагичі - Олеша - 7:2 
Грушка - Підвербці - 5:0 
Нижнів - Ісаків - 4:2

Становище команд 
                    І    В  Н  П    М     О
Нижнів        20  16  1  3  85-37  49    
Грушка       20  15  1  4  51-24  46  
Живачів      20  14  2  4  52-24  44  
Прибилів     20  13  4  3  61-27  43 
Колінці        20  10  3  7  24-26  33   
ФК "Тлумач" 20  8  5  7  32-20  29     
Королівка    21  8  3  10  22-34  27 
Остриня      21  6  6  9  37-42  24 
Палагичі     21  6  3  12  33-42  21  
Ісаків          20  5  5  10  34-38  20    
Надорожна 21  5  3  13  28-62  18   
Олеша        20  4  2  14  24-69  14 
Підвербці    20  2  2  16  15-53  8 
Жуків         знято

2 ліга. І етап
Група А

Cтановище команд
                   І   В  Н  П     М     О
Гарасимів  14  10  2  2  46-12  32
Яківка        14  10  2  2  41-11  32 
Хотимир     14  9  0  5  37-23  27
Бортники    14  7  3  4  41-15  24
Пужники    14  7  2  5  39-13  23
Гринівці     14  6  1  7  25-35  19
Озеряни    14  2  0  12  14-58  6 
Живачів-2  14  0  0  14  4-80  0

Група Б

Cтановище команд 
                 І    В  Н  П    М     О
Буківна    14  11  3  0  49-12  36 
Вікняни    14  9  1  4  38-18  28 
Гостів       14  7  4  3  41-28  25
Братишів  14  7  0  7  35-31  21
Антонівка  14  6  3  5  25-28  21
Олешів     14  4  3  7  21-30  15 
Петрилів   14  2  4  8  17-36  10
Локітка     14  0  2  12  17-60  2

Фінал. 1 тур
Гарасимів - Братишів - 1:1
Бортники - Буківна - 2:0
Яківка - Гостів - +:-
Вікняни - Хотимир - 5:3 

Cтановище команд
                  І  В  Н  П   М     О
Буківна      7  4  2  1  16-9  14 
Яківка        7  4  1  2  11-9  13 
Гарасимів  7  3  2  2  10-10  11
Вікняни      7  3  0  4  18-15  9 
Хотимир     7  3  0  4  15-19  9
Бортники    7  2  2  3  10-8  8
Гостів         7  2  2  3  12-15  8
Братишів    7  2  1  4  10-17  7


БРАМКИ

Переглядів: 581 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
2  
ТИСМЕНИЦЯ
Прем'єр-ліга. 16 тур
Радча - Драгомирчани - 2:0 - ???
на ффу пише, що 0-0.... http://www.ffu.org.ua/ukr/tournaments/arch/?sezon_id=2014&base_id=22001080
тоякий результат правильний?
і Чукалівка - Черніїв - 0:5 чи 0:4?!?!?!

1  
А де можна побачити результати другого етапу Другої ліги Тлумаччини?

Ім`я *:
Email *:
Код *: