Головна » 2013 » Серпень » 19 » Чемпіонати міст і районів. 18 серпня. Івано-Франківськ, Богородчани, Тисмениця і Тлумач
17:34
Чемпіонати міст і районів. 18 серпня. Івано-Франківськ, Богородчани, Тисмениця і Тлумач

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Друге коло чемпіонату розпочнеться 1 вересня.

Становище команд
                    І  В Н П     М     О
"Легіон"        9  7 0 2  25-10  21
Крихівці       9  6 2 1  17-7    20
"Благо"         9  6 0 3  29-13  18
Микитинці     9  5 1 3  28-17  16
Опришівці     9  5 1 3  23-13  16
"Удар-Громадський
форум"         9  4 1 4  13-10  13
Угорники      9  3 2 4  25-36  11 
"Ярковиця"  9  2 0 7  12-30   6
Вовчинець   9  2 0 7  9-33     6 
Хриплин       9  1 1 7  6-19     4

БОГОРОДЧАНЩИНА

Кубок. Фінал
Глибівка - Старі Богородчани - 0:1

Друге коло чемпіонату і першості стартують 25 серпня.


1 ліга 
Становище команд
                          І  В  Н П    М     О
Глибівка             7  6  1  0  17-4  19
Іваниківка          7  4  2  1  23-4  14
Дзвиняч              7  4  1  2  22-9  13 
Маркова-Бабче   7  3  2  2  8-6    11 
Ст. Богородчани 7  2  2  3  12-13  8 
Підгір'я               7  2  0  5  8-29   6  
Саджава            7  1  2  4  8-14   5  
Горохолина        7  1  0  6  9-28   3 

2 ліга
Становище команд
                         І  В  Н  П   М     О 
Космач              6  5  0  1  18-7   15 
Старуня            6  5  0  1  15-10  15 
Грабовець         6  4  1  1  14-4   13  
Росільна            6  2  0  4  8-13   6 
Глибоке             6  1  1  4  5-16   4  
Монастирчани    6  0  0  6  9-17   0 


ТИСМЕНИЧЧИНА

Прем'єр-ліга. 18 тур
Підлісся - Братківці - 0:0
Драгомирчани - Вільшаниця - 4:0
Старий Лисець - Загвіздя - 1:1
Черніїв - Єзупіль - 1:1
Клубівці - Чукалівка - 1:3
Милування - Радча - 1:3 
Становище команд
                        І   В   Н  П    М      О
Підлісся           17  12  4  1  37-12  40
Братківці         16  10  5  1  25-8   35 
Єзупіль            17  10  3  4  38-17  33
Чукалівка        17  9  5  3  33-24  32
Черніїв             16  9  2  5  42-26  29
Радча               17  8  1  8  32-30  25
Загвіздя           16  7  4  5  31-18  25
Милування       16  6  1  9  35-27  19
Вільшаниця      16  6  1  9  33-50  19  
Ст. Кривотули   16  5  1  10  20-41  16 
Драгомирчани   17  4  1  12  29-50  13   
Ст. Лисець        16  3  3  10  21-43  12  
Клубівці           15  1  1  13  9-37    4

1 ліга. 10 тур
Сілець - Ганнусівка - 5:0
Пшеничники - Чорнолізці - 1:4
Лисець - Березівка - 0:4
Стебник - Липівка - 4:1
Стриганці - Нові Кривотули - 3:1

Становище команд 
                    І    В  Н  П     М     О
Чорнолізці    10  8  1  1  35-11  25
Сілець          10  6  2  2  25-13  20
Лисець         10  6  0  4  18-16  18
Ганнусівка    10  4  4  2  16-13  16
Липівка         10  4  4  2  16-13  16
Стебник        10  4  0  6  19-15  12
Березівка      10  3  3  4  16-19  12
Стриганці      10  3  1  6  17-25  10
Н. Кривотули 10  2  2  6  12-22  8
Пшеничники  10  1  1  8  10-37    4

ТЛУМАЧЧИНА

1 ліга. 15 тур
Колінці - Прибилів - 1:6
Олеша - "Дністер" Нижнів - 1:2
Підвербці - Грушка - 3:1
Палагичі - Ісаків - 24 серпня
Надорожна - Жуків - +:- 
Королівка - Живачів - 4:0

Становище команд
                   І    В  Н П     М      О       
Прибилів      15  10  2  3  38-21  32
Грушка        16  9  2  5  36-23  29
Нижнів         15  9  2  4  34-23  29
Королівка    16  9  2  5  26-17  29
Ісаків          15  7  4  4  30-15  25
Підвербці     16  7  3  6  26-23  24
Вікняни       15  6  5  4  26-21  23
Живачів       16  7  1  8  23-22  22
Колінці        15  5  7  3  25-19  22
Надорожна  16  6  2  8  21-23  20
Жуків          16  6  1  9  29-21  19
Палагичі      15  3  1  11  13-44  10
Олеша         16  1  0  15  17-72   3
Петрилів      знято

2 ліга. 2 етап. 1-8 місця (з "золотими" очками)

2 тур
Гарасимів - Остриня - 1:2
Буківна - Бортники - 3:4
Хотимир - Олешів - 1:2
Братишів - Пужники - +:-

Становище команд
                     І  В  Н  П    М     О
Остриня         8  8  0  0  33-8   24
Бортники       8  6  1  1  18-11  19 
Гарасимів       8  4  1  3  15-14  13
Буківна         8  3  1  4  22-19  10
Олешів          8  3  0  5  15-30  9  
Пужники        8  2  2  4  9-11   8   
Братишів       8  2  1  5  13-25  7
Хотимир        8  0  2  6  13-20  2

9-16 місця
Гринівці - Живачів-2 - 1:1
Локітка - Гостів - 1:2
Переглядів: 461 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: