Головна » 2013 » Серпень » 27 » Чемпіонати міст і районів. 25 серпня. Івано-Франківськ, Богородчани, Тисмениця і Тлумач
11:46
Чемпіонати міст і районів. 25 серпня. Івано-Франківськ, Богородчани, Тисмениця і Тлумач
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Друге коло чемпіонату розпочнеться 1 вересня.

Становище команд
                    І  В Н П     М     О
"Легіон"        9  7 0 2  25-10  21
Крихівці       9  6 2 1  17-7    20
"Благо"         9  6 0 3  29-13  18
Микитинці     9  5 1 3  28-17  16
Опришівці     9  5 1 3  23-13  16
"Удар-Громадський
форум"         9  4 1 4  13-10  13
Угорники      9  3 2 4  25-36  11 
"Ярковиця"  9  2 0 7  12-30   6
Вовчинець   9  2 0 7  9-33     6 
Хриплин       9  1 1 7  6-19     4

БОГОРОДЧАНЩИНА

1 ліга. 8 тур
Іваниківка – Дзвиняч – 0:0
Саджава – Маркова-Бабче – 2:3
Горохолина – Глибівка – 0:1
Старі Богородчани – Підгір’я - +:-

Становище команд
                          І  В  Н П    М     О
Глибівка             8  7  1  0  18-4  22
Іваниківка          8  4  3  1  23-4  15
Дзвиняч              8  4  2  2  22-9  14
Маркова-Бабче   8  4  2  2  11-8  14
Ст. Богородчани 8  3  2  3  12-13  11
Підгір'я               8  2  0  6  8-29   6 (знято)
Саджава            8  1  2  5  10-17  5  
Горохолина        8  1  0  7  9-29   3 

2 ліга. 7 тур
Грабовець – Монастирчани – 2:1
Глибоке – Космач – 1:4
Росільна – Старуня
- 0:4


Становище команд
                         І  В  Н  П   М     О 
Космач              7  6  0  1  22-8   18
Старуня            7  6  0  1  19-10  18
Грабовець         7  5  1  1  16-5   16 
Росільна            7  2  0  5  8-17   6 
Глибоке             7  1  1  5  6-20   4  
Монастирчани    7  0  0  7  10-19  0 

Детальніше: Богородчанська РФФ.

ТИСМЕНИЧЧИНА

Прем'єр-ліга. 19 тур
Чукалівка - Радча - 1:3
Єзупіль - Клубівці - 0:1
Загвіздя - Черніїв - 0:2
Вільшаниця - Старий Лисець - 0:6
Братківці - Драгомирчани - 6:0
Ст. Кривотули - Милування - 4:0
14 тур
Клубівці - Черніїв - 2:1

Становище команд
                        І   В   Н  П    М      О
Підлісся           17  12  4  1  37-12  40
Братківці         17  11  5  1  31-8   38 
Єзупіль            18  10  3  5  38-18  33
Черніїв             18  10  2  6  45-28  32
Чукалівка        18  9  5  4  34-27   32
Радча              18  9  1  8  35-31   28 
Загвіздя           17  7  4  6  31-20   25
Милування       17  6  1  10  35-31  19
Ст. Кривотули   17  6  1  10  24-41  19 
Вільшаниця      17  6  1  10  33-56   19  
Ст. Лисець        17  4  3  10  27-43  15
Драгомирчани   18  4  1  13  29-56  13    
Клубівці           17  3  1  13  12-38   10

1 ліга. 11 тур
Липівка - Н. Кривотули - 4:0
Березівка - Стебник - 2:2
Чорнолізці - Лисець - +:-
Ганнусівка - Пшеничники - 0:6
Сілець - Стриганці - 6:1

Становище команд 
                    І    В  Н  П     М     О
Чорнолізці    11  9  1  1  35-11  28
Сілець          11  7  2  2  31-14  23
Лисець         11  6  0  5  18-16  18
Ганнусівка    11  4  4  3  16-19  16
Липівка         11  5  4  2  20-13  19
Стебник        11  4  1  6  21-17  13
Березівка      11  3  4  4  18-21  13
Стриганці      11  3  1  7  18-31  10
Н. Кривотули 11  2  2  7  12-26  8
Пшеничники  11  2  1  8  16-37   7

ТЛУМАЧЧИНА

Кубок. Фінал
Прибилів - Королівка - 2:0

1 ліга. 17 тур 
Палагичі - Ісаків - 0:0 
18 тур
Прибилів - Живачів - 4:2 
Жуків - Королівка - 1:0 
Ісаків - Надорожна - 1:2 
Грушка - Палагичі - -:+
"Дністер" Нижнів - Підвербці - 3:0  
Колінці - Вікняни - 3:3

Становище команд
                   І    В  Н П     М      О       
Прибилів      16  11  2  3  42-23  35
Нижнів         16  10  2  4  37-23  32
Грушка        17  9  2  6  36-23  29
Королівка    17  9  2  6  26-18  29
Ісаків          17  7  5  5  31-17  26
Підвербці     17  7  3  7  26-26  24
Вікняни       16  6  6  4  29-24  24
Колінці        16  5  8  3  28-22  23
Надорожна  17  7  2  8  23-24  23
Жуків          17  7  1  9  30-21  22 
Живачів       17  7  1  9  25-26  22
Палагичі      17  4  2  11  13-44  14
Олеша         16  1  0  15  17-72   3
Петрилів      знято

2 ліга. 2 етап. 1-8 місця (з "золотими" очками)

3 тур
Пужники - Остриня - 1:0
Бортники - Олешів - 4:0
Хотимир - Буківна - 2:0
Гарасимів - Братишів - 3:3 

Становище команд
                     І  В  Н  П    М     О
Остриня         9  8  0  1  33-9   24
Бортники       9  7  1  1  22-11  22 
Гарасимів       9  4  2  3  18-17  14
Пужники        9  3  2  4  10-11  11
Буківна         9  3  1  5  22-21  10
Олешів          9  3  0  6  15-34  9     
Братишів       9  2  2  5  16-28  8
Хотимир        9  1  2  6  15-20  5

9-16 місця
Живачів-2 - Локітка - 1:0
"Нижнів-Агро" - Яківка - 2:2
Гостів - Гринівці - 2:1
Антонівка - Петрів - +:- 
Переглядів: 469 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
1  
Відьшаниця - Ст. Лисець 0:6, матч 14 туру Клубівці - Черніїв 2:1

2  
Дякуємо за інформацію.

Ім`я *:
Email *:
Код *: