Головна » 2013 » Жовтень » 7 » Чемпіонати міст і районів. 6 жовтня. Святкують Задністрянськ, Гаврилівка, Серафинці і Березів
09:07
Чемпіонати міст і районів. 6 жовтня. Святкують Задністрянськ, Гаврилівка, Серафинці і Березів

Минулої неділі визначилися ще чотири чемпіони. Не знайшли поки що своїх володарів золоті нагороди у шести районах - Долинському, Калуському, Коломийському, Рожнятівському, Снятинському і Рогатинському. 

ГАЛИЧИНА (Галицький р-н)

Чемпіоном Галицького району вдруге поспіль стала команда Задністрянська. До останнього туру на першість претендувала також команда Дем'янова, просте програла в заключному турі Бовшеву, який у підсумку вийшов на другу позицію.  

1 ліга. 15 тур

Бовшів - Дем'янів - 2:1
Задністрянськ - Мединя - +:-
Жалибори - Комарів - +:-

Підсумкове становище команд 
                       І   В Н П   М     О
Задністрянськ 12  8 2 2  28-12  26
Бовшів            12  7 4 1  22-10  25
Дем'янів          12  7 2 3  20-13  23
Мединя           12  5 3 4  27-12  18
Комарів           12  3 4 5  13-15  13
Жалибори        12  3 0 9  7-52   9 
Вікторів-
Височанка       12  1 1 10  8-12  4 (знято) 
Більшівці        знято
Яблунів           знято

2 ліга. 19 тур
Водники - Вигівка - 4:1
Залуква - Крилос - 1:0
Нараївка - Медуха - 0:2
Сокіл - Маріямпіль - -:+
Дубівці - Насташино - +:-
Загір'я - Тустань - 1:0

Становище команд 
                 І     В  Н  П    М      О
Медуха     19  15  1  3  43-16  46
Крилос      19  12  4  3  49-23  40
Маріямпіль 19  13  1  5  48-26  40
Дубівці      19  12  1  6  45-31  37
Залуква    19  11  2  6  35-28  35
Нараївка   19  10  0  9  19-23  30
Водники    19  8  4  7  30-26  28
Тустань     19  7  3  9  20-25  24
Насташино 19  7  2  10  32-32  23
Вигівка      19  6  2  11  23-39  20
Загір'я       19  2  2  15  17-68  8
Сокіл         19  0  0  19  3-26   0 (знято)

3 ліга. 21 тур

Острів - Підшумлянці - 1:0
Межигірці - Крилос-2 - 0:1
Кінчаки - Ст. Мартинів - +:-
Блюдники - Бринь - 3:0
Ганівці - Куропатники - 2:1
Курів - Колодіїв - +:-

Становище команд   
                     І    В Н П     М      О
Кінчаки         20  15 3 2  52-20  48
Бринь            21  13 3 5  50-19  42
Крилос-2       18  12 3 3  29-12  39
Курів             19  11 3 5  32-13  36
Блюдники      18  10 4 4  37-22  34
Куропатники  21  10 0 11  47-44  30
Підшумлянці   18  8 3 7  25-23  27
Колодіїв         21  7 4 10  45-40  25
Ганівці           20  5 5 10  25-39  20
Острів            21  5 4 12  26-55  19
Ст. Мартинів   17  4 6 7  23-28  18
Придністров'я 18  3 0 15  17-58  9
Межигірці       21  3 2 16  13-49  8

Детальніше: Галицький футбол.

ГОРОДЕНКІВЩИНА

Чемпіоном Городенківщини став серафинецький "Каменяр", котрий у двох попередніх сезонах незмінно фінішував на другій позиції. Нагадаємо, що у 2010-12 рр. чемпіоном району була "Чайка" з Вільхівців, котра у новому чемпіонаті не стартувала.

1 ліга. 23 тур
Чортовець - Воронів - 5:2
Яс.-Пільний - Семенівка - +:-
Торговиця - Колінки - 3:2
Чернятин - Лука - 0:4
Котиківка - Топорівці - 0:2
Вербівці - Ол.-Королівка - -:+
Матч 24 туру 
Ол.-Королівка - Серафинці - 2:3
Матч 19-го туру
Торговиця - Серафинці - 1:3

Становище команд 
                       І    В  Н  П     М     О
Серафинці      22  19  1  2  66-24  58
Чернятин        22  16  1  5  75-29  49
Яс.-Пільний     21  15  1  5  58-30  46
Торговиця      20  12  3  5  51-40  39
Чортовець      21  11  1  9  43-38  34
Лука              21  9  2  10  58-60  29
Вербівці         21  7  4  9   39-24  25 (знято)
Ол.-Королівка 23  7  4  12  37-46  25
Колінки          21  6  5  10   44-63  23
Котиківка       22  6  3  13  29-48  21
Семенівка       20  5  5  10   44-56  20
Воронів          21  6  1  14  31-79  19
Топорівці        21  3  1  17  27-77  10

2 ліга. 17 тур
1 підгрупа
Глушків - Тишківці - 6:1
Острівець - Рашків - 2:2
Виноград - Слобідка - 6:0
Рогиня - Росохач - -:-


Становище команд 
                І   В  Н  П     М     О
Рашків     15  11  2  2  47-21  35
Глушків    15  10  3  2  28-12  33
Острівець 15  8  3  4  32-22  27 
Сороки     15  8  1  6  27-29  25
Тишківці   15  7  2  6  31-31  23
Слобідка  15  6  2  7  25-33  20   
Виноград  15  7  0  8  37-26  21
Росохач    15  2  2  11  9-20    8 (знято) 
Рогиня      16  0  1  15  10-52  1 (знято)

2 підгрупа. 18 тур 
Поточище - Пробабин - 1:1
Кунисівці - Раковець - 4:2
Копачинці - Семаківці - 1:0
Стрільче - Городниця - 2:1
Чернелиця - Михальче - -:+


Становище команд 
                     І    В  Н  П     М      О
Пробабин      18  13  3  2  47-17  42
Семаківці      18  12  3  3  36-17  39
Поточище      18  11  4  3  45-13  37
Стрільче        18  10  6  2  50-22  36
Кунисівці       18  10  1  7  32-30  31
Михальче       18  7  2  9  37-37  23
Копачинці      18  6  4  8  32-28  22
Городниця     18  5  0  13  28-49  15
Раковець       18  4  0  14  24-71  12 
Чернелиця     18  0  1  17  10-57  1 (знято)


ДОЛИНЩИНА

1 ліга. 20 тур
Тисів - Яворів - 4:0
Белеїв - Надіїв - +:-
Солуків - Вел. Тур'я - 3:4
ТФК Тяпче - Ст. Мізунь - 2:1
Міжріччя - Гошів - 5:2
ФК "Долина" Долина - "Свіча" Тяпче - 2:1

Становище команд
 
                        І    В  Н  П     М      О
"Свіча" Тяпче   20  16  1  3  80-24  49
ФК "Долина"     20  16  1  3  59-33  49 
Міжріччя           20  12  5  3  63-26  41
ТФК Тяпче        20  11  5  4  47-39  38
Гошів                20  8  5  7  40-46  29 
Вел. Тур'я        20  8  4  8  40-49  28
Тисів                20  7  3  10  40-44  24  
Яворів              20  5  5  10  32-47  20    
Белеїв              20  4  5  11  26-52  17
Ст. Мізунь         20  4  4  12  36-59  16 
Надіїв               20  4  2  14  15-34  14 (знято)
Солуків            20  3  4  13  31-58  13
 
2 ліга. 21 тур 
Підліски - Одиниця - 2:2
Кропивник - Сл.-Долинська - -:+
Кальна - Княжолука - -:+
Гузіїв - Раків - 4:0
Підбереж - Новошин - 0:1
Станківці - Розточки - 0:3 (8 вересня)

Становище команд 
                         І   В   Н  П     М     О
Розточки           22  20  1  1  83-21  61 
Новошин           23  21  0  2  80-16  63
Одиниця           20  12  2  6  41-30  38 
Гузііїв               20  11  4  5  46-21  37 
Підбереж          20  10  2  8  41-40  32 
Княжолука        20  11  1  8  43-26  34  
Сл.-Долинська  20  12  0  8  42-38  33  
Раків                 21  9  2  10  41-49  29  
Кальна              20  5  1  14  25-51  16 (знято)
Станківці          20  5  1  14  31-63  16 
Шевченкове      20  5  0  15  25-50  15 (знято)  
Підліски            21  4  2  15  23-64  14      
Кропивник        21  1  0  20  14-66  3 (знято)
 
Детальніше: Долинський футбол.

КАЛУШ (місто)

Підсумкове становище команд
                             І  В  Н  П     М     О
Збора                    8  7  0  1  17-5   21
"Євробуд-Олімпія" 8  6  1  1  30-11  19
"Дністер"               8  4  1  3  16-16  13
Хотінь                   8  1  0  7  12-17   3
"Червона Валіза"   8  1  0  7  7-33    3
"УТОГ-Іскра"         знята

Детальніше: ФК "Калуш".

КАЛУЩИНА

1 ліга. 20 тур
Д.-Калуське - Голинь - 3:2
Д. Войнилів  - Ст. Угринів - 1:1 
Станькова - Перекоси - 2:1
Вістова - Верхня - 0:3 
С.-Калуська - Підгірки - 8:0 
Студінка - Гуменів - 2:1 
 
Становище команд 
                   І    В  Н  П    М       О
Станькова   19  17  1  1  62-21  52 
Верхня        19  15  1  3  56-22  46 
Голинь         20  11  1  8  43-31  34 
Д.-Калуське 20  10  4  6  38-32  34
Студінка      19  9  4  6  36-38  31 
Д. Войнилів  20  9  1  10  30-43  28  
Вістова         20  8  3  9  34-30  27
С.-Калуська 20  7  6  7  36-29  27 
Гуменів        20  6  2  12  22-41  20 
Перекоси     20  6  1  13  31-44  19   
Підгірки       20  3  2  15  23-56  11  
Ст. Угринів  19  3  2  14  23-47  11 

2 ліга

1 зона. 18 тур
Становище команд 
                   І    В  Н П    М      О
Б.-Зарічний  18  12 3 3  35-11  39
Грабівка      18  12 2 4  42-19  38
Підмихайля  18  11 3 4  34-21  36
Перевозець 18  9 4 5  33-21  28 
Кадобна      18  8 2 8  43-33  26
Б.-Середній 17  8 1 8  31-29  25 (знято) 
Боднарів     17  7 1 9  32-32  22  
Новиця        18  6 4 8  33-36  22 
Добровляни 17  2 1 14  12-50  7 (знято)
Бережниця  17  2 1 14  17-60  7  

2 зона. 21 тур
Томашівці - Копанки - +:- (3:0)
Слобідка - Довпотів - -:+ (0:3) 
Войнилів - Лука - 1:1
Дубовиця - Станькова-2 - 1:2
Негівці - Завадка - +:- (3:0)

Становище команд  
                    І    В  Н П    М      О
Войнилів      20  15 3 2  58-15  48
Негівці         19  13 3 3  54-18  42
Лука            19  12 6 1  51-16  42
Станькова-2 19  11 4 4  51-29  37 
Довпотів       19  10 2 7  38-25  32 
Копанки       19  9 2 8  34-31  29
Слобідка      19  6 4 9  38-36  22
Дубовиця     19  5 3 11  30-36  18 
Завадка       19  5 0 14  22-45  15 (знята)
Томашівці     19  3 2 14  23-83  11  
Довжка        19  0 3 16  15-80  3

Детальніше: ФК "Войнилів", ФК "Верхня".

КОЛОМИЙЩИНА

1 ліга. 24 тур
Мала Кам'янка - Угорники - 3:0  
Дебеславці - Струпків - 1:4  
Спас - Іванівці - 0:2  
Жукотин - Воскресинці - 3:1  
Верхній Вербіж - Шепарівці - +:-  
Коршів - Семаківці - 6:0  
Молодятин - Лісний Хлібичин - 3:0  


Становище команд 
                    І    В  Н  П    М      О 
Струпків      24  18  6  0  72-18  60 
Жукотин      24  17  6  1  41-11  57
Коршів         24  15  1  8  68-35  46
Воскресинці 23  14  4  5  33-24  46 
М. Кам'янка  24  12  6  6  35-26  42 
В. Вербіж     24  10  6  8  38-45  36 
Семаківці     24  10  5  9  31-31  35  
Л. Хлібичин  24  10  5  9  38-41  35  
Дебеславці   24  9  5  10  25-31  32  
Угорники      24  8  1  15  31-56  22   
Молодятин   24  6  4  14  30-45  22
Іванівці       23  6  2  15  21-48  20 
Спас            24  4  2  18  14-49  14 
Шепарівці    24  1  1  22   7-38    4 (знято)

2 ліга. 24 тур
Королівка-Корнич - Годи-Добровідка - 2:1 
Ценява - Черемхів - 3:1 
Підгайчики - Лісна Слобідка - 1:1 
Ковалівка - Голосків - 3:0 
Джурків - Велика Кам'янка - 1:1 
Печеніжин - Сопів - 7:1


Становище команд 
                             І    В   Н  П     М      О  
Печеніжин             23  18  4  1  62-21  58
Матеївці                22  13  6  3  57-22  45
Королівка-Корнич 22  11  7  4  35-31  40
Ценява                 22  10  6  6  33-31  36  
Черемхів               22  8  7  7  45-39  31 
Вел. Кам’янка       21  9  4  8  50-36  31  
Лісна Слобідка      22  7  8  7  35-33  29   
Годи-Добровідка   22  8  3  11  28-37  27
Джурків                22  6  7  9  39-48  25  
Ковалівка             22  7  5  10  40-45  26  
Голосків               21  5  4  12  26-41  19  
Сопів                   23  4  3  16  23-63  15 
Підгайчики           20  2  4  14  29-55  10  
Ворона                знята

Детальніше: Футбол Коломийщини.

КОСІВЩИНА

Чемпіоном Косівського району став ФК "Ведмежа" Березів, який перервав чотирирічну гегемонію пістинського "Кременя" (2009-12 рр).

18 тур
Яблунів - Березів - 0:2
Старі Кути - Рожнів
Хімчин - Тюдів
Пістинь - Вербовець
Шешори - Cлобідка - +:- (3:0)

Становище команд 
                  І    В  Н П       М     О
Березів      18  15  2  1  62-25  47
Пістинь       17  13  4  0  74-15  43
Вербовець  17  12  2  3  53-18  38
Рожнів        17  8  2  7  32-43  26
Ст. Кути      16  7  1  8  34-41  22
Шешори      18  6  4  8  28-29  22
Хімчин        17  7  0  10  37-49  21
Тюдів         16  6  2  8  28-36  20
Слобідка    18  2  1  15  17-63  7
Яблунів      18  1  0  17  19-56  3

Детальніше: http://vk.com/football_kosiv.

НАДВІРНЯНЩИНА

Чемпіоном Надвірнянщини після тривалої перерви (ще з союзних часів) стала гаврилівська "Нива", котра в останньому турі потіснила з першої сходинки ФК "Перерісль" (вдруге поспіль посів 2-гу сходинку). Минулорічний чемпіон - "Арсенал" Тисменичани завершив сезон третім.  

1 ліга. Матчі 13-го туру
Пнів - Камінне - 0:0
Волосів - Назавизів - 3:3
Красна - Тисменичани - 2:4
Гаврилівка - Перерісль - 1:0

Підсумкове становище команд

                         І    В  Н  П     М     О
Гаврилівка        18  11  4  3  31-19  37
Перерісль         18  10  5  3  40-17  35 
Тисменичани     18   7  7  4  38-27  28 
Л. Тарновиця    18   7  7  4  33-28  28   
Красна              18  7  3  8  34-29  24 
Камінне             18  6  6  6  32-28  24 
Назавизів          18  5  5  8  37-41  20  
Волосів             18  5  5  8  37-50  20 
Фитьків             18  4  6  8  32-41  18
Пнів                  18  2  4  12  21-55  10   
"Нафтовик" Б    знятий

З 1-ї ліги вибули "Нафтовик" Битків і "Скеля" Пнів. Підвищилися у класі ФК "Білі Ослави". Команди Фитькова і Саджавки проведуть 13 листопада перехідний матч за право виступу в 2014 році у 1-й лізі, яка скорочується до 10 команд.

2 ліга. 18 тур
Середній Майдан - Білі Ослави - 1:3
Стримба - Зелена - 5:1
Гвізд - Саджавка - 1:3
Молодків - Парище - 0:2

Підсумкове становище команд 
                          І    В   Н  П    М      О
Б. Ослави          16  10  4  2  36-24  34
Саджавка         16  10  2  4  36-17  32 
Парище             16  9  5  2  47-25  32  
Стримба            16  8  3  5  47-25  27
Серед. Майдан  16  5  3  8  26-33  18 
Гвізд                 16  5  2  9  29-39  17
Зелена              16  5  0  11  23-49  15 
Пасічна             16  4  3  9  24-42  15 
Молодків           16  4  2  10  21-35  14  
Верх. Майдан   знято

Детальніше: Футбол Надвірнянщини.

РОГАТИНЩИНА

Суперліга. 19 тур
Васючин - Добринів - -:+ (0:3)
Юнашків - Долиняни - 8:1
Верхня Липиця - Обельниця - 2:4
Лучинці - Помонята - 1:1
Рогатин - Потік - 6:0
Нижня Липиця - Черче - 2:1

Становище команд 
                        І    В   Н  П    М      О
Лучинці            19  12  4  3  38-17  40 
Обельниця       19  12  2  5  38-20  38
Добринів           19  12  4  3  36-20  40  
Юнашків           19  11  3  5  47-25  36 
Помонята          19  11  2  6  49-18  35 
В. Липиця         19  9  6  4  41-27  33 
Долиняни          19  6  5  8  40-43  23 
Черче               19  6  3  10  37-43  21 
Васючин           19  6  3  10  35-48  21 
Потік                 19  4  1  14  23-50  13
Рогатин             19  4  1  14  22-70  13 
Н. Липиця         19  2  4  13  24-48  10 

1 ліга. 19 тур
Букачівці - Бабухів - 2:1
Козарі - Липівка - 1:6
Підвиння - Світанок - 0:0
Кліщівна - Залужжя - +:- (3:0)
Беньківці - Путятинці - 1:2
Пуків - Приозерне - +:- (3:0)

Становище команд 
                 І    В Н П     М     О
Липівка     19  15 3 1  60-18  48 
Бабухів     19  14 2 3  42-17  44
Букачівці  19  11 5 3  39-20  38
Підвиння   19  10 6 3  55-23  36 
Світанок    19  10 4 5  44-33  34  
Путятинці   19  9 4 6  36-31  31 
Козарі       19  10 0 9  39-39  30 
Кліщівна    19  7 5 7  40-28  26 
Пуків         19  5 2 12  36-48  17 
Беньківці   19  5 0 14  31-40  15 
Залужжя    19  1 2 16  20-79  5
Приозерне  19  0 1 18  13-77  1 (знято) 

2 ліга 
"Схід"

Підсумкове становище команд 
                І    В Н П     М     О
Жовчів     14  12 1 1  45-14  37 
Чесники   14  9 0 5  22-14  27
Сарники   14  6 4 4  14-16  22 
Діброва    14  6 3 5  22-18  21 
Конюшки  14  6 2 6  26-28  20 
Руда        14  4 2 8  27-32  14
Загір'я      14  4 2 8  23-29  14 
Явче        14  0 4 10  9-37   4 
Княгиничі знято
Чагрів      знято

"Захід". 17 тур
Заланів - Яглуш - 4:2
Колоколин - Чернів - 6:0
Долиняни-2 – Григорів - +:- (3:0)
Підкамінь – Воскресинці - 1:1

Становище команд 
                   І     В Н П     М     О
Підкамінь     15  11 2 2  36-19  35
Воскресинці 16  9 6 1  32-11  33 
Фрага          15  8 3 4  54-23  27
Яглуш          15  6 5 4  34-29  23 
Колоколин   15  6 4 5  48-28  22
Заланів        16  6 4 6  28-31  22 
Чернів         16  4 4 8  12-33  16 
Долиняни-2  15  1 4 10  16-43   7 
Григорів       15  0 2 13  11-53   2 (знято)
Журів          знято

Детальніше: Футбол Рогатинщини.

РОЖНЯТІВЩИНА

Вища ліга. 24 тур
Небилів - Брошнів - 0:1
Цінева - ФК "Перегінське" - 0:3  
"Лімниця" Перегінське - Рожнятів - 4:1  
Ясень - Вільхівка - 0:1  
Ниж. Струтин - "Карпати" Лоп'янка - 7:1
Закерничне - Берлоги - 5:1
Петранка - Сваричів - -:+

Становище команд

                      І    В   Н  П     М      О 
Небилів          24  19  2  3  70-17  59 
"Перегінське" 24  19  1  4  81-33  58 
Цінева           24  17  4  3  51-22  55 
Н. Струтин      24  15  3  6  53-36  48 
Брошнів         24  12  4  8  44-36  40 
Сваричів        24  12  2  10  47-33  38 
"Лімниця" П    24  12  0  12  38-52  36 
Рожнятів        24  9  4  11  41-39  31 
Вільхівка       24  9  4  11  35-52  31
Берлоги         24  7  3  14  33-62  24 
Закерничне   24  7  1  16  35-56  22
Ясень            24  7  1  16  27-56  22 
"Карпати" Л   24  5  3  16  36-65  18 
Петранка       24  1  2  21  14-47  5 (знято)

2 ліга 
   
Підсумкове становище команд
                         І    В Н П     М     О
Сл.-Рівнянська 16  11 3 2  39-19  36
Суходіл            16  11 3 2  38-26  36
Рівня                16  9 2 5  34-11   29 
Камінь              16  7 2 7  30-34  23
Креховичі         16  6 3 7  30-37  21 
Спас                 16  4 5 7  31-32  17 
"Скала" Л         16  4 4 8  28-33  16 
В. Струтин        16  4 2 10  27-46  14 
Дуба                 16  3 2 11  24-43  11
Вербівка знята з першості

Детальніше: Футбол Рожнятівщини.

СНЯТИНЩИНА

1 ліга. 22 тур
Борщів - Княже - 1:1
Задубрівці - Прутівка - перенесено 
Вовчківці - Белелуя - 2:1
Видинів - Підвисоке - 4:1
Потічок - Залуччя - 3:1
Устя - Тулуків - 2:2

Становище команд 
                   І    В  Н  П     М      О
Видинів      20  17  0  3  66-21  51
Вовчківці   20  14  3  3  57-15  45
Прутівка     20  13  5  2  38-21  44 
Княже        21  13  3  5  55-30  42
Белелуя     21  8  3  10  32-43  27
Підвисоке   20  7  4  9  31-41  25
Задубрівці  19  7  3  9  32-32  24
Тулуків      20  7  3  10  33-37  24
Устя           20  6  4  10  30-46  22
Потічок       20  5  3  12  23-39  18
Борщів       21  5  3  13  23-45  18
Залуччя     20  4  3  13  20-42  15
Балинці      20  3  5  12  23-53  14

2 етап (із золотими очками)

Фінал. 5 тур
Новоселиця - Стецева - 1:1
"Стара Сеньйора" Іллінці - Красноставці - 5:2
Джурів - Русів - 3:2
Попельники - "Лідер" Снятин - 1:3

Становище команд 
                      І    В  Н  П    М     О
Стецева         11  5  5  1  21-15  20 
Красноставці  11  5  3  3  27-20  18
Попельники    11  5  2  4  21-15  17
Джурів           11  5  2  4  14-10  17
«Стара 
Сеньйора»     11  4  3  4  13-19  15
Новоселиця    11  4  1  6  20-22  13
«Лідер»          11  4  1  6  19-25  13 
Русів              11  1  5  5  12-21  8
Переглядів: 433 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: