Головна » 2016 » Вересень » 5 » Чемпіонат і першість Тисмениччини. Чемпіонат Богородчанщини. 4 вересня
18:46
Чемпіонат і першість Тисмениччини. Чемпіонат Богородчанщини. 4 вересня

Чемпіонат Тисмениччини. Прем'єр-ліга. 3 тур
"Колос" Братківці - "Авангард" Загвіздя - 2:1 (А. Андрусяк, 12, В. Мазурик, 15 - І. Дудій, 25). Нереалізовані пенальті: М. Духович, 85 - О. Кудла, 3
"Дружба" Драгомирчани - "Стримба" Липівка - 4:1 (В. Трушко, 1, В. Кучера, 13, М. Гундяк, 30, 32 - Р. Конобас, 40
"Сокіл" Чукалівка - СК "Радча" - 1:2 (Б. Струк, 89 - І. Якубів, 12, 31)       
"Сокіл" Підлісся - "Бистриця" Старий Лисець - 0:1 (М. Пилипів, 12)
ФК "Клубівці" - "Ураган" Черніїв - 3:2 (М. Курчій, 59, 89, А. Фуштей, 70 - К. Гаврилюк, 28, 90)
"Козацький острів" Чорнолізці - вільні

М Команда І В Н П М О
1 "Дружба" Драгомирчани 3 3 0 0 8-1 9
2 "Авангард" Загвіздя 3 2 0 1 14-3 6
3 "Бистриця" Старий Лисець 2 2 0 0 4-0 6
4 "Колос" Братківці 3 2 0 1 4-3 6
5 СК "Радча" 3 2 0 1 4-4 6
6 "Ураган" Черніїв 2 1 0 1 4-3 3
7 "Козацький острів" Чорнолізці 2 1 0 1 2-1 3
8 ФК "Клубівці" 2 1 0 1 4-9 3
9 "Сокіл" Підлісся 2 0 0 2 0-3 0
10 "Сокіл" Чукалівка 3 0 0 3 1-7 0
11 "Стримба" Липівка 3 0 0 3 2-12 0

Бомбардири: О. Кудла (Загвіздя) - 6, І. Якубів (Радча) - 4, Н. Чекіс (Загвіздя) і В. Трушко (Драгомирчани) - по 3, М. Курчій (Клубівці), К. Гаврилюк (Черніїв) і М. Гундяк (Драгомирчани) - по 2 голи.

4 тур. 11 вересня
Братківці - Драгомирчани
Липівка - Чукалівка
Чорнолізці - Підлісся
Старий Лисець - Клубівці
Загвіздя - Черніїв
Радча - вільна

Першість Тисмениччини. 1 тур
Група А

"Цегельник" Нові Кривотули - ФК "Угринів" - 1:1 ()
"Колос" Пшеничники - ФК "Старі Кривотули" - 2:4 ()
ФК "Марківці" - "Козацький Острів-2" Чорнолізці - 1:4 (В. Фицик, 17 - М. Лаврук, 32, М. Гайдейчук, 56, А. Войтишин, 75, 84)
"Прикарпаття" Підлужжя - "Фортуна" Березівка - 0:1 (М. Федоронько, 10)
Група Б
"Оболонь" Милування - "Інтербур" Єзупіль - 3:0 (Р. Сморжанюк, 5, Ю. Вікуловський, 85, 89)
ФК "Майдан" - "Дністер-Рітас" Побережжя - 1:8 (М. Зелінський, 2 - А. Кабан, 4, Т. Гнатишин, 8, С. Кузенко, 23, В. Іванов, 33, Я. Мойсишин, 34, Д. Третяк, 47, 80, В. Харенко, 74)
ФК "Тязів" - ФК "Вільшаниця" - 3:2 ()
"Сокіл" Угринів - вільний

Чемпіонат Богородчанщини. 20 тур
"Каменяр" Іваниківка - "Отрада" Глибівка - 1:2 (В. Гаргат, 64 - В. Семенів, 5, 13) Вилучення: М. Зам'ятін - Н. Ковтун
ФК "Глибоке" - ФК "Росільна" - 0:1 (Р. Паливода, 48-п.)
ФК "Старуня" - "Карпати" Старі Богородчани - 0:3 (В. Костробій, 64, 75, В. Челепіс, 89)
ФК "Богородчани" - "Скала" Монастирчани - 2:0 (С. Гладковський, 31, Ю. Сенич, 34)
ФК "Космач" - ФК "Грабовець-Забережжя" - 5:0 (В. Ярич, 3, 80, І. Паливода, 55, 65, 87)
ФК "Саджава" - ФК "Дзвиняч" - 1:2 (С. Феценець, 55 - В. Карабінович, 2, 16)
ФК "Підгір'я" - вільний 

      І  В  Н  П  М  О
1 Глибівка 19 17 1 1 60-15 52
2 Старі Богородчани 18 14 3 1 64-26 45
3 Монастирчани 19 13 2 4 58-27 41
4 Дзвиняч 19 11 5 3 38-21 38
5 Богородчани 18 10 1 7 31-18 31
6 Саджава 18 7 5 6 42-43 26
7 Іваниківка 18 6 5 7 28-26 23
8 Космач 19 6 5 8 39-52 23
9 Росільна 18 5 2 11 24-41 17
10 Старуня 19 4 4 11 20-32 16
11 Підгір'я 18 4 3 11 25-62 15
12 Грабовець-Забережжя 18 2 2 14 18-46 8
13 Глибоке 19 1 2 16 14-53 5

Бомбардири: М. Суслик (Монастирчани) – 25, Н. Челепіс (Старі Богородчани) - 18,  С. Криховський (Саджава) і В. Момот (Старі Богородчани)  – по 14 голів. 

Детальніше - Борогодчанська РФФ

БРАМКИ

Переглядів: 327 | Додав: bramki | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: