Головна » 2013 » Квітень » 18 » Коли старт? Огляд прийдешніх чемпіонатів міст і районів області (оновлено 26 квітня)
16:36
Коли старт? Огляд прийдешніх чемпіонатів міст і районів області (оновлено 26 квітня)
Незабаром розпочнеться новий сезон у містах і районах області. Пропонуємо вам огляд прийдешніх чемпіонатів. 

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Старт чемпіонату - 9 травня
 
В чемпіонаті обласного центру замість 10-ти може грати 11 команд (в дужках – місця в минулому сезоні): «Удар-Громадський Форум» (1), «Опришівці-Батьківщина» (2), «Легіон» (3), «Благо» (4), «Хортиця» Крихівці (5), «Січ» Микитинці (6), ФК «Угорники» (8), «Бистриця» Хриплин (9), «Бистриця» Вовчинець (10) і два дебютанти – «Ярковиця» і «Медуніверситет». 
 
Відмовився від участі ЮТІМ.

БОГОРОДЧАНСЬКИЙ р-н

В 1 лізі, як і торік, виступатимуть 8 команд (в дужках місця у минулому сезоні): ФК "Дзвиняч" (2) "Каменяр" Іваниківка (3) ФК "Саджава" (4), "Карпати" Старі Богородчани (5), "Бистриця" Підгір'я (6), "Дружба" Горохолина (7) і два дебютанта - ФК "Маркова-Бабче" (1 місце у 2 лізі) "Січ" Глибівка" (3 місце у 2 лізі).

Чемпіон району - "Краснопіль" Солотвино гратиме у першості області. 

В 2 лізі орієнтовно гратимуть 9 команд: Богородчани, Грабовець, Глибоке, Гринівка-Нивочин, Космач, Монастирчани, Старуня, Солотвин-2 і Росільна.

ГОРОДЕНКІВСЬКИЙ р-н
Старт чемпіонату - 28 квітня

В 1 лізі замість 15-ти виступатиме 13 команд (в дужках місця у минулому сезоні): «Каменяр» Серафинці (2), «Покуття» Торговиця (3), «Колос» Чернятин (4), «Ураган» Вербівці (5), «Геліос» Котиківка (6), ФК «Семенівка» (7), «Яспіль» Ясенів-Пільний (8), «Ураган» Воронів (9), «Стиль-Проект» Топорівці (10), ФК «Олієво-Королівка» (11), «Дністер» Лука (12), «Скали» Чортовець (13) і один новачок – Колінки (2 місце в 2 лізі).

Чемпіон району – «Чайка» Вільхівці не заявилася до участі у турнірі.

В 2 лізі за попередніми даними гратиме 13 команд (була 21): Стрільче, Слобідка, Рашків, Тишківці, Сороки, Виноград, Кунисівці, Раковець, Семаківці, Копачинці, Пробабин, Городниця, Михальче.

КАЛУСЬКИЙ р-н
Старт чемпіонату і першості - 21 квітня

В 1 лізі далі виступатиме 12 команд (в дужках місця у минулому сезоні): «Юність» Верхня (2), «Будучність» Довге-Калуське (3), «Сокіл» Голинь (4), ФК «Станькова» (5), «Тризуб» Старий Угринів (6), «Штурм» Сівка-Калуська (7), «Рух» Вістова (8), ФК «Гуменів» (9), ФК «Студінка» (10) і три новачки - ФК «Перекоси» (1 місце в 2 лізі), ФК «Підгірки» (2 місце в 2 лізі), «Тріумф» Довгий Войнилів (3 місце в 2 лізі).

Чемпіон району – ФК «Тужилів» не заявився до участі у змаганнях.  

В 2 лізі гратиме 21 команда (було 23): 1 група - Бабин-Зарічний, Бережниця, Боднарів, Добровляни, Кадобна, Кропивник, Новиця, Перевозець, Підмихайля, «Хвиля» Бабин-Середній, «Чорний Ліс» Грабівка, 2 група – Слобідка, Войнилів, Довжка, Довпотів, Дубовиця, Завадка, Копанки, Лука, Негівці, Станькова-2, Томашівці.

КОЛОМИЙСЬКИЙ р-н
Старт чемпіонату і першості - 21 квітня

В 1 лізі знову виступатиме 14 команд (в дужках місця у минулому сезоні): "Метеор" Жукотин (2), «Спартак» Струпків (3), ФК «Коршів» (4), ФК «Дебеславці» (5), «Карпати» Спас (6), «Прут» Семаківці (7), «Вербіж» Верхній Вербіж (8), «Світ інструментів» Шепарівці (9), «Синивір» Іванівці (10), «Прут» Воскресинці (11) і три дебютанта - ФК "Молодятин" (1 місце у 2 лізі), "Нива" Мала Кам'янка (2 місце у 2 лізі) і ФК "Угорники" (5 місце у 2 лізі).

Чемпіон району - "Колос" Турка гратиме у першості області. 

В 2 лізі знову виступатиме 14 команд: ФК "Ворона", "Довбушівець" Печеніжин, ФК "Сопів", ФК "Корнич", ФК "Матеївці", ФК "Ценява", "Діброва" Годи-Добровідка, "Княгинин" Підгайчики, ФК "Черемхів",  "Шахтар" Ковалівка, "Ювента" Лісна Слобідка, "Нива" Джурків, ФК "Голосків" і  "Вікторія" Велика Кам'янка.

НАДВІРНЯНСЬКИЙ р-н
Старт чемпіонату і першості - 12 травня

В 1 лізі виступатиме замість 12-ти 11 команд (в дужках місця у минулому сезоні): "Арсенал" Тисменичани (1), ФК "Перерісль" (2), "Нива" Гаврилівка (3), ФК "Красна" (4), ФК "Волосів" (5), "Нафтовик" Битків (6), "Сокіл" Фитьків (7), "Олімпія" Камінне (8), "Лістер" Лісна Тарновиця (9) і два новачки - "Підгіря" Назавизів (1 місце в 2 лізі), "Скеля" Пнів (2 місце в 2 лізі).

В 2 лізі за попередніми даними гратиме 10 команд (було 12): "Колос" Парище, ФК "Білі Ослави", "Прут" Саджавка, "Лукавець" Гвізд, "Бистриця" Пасічна, ФК "Зелена", "Факел" Середній Майдан, "Темп" Молодків, "Страгора" Стримба, "Смотрич" Верхній Майдан.

РОГАТИНСЬКИЙ р-н
Старт чемпіонату і першості - 28 квітня

В суперлізі надалі виступатимуть 12 команд (в дужках – місця команд в минулому сезоні): Юнашків (1), Добринів (2), Васючин (3), Обельниця (4), «Укрлісекспорт» (5), Верхня Липиця (6), Черче (7), Нижня Липиця (8), Лучинці (9), Долиняни (10), Потік (1 місце в 2-й лізі), Помонята (2 місце в 2-й лізі).
 
В 1-й лізі також виступатимуть 12 команд: Світанок, Бабухів, Залужжя, Липівка, Приозерне, Букачівці, Беньківці, Підвиння, Пуків, Кліщівна, Путятинці, Козарі.
 
Третя ліга формується.

РОЖНЯТІВСЬКИЙ р-н
Старт чемпіонату - 21 квітня, першості - 28 квітня.

В 1 лізі знову виступатиме 14 команд (в дужках місця у минулому сезоні): ФК "Небилів" (1), "Колос" Цінева (2), "Чечва" Нижній Струтин (3), «Лімниця» Перегінське (4), ФК «Перегінське» (5), "Зоря" Берлоги (6), "Горгани"  Рожнятів (7), ФК"Сваричів" (8), "Карпати" Лоп’янка (9), "Оболонь" Брошнів (10), "Бережниця" Петранка (11), ФК "Вільхівка" (12) і два дебютанта - "Лімниця" Ясень (1 місце у 2 лізі) і ФК "Закерничне" (2 місце у 2 лізі). 

В 2 лізі орієнтовно гратимуть 9 команд: "Верховина" Камінь, "Скала" Лоп'янка, "Колос" Вербівка, ФК "Суходіл", "Старт" Слобода-Рівнянська, "Сівка" Креховичі, "Беркут" Спас, "Карпати" Дуба і ФК "Рівня".

СНЯТИНСЬКИЙ р-н
Старт чемпіонату - 28 квітня
 
В 1-й лізі знову виступатимуть 14 команд (в дужках – місця у минулому сезоні): «Прут» Видинів (1), «Вовки» Вовчківці (2), «Пролісок» Задубрівці (3), «Єдність» Балинці (4), ФК «Княже» (5), «Ліга» Будилів (6), «Прут» Прутівка (7), «Колос» Белелуя (8), «Покуття» Підвисоке (9), «Черемош» Залуччя (10), «Ентузіаст» Тулуків (11), ФК «Устя» (12), ФК «Потічок» (13), ФК «Борщів» (1 місце в 2-й лізі).
 
Друга ліга формується.

ТИСМЕНИЦЬКИЙ р-н
Старт чемпіонату - 21 квітня

В Прем’єр-лізі кількість учасників скоротилася з 14-ти до 13-ти команд (в дужках – місце команди в минулому сезоні): ФК «Клубівці» (3), «Інтербур» Єзупіль (4), «Сокіл» Підлісся (5), ФК «Радча» (6), «Колос» Братківці (7), «Бистриця» Старий Лисець (8), «Авангард» Загвіздя (9), «Оболонь» Милування (10), «Сокіл» Чукалівка (11), «Ураган» Черніїв (12) і три новачки – «Екопродукт» Вільшаниця (1 місце в 1 лізі), ФК «Старі Кривотули» (2 місце в 1 лізі), «Дружба» Драгомирчани (3 місце в 1 лізі).  

Торішній чемпіон - «Сокіл» Павлівка і срібний призер - «Вихор» Ямниця виступатимуть в першості області

В 1 лізі виступатимуть також виступатимуть 13 команд (було 14): ФК «Сілець», «Дністер» Довге, «Колос» Пшеничники, «Бистриця» Стебник, «Спартак» Угринів – «Енергія» Лисець, «Скол» Ганусівка – «Рух» Стриганці, «Стримба» Липівка – «Цегельник» Нові Кривотули, «Фортуна» Березівка, «Карпати» Клузів і ФК «Чорнолізці».

ТЛУМАЦЬКИЙ р-н

В 1 лізі знову виступатиме 14 команд замість 13-ти (в дужках місця у минулому сезоні): Грушка (1), «Дністер» Нижнів (2), Ісаків (3), Жуків (4), Королівка (5), «Горицвіт» Палагичі (6), Живачів (7), Вікняни (8), Підвербці (9), Надорожна (10), Олеша (11) і три новачки – Петрилів (1 місце в 2 лізі), Колінці (2 місце в 2 лізі) і Прибилів (2 ліга).

В 2 лізі гратиме 16 команд (торік - 17): група А – «Сокіл» Братишів, Остриня, Антонівка, Локітка, Олешів, Гринівці, Буківна, «Нижнів-Агро» Нижнів, група Б – Яківка, Живачів-2, Пужники, Бортники, Гарасимів, Гостів, Хотимир, Петрів.


Далі буде... 
Переглядів: 999 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: