Головна » 2013 » Вересень » 9 » Чемпіонати міст і районів. 8 і 11 вересня. Івано-Франківськ, Тисмениця, Богородчани і Тлумач (додано бомбардирів)
15:28
Чемпіонати міст і районів. 8 і 11 вересня. Івано-Франківськ, Тисмениця, Богородчани і Тлумач (додано бомбардирів)
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

12 тур
Угорники - Опришівці - 1:2 
"Удар Громадський форум" - Крихівці - 1:1
"Ярковиця" - Микитинці - 1:2
Хриплин - "Благо" - 1:1
"Легіон" - Вовчинець - 4:1

10 тур

Вовчинець - Крихівці - 1:3
Угорники - "Ярковиця" - +:-
Опришівці - Хриплин - 4:1
"Удар-Громадський Форум" - "Легіон" - 2:1
Микитинці - "Благо" - 1:0

Становище команд
                    І    В Н П     М     О
"Легіон"        12  9 0 3  34-15  27
Опришівці     12  8 1 3  34-17  25
Крихівці       11  7 3 1  21-9    24
"Благо"         12  7 1 4  35-15  22
Микитинці     12  7 1 4  33-22  22
"Удар-Громадський
форум"         12  5 2 5  18-15  17
Угорники      11  4 2 5  26-38  14
Хриплин       12  2 2 8  11-26   8
"Ярковиця"   12  2 0 10  15-37  6
Вовчинець   11  2 0 9  10-42   6 

БОГОРОДЧАНЩИНА

1 ліга. 10 тур
Іваниківка – Маркова-Бабче - 1:1
Дзвиняч – Глибівка - 1:1
Горохолина – Старі Богородчани - 0:3
Саджава – Підгір’я - +:- 

Становище команд
                          І    В  Н П     М     О
Глибівка             10  8  2  0  22-5   26
Іваниківка          10  4  5  1  27-8   17 
Дзвиняч              10  4  4  2  24-11  16 
Маркова-Бабче   10  4  4  2  13-10  16 
Ст. Богородчани 10  4  3  3  18-16  15 
Саджава             10  2  2  6  10-20  8
Горохолина         10  2  0  8  9-32   6 
Підгір'я               10  2  0  8  8-29   6 (знято)   

Бомбардири: Катрич (Іваниківка) і Герин (Глибівка) – по 11, Якубів (Іваниківка) – 9.

2 ліга. 9 тур
Космач – Монастирчани - 6:1
Грабовець – Старуня - 1:0
Глибоке – Росільна - 2:1

Становище команд
                         І  В  Н  П   М     О 
Космач              9  8  0  1  30-9   24 
Грабовець         9  6  1  2  17-7   19 
Старуня            9  6  1  2  19-11  19 
Глибоке             9  2  2  5  8-21   8 
Росільна            9  2  0  7  9-20   6 
Монастирчани    9  1  0  8  12-25  3 

Детальніше: Богородчанська РФФ.

ТИСМЕНИЧЧИНА

Прем'єр-ліга. 21 тур
Єзупіль - Чукалівка - 2:2
Загвіздя - Радча - 1:1
Вільшаниця - Клубівці - 0:6 
Братківці - Черніїв - 2:1
Старі Кривотули - Драгомирчани - 0:0
Підлісся - Милування - 6:0

Становище команд
                        І   В   Н  П    М      О
Підлісся           19  14  4  1  47-14  46
Братківці         19  12  6  1  34-10  42 
Чукалівка        20  10  6  4  37-29  36
Черніїв             20  11  2  7  46-30  35 
Єзупіль            20  10  5  5  40-20  35 
Радча              20  9  3  8  38-31    30 
Загвіздя           19  7  5  7  32-22    26
Ст. Кривотули   19  6  2  11  24-43  20
Милування        19  6  1  12  33-38  19
Вільшаниця       19  6  1  12  33-64  19
Клубівці            19  5  1  13  20-38  16  
Ст. Лисець        18  4  4  10  27-44  16 
Драгомирчани   19  4  2  13  29-57  14    

Бомбардири: Грабовський (Братківці) - 17, А. Скорик (Підлісся) - 14, Семанюк (Черніїв), Б. Ольшанецький (Братківці) - по 13, М. Іванишин (Загвіздя) і П'ятничук (Чукалівка) - по 12, Р. Зварич (Черніїв) - 10.

1 ліга. 13 тур
Березівка - Липівка - 2:2
Чорнолізці - Нові Кривотули - 3:2
Ганнусівка - Стебник - 1:0
Сілець - Лисець - +:-
Пшеничники - Стриганці - 4:2

Становище команд
                   
І    В  Н  П     М     О
Чорнолізці    13  10  1  2  39-18  31
Сілець          13  8  3  2  33-16  27
Ганнусівка    13  6  4  3  27-20  22
Липівка         13  5  5  3  25-19  20

Лисець         13  6  0  7  19-26  18
Березівка      13  4  5  4  21-23  17
Стебник        13  5  1  7  26-19  16
Стриганці      13  4  1  8  24-38  13
Пшеничники  13  3  2  8  22-41  11
Н. Кривотули 13  2  2  9  14-30  8

Бомбардири: Романишак (Стебник) - 14, С. Мельник (Чорнолізці) - 8, Радинь (Ганнусівка) - 7, Бандурак (Чорнолізці), І. Бойчук (Ганнусівка) і Турик (Пшеничники) - по 6.

ТЛУМАЧЧИНА

1 ліга. 21 тур 
Олеша - Прибилів - 1:3
Підвербці - Вікняни - +:-
Палагичі - Колінці - 1:1
Королівка - "Дністер" Нижнів - 2:0
Живачів - Грушка - 1:1
Жуків - Ісаків - -:+

Становище команд
                   І    В  Н П     М      О       
Прибилів      19  14  2  3  51-24  44
Грушка        20  11  3  6  44-24  36
Нижнів         19  11  3  5  44-29  36
Ісаків          20  10  5  5  34-17  35
Королівка    20  10  2  8  28-24  32
Колінці        19  7  9  3  35-27  30
Підвербці     19  8  3  8  32-30  27
Вікняни       19  7  6  6  32-29  27
Живачів       20  8  2  10  33-29  26
Надорожна  19  7  2  10  25-32  23
Жуків          20  7  1  12  31-32  22 
Палагичі      19  4  4  11  16-47  16
Олеша         19  1  0  18  19-80   3
Петрилів      знято

2 ліга. 2 етап. 1-8 місця (з "золотими" очками)

5 тур
Бортники - Остриня - -:+
Гарасимів -  Буківна - 2:2
Пужники - Олешів - 0:1
Хотимир - Братишів - +:-

Становище команд
                     І    В  Н  П    М     О
Остриня         11  10  0  1  37-9  30
Бортники       11  7  1  3  22-15  22 
Олешів          11  5  0  6  21-37  15
Гарасимів       11  4  3  4  20-23  15
Буківна         11  4  2  5  28-23  14
Хотимир         11  3  2  6  22-24  11
Пужники        11  3  2  6  13-17  11 
Братишів        11  2  2  7  20-35  8

9-16 місця
Яківка - Локітка - 3:2
Живачів-2 - "Нижнів-Агро" - +:-
Переглядів: 430 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 3
3  
Березівка-Липівка 2:2

1  
Сьогодні останній день переходів (трансферів). Ніби? Дайте підсумкову інформацію, будь-ласка.

2  
Плануємо сьогодні оновити таблицю переходів.

Ім`я *:
Email *:
Код *: