Головна » 2013 » Вересень » 30 » Чемпіонати міст і районів. 27-29 вересня. Чемпіон визначився тільки в Калуші
08:36
Чемпіонати міст і районів. 27-29 вересня. Чемпіон визначився тільки в Калуші
ГАЛИЧИНА (Галицький р-н)

1 ліга
Матчі чемпіонату не проводилися 

Становище команд 
                       І   В Н П   М     О
Задністрянськ 11  7 2 2  28-12  23
Дем'янів          11  7 2 2  19-11  23
Бовшів            11  6 4 1  20-9   22
Мединя           11  5 3 3  27-12  18
Комарів           11  3 4 4  13-15  13
Жалибори        11  2 0 9  7-52   6
Вікторів-
Височанка       12  1 1 10  8-12  4 (знято) 
Більшівці        знято
Яблунів           знято

Заключні матчі (6 жовтня): Бовшів - Дем'янів (!!), Задністрянськ - Мединя (!), Жалибори - Комарів.

2 ліга. 18 тур
Насташино - Загір'я - +:-
Маріямпіль - Дубівці - 2:1
Медуха - Сокіл - +:-
Крилос - Нараївка - 1:0
Вигівка - Залуква - 3:2
Тустань - Водники - 1:3

Становище команд 
                 І     В  Н  П    М      О
Медуха     18  14  1  3  41-16  43
Крилос      18  12  4  2  49-22  40
Маріямпіль 18  12  1  5  48-26  37
Дубівці      18  11  1  6  45-31  34
Залуква    18  10  2  6  34-28  32
Нараївка   18  10  0  8  19-21  30
Водники    18  7  4  7  26-25  25
Тустань     18  7  3  8  20-25  24
Насташино 18  7  2  9  32-32  23
Вигівка      18  6  2  10  22-35  20
Загір'я       18  1  2  15  16-68  5
Сокіл         18  0  0  18  3-26   0 (знято)
3 ліга. 20 тур

Колодіїв - Ганівці - 3:0
Куропатники - Блюдники - 3:0
Бринь - Кінчаки - 4:1
Ст. Мартинів - Межигірці - 2:0
Крилос-2 - Острів - 4:2
Підшумлянці - Придністров'я - +:-

Становище команд   
                     І    В Н П     М      О
Кінчаки         19  14 3 2  52-20  45
Бринь            20  13 3 4  50-16  42
Крилос-2       17  11 3 3  28-12   36
Курів             18  10 3 5  32-13  33
Блюдники      17  9 4 4  34-22  31
Куропатники  20  10 0 10  46-42  30
Підшумлянці   17  8 3 6  25-22  27
Колодіїв         20  7 4 9  45-40  25
Ст. Мартинів   16  4 6 6  23-28  18
Ганівці           19  4 5 10  23-38  17
Острів            20  4 4 12  25-55  16
Придністров'я 18  3 0 15  17-58  9
Межигірці       20  3 2 15  13-48  8

Детальніше: Галицький футбол.

ГОРОДЕНКІВЩИНА

1 ліга. 21 тур
Чернятин - Семенівка - 8:1
Торговиця - Воронів - 6:2
Котиківка - Колінки - 2:1
Топорівці - Лука - 3:6
Ясенів-Пільний - Олієво-Королівка - 5:1
22 тур
Колінки - Чернятин - 0:5
Воронів - Ясенів-Пільний - 0:1
Олієво-Королівка - Чортовець - 2:1
Лука - Котиківка - 4:2 
Серафинці - Вербівці - +:-
Семенівка - Торговиця - перенесено

Становище команд 
                       І    В  Н  П     М     О
Серафинці      20  17  1  2  60-20  52
Чернятин        21  16  1  4  75-25  49
Яс.-Пільний     20  14  1  5  58-30  43
Торговиця      18  11  3  4  47-35  36
Чортовець      20  10  1  9  38-36  31
Лука              20  8  2  10  54-60  26
Вербівці         20  7  4  8   39-24  25 (знято)
Колінки          20  6  5  9   44-60  23
Ол.-Королівка 21  6  4  11  35-43  22
Котиківка       21  6  3  12  29-46  21
Семенівка       19  5  5  9   44-56  20
Воронів          20  6  1  13  29-74  19
Топорівці        20  2  1  17  25-77  7

2 ліга. 16 тур
1 підгрупа
Рашків - Рогиня - +:-
Глушків - Виноград - 3:2
Сороки - Тишківці - 3:0
Слобідка - Острівець - 0:1

Становище команд 
                І   В  Н  П     М     О
Рашків     14  11  1  2  45-19  34
Глушків    14  9  3  2  22-11   30
Острівець 14  8  2  4  30-20  26 
Сороки     15  8  1  6  27-29  25
Тишківці   14  7  2  5  30-25  23
Слобідка  14  6  2  6  25-27  20   
Виноград  14  6  0  8  31-26  18
Росохач    14  2  2  10  9-20    8 (знято) 
Рогиня      15  0  1  14  10-52  1 (знято)

2 підгрупа. 16 тур 
Поточище - Михальче - 3:0
Раковець - Копачинці - +:-
Стрільче - Пробабин - 1:0
Семаківці - Городниця - 2:0
Кунисівці - Чернелиця - +:-
17 тур
Пробабин - Кунисівці - 4:0
Михальче - Семаківці - 0:1
Городниця - Копачинці - 3:1
Раковець - Стрільче - 2:9
Чернелиця - Поточище - -:+

Становище команд 
                     І    В  Н  П     М      О
Пробабин      17  13  2  2  46-16  41
Семаківці      17  12  3  2  36-16  39
Поточище      17  11  3  3  44-12  36
Стрільче        17  9  6  2  48-21  33
Кунисівці       17  9  1  7  28-28  28
Михальче       17  6  2  9  37-37  20
Копачинці      17  5  4  8  31-28  19
Городниця     17  5  0  12  27-47  15
Раковець       17  4  0  13  22-67  12 
Чернелиця     17  0  1  16  10-57  1 (знято)


ДОЛИНЩИНА

1 ліга. 19 тур
Белеїв - Міжріччя - 0:4
"Свіча" Тяпче - Тисів - 2:1
Яворів - Гошів - 0:1
Надіїв - ТФК Тяпче - -:+
Старий Мізунь - Солуків - 4:4
Велика Тур'я - Долина - 2:2

Становище команд
 
                        І    В  Н  П     М      О
"Свіча" Тяпче   19  16  1  2  79-22  49
ФК "Долина"     19  15  1  3  57-32  46 
Міжріччя           19  11  5  3  58-24  38
ТФК Тяпче        19  10  5  4  45-38  35
Гошів                19  8  5  6  38-41  29 
Велика Тур'я    19  7  4  8  36-46  25
Тисів                19  6  3  10  36-44  21  
Яворів              19  5  5  9  32-43  20    
Ст. Мізунь         19  4  4  11  35-57  16 
Надіїв               19  4  2  13  15-34  14 (знято)
Белеїв              19  3  5  11  26-52  14
Солуків            19  3  4  12  28-54  13
 
2 ліга. 21 тур 
Розточки - Підбереж - 4:0
Новошин - Гузіїв - 1:0
Раків - Кальна - +:-
Княжолука - Кропивник- +:-
Слобода-Долинська - Підліски - 3:1
Одиниця - Шевченкове - +:-

Становище команд 
                         І   В   Н  П     М     О
Розточки           22  20  1  1  83-21  61 
Новошин           22  20  0  2  79-16  60
Одиниця           19  12  1  6  39-28  37
Гузііїв               19  10  4  5  42-21  34 
Підбереж          19  10  2  7  41-39  32 
Княжолука        19  10  1  8  43-26  31 
Сл.-Долинська  19  11  0  8  42-38  30  
Раків                 20  9  2  9  41-45  29  
Кальна             19  5  1  13  25-51  16 (знято)
Станківці          20  5  1  14  31-63  16 
Шевченкове     20  5  0  15  25-50  15 (знято)  
Підліски            20  4  1  15  21-62  13      
Кропивник        20  1  0  19  14-66  3 (знято)
 
Детальніше: Долинський футбол.

КАЛУШ (місто)

Переможцем відкритого чемпіонату Калуша стала "Збора-Інтернаціонал", котра минулого року вибула з вищого дивізіону чемпіонату району. Минулорічний переможець - "Титан" Мостище не виступав.

10 тур
Хотінь – «Червона Валіза» - -:+ 
Збора – «Євробуд-Олімпія» - 1:0

Підсумкове становище команд
                             І  В  Н  П     М     О
Збора                    8  7  0  1  17-5   21
"Євробуд-Олімпія" 8  6  1  1  30-11  19
"Дністер"               8  4  1  3  16-16  13
Хотінь                   8  1  0  7  12-17   3
"Червона Валіза"   8  1  0  7  7-33    3
"УТОГ-Іскра"         знята

Детальніше: ФК "Калуш".

КАЛУЩИНА

1 ліга. 17 тур
Гуменів - С.-Калуська - 1:0
19 тур
Голинь - Д. Войнилів - 2:1
Гуменів - Д. Калуське - 2:0
Ст. Угринів - С.-Калуська - 1:2 
Верхня - Станькова - 1:4 
Підгірки - Вістова - 0:3 
Перекоси - Студінка - 0:1

Становище команд 

                   І    В  Н  П    М       О
Станькова   18  16  1  1  60-20  49 
Верхня        18  14  1  3  53-22  43 
Голинь         19  11  1  7  41-28  34 
Д.-Калуське 19  9  4  6  35-30  31
Студінка      18  8  4  6  34-37  28
Д. Войнилів  19  9  0  10  29-42  27  
Вістова        19  8  3  8  34-27  27
С.-Калуська 19  6  6  7  28-29  24 
Гуменів        19  6  2  11  21-39  20
Перекоси     19  6  1  12  30-42  19   
Підгірки       19  3  2  14  23-48  11  
Ст. Угринів  18  3  1  14  22-46  10 

2 ліга

1 зона. 18 тур
Становище команд 
                   І    В  Н П    М      О
Б.-Зарічний  18  12 3 3  35-11  39
Грабівка      18  12 2 4  42-19  38
Підмихайля  18  11 3 4  34-21  36
Перевозець 18  9 4 5  33-21  28 
Кадобна      18  8 2 8  43-33  26
Б.-Середній 17  8 1 8  31-29  25 (знято) 
Боднарів     17  7 1 9  32-32  22  
Новиця        18  6 4 8  33-36  22 
Добровляни 17  2 1 14  12-50  7 (знято)
Бережниця  17  2 1 14  17-60  7  

2 зона. 20 тур
Довпотів - Дубовиця - 3:0
Томашівці - Негівці - 1:5 
Станькова-2 - Копанки - 3:1 
Завадка - Войнилів - -:+ (0:3)

Становище команд  
                    І    В  Н П    М      О
Войнилів      19  15 2 2  57-14  47
Лука            18  12 5 1  50-15  41
Негівці         18  12 3 3  51-18  39
Станькова-2 18  10 4 4  49-28  34 
Довпотів       18  9 2 7  35-25  29
Копанки       18  9 2 7  34-28  29
Слобідка      18  6 4 8  38-33  22
Дубовиця     18  5 3 10  29-34  18 
Завадка       18  5 0 13  22-42  15
Томашівці     18  2 2 14  20-83   8  
Довжка        19  0 3 16  15-80  3

Детальніше: ФК "Войнилів", ФК "Верхня".

КОЛОМИЙЩИНА

1 ліга. 22 тур
Мала Кам'янка - Струпків - 1:1
Угорники - Іванівці - 3:1
Дебеславці - Воскресинці - 0:1
Спас - Шепарівці - +:- (3:0)
Жукотин - Семаківці - 2:0
Верхній Вербіж - Лісний Хлібичин - 6:2
Коршів - Молодятин - 3:1
23 тур
Молодятин - М. Кам'янка - 0:1 
Ліс. Хлібичин - Коршів - 3:2 
Семаківці - Верх. Вербіж - 5:1 
Шепарівці - Жукотин - -:+ (0:3) 
Воскресинці - Спас - 3:0 
Іванівці - Дебеславці - 1:2
Струпків - Угорники - 2:1


Становище команд 
                    І    В  Н  П    М      О 
Струпків      23  17  6  0  68-17  57 
Жукотин      23  16  6  1  38-10  54
Воскресинці 22  14  4  4  33-21  46 
Коршів         23  14  1  8  62-35  43 
М. Кам'янка  23  11  6  6  33-26  39 
Семаківці     23  10  5  8  31-25  35  
Л. Хлібичин  23  10  5  8  38-38  35  
В. Вербіж     23  9  6  8  38-45  33 
Дебеславці   23  9  5  9  24-27  32  
Угорники     23  8  1  14  31-53  22   
Молодятин   23  5  4  14  27-45  19
Іванівці       22  5  2  15  19-48  17 
Спас            23  4  2  17  14-47  14 
Шепарівці    23  1  1  21   7-38    4 (знято)

2 ліга. 21 тур
Печеніжин - Матеївці - 2:0
Сопів - Годи-Добровідка - 0:2
Королівка-Корнич - Лісна Слобідка - 3:1
Ценява - Голосків - 3:1
Ковалівка - Джурків - 1:3 
22 тур
Джурків - Печеніжин - 3:3 
Вел. Кам'янка - Ковалівка - 4:4 
Ліс. Слобідка - Ценява - 2:2 
Черемхів - Корнич - 1:1 
Матеївці - Сопів - 4:1 

Становище команд 
                            І    В   Н  П     М      О  
Печеніжин            22  17  4  1  55-20  55
Матеївці                22  13  6  3  57-22  45
Королівка-Корнич 21  10  7  4  33-30  37
Ценява                 21  9  6  6  30-30  33  
Черемхів               21  8  7  6  44-36  31 
Вел. Кам’янка       20  9  3  8  49-35  30  
Лісна Слобідка      21  7  7  7  34-32  28   
Годи-Добровідка   21  8  3  10  27-35  27
Джурків                21  6  6  9  38-47  24  
Ковалівка             21  6  5  10  37-45  23  
Голосків               20  5  4  11  26-38  19  
Сопів                   22  4  3  15  22-56  15 
Підгайчики           19  2  3  14  28-54  9  
Ворона                знята

Детальніше: Футбол Коломийщини.

КОСІВЩИНА

17 тур
Березів - Пістинь - 0:0 
Шешори - Рожнів - 1:1 
Вербовець - Хімчин - 4:2
Слобідка - Яблунів - 4:2

Становище команд 
                  І    В  Н П       М     О
Березів      17  14  2  1  60-25  44
Пістинь       17  13  4  0  74-15  43
Вербовець  17  12  2  3  53-18  38
Рожнів        17  8  2  7  32-43  26
Ст. Кути      16  7  1  8  34-41  22
Хімчин        17  7  0  10  37-49  21
Тюдів         16  6  2  8  28-36  20
Шешори      17  5  4  8  25-29  19
Слобідка    17  2  1  14  17-60  7
Яблунів      17  1  0  16  19-54  3

Детальніше: http://vk.com/football_kosiv.

НАДВІРНЯНЩИНА

1 ліга. 18 тур
Волосів - Пнів - 4:2
Красна - Фитьків - 3:1
Гаврилівка - Камінне - 2:0
Лісна Тарновиця - Перерісль - 1:0
Тисменичани - Назавизів - 2:1

Становище команд

                         І    В  Н  П     М     О
Перерісль         17  10  5  2  40-16  35 
Гаврилівка        17  10  4  3  30-19  34 
Л. Тарновиця    18   7  7  4  33-28  28   
Тисменичани     17   6  7  4  34-25  25 
Красна              17  7  3  7  32-25  24 
Камінне             17   6  5  6  32-28  23
Назавизів          17  5  4  8  34-38  19  
Волосів             17  5  4  8  34-47  19
Фитьків             18  4  6  8  32-41  18
Пнів                  17  2  3  12  21-55  9   
"Нафтовик" Б    знятий

Заключні матчі (6 жовтня): Пнів - Камінне, Назавизів - Волосів, Красна - Тисменичани, Гаврилівка - Перерісль(!!!)  

2 ліга. 17 тур
Парище - Гвізд - +:-
Зелена - Молодків - +:-
Пасічна - Середній Майдан - 1:1
Білі Ослави - Стримба - 4:3

Становище команд 
                          І   В Н П    М     О
Саджавка         15  9 2 4  33-16  29
Б. Ослави          15  9 4 2  33-23  31 
Парище             15  8 5 2  45-25  29  
Стримба            15  7 3 5  42-24  24
Серед. Майдан  15  5 3 7  25-30  18 
Гвізд                 15  5 2 8  28-36  17
Зелена              15  5 0 10  22-44  15
Пасічна             16  4 3 9  24-42  15
Молодків           15  4 2 9  21-33  14  
Верх. Майдан   знято

Детальніше: Футбол Надвірнянщини.

РОГАТИНЩИНА

Суперліга. 18 тур
Потік - Верхня Липиця - 0:6
Черче - Васючин - 4:1
Лучинці - Нижня Липиця - 2:1
Обельниця - Помонята - 3:2
Долиняни - Рогатин - 1:2
Добринів - Юнашків - 1:0

Становище команд 
                        І    В  Н  П    М      О
Лучинці            18  12  3  3  37-16  39 
Добринів           18  11  4  3  33-20  37 
Обельниця       18  11  2  5  34-18  35  
Помонята          18  11  1  6  48-17  34
В. Липиця         18  9  6  3  39-23  33
Юнашків           18  10  3  5  39-24  33 
Долиняни          18  6  5  7  39-35  23 
Черче               18  6  3  9  36-41  21 
Васючин           18  6  3  9  35-45  21
Потік                 18  4  1  13  23-44  13
Рогатин             18  3  1  14  16-70  10
Н. Липиця         18  1  4  13  22-47  7 

1 ліга. 18 тур
Бабухів - Путятинці - 0:4
Залужжя - Пуків - 1:4
Світанок - Кліщівна - 3:1
Липівка - Підвиння - 3:0
Букачівці - Козарі - 2:1
Приозерне - Беньківці - -:+ (0:3)

Становище команд 
                 І    В Н П     М     О
Липівка     18  14 3 1  54-17  45
Бабухів     18  14 2 2  41-15  44
Підвиння   18  10 5 3  55-23  35 
Букачівці  18  10 5 3  37-19  35 
Світанок    18  10 3 5  44-33  33 
Козарі       18  10 0 8  38-33  30 
Путятинці   18  8 4 6  34-30  28 
Кліщівна    18  6 5 7  37-28  23 
Беньківці   18  5 0 13  30-38  15 
Пуків         18  4 2 12  33-48  14 
Залужжя    18  1 2 15  20-76  5
Приозерне  18  0 1 17  13-74  1 (знято) 

2 ліга. 16 тур
"Схід"
Явче - Руда - 2:7
Діброва - Конюшки - 6:1
Чесники - Сарники - 1:2
Загір'я - Жовчів - 2:4

Становище команд 
                І    В Н П     М     О
Жовчів     14  12 1 1  45-14  37 
Чесники   14  9 0 5  22-14  27
Сарники   14  6 4 4  14-16  22 
Діброва    14  6 3 5  22-18  21 
Конюшки  14  6 2 6  26-28  20 
Руда        14  4 2 8  27-32  14
Загір'я      14  4 2 8  23-29  14 
Явче        14  0 4 10  9-37   4 
Княгиничі знято
Чагрів      знято

"Захід"
Григорів – Воскресинці - -:+ (0:3)
Чернів – Підкамінь - 1:3
Яглуш – Фрага - 4:4
Долиняни-2 – Заланів - 0:1

Становище команд 
                   І     В Н П     М     О
Підкамінь     14  11 1 2  35-18  34
Воскресинці 15  9 5 1  31-10  32 
Фрага          15  8 3 4  54-23  27
Яглуш          14  6 5 3  32-25  23 
Колоколин   14  5 4 5  42-28  19
Заланів        15  5 4 6  24-29  19 
Чернів         15  4 4 7  12-27  16 
Долиняни-2  14  0 4 10  13-43   4 
Григорів       14  0 2 12  11-51   2 (знято)
Журів          знято

Детальніше: Футбол Рогатинщини.

РОЖНЯТІВЩИНА

Вища ліга. 23 тур
Сваричів - "Лімниця" Перегінське - 7:1  
Рожнятів - Ниж. Струтин - 1:1  
Брошнів - Цінева - 1:1  
ФК "Перегінське" - Ясень - 7:1
Вільхівка - Закерничне - 2:0  
"Карпати" Лоп'янка - Небилів - 0:3
Петранка - Берлоги - -:+

Становище команд

                      І    В   Н  П     М      О 
Небилів          23  19  2  2  70-16  59 
"Перегінське" 23  18  1  4  77-32  55 
Цінева           23  17  4  2  51-19  55 
Н. Струтин      23  14  3  6  46-35  45 
Брошнів         23  11  4  8  43-36  37 
Сваричів        23  11  2  10  47-33  35
"Лімниця" П    23  11  0  12  34-51  33 
Рожнятів        23  9  4  10  40-35  31 
Вільхівка       23  8  4  11  34-52  28
Берлоги         23  7  3  13  32-57  24
Ясень            23  7  1  15  27-55  22 
Закерничне   23  6  1  16  30-55  19   
"Карпати" Л   23  5  3  15  35-58  18 
Петранка       23  1  2  20  14-47  5 (знято)

24 тур (6 жовтня): Ясень - Вільхівка, Цінева - ФК "Перегінське" (!!), Небилів - Брошнів, Н. Струтин - "Карпати" Л, "Лімниця" П - Рожнятів, Петранка - Сваричів, Закерничне - Берлоги. 

2 ліга. 18 тур 
Креховичі - Сл.-Рівнянська - 0:0
"Скала" Лоп'янка - Камінь - 3:3
Дуба - Спас - +:-
Верх. Струтин - Рівня - +:-
   
Становище команд
                         І    В Н П     М     О
Сл.-Рівнянська 16  11 3 2  39-19  36
Суходіл            16  11 3 2  38-26  36
Рівня                16  9 2 5  34-11   29 
Камінь              16  7 2 7  30-34  23
Креховичі         16  6 3 7  30-37  21 
Спас                 16  4 5 7  31-32  17 
"Скала" Л         16  4 4 8  28-33  16 
В. Струтин        16  4 2 10  27-46  14 
Дуба                 16  3 2 11  24-43  11
Вербівка знята з першості

Детальніше: Футбол Рожнятівщини.

СНЯТИНЩИНА

1 ліга. 21 тур
Тулуків – Борщів - 3:0
Залуччя
– Устя - 1:2
Підвисоке
– Потічок - 2:3
Белелуя
– Видинів - 0:4
Прутівка
– Вовчківці - 1:3
Княже
- "Єдність" Балинці - 8:0

Становище команд 
                  І    В Н П     М      О
Видинів      19  16 0 3  62-20  48
Прутівка     20  13 5 2  38-21  44
Вовчківці   19  13 3 3  55-14  42 
Княже        20  13 2 5  54-29  41
Белелуя     20  8 3 9  31-41  27
Підвисоке   19  7 4 8  30-37  25
Задубрівці  19  7 3 9  32-32  24
Тулуків      19  7 2 10  31-35  23
Устя           19  6 3 10  28-44  21
Борщів       20  5 2 13  22-44  17
Потічок       19  4 3 12  20-38  15
Залуччя     19  4 3 12  19-39  15
Балинці      20  3 5 12  23-53  14

2 етап (із золотими очками)

Фінал. 4 тур
Попельники – Стецева - 1:1
Джурів – Красноставці - 2:0
"Стара Сеньйора" Іллінці – Русів - 1:1
Новоселиця
- "Лідер" Снятин - 2:0

Становище команд 
                      І    В  Н  П    М     О
Стецева         10  5  4  1  20-14  19
Красноставці  10  5  3  2  25-15  18
Попельники    10  5  2  3  20-12  17
Джурів           10  4  2  4  11-8    14
Новоселиця    10  4  0  6  19-21  12
«Стара 
Сеньйора»     10  3  3  4  8-17   12
«Лідер»          10  3  1  6  16-24  10 
Русів              10  1  5  4  10-18  8


Переглядів: 377 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: