Головна » 2015 » Вересень » 15 » Міста і райони. 10-13 вересня. Частина ІІ
13:39
Міста і райони. 10-13 вересня. Частина ІІ

КОСІВ
14 тур
Вербовець - Малий Рожен
Трач - Яблунів
Пістинь - Старі Кути - 11:0
Березів - Шешори
Слобідка - Тюдів
Перенесена гра
Шешори - Яблунів - 3:1

Становище команд
                       І   В  Н  П    М    О
Пістинь          14  14  0  0  78-9  42
Березів          13  10  0  3  52-14  30
Шешори         13  9  1  3  35-20  28
Слобідка        13  8  0  5  41-25  24
Вербовець     13  6  1  6  33-24  19
Трач               13  6  1  6  30-41  19
Тюдів             12  5  0  7  38-26  15
Мал. Рожен    13  3  1  9  17-50  10
Яблунів          12  2  0  10  10-47  6
Ст. Кути          14  0  0  14  8-86  0

Детальніше - vk.com/football_kosiv

НАДВІРНА
1 ліга 
Матчі не проводилися

Становище команд
                         І    В  Н  П   М     О
Тисменичани    15  11  2  2  28-11  35
Волосів            15  10  3  2  41-24  33
Перерісль         15  7  3  5  22-16  24
Гаврилівка        15  7  3  5  31-34  24
Камінне            15  7  2  6  21-17  23
Назавизів          15  4  5  6  20-22  17
Битків               15  5  2  8  10-23  17
Ланчин             15  4  4  7  26-33  16
Ліс. Тарновиця  15  4  2  9  18-25  14
Красна              15  2  2  11  8-20   8 (знята)

2 ліга. 18 тур
Саджавка - Фитьків - 5:0
Стримба - Гвізд - 1:0
Парище - Середній Майдан - 2:2
Пнів - Добротів - 2:0
Лоєва - Пасічна - 3:0
Молодків - Зелена - 7:2

Становище команд
                         І   В  Н  П     М     О
Парище            17  13  2  2  55-16  41
Фитьків            17  12  3  2  52-31  39
Добротів           18  10  3  5  56-19  33
Гвізд                18  9  4  5  39-27  31
Саджавка         17  9  2  6  46-33  29
Стримба           18  8  2  8  41-42  26
Молодків          18  8  2  8  45-57  26
Пнів                  17  5  2  10  27-40  17
Зелена             16  5  2  9  35-50  17
Пасічна            18  4  3  11  19-35  15
Сер. Майдан     17  3  3  11  27-47  12
Лоєва                18  2  4  12  21-66  10

Детальніше - Футбол Надвірнянщини

РОГАТИН
Суперліга. 18 тур
Долиняни - Рогатин - 0:3
Помонята - Бабухів - 5:0
Лучинці - Юнашків - 5:0
Липівка - Нижня Липиця - 1:0
Верхня Липиця - Букачівці - 0:1
Добринів - вільний

Становище команд
                   І   В  Н  П     М     О
Лучинці      17  12  4  1  43-14  40
Липівка       16  10  0  6  45-27  30
Рогатин       16  9  3  5  38-21  30
​Бабухів      17  8  6  3  34-25  30
Н. Липиця   17  8  3  6  49-35  27
Добринів     16  8  2  6  25-22 26
Букачівці     16  6  2  8  25-31  20
В. Липиця   16  5  4  7  26-28  19
Юнашків      16  3  5  8  25-34  14
Помонята    16  4  1  11  26-47  13
Долиняни    17  2  0  15  22-75  6
Васючин     з н я т о

1 ліга. 18 тур
Підвиння - Путятинці - 1:8
Жовчів - Чесники - 3:1
Загір’я - Пуків - 1:1
Конюшки - Козарі - 6:0
Черче - Колоколин - 3:0
Воскресинці - Кліщівна - 6:1

Становище лідерів
                   І    В  Н  П     М    О
Конюшки    18  16  1  1  74-14  49
Загір'я        18  13  3  2  54-20  42
Кліщівна     18  13  0  5  46-30  39
Воскресінці 18  10  0  8  54-38  30
Козарі         18  9  3  6  37-35  30
Черче          18  9  2  7  43-35  29
Пуків           18  8  4  6  28-28  28
Жовчів        18  7  1  10  30-40  22

2 ліга. 20 тур 
Чернів - Беньківці - -:+ (0:3) 
Підкамінь - Заланів - 1:1
Залужжя - Руда - 1:0
Яглуш - Фрага - 5:2
Сарники - Приозерне - +:- (3:0)
Явче - вільне

Становище лідерів
                   І   В  Н  П     М     О
Яглуш        19  15  2  2  44-17  47
Залужжя    18  15  1  2  44-13  46
Руда          18  11  3  4  48-20  36
Явче          18  9  4  5  45-26  31
Підкамінь   18  9  2  7  27-27  29
Сарники      18  8  5  5  31-20  29
Фрага         17  7  2  8  32-36  23
Беньківці    19  7  2  10  30-34  23

Детальніше - Футбол Рогатинщини

РОЖНЯТІВ
Вища ліга. 15 тур

Брошнів - Рожнятів - 0:5
Цінева - Суходіл - 5:4
Берлоги - Вільхівка - 3:3
Нижній Струтин - Лоп'янка - 3:0
Сваричів - вільний

Становище команд
                      І    В  Н П     М     О
Сваричів       13  11  1  1  42-14  34
Рожнятів       13  11  1  1  34-5  34
Ниж. Струтин 13  8  1  4  35-20  25
Вільхівка       14  6  2  6  23-27  20
Лоп'янка        14  5  1  8  23-36  16
Суходіл         13  4  2  7  33-38  14
Брошнів        13  4  2  7  17-25  14
Берлоги         14  4  1  9  26-47  13
Цінева           14  1  1  12  22-43  4

2 ліга. 17 тур
Петранка - Дуба - 3:1
Сливки - Ясень - 0:2
Креховичі - Спас - 2:1
Вербівка - Вільхівка-2 - 6:0
Закерничне - Небилів - 3:0
Верхній Струтин - Іванівка-Ясеновець - 5:0

Становище команд
                     І    В  Н П     М     О
Закерничне  17  14  2  1  73-17  44
Креховичі     17  14  1  2  50-15  43
Небилів        17  12  3  2  48-25  39
Ясень           17  11  1  5  40-25  34
В. Струтин    17  6  3  8  31-30  21
Дуба             17  6  2  9  39-42  20
Вербівка        17  6  2  9  32-41  20
Вільхівка-2    17  4  6  7  25-64  18
Петранка       17  4  3  10  25-30  15
Сливки          17  4  3  10  26-49  15
Спас             17  4  1  12  23-47  13
Іваніквка-Яс.  17  3  1  13  28-55  10

Детальніше - Футбол Рожнятівщини

СНЯТИН
Кубок. Фінал
Будилів - Видинів - 4:1 

1 ліга. 20 тур
Борщів - Вовчківці - 0:1
Потічок - Устя - 2:1
Джурів - Будилів - перенесено
Задубрівці - Залуччя - 2:2
Прутівка - Підвисоке - 4:5
Белелуя - Стецева - 1:1
Видинів - вільний

Становище команд
                   І    В  Н  П    М     О
Вовчківці    18  17  0  1  75-13  51
Будилів      18  12  1  5  44-16  37
Видинів      18  12  0  6  41-19  36
Підвисоке   18  10  4  4  38-20  34
Борщів       18  9  4  5  33-21  31
Белелуя     19  8  3  8  32-40  27 
Прутівка     19  7  4  8  32-35  25
Задубрівці  19  5  7  7  25-30  22
Залуччя      18  5  4  9  21-46  19
Потічок       18  5  1  12  15-40  16
Устя            19  4  3  12  20-53  15
Стецева      18  3  5  10  24-39  14
Джурів        16  2  2  12  21-49  8

2 ліга. 20 тур
Попельники - Русів - 2:7
Олешків - Новоселиця - -:+
Келихів - Рудники - 2:6
Ганьківці - Красноставці - +:-
Іллінці - Любківці - 3:2
Балинці - «Кулачин» Снятин - 2:1
Трійця - «Стара Сеньйора» Заболотів - 5:1

Становище команд
                      
І    В  Н П     М     О
Рудники        20  15  3  2  63-27  48
Русів            20  14  4  2  45-15  46
Снятин          20  11  4  5  48-31  37
Трійця           20  11  3  6  41-22  36
Попельники   20  11  2  7  43-30  35
Балинці         20  10  3  7  38-33  33
Іллінці           20  10  2  8  44-46  32
Ганьківці        20  9  4  7  35-29  31
Новоселиця   20  9  3  8  34-31  30
Любківці        20  6  2  12  33-43  20
Келихів          20  5  3  12  34-56  18
Красноставці  20  4  1  15  26-63  13
Олешків         20  3  4  13  30-39  13 (знято)
Заболотів       20  2  2  16  21-71  8

Детальніше - Футбол Снятинщини

ТИСМЕНИЦЯ
Прем'єр-ліга. 19 тур
Чукалівка - Пшеничники - -:+
Чорнолізці - Єзупіль - 3:0
Радча - Черніїв - 1:2
Липівка - Старий Лисець - 2:2
Драгомирчани - Підлісся - 1:0
Загвіздя - Павлівка - 1:0
Лисець - Клубівці - +:-

Становище команд
                       І    В  Н  П    М     О
Чорнолізці      19  16  2  1  51-12  50
Павлівка         18  11  4  3  33-16  37
Загвіздя          19  11  3  5  47-22  36
Черніїв            19  10  4  5  56-27  34
Лисець            19  10  3  6  30-18  33
Єзупіль           18  9  2  7  32-30  29
Підлісся          19  8  2  9  31-28  26
Клубівці          19  8  2  9  25-35  26
Драгомирчани 18  6  8  4  27-22  26
Ст. Лисець      19  6  6  6  41-37  24
Липівка           19  4  8  7  23-37  20
Радча             19  5  2  12  33-47  17
Пшеничники    18  2  0  16  14-66  6
Чукалівка        19  1  2  16  10-46  5 (знята)

1 ліга. 17 тур
Стриганці - Підлужжя
Одаї - Милування
Стебник - Тязів - 4:2
Старі Кривотули - Марківці - 6:2
ФК "Угринів" - "Сокіл" Угринів - 4:1
Березівка - Довге - 2:2

Становище команд
                        І    В  Н  П    М     О
Ст. Кривотули 15  10  2  3  39-19  32
Підлужжя        14  8  3  3  45-24  27
Березівка        16  7  6  3  36-25  27
Милування      16  8  2  6  39-28  26
Стебник           15  7  5  3  40-27  26
ФК "Угринів"    16  7  3  6  31-31  24
"Сокіл" У         17  7  3  7  33-41  24
Довге              17  6  5  6  44-27  23
Тязів               15  5  5  5  32-22  20
Одаї                9  3  0  6  20-30  9
Марківці          16  2  0  14  27-78  6
Стриганці        10  1  0  9  18-52  3

ТЛУМАЧ
1 ліга. 19 тур
Колінці - Прибилів - 2:1
Надорожна - Нижнів - 3:1
Королівка - Живачів - 2:1
Остриня - Грушка - 1:1
Ісаків - Буківна - 0:0
Олеша - Гарасимів - 3:1

Становище команд
                     І    В  Н  П    М     О
Живачів       19  13  3  3  49-17  42
Грушка        19  12  3  4  44-28  39
Остриня       19  11  5  3  51-24  38
Прибилів      18  8  5  5  43-25  29
Ісаків           19  7  6  6  34-33  27
Нижнів         19  7  5  7  42-42  26
Надорожна   19  6  7  6  27-24  25
Королівка     19  7  3  9  34-34  24
Колінці         19  7  3  9  24-27  24
Буківна        18  4  8  6  26-26  20
Гарасимів     19  2  5  12  27-63  11
Олеша          19  2  1  15  20-78  7

2 ліга
Група А

Становище команд. І етап
                     І   В  Н  П     М     О
Братишів      14  13  1  0  55-12  40
Вікняни         14  9  4  1  38-9  31
Гостів           14  8  2  4  49-29  26
Локітка         14  7  2  5  33-35  23
Палагичі       14  6  1  7  32-32  19
"Єдність" Гр. 14  4  0  10  17-53  12
Петрилів       14  2  2  10  19-37  8
Олешів         14  0  2  10  6-40  2 (знято)

Група Б. 18 тур
Жуків - Озеряни - 3:0
Яківка - Бортники - 3:0
Живачів-2 - ФК "Підвербці" - 3:2
"Дністер" Підвербці - Пужники - 1:2

Становище команд
                         І    В  Н  П    М     О
Бортники          16  11  2  3  42-13  35
Хотимир           16  10  2  4  36-15  32
Жуків               16  10  2  4  43-17  32
Яківка              16  9  4  3  35-12  31
Пужники           16  8  2  6  28-17  26
Озеряни           16  6  2  8  27-34  20
"Дністер" Підв. 15  5  1  9  24-49  16
ФК "Підвербці"  15  2  3  10  14-41  9
Живачів-2         16  1  0  15  12-63  3

БРАМКИ

Переглядів: 445 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: