Головна » 2013 » Вересень » 9 » Чемпіонати міст і районів. 8 і 11 вересня
12:55
Чемпіонати міст і районів. 8 і 11 вересня
ВЕРХОВИНЩИНА

Кубок. Фінал
Верх. Ясенів - Ільці - 4:0

Підсумкове становище
                    І    В Н П    М     О
"Черемош"    10  8 1 1  49-17  25
Верх. Ясенів 10  7 0 3  22-13  21
Криворівня   10  5 2 3  19-14  17
"Лісгосп"       10  4 1 5  25-20  13
Ільці            10  3 0 7  8-31    9
Буковець     10  1 0 9  15-43  3

ГАЛИЧИНА (Галицький р-н)

1 ліга. 12 тур
Бовшів - Комарів - 2:1
Мединя - Жалибори - 7:0
Задністрянськ - Дем’янів - 2:1

Становище команд 
                      І   В Н П   М     О
Бовшів            9  6 3 0  19-7   21
Мединя           9  5 2 2  26-8   17
Задністрянськ 9  5 2 2  18-11  17
Дем'янів          9  5 2 2  15-10  17
Комарів           10  3 4 3  13-15  13
Жалибори        10  2 0 8  7-44   6
Вікторів-
Височанка       12  1 1 10  8-12  4 (знято) 
Більшівці        знято
Яблунів           знято

2 ліга. 15 тур
Нараївка - Залуква - 1:0
Сокіл - Водники - -:+
Дубівці - Вигівка - 6:0
Загір’я - Крилос - 0:1
Насташино - Медуха - 0:1
Маріямпіль - Тустань - 5:3

Становище команд 
                 І   В  Н  П      М      О
Дубівці      15  11  1  3  41-24  34
Медуха     15  11  1  3  29-14  34
Крилос      15  9  4  2  46-21  31
Маріямпіль 15  9  1  5  38-25  28
Залуква    15  9  1  5  29-24  28
Нараївка   15  8  0  7  14-19  24
Водники    15  6  3  6  21-18  21
Тустань     15  6  3  6  18-20  21
Насташино 15  6  2  7  32-27  20
Вигівка      15  4  2  9  19-33  14
Загір'я       15  1  2  12  16-55  5
Сокіл         15  0  0  15  3-26   0 (знято)

3 ліга. 17 тур

Підшумлянці - Ст. Мартинів
Придністров’я - Бринь - 1:4
Острів - Куропатники - 0:3
Межигірці - Колодіїв - 2:1
Кінчаки - Курів - +:-
Блюдники - Ганівці - 2:2

Становище команд
                     І    В Н П     М      О
Кінчаки         16  13 2 1  50-15  41
Бринь            17  10 3 4  42-15  33
Блюдники      14  9 4 1  33-16  31
Курів             16  9 2 5  30-12  29
Крилос-2       14  9 2 3  20-9   29
Куропатники  17  8 0 9  43-42  24
Підшумлянці   15  7 2 6  24-21  23
Колодіїв         17  5 3 9  39-38  18
Ганівці           17  4 4 9  22-34  16
Острів            17  4 3 10  22-47  15
Ст. Мартинів   13  2 5 6  15-25  11
Придністров'я 15  3 0 12  15-50  9
Межигірці       17  3 2 12  13-45  8

Детальніше: Галицький футбол.

ГОРОДЕНКІВЩИНА

1 ліга. 19 тур
Вербівці – Яс-Пільний -:+
Чернятин – Ол.-Королівка - 6:0
Котиківка – Воронів - 3:1
Топорівці – Семенівка - 4:10
Лука – Колінки - 3:2
Матч 21 туру
Чортовець – Серафинці - 0:4

Становище команд 
                       І    В Н П     М     О
Чернятин        17  14 1 2  60-20  43
Серафинці      17  14 1 2  56-18  43
Яс.-Пільний     16  12 1 3  50-25  37
Торговиця      15  9 2 4  40-32  29
Чортовець      17  8 1 8  35-33  25
Вербівці         17  7 4 6  39-24  25 (знято)
Лука              17  6 2 9  42-52  20
Колінки          17  5 5 7  37-51  20
Ол.-Королівка 17  5 2 10  29-34  17
Семенівка       16  4 4 8  39-45  16
Котиківка       17  5 1 11  22-38  16
Воронів          16  4 1 11  25-66  13
Топорівці        17  2 1 14  20-65  7

2 ліга. 14 тур
1 підгрупа
Тишківці – Виноград - 2:0
Слобідка – Росохач - +:-
Сороки – Острівець - 2:1
Глушків – Рогиня - 5:0

Становище команд 
                І   В  Н  П     М     О
Рашків     11  8  1  2  43-18  25
Тишківці   12  7  2  3  29-17  23
Глушків    11  7  2  2  18-8   23
Острівець 11  6  1  4  23-18  19
Сороки     12  6  1  5  22-23  19
Слобідка  11  5  2  4  24-24  17   
Виноград  12  5  0  7  23-21  15
Росохач    12  2  2  8  9-20    8 (знято) 
Рогиня      12  0  1  11  10-52  1

2 підгрупа 
Кунисівці – Михальче - 1:0
Копачинці – Чернелиця - +:-
Стрільче – Поточище - 1:1
Городниця – Раковець - +:-
Семаківці – Пробабин - 1:1

Становище команд 
                     І   В  Н  П    М      О
Поточище      13  8  2  3  37-11  26
Пробабин      12  8  2  2  39-16  26
Семаківці      12  8  2  2  27-14  26
Стрільче        12  6  5  1  36-16  23
Кунисівці       13  7  0  6  26-23  21
Копачинці      13  5  4  4  29-21  19
Михальче       12  4  2  6  25-29  14
Городниця     13  4  0  9  21-38  12
Раковець       13  4  0  9  20-45  12 (знято)
Чернелиця     13  0  1  12  10-57  1 (знято)


ДОЛИНЩИНА

1 ліга. 16 тур
Міжріччя - "Свіча" Тяпче - 4:1
Солуків - ТФК Тяпче - 2:4 (відбувся 28 серпня)
ФК "Долина" - Белеїв - 3:1
Тисів - Надіїв - 8:0
Яворів - Велика Тур'я - 2:1
Гошів - Старий Мізунь - 5:2

Становище команд
 
                        І    В  Н  П     М      О
"Свіча" Тяпче   16  14  1  1  70-18  43
ФК "Долина"     16  13  0  3  51-29  39 
Міжріччя           16  9  4  3  52-23  31
ТФК Тяпче        16  9  3  4  41-34  30
Велика Тур'я    16  7  3  6  29-35  24  
Яворів              16  5  5  6  31-35  20   
Гошів                16  5  5  6  30-37  20
Тисів                16  4  3  9  28-39  15
Ст. Мізунь         16  4  3  9  29-46  15
Надіїв               16  4  2  10  15-34  14 
Белеїв              16  2  4  10  22-45  10
Солуків            16  2  3  11  24-49  9
 
2 ліга. 17 тур
Одиниця - Княжолука - 3:0
Шевченкове - Раків - -:+
Підліски - Новошин - 0:3
Гузіїв - Підбереж - 0:0
Станківці - Розточки - 0:3
Перенесені матчі
Кальна - Станківці - -:+
Кропивник - Розточки - -:+ 

Становище команд 

                         І   В   Н  П     М     О
Розточки           18  16  1  1  61-19  49
Новошин           17  16  0  1  64-13  48  
Гузііїв                16  9  4  3  34-16  31 
Одиниця           17  10  1  6  37-27  31
Підбереж          17  9  2  6  36-35  29 
Княжолука        15  8  1  6  37-21  25 
Сл.-Долинська  15  8  0  7  33-35  24 
Раків                16  6  2  8  29-40  20  
Кальна             16  5  1  10  25-36  16 (знято)
Станківці          18  5  1  12  24-55  16
Шевченкове     17  5  0  12  22-32  15 (знято)  
Підліски            17  3  1  13  14-53  10      
Кропивник        17  1  0  16  11-46  3 (знято)
 
Детальніше: Долинський футбол.

КАЛУШ (місто)

9 тур
«Дністер» – Хотінь –

Становище команд
                             І В Н П     М     О
"Євробуд-Олімпія" 7 6 1 0  30-10  19
Збора                    7 6 0 1  16-5   18
"Дністер"               7 3 1 3  16-16  10
Хотінь                   6 1 0 5  12-17   3
"Червона Валіза"   7 0 0 7  7-33     0
"УТОГ-Іскра"         знята

Детальніше: ФК "Калуш".

КАЛУЩИНА

Кубок. Фінал 
Станькова  - Студінка - 5:0

1 ліга. 17 тур
Голинь - Вістова - 3:1
Ст. Угринів - Станькова - перенесено 
Гуменів - С.-Калуська - перенесено 
Студінка - Верхня - перенесено
Підгірки - Перекоси - 1:3 
Д. Калуське - Д. Войнилів - 1:0

Становище команд 

                   І    В  Н  П    М       О
Станькова   16  14  1  1  52-17  43
Верхня        16  13  1  2  48-15  40
Голинь         17  9  1  7  38-27  28 
Д.-Калуське 17  8  4  5  33-27  28
Студінка      16  7  4  5  32-35  25 
Д. Войнилів  17  8  0  9  25-39  24
Вістова        17  6  3  8  28-26  21
С.-Калуська 16  5  6  5  26-26  21
Перекоси     17  6  1  10  27-37  19 
Гуменів        16  4  2  10  17-36  14  
Підгірки       17  3  2  12  21-41  11  
Ст. Угринів  16  3  1  12  20-41  10 

2 ліга

1 зона. 17 тур
Підмихайля - Б.-Середній - +:- (3:0) 
Кадобна - Боднарів - 3:2 
Новиця - Бережниця -
Добровляни - Грабівка - -:+ (0:3) 
Перевозець - Бабин-Зарічний - 1:1

Становище команд 
                   І    В  Н П    М      О
Грабівка      17  12 2 3  41-16  38
Б.-Зарічний  16  11 2 3  33-10  35
Підмихайля  17  11 2 4  34-21  35
Перевозець 17  9 4 4  34-21  31
Б.-Середній 16  8 1 6  29-27  25 
Кадобна      17  7 2 8  40-36  23
Боднарів     17  7 1 9  32-33  22  
Новиця        16  3 4 9  28-37  13 
Бережниця  15  2 1 12  17-53  7
Добровляни 18  2 1 15  12-53  7 (знято)

2 зона. 18 тур
Войнилів - Станькова-2 - 1:1 
Томашівці - Лука - 2:4 
Довпотів - Негівці - 0:1 
Слобідка - Дубовиця - 0:3 
Довжка  - Копанки - 3:3 


Становище команд  
                    І    В  Н П    М      О
Войнилів      17  13 2 2  50-14  41
Лука            17  11 5 1  47-15  38
Негівці         16  10 3 3  44-16  33
Станькова-2 16  9 4 3  46-27  31 
Копанки       16  9 2 5  33-23  29
Довпотів       16  7 2 7  30-25  23  
Слобідка      17  6 3 8  36-31  21
Завадка       16  5 0 11  24-37  15
Дубовиця     16  4 3 9  22-31  15  
Томашівці     16  2 2 12  19-74   8  
Довжка        17  0 2 15  13-68  2

Детальніше: ФК "Войнилів", ФК "Верхня".

КОЛОМИЙЩИНА

1 ліга. 19 тур

Верх. Вербіж - М. Кам'янка - 2:5 
Коршів - Жукотин - 1:1 
Молодятин - Спас - 4:0
Л. Хлібичин - Дебеславці - 1:0 
Семаківці - Угорники - 2:2 
Шепарівці - Струпків - -:+ (0:3) 
Воскресинці - Іванівці -
20 тур
М. Кам'янка - Іванівці - 1:1
Струпків - Воскресинці - 2:0
Угорники - Шепарівці - +:-
Дебеславці - Семаківці - 1:0
Спас - Ліс. Хлібичин - 2:2
Верх. Вербіж - Коршів - 1:2
Жукотин - Молодятин - 15 вересня

Становище команд

                    І    В  Н  П    М      О 
Струпків      20  15  5  0  66-14  50
Жукотин      19  12  6  1  29-9    42
Воскресинці 19  11  4  4  30-20  37
Коршів         20  12  1  7  53-29  37
М. Кам'янка  20  10  5  5  32-21  35
Л. Хлібичин  20  9  5  6  36-28  32 
Семаківці     20  8  5  7  26-22  29 
В. Вербіж     20  8  5  7  31-38  29
Дебеславці   20  7  5  8  24-25  26 
Угорники     20  7  1  12  29-48  22  
Молодятин   19  5  3  11  25-36  18
Іванівці       19  5  2  12  19-41  17
Спас            20  3  2  15  14-41  11
Шепарівці    20  1  1  17   7-47    4 (знято)

2 ліга. 19 тур
Підгайчики - Печеніжин - 2:6 
Ковалівка - Ценява - 3:1 
Джурків - Корнич - 2:1 
Голосків - Сопів - 3:1 
Л. Слобідка - Матеївці - 0:3 
Черемхів - Годи-Добровідка - 1:1
20 тур
Печеніжин - Годи-Добровідка - 2:1
Матеївці - Черемхів - 1:1
Сопів - Ліс. Слобідка - 3:2
Корнич - Вел. Кам'янка - 2:1
Ценява - Джурків - 3:2
Підгайчики - Ковалівка - 5:2

Становище команд 
                            І    В  Н  П     М      О  
Печеніжин            19  15  3  1  44-16  48
Матеївці               19  12  5  2  55-18  41
Королівка-Корнич 18  9  5  4  28-27  32
Вел. Кам’янка       18  9  1  8  45-32  28 
Черемхів              19  7  6  6  41-34  27
Ценява                18  8  4  6  25-27  28
Лісна Слобідка     19  7  6  6  31-27  27   
Годи-Добровідка  19  7  2  10  24-34  23 
Ковалівка            18  6  4  8  31-32  22  
Джурків                18  5  4  9  30-41  19
Голосків               18  5  3  10  23-35  18  
Сопів                   19  4  3  12  22-47  15
Підгайчики           18  2  2  14  26-55  8 
Ворона                знята

Детальніше: Футбол Коломийщини.

КОСІВЩИНА

14 тур
Тюдів - Березів - 1:4
Рожнів - Вербовець - 2:6
Старі Кути - Cлобідка - 3:0
Хімчин - Шешори - 1:2
Пістинь - Яблунів - 7:1

Становище команд
                  І    В  Н П       М     О
Березів       14  12  1  1  44-22  37
Пістинь       14  11  3  0  65-14  36
Вербовець  14  10  2  2  43-12  32
Рожнів        14  7  1  6  27-39  22
Тюдів         14  6  2  6  27-28  20
Хімчин        14  6  0  8  30-36  18
Ст. Кути      14  6  1  7  30-31  19
Шешори      14  4  3  7  22-24  15
Слобідка    14  1  1  12  11-48  4
Яблунів      14  0  0  14  13-58  0

Детальніше: http://vk.com/football_kosiv.

НАДВІРНЯНЩИНА

1 ліга. 15 тур
Пнів - Лісна Тарновиця - 0:2
Назавизів - Камінне - 1:1
Тисменичани - Фитьків - 3:3
Перерісль - Волосів - 6:1
Красна - Гаврилівка - 1:2

Становище команд

                        І    В Н П     М     О
Перерісль         14  8 5 1  37-14  29 
Гаврилівка       14  8 3 3  23-15  27 
Камінне            14  6 4 4  30-23  22  
Л. Тарновиця    15  5 7 3  28-25  22
Тисменичани     14  5 6 3  30-20  21 
Красна              14  5 3 6  26-22  18 
Фитьків             15  4 6 5  28-33  18
Назавизів          14  3 4 7  22-34  13 
Волосів             14  3 3 8  27-43  12  
Пнів                  14  2 3 9  18-40   9   
"Нафтовик" Б    знятий

2 ліга. 15 тур
Зелена - Саджавка - 2:6
Білі Ослави - Гвізд - +:-
Середній Майдан - Стримба - 3:0
Пасічна - Молодків - 1:3

Становище команд 
                        І   В Н П    М     О
Б. Ослави          13  8 3 2  28-19  27
Саджавка         14  8 2 4  29-16  26
Парище             13  7 5 1  45-21  26  
Стримба            13  6 3 4  38-20  21
Серед. Майдан  13  5 2 6  23-27  17
Гвізд                 13  4 2 7  26-35  14
Пасічна             14  4 2 8  23-40  14
Молодків           13  4 1 8  20-32  13 
Зелена              12  3 0 9  19-41  9   
Верх. Майдан   знято

Детальніше: Футбол Надвірнянщини.

РОГАТИНЩИНА

Суперліга. 15 тур
Обельниця - Добринів - 1:0
Потік - Долиняни - 2:4
Лучинці - Рогатин - 6:1
Юнашків - Нижня Липиця - 2:2
Васючин - Помонята - 2:1
Верхня Липиця - Черче - 1:1

Становище команд
                         І    В  Н  П    М      О
Юнашків            15  9  3  3  36-20  30
Лучинці             15  9  3  3  28-14  30 
Добринів            15  8  4  3  25-16  28   
Обельниця        15  9  2  4  29-12  27
В. Липиця          15  7  6  2  29-19  27 
Помонята           15  8  1  6  39-14  25 
Васючин            15  6  3  6  31-33  21 
Долиняни           15  5  5  5  34-31  20 
Черче                15  4  3  8  26-35  15 
Потік                  15  4  1  10  23-34  13
Рогатин              15  2  1  12  11-62  7  
Н. Липиця          15  1  4  10  18-39  7

1 ліга. 15 тур
Підвиння - Бабухів - 3:2
Кліщівна - Козарі - 2:1
Пуків - Букачівці - 2:2
Беньківці - Липівка - 1:3
Путятинці - Світанок - 3:2
Приозерне - Залужжя - -:+ (0:3) 

Становище команд 
                 І    В Н П     М     О
Бабухів     15  12 2 1  34-9   38
Липівка     15  11 3 1  43-16  36 
Підвиння   15  9 5 1  49-14  32
Козарі       15  10 0 5  33-22  30 
Букачівці   15  8 4 3  30-16  28
Світанок    15  7 3 5  35-31  24 
Кліщівна    15  6 4 5  35-21  22 
Путятинці   15  5 4 6  25-30  19
Пуків         15  3 2 10  27-39  11 
Беньківці   15  3 0 12  23-33  9 
Залужжя    15  1 2 12  17-66  5
Приозерне  15  0 1 14  13-66  1 (знято) 

2 ліга. 13 тур
"Схід"
Сарники - Явче - 0:0
Загір'я - Діброва - 3:0
Руда - Жовчів - 2:5
Конюшки - Чесники - 0:2

Становище команд 
                І    В Н П    М     О
Жовчів     11  9 1 1  35-12  28 
Чесники   11  8 0 3  18-10  24
Сарники   11  4 4 3  11-10  16
Діброва    11  4 3 4  15-16  15 
Конюшки  11  4 2 5  19-21  14
Загір'я      11  4 1 6  19-22  13
Руда        11  3 2 6  19-24  11
Явче        11  0 3 8  4-25   3 
Княгиничі знято
Чагрів      знято

"Захід"
Фрага – Григорів - +:- (3:0) 
Колоколин – Заланів - +:- (3:0)
Підкамінь – Долиняни-2 - 2:3 
Воскресинці – Яглуш - 0:2

Становище команд 
                   І     В Н П   М     О
Підкамінь     12  10 1 1  29-13  31
Воскресинці 12  8 3 1  26-8   27 
Фрага          12  7 1 3  43-17  22
Яглуш          11  5 3 3  21-15  18
Колоколин   12  5 2 5  39-25  17
Заланів        12  3 3 6  18-27  12 
Чернів         11  3 2 6  9-22    11 
Долиняни-2  11  1 3 7  13-37   6 
Григорів       11  0 2 9  11-45   2
Журів          знято

Детальніше: Футбол Рогатинщини.

РОЖНЯТІВЩИНА

1 ліга. 20 тур
Закерничне - "Лімниця" Перегінське - 5:2
Вільхівка - "Карпати" Лоп'янка - 1:1
Ясень - Рожнятів - 4:1
ФК "Перегінське" - Брошнів - 6:3
Цінева - Сваричів - 3:0
Небилів - Берлоги - 5:1
Ниж. Струтин - Петранка - +:- 
18 тур
ФК "Перегінське" - Рожнятів - 6:0
Закерничне - Ниж. Струтин - 2:3
Небилів - "Лімниця" Перегінське - 7:1

Становище команд

                      І    В   Н  П     М      О 
Небилів          20  16  2  2  64-15  50
Цінева            20  15  3  2  45-18  48 
"Перегінське" 20  15  1  4  65-30  46  
Н. Струтин      20  12  2  6  38-33  38
Сваричів        20  10  2  8  39-28  32
Рожнятів        20  9  3  8  39-31  30 
Брошнів         20  9  3  8  34-33   30
"Лімниця" П    20  9  0  11  28-42  27
Вільхівка       20  7  4  9  31-47  25
Ясень            20  7  1  12  24-37  22
Берлоги         20  6  3  11  29-46  21
Закерничне   20  5  1  14  29-49  16  
"Карпати" Л   20  4  3  13  28-52  15 
Петранка       20  1  2  17  14-47  5 (знято)

2 ліга. 15 тур 
Сл.-Рівнянська - Рівня - 1:1
Дуба - Суходіл - 2:3
Спас - "Скала" Лоп'янка - 1:1
Креховичі - Верх. Струтин - 3:2

Становище команд
                         І  В Н П     М     О
Суходіл            14  10 2 2  33-25  32
Рівня                14  9 3 2  35-9   30
Сл.-Рівнянська 13  9 2 2  36-17  29 
Камінь              13  6 1 6  22-26  19
Спас                 13  4 5 4  31-24  17 
"Скала" Л         14  4 3 7  23-27  15 
Креховичі         13  4 2 7  24-37  14 
В. Струтин        13  2 2 9  21-39   8 
Дуба                 13  1 2 10  19-40  5
Вербівка знята з першості

Детальніше: Футбол Рожнятівщини.

СНЯТИНЩИНА

1 ліга. 18 тур
Борщів - Задубрівці - 1:0
Вовчківці - "Єдність" Балинці - 6:0
Видинів - Княже - 3:2
Устя - Прутівка - 2:2
Тулуків - Белелуя - 7:0
Залуччя - Підвисоке - 2:2
Перенесені матчі
Княже - Залуччя - 5:1
"Єдність" Балинці - Устя - 3:3
Борщів - Вовчківці - 0:3
 
Становище команд 
                  І    В Н П     М      О
Видинів      16  14 0 2  56-18  42
Вовчківці   17  12 2 3  51-12  38
Прутівка     17  11 5 1  33-17  38
Княже        17  12 0 5  43-26  36
Белелуя     17  7 3 7  27-35  24
Задубрівці  16  7 1 8  27-26  22
Підвисоке   16  6 4 6  23-30  22
Устя           16  5 3 8  24-35  18
Залуччя     16  4 3 9  17-29  15
Тулуків      16  4 2 10  22-34  14
Борщів       17  4 2 11  17-37  14
Балинці      17  2 4 11  17-42  10
Потічок       16  2 3 11  14-32  9

2 ліга

1 етап
Група А 

Становище команд 

                     І    В  Н  П    М      О
Стецева        14  11 2  1  58-19  35
Красноставці 14  10 3  1  57-14  33
Русів             14  8  3  3  43-13  27
«Лідер»         14  8  1  5  53-28  25
Шевченкове  14  7  1  6  25-20  22
Келихів         14  3  0 11  27-56   9
Завалля        14  2  3  9  20-30   9
Прутівка-2     14  0  1 13  15-118  1

Група Б 

Cтановище команд  
                    І    В   Н  П    М     О
Попельники  16  10  4  2  40-13  34
Джурів         16  9  3  4  33-17   30
«Стара 
Сеньйора»   16  9  1  6  23-30   28
Новоселиця  16  9  0  7  36-25   27
Трійця          16  8  3  5  40-26   27
Олешків       16  6  2  8  30-33   20
Любківці      16  5  2  9  18-31   17
Балинці        16  4  2  10  18-35  14
«Чайка»       16  1  5  10  18-46   8

2 етап (із золотими очками)
1 тур
Стецева - Новоселиця - 6:3
Красноставці - «Стара Сеньйора» Іллінці - 1:1
Русів - Джурів - 1:1
«Лідер» Снятин - Попельники - 2:4

Становище команд
Стецева - 14 очок
Попельники - 13
Красноставці - 12
Джурів - 11
"Стара Сеньйора" - 10
Русів - 7
Новоселиця - 6
"Лідер" Снятин - 4
 
Детальніше: Футбол Снятинщини.
Переглядів: 360 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 6
5  
Ще три команди другої в Долинському районі зняті зі змагань
1 Кальна(Кальна) - не виїзди + неспортивна поведінка команди
2 Велдіж(Шевченково) - команда знялась сама
3 Прикарпаття(Кропивник) - за велику кількість не виїздів
у всіх матчах, що залишилось зіграти їм зараховано 0:3 (техпоразка)

6  
Дуже багато технічних результатів. Спробуємо в них не загубитися.

3  
Так, за команду Міжріччя грали гравці, які на той момент були заявлені за Карпати(Болехів). їхні прізвища є в протоколі, відповідно команді зарахували поразку.

4  
Дякуємо, що розтлумачили ситуацію з цим матчем. Відповідні корективи внесено у турнірну таблицю.

1  
Долинський район:
Свіча(Міжріччя) - 31 очко!
Горянка(Старий Мізунь) - 15 очок!

2  
Ми в курсі. Не розуміємо тільки чому. Матч Міжріччя - Ст. Мізунь завершився з рахунком 4:2. Результат анулювали?

Ім`я *:
Email *:
Код *: