Головна » 2016 » Березень » 11 » Кубок Підгір'я - 2016. 12-20 березня
16:12
Кубок Підгір'я - 2016. 12-20 березня

Цієї суботи стартував розіграш традиційного, 23-го за ліком, пересезонного турнріру ІФФФ "Кубок Підгір'я". Його учасниками є 8 команд. Формула змагань - групові етапи і плей-офф.  

Кубок Підгір'я - 2016 (8 учасників)
Група А (стадіон с.Саджава)
1 тур. 12 березня (субота)
14:00 "Турка-Сандаліно" Турка – "Прут" Делятин - 2:0
16:00 "Оскар" Підгір'я – "Чайка" Вільхівці - 4:0
2 тур. 13 березня (неділя)
14:00 "Чайка" Вільхівці – "Турка-Сандаліно" Турка - 0:1
16:00 "Оскар" Підгір'я – "Прут" Делятин - 11:0
3 тур. 16 березня (середа)
14:00 "Прут" Делятин – "Чайка" Вільхівці - 1:4
17 березня (середа)
14:00 "Оскар" Підгір'я – "Турка-Сандаліно" Турка - 2:0

                                 В    Н    П    М     О
1. "Оскар"                 3    0    0    17-0    9
2. "Турка-Сандаліно" 2    0    1    3-2    6
3. "Чайка" Вільхівці    1    0    2    4-6    3
4. "Прут" Делятин       0    0    3    1-17    0

Група Б (стадіон м.Тисмениця)
1 тур. 12 березня (субота)
14:00 "Ніка-Івано-Франківськ" – "Карпати" Брошнів-Осада - 0:0
16:00 "Хутровик" Тисмениця – "Енергія" Бурштин - 0:2
2 тур. 13 березня (неділя)
14:00 "Енергія" Бурштин – "Ніка-Івано-Франківськ" - 0:3
16:00 "Хутровик" Тисмениця – "Карпати" Брошнів-Осада - 0:2
3 тур. 16 березня (середа)
14:00 "Карпати" Брошнів-Осада – "Енергія" Бурштин - 2:0
16:00 "Хутровик" Тисмениця – "Ніка-Івано-Франківськ" - -:+

                                        В    Н    П    М    О
1. "Карпати" Б-О               2    1    0    4-0    7
2. "Ніка-Івано-Франківськ" 2    1    0    3-0    7
3. "Енергія"                       1    0    2    2-5    3
4. "Хутровик"                     0    0    3    0-4    0

Півфінали
1-4 місця. 18 березня (п'ятниця). САДЖАВА
14:00 "Карпати" Б-О - "Ніка-Івано-Франківськ"
 16:00 "Оскар" - "Турка-Сандаліно"
5-8 місця. 18 березня (п'ятниця). ТИСМЕНИЦЯ
16:00 "Чайка" – "Хутровик"
"Енергія" – "Прут" - +:- (відмова "Прута")

Стикові матчі
7-8 місця. 19 березня (субота)
5-6 місця. 19 березня (субота)
3-4 місця. 20 березня (неділя)
Фінал. 20 березня (неділя)

БРАМКИ, за матеріалами ІФФФ 

Переглядів: 353 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: