Головна » 2015 » Липень » 13 » Міста і райони. 10-12 липня. Частина ІІ
11:40
Міста і райони. 10-12 липня. Частина ІІ

НАДВІРНА
1 ліга. Матчі 3-го туру

Ланчин - Тисменичани - 0:1 
Перерісль - Лісна Тарновиця - 1:0 
Назавизів - Волосів - 2:2

Становище команд
                        І  В  Н  П   М   О
Тисменичани    9  7  0  2  22-8  21
Волосів            9  6  2  1  23-15  20
Назавизів         8  4  2  2  13-10  14
Камінне            9  4  1  4  13-10  13
Перерісль         9  4  1  4  13-12  13
Гаврилівка        9  4  1  4  19-25  13
Ланчин             9  3  3  3  18-16  12
Ліс. Тарновиця  9  2  1  6  14-20  7
Битків               9  2  1  6  5-18   7
Красна              8  1  2  5  8-14  5

2 ліга. 10 тур
Парище - Зелена - 2:2 
Стримба - Пасічна - 3:1 
Гвізд - Середній Майдан - 6:1
Саджавка - Лоєва - 2:3
Пнів - Молодків - 3:0
Фитьків - Добротів - перенесено на 26 липня
Матч 2 туру
Молодків - Фитьків - 0:3 

Становище лідерів
                        І  В  Н  П    М    О
Фитьків            8  8  0  0  34-10  24
Гвізд                10  7  1  2  29-13  22
Парище            9  6  2  1  36-9  20
Добротів           9  5  2  2  32-11  17
Саджавка         9  5  1  3  28-16  16
Стримба           10  5  1  4  24-24  16
Зелена              10  4  2  4  24-27  14
Молодків          10  4  0  6  20-37  12

Детальніше - Футбол Надвірнянщини

РОГАТИН
Суперліга. 9 тур
Помонята – Липівка - 2:5
Юнашків – Нижня Липиця - 2:2
Рогатин – Бабухів - 1:2
Верхня Липиця - Добринів - 0:1
Букачівці – Долиняни - 3:1
Лучинці - вільні від гри

Становище команд
                  І   В  Н  П   М   О
Бабухів      9  6  3  0  20-10  21
Лучинці      7  6  1  0  20-6  19
Н. Липиця   9  5  2  2  28-16  17
Добринів     8  4  2  2  12-8   14
Липівка      8  4  0  4  18-18  12
В. Липиця   8  3  1  4  13-12  10
Рогатин      8  3  1  4  14-14  10
Юнашків     7  2  4  1  15-8  10
Букачівці    8  3  0  5  11-16  9
Помонята    8  1  0  7  13-28  3
Долиняни    8  0  0  8  11-39  0
Васючин     з н я т о

1 ліга. 9 тур
Чесники - Воскресінці - 3:6
Пуків - Кліщівна - 0:6
Жовчів - Козарі - 0:2
Колоколин - Загір’я - 2:4
Путятинці - Конюшки - 0:5
Підвиння - Черче - 0:1

Становище лідерів
                  І   В  Н  П   М   О
Загір'я        9  8  1  0  +20  25
Конюшки    9  7  1  1  +31  22
Кліщівна     9  7  0  2  +15  21
Пуків          9  5  1  3  -2  16
Воскресінці 9  5  0  4  +13  15
Черче        9  5  0  4  +4  15
Козарі        9  4  1  4   +1   13
Жовчів       9  3  1  5   -13  10

2 ліга. 11 тур 
Заланів - Явче - 0:4
Приозерне - Чернів - 3:1
Руда - Підкамінь - 4:1
Фрага - Сарники - 1:3
Яглуш - Залужжя - 2:1
Беньківці - вільні від гри

Становище лідерів
                  І   В  Н  П   М   О
Залужжя    10  8  1  1  +19  25
Яглуш        10  8  1  1  +14  25
Руда          10  6  2  2  +16  20
Явче          10  5  2  3  +3  17
Фрага         10  5  1  4  +5  16
Сарники     10  4  4  2  +6  16
Підкамінь   10  5  0  5  -1  15

Детальніше - Футбол Рогатинщини

РОЖНЯТІВ
Вища ліга

Становище команд. І коло
                     І  В Н П     М   О
Рожнятів       8  6  1  1  17-2  19
Сваричів       8  6  1  1  19-7  19
Вільхівка       8  5  0  3  18-14  15
Брошнів        8  4  1  3  13-9  13
Ниж. Струтин 8  4  1  3  21-18  13
Лоп'янка        8  3  1  4  9-16  10
Суходіл         8  2  2  4  19-21  8
Берлоги         8  2  0  6  9-25  6
Цінева           8  0  1  7  12-25  1

2 ліга

Становище команд
                    І  В Н П     М      О
Закерничне   9  7  2  0  38-13  23
Небилів        9  7  1  1  26-15  22
Креховичі     9  7  0  2  28-9  21
Ясень           9  6  0  3  19-16  18
Дуба             9  4  1  4  27-22  13
В. Струтин    9  4  1  4  21-19  13
Сливки         9  3  2  4  17-24  11

Детальніше - Футбол Рожнятівщини

СНЯТИН
1 ліга

Наступні матчі відбудуться 19 липня

Становище команд
                 І   В Н П    М    О
Вовчківці   9  9  0  0  39-6  27
Борщів      9  6  1  2  18-9  19
Будилів     10  5  1  4  19-9  16
Підвисоке  9  4  4  1  14-5  16
Белелуя     9  5  1  3  18-15  16
Видинів      9  5  0  4  17-14  15
Задубрівці  10  3  5  2  13-8  14
Прутівка     9  3  3  3  14-16  12
Залуччя      9  3  2  4  8-18   11
Стецева      9  2  2  5  14-17  8
Джурів        9  2  1  6  18-34  7
Устя            9  1  2  6  9-27  5
Потічок       9  1  0  8  6-25  3

2 ліга

Становище команд
                      
І   В Н П    М    О
Попельники   10  7  1  2  24-12  22
Русів            10  6  2  2  15-7  20
Іллінці            10  6  1  3  25-24  19
Рудники        10  5  3  2  22-14  18
Трійця            10  5  2  3  19-13  17
Снятин           10  5  2  3  22-20  17
Балинці         10  5  1  4  17-20  16
Келихів          10  4  2  4  22-21  14
Новоселиця   10  4  0  6  17-18  12
Любківці         10  4  0  6  15-17   12
Ганьківці        10  3  3  4  15-16   12
Олешків         10  2  3  5  21-24  9
Красноставці  10  2  1  7  14-26  7
Заболотів       10  1  1  8  14-30  4

Детальніше - Футбол Снятинщини

ТИСМЕНИЦЯ
Прем'єр-ліга
Матчі 12-го туру відбудуться 2 серпня

Становище команд
                       І  В  Н  П    М   О
Чорнолізці      11  9  2  0  33-5  29
Загвіздя         11  7  2  2  30-10  23
Павлівка         11  6  3  2  25-12  21
Лисець           11  6  1  4  19-11  19
Єзупіль           11  6  1  4  22-18  19
Черніїв            10  5  3  2  27-18  18
​Драгомирчани 11  3  5  3  16-12  14
Клубівці          10  4  2  4  15-18  14
Підлісся          11  4  1  6  17-20  13
Липівка           11  3  4  4  17-24  13
Ст. Лисець      11  2  5  4  18-21  11
Радча             11  2  1  8  13-35  7
Чукалівка        10  1  2  7  9-33  5
Пшеничники    10  1  0  9  10-34  3

1 ліга
Матчі 11-го туру відбудуться 9 серпня

Становище команд
                       І  В  Н  П    М     О
Ст. Кривотули  9  6  1  2  24-11  19
Стебник           9  5  4  0  29-15  19
Березівка        10  5  3  2  24-15  18
Милування      9  5  1  3  19-18  16
"Сокіл" У         9  5  1  3  21-22  16
Тязів               9  4  4  1  25-8  16
Довге              10  4  2  4  31-16  14
Підлужжя        9  4  2  3  33-20  14
ФК "Угринів"   10  4  2  4  15-17  14
Одаї               8  2  0  6  18-29  6
Марківці          10  1  0  9  18-51  3
Стриганці        9  1  0  8  17-50  3

ТЛУМАЧ
ІІ коло розпочнеться 26 липня

Становище команд
                     І   В  Н  П    М     О
Живачів       11  9  0  2  32-10  27
Грушка        11  8  1  2  27-14  25
Остриня       11  7  1  3  25-15  22
Прибилів      11  5  4  2  19-15  19
Ісаків           11  5  3  3  26-22  18
​Колінці         11  5  1  5  13-10  16
Надорожна   11  4  4  3  14-10  16
Буківна        11  4  3  4  20-16  15
Нижнів         11  3  4  4  24-24  13
Королівка     11  2  2  7  16-25   8
Гарасимів     11  0  4  7  16-39  4
Олеша          11  0  1  10  11-41  1

2 ліга
Група А

Становище команд. І коло
                    І  В  Н  П   М    О
Братишів      7  6  1  0  30-5  19
Вікняни         7  5  2  0  20-2  17
Гостів           7  5  1  1  32-12  16
Локітка         7  3  1  3  13-18  10
Палагичі       7  2  0  5  7-20  6
"Єдність" Грушка 7  2  0  5  7-29  6
Петрилів       7  1  1  5  11-21  4
Олешів         7  0  2  5  6-19  2

Група Б 

Становище команд
                        І  В  Н  П   М    О
Хотимир           6  5  1  0  17-1  16
Бортники          6  4  1  1  22-7  13
Жуків               6  4  1  1  16-5  13
Яківка              6  2  2  2  10-5   8
Озеряни           6  2  2  2  11-14  8
ФК "Підвербці" 4  1  2  1  5-5    5
Пужники           6  1  2  3  5-9    5
"Дністер" Підвербці 6  1  1  4  9-25  4
Живачів-2         6  0  0  6  3-27  0

БРАМКИ

Переглядів: 447 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: