КОСІВ
14 тур
Вербовець - Малий Рожен
Трач - Яблунів
Пістинь - Старі Кути - 11:0
Березів - Шешори
Слобідка - Тюдів
Перенесена гра
Шешори - Яблунів - 3:1
Становище команд
І В Н П М О
Пістинь 14 14 0 0 78-9 42
Березів 13 10 0 3 52-14 30
Шешори 13 9 1 3 35-20 28
Слобідка 13 8 0 5 41-25 24
Вербовець 13 6 1 6 33-24 19
Трач 13 6 1 6 30-41 19
Тюдів 12 5 0 7 38-26 15
Мал. Рожен 13 3 1 9 17-50 10
Яблунів 12 2 0 10 10-47 6
Ст. Кути 14 0 0 14 8-86 0
Детальніше - vk.com/football_kosiv
НАДВІРНА
1 ліга
Матчі не проводилися
Становище команд
І В Н П М О
Тисменичани 15 11 2 2 28-11 35
Волосів 15 10 3 2 41-24 33
Перерісль 15 7 3 5 22-16 24
Гаврилівка 15 7 3 5 31-34 24
Камінне 15 7 2 6 21-17 23
Назавизів 15 4 5 6 20-22 17
Битків 15 5 2 8 10-23 17
Ланчин 15 4 4 7 26-33 16
Ліс. Тарновиця 15 4 2 9 18-25 14
Красна 15 2 2 11 8-20 8 (знята)
2 ліга. 18 тур
Саджавка - Фитьків - 5:0
Стримба - Гвізд - 1:0
Парище - Середній Майдан - 2:2
Пнів - Добротів - 2:0
Лоєва - Пасічна - 3:0
Молодків - Зелена - 7:2
Становище команд
І В Н П М О
Парище 17 13 2 2 55-16 41
Фитьків 17 12 3 2 52-31 39
Добротів 18 10 3 5 56-19 33
Гвізд 18 9 4 5 39-27 31
Саджавка 17 9 2 6 46-33 29
Стримба 18 8 2 8 41-42 26
Молодків 18 8 2 8 45-57 26
Пнів 17 5 2 10 27-40 17
Зелена 16 5 2 9 35-50 17
Пасічна 18 4 3 11 19-35 15
Сер. Майдан 17 3 3 11 27-47 12
Лоєва 18 2 4 12 21-66 10
Детальніше - Футбол Надвірнянщини
РОГАТИН
Суперліга. 18 тур
Долиняни - Рогатин - 0:3
Помонята - Бабухів - 5:0
Лучинці - Юнашків - 5:0
Липівка - Нижня Липиця - 1:0
Верхня Липиця - Букачівці - 0:1
Добринів - вільний
Становище команд
І В Н П М О
Лучинці 17 12 4 1 43-14 40
Липівка 16 10 0 6 45-27 30
Рогатин 16 9 3 5 38-21 30
Бабухів 17 8 6 3 34-25 30
Н. Липиця 17 8 3 6 49-35 27
Добринів 16 8 2 6 25-22 26
Букачівці 16 6 2 8 25-31 20
В. Липиця 16 5 4 7 26-28 19
Юнашків 16 3 5 8 25-34 14
Помонята 16 4 1 11 26-47 13
Долиняни 17 2 0 15 22-75 6
Васючин з н я т о
1 ліга. 18 тур
Підвиння - Путятинці - 1:8
Жовчів - Чесники - 3:1
Загір’я - Пуків - 1:1
Конюшки - Козарі - 6:0
Черче - Колоколин - 3:0
Воскресинці - Кліщівна - 6:1
Становище лідерів
І В Н П М О
Конюшки 18 16 1 1 74-14 49
Загір'я 18 13 3 2 54-20 42
Кліщівна 18 13 0 5 46-30 39
Воскресінці 18 10 0 8 54-38 30
Козарі 18 9 3 6 37-35 30
Черче 18 9 2 7 43-35 29
Пуків 18 8 4 6 28-28 28
Жовчів 18 7 1 10 30-40 22
2 ліга. 20 тур
Чернів - Беньківці - -:+ (0:3)
Підкамінь - Заланів - 1:1
Залужжя - Руда - 1:0
Яглуш - Фрага - 5:2
Сарники - Приозерне - +:- (3:0)
Явче - вільне
Становище лідерів
І В Н П М О
Яглуш 19 15 2 2 44-17 47
Залужжя 18 15 1 2 44-13 46
Руда 18 11 3 4 48-20 36
Явче 18 9 4 5 45-26 31
Підкамінь 18 9 2 7 27-27 29
Сарники 18 8 5 5 31-20 29
Фрага 17 7 2 8 32-36 23
Беньківці 19 7 2 10 30-34 23
Детальніше - Футбол Рогатинщини
РОЖНЯТІВ
Вища ліга. 15 тур
Брошнів - Рожнятів - 0:5
Цінева - Суходіл - 5:4
Берлоги - Вільхівка - 3:3
Нижній Струтин - Лоп'янка - 3:0
Сваричів - вільний
Становище команд
І В Н П М О
Сваричів 13 11 1 1 42-14 34
Рожнятів 13 11 1 1 34-5 34
Ниж. Струтин 13 8 1 4 35-20 25
Вільхівка 14 6 2 6 23-27 20
Лоп'янка 14 5 1 8 23-36 16
Суходіл 13 4 2 7 33-38 14
Брошнів 13 4 2 7 17-25 14
Берлоги 14 4 1 9 26-47 13
Цінева 14 1 1 12 22-43 4
2 ліга. 17 тур
Петранка - Дуба - 3:1
Сливки - Ясень - 0:2
Креховичі - Спас - 2:1
Вербівка - Вільхівка-2 - 6:0
Закерничне - Небилів - 3:0
Верхній Струтин - Іванівка-Ясеновець - 5:0
Становище команд
І В Н П М О
Закерничне 17 14 2 1 73-17 44
Креховичі 17 14 1 2 50-15 43
Небилів 17 12 3 2 48-25 39
Ясень 17 11 1 5 40-25 34
В. Струтин 17 6 3 8 31-30 21
Дуба 17 6 2 9 39-42 20
Вербівка 17 6 2 9 32-41 20
Вільхівка-2 17 4 6 7 25-64 18
Петранка 17 4 3 10 25-30 15
Сливки 17 4 3 10 26-49 15
Спас 17 4 1 12 23-47 13
Іваніквка-Яс. 17 3 1 13 28-55 10
Детальніше - Футбол Рожнятівщини
СНЯТИН
Кубок. Фінал
Будилів - Видинів - 4:1
1 ліга. 20 тур
Борщів - Вовчківці - 0:1
Потічок - Устя - 2:1
Джурів - Будилів - перенесено
Задубрівці - Залуччя - 2:2
Прутівка - Підвисоке - 4:5
Белелуя - Стецева - 1:1
Видинів - вільний
Становище команд
І В Н П М О
Вовчківці 18 17 0 1 75-13 51
Будилів 18 12 1 5 44-16 37
Видинів 18 12 0 6 41-19 36
Підвисоке 18 10 4 4 38-20 34
Борщів 18 9 4 5 33-21 31
Белелуя 19 8 3 8 32-40 27
Прутівка 19 7 4 8 32-35 25
Задубрівці 19 5 7 7 25-30 22
Залуччя 18 5 4 9 21-46 19
Потічок 18 5 1 12 15-40 16
Устя 19 4 3 12 20-53 15
Стецева 18 3 5 10 24-39 14
Джурів 16 2 2 12 21-49 8
2 ліга. 20 тур
Попельники - Русів - 2:7
Олешків - Новоселиця - -:+
Келихів - Рудники - 2:6
Ганьківці - Красноставці - +:-
Іллінці - Любківці - 3:2
Балинці - «Кулачин» Снятин - 2:1
Трійця - «Стара Сеньйора» Заболотів - 5:1
Становище команд
І В Н П М О
Рудники 20 15 3 2 63-27 48
Русів 20 14 4 2 45-15 46
Снятин 20 11 4 5 48-31 37
Трійця 20 11 3 6 41-22 36
Попельники 20 11 2 7 43-30 35
Балинці 20 10 3 7 38-33 33
Іллінці 20 10 2 8 44-46 32
Ганьківці 20 9 4 7 35-29 31
Новоселиця 20 9 3 8 34-31 30
Любківці 20 6 2 12 33-43 20
Келихів 20 5 3 12 34-56 18
Красноставці 20 4 1 15 26-63 13
Олешків 20 3 4 13 30-39 13 (знято)
Заболотів 20 2 2 16 21-71 8
Детальніше - Футбол Снятинщини
ТИСМЕНИЦЯ
Прем'єр-ліга. 19 тур
Чукалівка - Пшеничники - -:+
Чорнолізці - Єзупіль - 3:0
Радча - Черніїв - 1:2
Липівка - Старий Лисець - 2:2
Драгомирчани - Підлісся - 1:0
Загвіздя - Павлівка - 1:0
Лисець - Клубівці - +:-
Становище команд
І В Н П М О
Чорнолізці 19 16 2 1 51-12 50
Павлівка 18 11 4 3 33-16 37
Загвіздя 19 11 3 5 47-22 36
Черніїв 19 10 4 5 56-27 34
Лисець 19 10 3 6 30-18 33
Єзупіль 18 9 2 7 32-30 29
Підлісся 19 8 2 9 31-28 26
Клубівці 19 8 2 9 25-35 26
Драгомирчани 18 6 8 4 27-22 26
Ст. Лисець 19 6 6 6 41-37 24
Липівка 19 4 8 7 23-37 20
Радча 19 5 2 12 33-47 17
Пшеничники 18 2 0 16 14-66 6
Чукалівка 19 1 2 16 10-46 5 (знята)
1 ліга. 17 тур
Стриганці - Підлужжя
Одаї - Милування
Стебник - Тязів - 4:2
Старі Кривотули - Марківці - 6:2
ФК "Угринів" - "Сокіл" Угринів - 4:1
Березівка - Довге - 2:2
Становище команд
І В Н П М О
Ст. Кривотули 15 10 2 3 39-19 32
Підлужжя 14 8 3 3 45-24 27
Березівка 16 7 6 3 36-25 27
Милування 16 8 2 6 39-28 26
Стебник 15 7 5 3 40-27 26
ФК "Угринів" 16 7 3 6 31-31 24
"Сокіл" У 17 7 3 7 33-41 24
Довге 17 6 5 6 44-27 23
Тязів 15 5 5 5 32-22 20
Одаї 9 3 0 6 20-30 9
Марківці 16 2 0 14 27-78 6
Стриганці 10 1 0 9 18-52 3
ТЛУМАЧ
1 ліга. 19 тур
Колінці - Прибилів - 2:1
Надорожна - Нижнів - 3:1
Королівка - Живачів - 2:1
Остриня - Грушка - 1:1
Ісаків - Буківна - 0:0
Олеша - Гарасимів - 3:1
Становище команд
І В Н П М О
Живачів 19 13 3 3 49-17 42
Грушка 19 12 3 4 44-28 39
Остриня 19 11 5 3 51-24 38
Прибилів 18 8 5 5 43-25 29
Ісаків 19 7 6 6 34-33 27
Нижнів 19 7 5 7 42-42 26
Надорожна 19 6 7 6 27-24 25
Королівка 19 7 3 9 34-34 24
Колінці 19 7 3 9 24-27 24
Буківна 18 4 8 6 26-26 20
Гарасимів 19 2 5 12 27-63 11
Олеша 19 2 1 15 20-78 7
2 ліга
Група А
Становище команд. І етап
І В Н П М О
Братишів 14 13 1 0 55-12 40
Вікняни 14 9 4 1 38-9 31
Гостів 14 8 2 4 49-29 26
Локітка 14 7 2 5 33-35 23
Палагичі 14 6 1 7 32-32 19
"Єдність" Гр. 14 4 0 10 17-53 12
Петрилів 14 2 2 10 19-37 8
Олешів 14 0 2 10 6-40 2 (знято)
Група Б. 18 тур
Жуків - Озеряни - 3:0
Яківка - Бортники - 3:0
Живачів-2 - ФК "Підвербці" - 3:2
"Дністер" Підвербці - Пужники - 1:2
Становище команд
І В Н П М О
Бортники 16 11 2 3 42-13 35
Хотимир 16 10 2 4 36-15 32
Жуків 16 10 2 4 43-17 32
Яківка 16 9 4 3 35-12 31
Пужники 16 8 2 6 28-17 26
Озеряни 16 6 2 8 27-34 20
"Дністер" Підв. 15 5 1 9 24-49 16
ФК "Підвербці" 15 2 3 10 14-41 9
Живачів-2 16 1 0 15 12-63 3
БРАМКИ
|