Головна » 2017 » Жовтень » 27 » Кубок чемпіонів міст та районів Івано-Франківщини. 6 тур
21:32
Кубок чемпіонів міст та районів Івано-Франківщини. 6 тур

Кубок чемпіонів міст та районів Івано-Франківщини. 6 тур. 26 жовтня
Група А

24. 11 "Обрій" Чернятин – ФК "Дебеславці" – 3:2 (Ю. Грицюк, 27-п., Р. Клочаний, 35, Р. Паращук, 76 - І. Ломінський, 25, 82)
"Прут" Видинів – "Кремінь" Пістинь – 4:4 (М. Беца, 10, В. Миронюк, 39, І. Романюк, 52-п., 68 - П. Дмитрів, 15, В. Луцик, 29, І. Коржук, 37, О. Тодорак, 62). Нереалізований пенальті: І. Шлемко, 43 (П)

  Команда І В Н П М О
1 "Кремінь" Пістинь (Косівський р-н) 6 3 2 1 16-9 11
2 "Прут" Видинів (Снятинський р-н) 6 2 4 0 12-10 10
3 "Обрій" Чернятин (Городенківський р-н) 6 3 1 2 10-11 10
4 ФК "Дебеславці" Дебеславці (Коломийський р-н) 6 0 1 5 4-12 1

Бомбардири: П. Дмитрів ("Кремінь") - 5, В. Луцик ("Кремінь") - 4, Д. Григорів ("Обрій") і І. Коржук ("Кремінь") - по 3 голи.

Група Б
"Козацький Острів" Чорнолізці – ФК "Прибилів" – 5:2 (І. Нагірний, 25, 33, 49-п., М. Косован, 52, А.-О. Солоненко, 61 - В. Яцюк, 65, 88). Вилучення: М. Назарук, 39 (К)
"Арсенал" Тисменичани – "Вовки" Вовчківці – 0:3 (В. Стецик, 26, І. Никифорук, 30, І. Петрук, 46) 

  Команда І В Н П М О
1 "Вовки" Вовчківці (Снятинський р-н) 6 4 0 2 11-8 12
2 "Козацький Острів" Чорнолізці (Тисменицький р-н) 6 3 1 2 18-12 10
3 ФК "Прибилів" Прибилів (Тлумацький р-н) 6 2 1 3 13-14 7
4 "Арсенал" Тисменичани (Надвірнянський р-н) 6 2 0 4 10-18 6

Бомбардири: І. Нагірний ("Козацький Остів") - 11, В. Яцюк (ФК "Прибилів") - 7, А.-О. Солоненко ("Козацький Острів") - 5, Т. Сікач ("Арсенал") - 4, А. Глек ("Арсенал") - 3 голи. 

Група В
"Авангард" Загвіздя – "Луквиця" Вікторів – 6:4 (Р. Ципердюк, 5, 25, С. Чіпка, 10, О. Кудла, 57, М. Іванишин, 69, В. Бриндзей, 82 - П. Салига, 1, І. Ковальчук, 30-п., 86, Н. Слав'як, 45)
ФК "Верхня Липиця" – ФК "Крихівці" – 2:1 (А. Галушка, 3, В. Андрусишин, 60 - О. Вікарюк, 15-п.)

  Команда І В Н П М О
1 "Авангард" Загвіздя (Тисменицький р-н) 6 4 0 2 17-16 12
2 ФК "Крихівці" (Івано-Франківськ) 6 3 0 3 13-11 9
3 "Луквиця" Вікторів (Галицький р-н) 6 2 1 3 14-14 7
4 ФК "Верхня Липиця" (Рогатинський р-н) 6 2 1 3 6-9 7

Бомбардири: Р. Луців ("Луквиця") - 5, О. Вікарюк (ФК "Крихівці") і М. Іванишин ("Авангард") - по 4, І. Ковальчук ("Луквиця"), О. Вонс, О. Кудла і Р. Ципердюк ("Авангард") - по 3 голи.

Група Г
"Рубань" Велика Тур'я – "Сокіл" Голинь – 3:2 (А. Мар'яшко, 62, М. Тріщ, 77, О. Петрушка, 81 - В. Андрейко, 25, С. Чижевський, 67)
"Карпати" Старі Богородчани – ФК "Сваричів" – 0:2 (С. Марчук, 11, 54)

  Команда І В Н П М О
1 "Рубань" Велика Тур'я (Долинський р-н) 6 3 3 0 20-12 12
2 ФК "Сваричів" Сваричів (Рожнятівський р-н) 6 3 2 1 17-9 11
3 "Сокіл" Голинь (Калуський р-н) 6 2 2 2 15-14 8
4 "Карпати" Старі Богородчани
(Богородчанський р-н)
6 0 1 5 10-27 1

Бомбардири: С. Марчук (ФК "Сваричів") - 10, О. Петрушка ("Рубань") - 6, А. Мар'яшко ("Рубань"), І. Ковальчук і В. Шевчук ("Сокіл" Г) - по 4, А. Волощук (ФК "Сваричів"), В. Іванків і Н. Челепіс ("Карпати") - по 3 голи.

1/4 фіналу (весна 2018-го)
"Кремінь" Пістинь – "Козацький Острів" Чорнолізці
"Прут" Видинів – "Вовки" Вовчківці
"Авангард" Загвіздя – ФК "Сваричів"
ФК "Крихівці" – "Рубань"

БРАМКИ, за даними ІФФФ

 

Кубок чемпіонів міст та районів Івано-Франківщини 2017-2018 рр. 5 тур

Кубок чемпіонів міст та районів Івано-Франківщини 2017-2018 рр. 4 тур

Кубок чемпіонів міст та районів Івано-Франківщини 2017-2018 рр. 2-3 тури 

Кубок чемпіонів міст та районів Івано-Франківщини 2017-2018 рр. 1 тур

Переглядів: 150 | Додав: bramki | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: