Головна » 2013 » Жовтень » 7 » Чемпіонати міст і районів. 6 жовтня. Івано-Франківськ, Богородчани, Тисмениця і Тлумач (плюс анонс заключних матчів)
10:07
Чемпіонати міст і районів. 6 жовтня. Івано-Франківськ, Богородчани, Тисмениця і Тлумач (плюс анонс заключних матчів)
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

16 тур
"Удар-Громадський Форум" - Опришівці - 0:1
Угорники - Микитинці - 2:4
Крихівці - "Благо" - 0:1
"Ярковиця" - "Легіон" - -:+
Хриплин - Вовчинець - 7:1

Становище команд
                    І    В Н П      М     О
"Легіон"        16  13 0 3  45-17  39
Микитинці     16  11 1 4  44-24  34
Опришівці     16  11 1 4  38-18  34
"Благо"         16  10 1 5  43-18  31
"Удар-Громадський
форум"         16  8 3 5  30-18  27
Крихівці       15  7 3 5  22-14  24
Угорники      15  5 3 7  35-44  18 
Хриплин       16  3 2 11  18-41  11
"Ярковиця"  16  2 0 14  17-44  6
Вовчинець   16  2 0 14  13-68  6 

17 тур (13 жовтня): "Ярковиця" - Крихівці, Хриплин - Угорники, "Легіон" - Опришівці, "Благо" - "Удар-Громадський форум", Вовчинець - Микитинці

18 тур (20 жовтня): "Удар-Громадський форум" - Микитинці, Опришівці - "Благо", Угорники - "Легіон", Крихівці - Хриплин, "Ярковиця" - Вовчинець

БОГОРОДЧАНЩИНА

1 ліга. 14 тур
Глибівка – Старі Богородчани - 2:1
Маркова-Бабче – Горохолина - 1:0
Дзвиняч – Саджава - 3:0
Іваниківка – Підгір’я - +:-

Підсумкове становище команд
                          І    В   Н  П     М     О
Глибівка             14  10  3  1  27-12  33
Іваниківка          14  8  5  1  38-9   29 
Дзвиняч              14  8  4  2  32-12  28 
Маркова-Бабче   14  6  4  2  18-14  24 
Ст. Богородчани 14  4  5  5  21-22  17 
Саджава             14  3  3  8  17-30  12 
Горохолина         14  2  0  12  13-46  6 
Підгір'я               14  2  0  12  8-29   6 (знято)   

Бомбардири: Якубів (Іваниківка) – 17, Катрич (Іваниківка) – 13, Герин (Глибівка) – 11, Криховський (Саджава) і Карабінович (Дзвиняч) - по 7 голів.

Команда Підгір'я залишила 1 лігу. Команда Горохолини відстоюватиме право виступу в ній у перехідному матчі з 2-м призером 2-ї ліги. 

2 ліга

Становище команд. 1 етап
                         І   В  Н  П     М     О 
Космач              10  9  0  1  34-11  24 
Грабовець         10  6  1  3  18-11  19 
Старуня            10  6  1  3  21-15  19 
Глибока             10  3  2  5  10-21  11 
Росільна            10  3  0  7  13-21   9 
Монастирчани    10  1  0  9  12-27   3 

2 етап (плей-офф)
 
За 1-4 місця. Півфінал 
Глибока – Космач - 2:5 і 0:2
Старуня – Грабовець - 3:1 і 0:1

Фінал (6 і 13 жовтня)
Старуня - Космач - 3:1

За 3-тє місце
Глибока - Грабовець - 1:0 

Детальніше: Богородчанська РФФ.

ТИСМЕНИЧЧИНА

Прем'єр-ліга. 24 тур
Вільшаниця - Загвіздя - 0:1
Братківці - Єзупіль - 1:0
Ст. Кривотули - Радча - 2:1
Підлісся - Клубівці - 2:3
Драгомирчани - Черніїв - 0:0 
Ст. Лисець - Милування - 4:0 

Становище команд
                        І   В   Н  П    М      О
Підлісся            23  16  5  2  57-21  53
Братківці          23  14  7  2  40-15  49 
Єзупіль            24  13  5  6  51-24  44 
Чукалівка         23  12  6  5  48-31  42  
Черніїв             23  11  4  8  47-33  37 
Радча               23  10  4  9  44-35  34 
Загвіздя            23  9  5  9  37-28    32
Клубівці            23  8  2  13  27-42  26
Ст. Лисець        23  7  5  11  36-48  26
Ст. Кривотули   23  7  3  13  28-49  24  
Милування        23  7  1  15  37-47  22 
Вільшаниця       23  6  1  16  34-81  19
Драгомирчани    23  4  4  15  32-64  16    

Бомбардири: П'ятничук (Чукалівка) - 19, Грабовський (Братківці) - 18,  М. Іванишин (Загвіздя) - 16, А. Скорик (Підлісся) - 15, Б. Ольшанецький (Братківці) - по 14, Семанюк (Черніїв) - 13, Волосінчук (Єзупіль), Р. Зварич (Черніїв), В. Кудла (Єзупіль) і Палюга (Драгомирчани) - по 10 голів.

24 тур (13 жовтня): Черніїв - Ст. Лисець, Клубівці - Драгомирчани, Радча - Підлісся, Чукалівка - Ст. Кривотули, Загвіздя - Братківці, Милування - Вільшаниця.

Прем'єр-лігу залишають 12-та і 13-та команди (Драгомирчани і Вільшаниця). 11-та команда (Милування або Ст. Кривотули проведе перехідні матчі) за збереження прописки в еліті з Сільцем. Наступного року ПЛ нараховуватиме 12 команд.  

1 ліга. 17 тур
Ганнусівка - Чорнолізці - 1:2 
Сілець - Березівка - 2:1
Пшеничники - Липівка - 1:0
Лисець - Н. Кривотули - -:+
Стебник - Стриганці - 2:1

ФК "Чорнолізці" виборола право виступу в Прем'єр-лізі. ФК "Сілець" проведе перехідні матчі з 11-ю командою ПЛ.

Становище команд 
                   
І    В  Н  П     М     О
Чорнолізці    17  13  1  3  51-21  40
Сілець          17  11  3  3  45-20  36
Липівка         17  7  6  4  27-20  27
Стебник        17  8  1  8  35-24  25
Ганнусівка    17  6  6  5  28-24  24
Березівка      17  6  5  6  31-31  23
Пшеничники  17  6  2  9  27-48  20
Лисець          17  6  0  11  19-26  18 (знято)
Стриганці      17  5  1  11  27-52  16
Н. Кривотули 17  3  3  11  16-40  12

Бомбардири: Романишак (Стебник) - 17, Капраленко (Березівка) - 10, С. Мельник і Бандурак (Чорнолізці) - по 9 голів.

18 тур (13 жовтня): Н. Кривотули - Стебник, Липівка - Лисець, Березівка - Пшеничники, Чорнолізці - Сілець, Стриганці - Ганнусівка.

ТЛУМАЧЧИНА

1 ліга. 25 тур 
Палагичі - Прибилів - 1:1
Надорожна - Підвербці - 3:0 
Королівка - Олеша - 4:0 
Живачів - Вікняни - 4:2 
Жуків - Колінці - 0:1 
Грушка - Нижнів - 2:3

Становище команд
                   І     В   Н  П    М      О       
Прибилів     23  17  3  3  57-25  54
Нижнів         23  13  3  7  56-42  42
Грушка        24  12  3  9  49-33  39
Королівка    23  12  3  8  33-24  39
Ісаків          23  11  5  7  38-23  38
Колінці        23  9  10  4  40-31  37
Надорожна  23  11  2  10  40-34  35
Живачів       23  10  2  11  43-36  32
Підвербці     23  9  4  10  39-36  31
Вікняни        23  7  6  10  36-44  27
Жуків          23  8  1  14  37-38  25 
Палагичі      23  6  6  11  25-52  24
Олеша         23  1  0  22  22-97   3
Петрилів      знято

26 тур (13 жовтня): Прибилів - Нижнів, Колінці - Ісаків, Вікняни - Жуків, Олеша - Живачів, Підвербці - Королівка, Палагичі - Надорожна.

2 ліга. 2 етап. 1-8 місця

Підсумкове становище команд
                      І    В   Н  П    М     О
Остриня         14  11  1  2  39-11  34
Бортники       14  8  1  5  24-15  25 
Олешів          14  8  0  6  27-40  24
Буківна         14  6  2  6  32-26  20
Гарасимів       14  5  4  5  29-30  19
Пужники        14  4  2  8  13-17  14 
Хотимир         14  4  2  8  24-31  14 
Братишів        14  3  2  9  22-40  11

За регламентом дві кращі команди переходять у 1 лігу (замінять Петрилів і Олешу). Проте долю команди Бортник, котра тричі під час фіналу не з'являлася на матчі, буде вирішувати районна федерація.  
Переглядів: 492 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
1  
Драгомирчани - Черніїв 0:0

2  
Додали.

Ім`я *:
Email *:
Код *: