Головна » 2016 » Жовтень » 22 » Кубок чемпіонів міст та районів. 22-23 жовтня
22:14
Кубок чемпіонів міст та районів. 22-23 жовтня

Кубок чемпіонів міст та районів області. 1 тур. 22 жовтня

Група А
"Кремінь" Пістинь – "Обрій" Чернятин – 3:2
"Ліга" Будилів - вільна від гри 

Матч 2-го туру "Кремінь" - "Ліга" відбудеться 2 листопада 

М Команда І В Н П М О
1 "Кремінь" Пістинь (Косівський р-н) 1 1 0 0 3-2 3
2 "Ліга" Будилів (Снятинський р-н) 0 0 0 0 0-0 0
3 "Обрій" Чернятин (Городенківський р-н) 1 0 0 1 2-3 0

Група Б
"Козацький острів" Чорнолізці – ФК "Угорники" – 1:1
"Підгіря" Назавизів – ФК "Прибилів" – 2:4

2 тур. 23 жовтня
"Підгір’я" - "Козацький острів" - 1:0
ФК "Прибилів" - ФК "Угорники" - 0:7

М Команда І В Н П М О
1 ФК "Угорники" (Коломийський р-н) 2 1 1 0 8-1 4
2 "Підгір'я" Назавизів (Надвірнянський р-н) 2 1 0 1 3-4 3
3 ФК "Прибилів" (Тлумацький р-н) 2 1 0 1 4-9 3
4 "Козацький острів" Чорнолізці (Тисменицький р-н) 2 0 1 1 1-2 1

Група В
"Луквиця" Вікторів – "Отрада" Глибівка – 2:5
ФК "Липівка" – "Хортиця" Крихівці – 3:0

2 тур. 23 жовтня
ФК "Липівка" - "Луквиця" - 5:1
"Хортиця" - "Отрада" - 2:2

М Команда І В Н П М О
1 ФК "Липівка" (Рогатинський р-н) 2 2 0 0 8-1 6
2 "Отрада" Глибівка (Богородчанський р-н) 2 1 1 0 7-4 4
3 "Хортиця" Крихівці (Івано-Франківська МР) 2 0 1 1 2-5 1
4 "Луквиця" Вікторів (Галицький р-н) 2 0 0 2 3-10 0

Група Г
ФК "Тисів" – "Сокіл" Голинь – 2:3
ФК "Тяпче" – "Оболонь" Брошнів – 4:1

2 тур. 23 жовтня
ФК "Тисів" - ФК "Тяпче" - 0:4
"Сокіл" - "Оболонь" - 3:0

М Команда І В Н П М О
1 ФК "Тяпче" (Долинський р-н) 2 2 0 0 8-1 6
2 "Сокіл" Голинь (Калуський р-н) 2 2 0 0 6-2 6
3 ФК "Тисів" (Болехівська МР) 2 0 0 2 2-7 0
4 "Оболонь" Брошнів (Рожнятівський р-н) 2 0 0 2 1-7 0

БРАМКИ, за даними ІФФФ

 

Склади команд-чемпіонів міст і районів Івано-Франківщини 2016 року

Переглядів: 434 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1  
Інтрига тільки починається...Долинський , Калуський та Рогатинський почали із 100% результатом у перших 2 турах....)))

Ім`я *:
Email *:
Код *: