Головна » 2013 » Вересень » 2 » Чемпіонати міст і районів. 28 серпня - 1 вересня. Івано-Франківськ, Богородчани, Тисмениця і Тлумач (додано бомбардирів)
11:17
Чемпіонати міст і районів. 28 серпня - 1 вересня. Івано-Франківськ, Богородчани, Тисмениця і Тлумач (додано бомбардирів)
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

11 тур
Крихівці - Угорники - перенесено
"Ярковиця" - Опришівці - 2:5
Хриплин - "Удар-Громадський форум" - 3:2
"Легіон" - Микитинці - 4:2
"Благо" - Вовчинець - 5:0

Становище команд
                    І    В Н П     М     О
"Легіон"        10  8 0 2  29-12  24
"Благо"         10  7 0 3  34-13  21
Крихівці       9    6 2 1  17-7    20
Опришівці     10  6 1 3  28-15  19
Микитинці     10  5 1 4  30-21  16
"Удар-Громадський
форум"         10  4 1 5  15-13  13
Угорники      9   3 2 4  25-36  11 
Хриплин       10  2 1 7  9-21     7
"Ярковиця"  10  2 0 8  14-35   6
Вовчинець   10  2 0 8  9-38     6 

Бомбардири (після І кола): Лукинів (Микитинці) - 15, Процик ("Легіон") і Соловій ("Благо") - по 8, Каратчук (Угорники) - 7, Чижевський ("Благо") - 6. 

БОГОРОДЧАНЩИНА

1 ліга. 9 тур
Старі Богородчани – Іваниківка – 3:3
Дзвиняч – Маркова-Бабче – 1:1
Глибівка Саджава – 3:0
Підгір’я - Горохолина – -:+

Становище команд
                          І  В  Н П     М      О
Глибівка             9  8  1  0  21-4   25
Іваниківка          9  4  4  1  26-7   16 
Дзвиняч              9  4  3  2  23-10  15 
Маркова-Бабче   9  4  3  2  12-9   15 
Ст. Богородчани 9  3  3  3  15-16  12 
Горохолина         9  2  0  7  9-29   6
Підгір'я               9  2  0  6  8-29   6 (знято) 
Саджава             9  1  2  6  10-20  5  

Бомбардири: Катрич (Іваниківка) і Герин (Глибівка) – по 11, Якубів (Іваниківка) – 8.

2 ліга. 8 тур
Монастирчани – Росільна - 1:0
Старуня - Глибоке – 0:0 
Космач Грабовець – 2:0  

Становище команд
                         І  В  Н  П   М     О 
Космач              8  7  0  1  24-8   21 
Старуня            8  6  1  1  19-10  19 
Грабовець         8  5  1  2  16-7   16  
Росільна            8  2  0  6  8-18   6 
Глибоке             8  1  2  5  6-20   5  
Монастирчани    8  1  0  7  11-19  3 

Детальніше: Богородчанська РФФ.

ТИСМЕНИЧЧИНА

Прем'єр-ліга. 20 тур
Підлісся - Старі Кривотули - 2:0
Старий Лисець - Братківці - 1:1
Черніїв - Вільшаниця - +:-
Клубівці - Загвіздя - 1:0
Радча - Єзупіль - 0:0
Чукалівка -  Милування - 1:0 

Становище команд
                        І   В   Н  П    М      О
Підлісся           18  13  4  1  39-12  43
Братківці         18  11  6  1  32-9    39 
Черніїв             19  11  2  6  45-28  35 
Чукалівка        19  10  5  4  35-27   35
Єзупіль            19  10  4  5  38-18  34
Радча              19  9  2  8  35-31    29 
Загвіздя           18  7  4  7  31-21    25
Милування       18  6  1  11  35-32  19
Ст. Кривотули   18  6  1  11  24-43  19  
Вільшаниця      18  6  1  11  33-56   19  
Ст. Лисець        18  4  4  10  28-44  16
Клубівці           18  4  1  13  13-38   13
Драгомирчани   18  4  1  13  29-56  13    

Бомбардири: Грабовський (Братківці) - 16, Семанюк (Черніїв), Б. Ольшанецький (Братківці) і М. Іванишин (Загвіздя) - по 12, Скорик (Підлісся) - 11, П'ятничук (Чукалівка) - 11, Зварич (Черніїв) - 10.

1 ліга. 12 тур
Пшеничники - Сілець - 2:2
Лисець - Ганнусівка - 1:10
Стебник - Чорнолізці - 5:1
Нові Кривотули - Березівка - 0:1
Стриганці - Липівка - 4:3

Становище команд 
                    І    В  Н  П     М     О
Чорнолізці    12  9  1  2  36-16  28
Сілець          12  7  3  2  33-16  24
Липівка         12  5  4  3  23-16  19
Ганнусівка    12  5  4  3  26-20  19
Лисець         12  6  0  6  19-26  18
Стебник        12  5  1  6  26-18  16
Березівка      12  4  4  4  19-21  16
Стриганці      12  4  1  7  22-34  13
Н. Кривотули 12  2  2  8  12-27  8
Пшеничники  12  2  2  8  18-39  8

Бомбардири: Романишак (Стебник) - 14, С. Мельник (Чорнолізці) - 8, Радинь (Ганнусівка) - 7, Бандурак (Чорнолізці) та І. Бойчук (Ганнусівка) - по 6.

ТЛУМАЧЧИНА

1 ліга. 19 тур 
Вікняни - Прибилів - 0:2 
Олеша - Колінці - 1:2 
Палагичі - "Дністер" Нижнів - 2:2
Надорожна - Грушка - 0:3 
Королівка - Ісаків - 0:2 
Живачів - Жуків - 7:1
20 тур
Прибилів - Жуків - 4:0
Ісаків - Живачів - 1:0
Грушка - Королівка - 4:0
"Дністер" Нижнів - Надорожна - 5:2 
Колінці - Підвербці - 4:3
Вікняни - Олеша - 3:0

Становище команд
                   І    В  Н П     М      О       
Прибилів      18  13  2  3  48-23  41
Нижнів         18  11  3  4  44-27  36
Грушка        19  11  2  6  43-23  35
Ісаків          19  9  5  5  34-17  32
Королівка    19  9  2  8  26-24  29
Колінці        18  7  8  3  34-26  29
Вікняни       18  7  6  5  32-26  27
Живачів       19  8  1  10  32-28  25
Підвербці     18  7  3  8  29-30  24
Надорожна  19  7  2  10  25-32  23
Жуків          19  7  1  11  31-32  22 
Палагичі      18  4  3  11  15-46  15
Олеша         18  1  0  17  18-77   3
Петрилів      знято

2 ліга. 2 етап. 1-8 місця (з "золотими" очками)

4 тур
Остриня - Бортники - 4:0
Буківна - Гарасимів - 4:0
Олешів - Пужники - 5:3
Братишів - Хотимир - 4:7

Становище команд
                     І    В  Н  П    М     О
Остриня         10  9  0  1  37-9   27
Бортники       10  7  1  2  22-15  22 
Гарасимів       10  4  2  4  18-21  14
Буківна         10  4  1  5  26-21  13
Олешів          10  4  0  6  20-37  12     
Пужники        10  3  2  5  13-16  11
Хотимир        10  2  2  6  22-24  8
Братишів       10  2  2  6  20-35  8

9-16 місця
Локітка - Яківка - 0:2
"Нижнів-Агро" - Живачів- 2 - 2:2
Переглядів: 441 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: