19 березня фінішував 24-й розіграш Кубка Підгір'я. У ньому стартували 12 команд. Перемогу у турнірі здобув учасник аматорського чемпіонату України (лідер І групи) підгірський "Оскар". Підгірці вдруге стали володарями призу. Їх дебютна перемога відбулася позаторік.
Група А
1 тур. 11 березня (субота)
"Карпати" Б-О – НФК "Бурштин" – 1:2
"Оскар" - "Нафтовик" Долина – 4:0
2 тур. 12 березня (неділя)
"Нафтовик" Долина - НФК "Бурштин" – 1:2
"Оскар" - "Карпати" Б-О – 8:0
3 тур. 14 березня (вівторок)
"Карпати" Б-О - "Нафтовик" Долина – 3:2
НФК "Бурштин" - "Оскар" – 1:1
|
Команда |
І |
В |
Н |
П |
М |
О |
1 |
"Оскар" Підгір'я |
3 |
2 |
1 |
0 |
13-1 |
7 |
2 |
НФК "Бурштин" |
3 |
2 |
1 |
0 |
5-3 |
7 |
3 |
"Карпати" Брошнів-Осада |
3 |
1 |
0 |
2 |
4-12 |
3 |
4 |
"Нафтовик" Долина |
3 |
0 |
0 |
3 |
3-9 |
0 |
Група Б
1 тур. 11 березня (субота)
"Гал-Вапно" – "Колос-Городенківщини" – 1:0
"Бескид" - "Вихор" – 1:3
2 тур. 12 березня (неділя)
"Гал-Вапно" - "Бескид" – 4:2
"Колос-Городенківщини" - "Вихор" – 3:1
3 тур. 14 березня (вівторок)
"Бескид" - "Колос-Городенківщини" – 0:8
"Вихор" - "Гал-Вапно" – 2:7
|
Команда |
І |
В |
Н |
П |
М |
О |
1 |
"Гал-Вапно" Галич |
3 |
3 |
0 |
0 |
12-4 |
9 |
2 |
"Колос-Городенківщини" |
3 |
2 |
0 |
1 |
11-2 |
6 |
3 |
"Вихор" Ямниця |
3 |
1 |
0 |
2 |
6-11 |
3 |
4 |
"Бескид" Надвірна |
3 |
0 |
0 |
3 |
3-15 |
0 |
Група В
1 тур. 11 березня (субота)
"Карпати" Кт – ФК "Битків" – 1:2
"Кремінь" - "Тепловик-ДЮСШ №3" U-19 – 2:0
2 тур. 12 березня (неділя)
"Карпати" Кт - "Кремінь" – 3:1
ФК "Битків" - "Тепловик-ДЮСШ №3" U-19 – 3:1
3 тур. 14 березня (вівторок)
"Кремінь" - ФК "Битків" – -:+ (відмова "Кременя")
"Тепловик-ДЮСШ №3" U-19 - "Карпати" Кт – 2:1
|
Команда |
І |
В |
Н |
П |
М |
О |
1 |
ФК "Битків" |
3 |
3 |
0 |
0 |
5-2 |
9 |
2 |
"Карпати" Кути |
3 |
1 |
0 |
2 |
5-5 |
3 |
3 |
"Кремінь" Пістинь |
3 |
1 |
0 |
2 |
3-3 |
3 |
4 |
"Тепловик-ДЮСШ №3" U-19 |
3 |
1 |
0 |
2 |
3-6 |
3 |
Півфінал. 16 березня (четвер)
1-4 місця
"Оскар" – ФК "Битків" - 5:1
НФК "Бурштин" – "Гал-Вапно" - 1:1, по. пен. - 4:3
5-8 місця
"Колос Городенківщини" – "Карпати" Брошнів-Осада - -+ (відмова "Колоса")
"Вихор" – "Карпати" Кути - 2:1
Фінал. 19 березня (неділя)
"Оскар" – НФК "Бурштин" - 2:1 (Цимбалістий, 25, 45+1 - А. Драган, 29). "Оскар": Макогон, Долотко, Лазорик, Гребинський, Яневич, Блащук (Онуфрак, 76), Вік. Данищук (Басараб, 81), Курташ (Цвеюк, 66), Ю. Іванишин (Герин, 54), Р. Романишин (Д. Мартинюк, 90), Цимбалістий (Стоцький, 62). НФК "Бурштин": Бендер, Федорюк, Деренюк, Луцишин, Козловський, І. Ципердюк, Воробець, Кукурудз (Британ, 70), Тітунін, Чернов (Веренка, 87), А. Драган. Арбітр: Липко (Івано-Франківськ).
Матч за 3 місце
ФК "Битків" – "Гал-Вапно" - 2:4
Матч за 5 місце. 18 березня (субота)
"Карпати" Брошнів-Осада - "Вихор" - 2:2, по пен. - 2:4
Матч за 7 місце
"Карпати" Кути - "Колос Городенківщини" – +:- (відмова "Колоса")
Фінал за 9-12 місця. 16 березня (четвер)
"Бескид" – "Тепловик-ДЮСШ-3" U-19 - 1:0
17 березня (п'ятниця)
"Тепловик-ДЮСШ-3" U-19 – "Нафтовик" - 1:0
18 березня(субота)
"Бескид" – "Нафтовик" - 5:9
Підсумкове становище: 1. "Оскар"; 2. НФК "Бурштин"; 3. "Гал-Вапно"; 4. ФК "Битків"; 5. "Вихор"; 6. "Карпати" Б-О; 7. "Карпати" Кт; 8. "Колос Городенківщини"; 9. "Нафтовик"; 10. "Бескид"; 11. "Тепловик-ДЮСШ №3" U-19; 12. "Кремінь"
Найбільше - тричі - приз здобував бурштинський "Енергетик", по два рази Кубком Підгір'я володіли ФК "Львів", долинський "Нафтовик", брошнівські "Карпати" І "Оскар".
Загалом перелік володарів трофею є таким: "Хутровик” Тисмениця (1994), "Галичина” Дрогобич (1995), "Кристал” Чортків (1996), ФК "Львів” (1997-98), "Кремінь” Кременчук (1999), "Енергетик” Бурштин (2000-2001, 2011), "Лукор” Калуш (2002), "Тепловик” Івано-Франківськ (2003), "Карпати-2” Львів (2004), "Рава” Рава-Руська (2005), "Нафтовик” Долина (2006, 2012), "Факел” Івано-Франківськ (2007), "Прикарпаття” Івано-Франківськ (2008), "Княгинин” Підгайчики (2009), "Карпати” Яремче (2010), "Кроно-Карпати” Брошнів-Осада (2013, 2016), "Гал-Вапно" Галич (2014), "Оскар" Підгір'я (2015, 2017).
БРАМКИ, за даними ІФФФ
Кубок Підгір'я - 2016
Кубок Підгір'я - 2015
Кубок Підгір'я - 2014
Кубок Підгір'я - 2013
|