Головна » 2016 » Листопад » 14 » Кубок чемпіонів міст і районів. І етап. Технічні дані матчів
14:59
Кубок чемпіонів міст і районів. І етап. Технічні дані матчів

Кубок чемпіонів міст та районів області 2016-2017 рр.

І етап. 22 жовтня - 6 листопада 2016 р.

Група А
1 тур
"Кремінь" Пістинь – "Обрій" Чернятин – 3:2 (Імангулов, 2, В. Луцик, 20, В. Ганущак, 36 - Григорів, 39, Ю. Грицюк, 80)
3 тур
"Обрій" Чернятин - "Ліга" Будилів – 2:0 (Ю. Грицюк, 37, 63-п.)
4 тур
"Ліга" Будилів – "Обрій" Чернятин - 2:0 (Лукинюк, 20, 24)
2 тур
"Кремінь" Пістинь - "Ліга" Будилів – 2:0 (Яценко, 6, Бірюк, 90+1)
5 тур
"Ліга" Будилів – "Кремінь" Пістинь - 3:6 (Говдаш, 53, М. Лукинюк, 72, 74 - В. Луцик, 16, 24, 58, В. Ганущак, 31, Д. Імангулов, 70, Сенич, 85)
6 тур
"Обрій" Чернятин – "Кремінь" Пістинь - 3:3 (Косминка, 4, Р. Григорів, 21, 81 - Ю. Никорович, 25, В. Ганущак, 28, Сенич, 51)

М Команда І В Н П М О
1 "Кремінь" Пістинь (Косівський р-н) 4 3 1 0 14-8 10
2 "Обрій" Чернятин (Городенківський р-н) 4 1 1 2 7-8 4
3 "Ліга" Будилів (Снятинський р-н) 4 1 0 3 5-10 3

Група Б
1 тур
"Козацький острів" Чорнолізці – ФК "Угорники" – 1:1 (В. Федорюк, 13 - О. Ольшанецький, 16)
"Підгіря" Назавизів – ФК "Прибилів" – 2:4 (Загайкевич, 73, Худяєв, 77 - Єжижанський, 21, 24, 28, Танасюк, 46)
2 тур
"Підгір’я" - "Козацький острів" - 1:0 (Загайкевич, 65)
ФК "Прибилів" - ФК "Угорники" - 0:7 (Фірсов, 2, 25, 66-п., Кваснюк, 20, Щербина, 49, Курдибанюк, 57, Кочай, 90+2)
3 тур
ФК "Прибилів" - "Козацький острів" – 1:2 (А. Федорчук, 23 - Солоненко, 24, Василько, 52)
ФК "Угорники" – "Підгір'я"  – 8:0 (Кваснюк, 6, 8, Щербина, 36, О. Ольшанецький, 62, 86, Кочай, 65, 69, Фірсов, 72)
4 тур
"Козацький острів" – ФК "Прибилів" - 4:1 (Гаврон, 4, Бутковський, 17, Солоненко, 30, 60 - А. Федорчук, 32)
"Підгіря" - ФК "Угорники" - 1:4 (Мигович, 84 - Б. Ольшанецький, 6, Логин, 37-авт., Фірсов, 62, М. Іванців, 68)
5 тур
ФК "Угорники" – ФК "Прибилів" - 5:1 (Фірсов, 17, 57, Курдибанюк, 42, 56, М. Іванців, 66 - Стельмащук, 85)
"Козацький острів" – "Підгір'я" - 8:1 (Р. Галка, 17, Гаврон, 19, В. Федорюк, 23, Ю. Атаманюк, 26, 44, 81, Солоненко, 37, Б. Павлюк, 61 - Ровінський, 49) 
6 тур
ФК "Угорники" – ФК "Прибилів" - 5:1 (Фірсов, 17, 57, Курдибанюк, 42, 56, М. Іванців, 66 - Стельмащук, 85)
"Козацький острів" – "Підгір'я" - 8:1 (Р. Галка, 17, Гаврон, 19, В. Федорюк, 23, Ю. Атаманюк, 26, 44, 81, Солоненко, 37, Б. Павлюк, 61 - Ровінський, 49) 

М Команда І В Н П М О
1 ФК "Угорники" (Коломийський р-н) 6 5 1 0 28-3 16
2 "Козацький острів" Чорнолізці (Тисменицький р-н) 6 3 1 2 15-8 10
3 ФК "Прибилів" (Тлумацький р-н) 6 2 0 4 11-22 6
4 "Підгір'я" Назавизів (Надвірнянський р-н) 6 1 0 5 7-28 3

Група В
1 тур
"Луквиця" Вікторів – "Отрада" Глибівка – 2:5 (І. Ковальчук, 21-п., Рока Падрон, 48 - Н. Ковтун, 19-п., Р. Руснак, 53, В. Семенів, 65, 76, Кульчак, 81)
ФК "Липівка" – "Хортиця" Крихівці – 3:0 (Крохмалюк, 14, 43, Босович, 70-авт.)
2 тур
ФК "Липівка" - "Луквиця" - 5:1 (Оліфер, 5, 18, Патрун, 31, Крохмалюк, 32, 80-п. - Р. Луців, 47)
"Хортиця" - "Отрада" - 2:2 (Солдатенко, 55, 72 - Ковтун, 20, Кавінський, 76)
3 тур
"Хортиця" - "Луквиця" - 4:2 (Лукинів, 4, Гловлюк, 27, 63, Солдатенко, 70 - І. Ковальчук, 5-п., Рока Падрон, 13)
"Отрада" - ФК "Липівка" - 2:2 (Кульчак, 28, Р. Руснак, 45+1 - Крохмалюк, 45, 56)
4 тур
ФК "Липівка" - "Отрада" - 2:5 (Патрун, 53, Крохмалюк, 67 - Р. Руснак, 19, Віт. Данилюк, 21, Н. Бочкур, 39, Кавінський, 65, Сисак, 90)
"Луквиця" - "Хортиця" - 5:2 (Івонюк, 35-авт., Горальник, 43, Саприка, 72, Р. Луців, 84, А. Вовчук, 87 - Гловлюк, 14, Лукач, 63)
5 тур
"Луквиця" - ФК "Липівка" - 2:0 (І. Ковальчук, 32-п., Р. Луців, 73)
"Отрада" - "Хортиця" - 1:0 (Сисак, 55)
6 тур
"Отрада" – "Луквиця" – 5:2 (Сисак, 26, 51, Іванів, 75, Ковтун, 81, Рожко, 88 - А. Вовчук, 60, Р. Луців, 90+1)
"Хортиця" - ФК "Липівка" – 3:0 (Лукинів, 5, Данилів, 39-п., 53-п.)

М Команда І В Н П М О
1 "Отрада" Глибівка (Богородчанський р-н) 6 4 2 0 20-10 14
2 ФК "Липівка" (Рогатинський р-н) 6 2 1 3 12-13 7
3 "Хортиця" Крихівці (Івано-Франківська МР) 6 2 1 3 11-13 7
4 "Луквиця" Вікторів (Галицький р-н) 6 2 0 4 14-21 6

Група Г
1 тур
ФК "Тисів" – "Сокіл" Голинь – 2:3 (Сказик, 63, Турмис, 89 - Завадецький, 3, Ю. Христонько, 8-п., Андрейко, 25)
ФК "Тяпче" – "Оболонь" Брошнів – 4:1 (І. Стефанишин, 23, Гірний, 48, Кузьмін, 68, Галій, 79 - Барановський, 51)
2 тур
ФК "Тисів" - ФК "Тяпче" - 0:4 (Гірний, 12, 41, Віктор, 30, Пуняк, 77)
"Сокіл" - "Оболонь" - 3:0 (Жабаленко, 55, Завадецький, 65, В. Олексюк, 83)
3 тур
"Оболонь" - ФК "Тисів" - 2:1 (Жаровський, 15, Кондур, 85 - Сказик, 74)
"Сокіл" - ФК "Тяпче" - 0:1 (Гірний, 62)
4 тур
ФК "Тисів" - "Оболонь" - 1:2 (Турмис, 37 - Барановський, 27, 45)
ФК "Тяпче" - "Сокіл" - 3:0 (І. Стефанишин, 26, Гірний, 83, 90+2)
5 тур
ФК "Тяпче" - ФК "Тисів" - +:- (відмова "Тисова")
"Оболонь" - "Сокіл" - 0:2 (Завадецький, 52, 65). Нереалізований пенальті: Жаровський, 62 (О)
6 тур
"Сокіл" – ФК "Тисів" – +:- (відмова "Тисова")
"Оболонь" – ФК "Тяпче" – 3:1 (Барановський, 12, Гуцул, 24, Жаровський, 84 - Гірний, 82)

М Команда І В Н П М О
1 ФК "Тяпче" (Долинський р-н) 6 5 1 0 13-4 15
2 "Сокіл" Голинь (Калуський р-н) 6 4 0 2 8-6 12
3 "Оболонь" Брошнів (Рожнятівський р-н) 6 3 0 3 8-12 9
4 ФК "Тисів" (Болехівська МР) 6 0 0 6 4-11 0

1/4 фіналу
Перші матчі. 12 листопада 2016 р.

"Кремінь" Пістинь – "Сокіл" Голинь – 2:0 (Бірюк, 49, 90). Нереалізований пенальті: В. Луцик, 23 (К)
ФК "Тяпче" – "Обрій" Чернятин – 3:2 (Гірний, 53, Косовський, 58, Кіщук, 90+3 - Косминка, 4, 20)
"Отрада" Глибівка – "Козацький Острів" Чорнолізці – 1:1 (Загірняк, 89 - Нагірний, 16)
ФК "Липівка" – ФК "Угорники" – 3:5 (Крохмалюк, 2, Кічула, 37, Крохмалюк, 79 - Фірсов, 8, 46, 88, Б. Ольшанецький, 89, 90+2). Нереалізований пенальті: Фірсов, 45 (У) 

Матчі-відповіді. 27 листопада 2016 р.
"Сокіл" Голинь – "Кремінь" Пістинь – 0:4 (Імангулов, 41, В. Луцик, 45, 74, Ориняк, 78)
"Обрій" Чернятин – ФК "Тяпче" – 3:0 (Григорів, 40, 56, 89)
"Козацький Острів" Чорнолізці – "Отрада" Глибівка – 0:2 (Загірняк, 11, 90)
ФК "Угорники" – ФК "Липівка" – 2:2 (А. Бойків, 49, Щербина, 53 - Крохмалюк, 81, Мирон, 87) 

БРАМКИ, за даними ІФФФ

 

Склади команд-чемпіонів міст і районів Івано-Франківщини 2016 року

Переглядів: 45 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: