Головна » 2013 » Серпень » 26 » Чемпіонати міст і районів. 21-28 серпня (додано матчі середи)
14:48
Чемпіонати міст і районів. 21-28 серпня (додано матчі середи)
ВЕРХОВИНЩИНА

10 тур
"Черемош" - Буковець - 4:1
Верх. Ясенів - Криворівня - 3:0 
Ільці - "Лісгосп" - +:-

Підсумкове становище
                    І    В Н П    М     О
"Черемош"    10  8 1 1  49-17  25
Верх. Ясенів 10  7 0 3  22-13  21
Криворівня   10  5 2 3  19-14  17
"Лісгосп"       10  4 1 5  25-20  13
Ільці            10  3 0 7  8-31    9
Буковець     10  1 0 9  15-43  3

ГАЛИЧИНА (Галицький р-н)

Матчі чемпіонату і першості не проводилися.

1 ліга
Становище команд 
                      І   В Н П   М     О
Бовшів            7  4 3 0  17-6   15
Мединя           7  3 2 2  16-7   11
Задністрянськ 7  3 2 2  16-10  11
Дем'янів          6  3 2 1  14-8   11
Комарів           7  2 4 1  11-10  10
Вікторів-
Височанка       7  1 1 5  8-12   4
Жалибори        7  1 0 6  7-37   3
Більшівці        знято
Яблунів           знято

2 ліга
Становище команд
 

                 І   В  Н  П    М      О
Медуха     13  9  1  3  25-13  28
Дубівці      13  9  1  3  32-23  28
Маріямпіль 13  8  1  4  32-19  25
Залуква    13  8  1  4  29-23  25
Крилос      13  7  4  2  39-18  25
Тустань     13  6  3  4  14-13  21
Насташино 13  6  2  5  29-20  20
Нараївка   13  6  0  7  11-18  18
Водники    13  5  3  5  20-15  18
Вигівка      13  3  2  8  17-27  11
Загір'я       13  1  2  10  16-52  5
Сокіл        13  0  0  13  3-26   0 (знято)

3 ліга
Становище команд  
                     І    В Н П     М      О
Кінчаки         13  10 2 1  47-15  32
Блюдники     12  9 2 1  29-12  29
Курів             13  8 2 3  23-12  26
Крилос-2       13  8 2 3  19-9   26
Бринь            14  7 3 4  33-13  24
Підшумлянці   14  7 2 5  24-20  23
Колодіїв         14  5 2 7  33-30  17
Куропатники  14  5 0 9  33-42  15
Ганівці           14  4 2 8  18-27  14
Острів            14  4 2 8  18-37  14
Ст. Мартинів   12  2 5 5  15-24  11
Придністров'я 12  3 0 9  13-38  9
Межигірці       14  1 2 11  9-36   5

Детальніше: Галицький футбол.

ГОРОДЕНКІВЩИНА

Кубок. Фінал
Торговиця - Вербівці - 3:1

1 ліга. 17 тур
Торговиця - Чортовець - 2:1
Чернятин – Вербівці - +:-
Котиківка - Серафинці - 0:4
Топорівці - Олієво-​Королівка - 1:3
Лука - Воронів - 1:0
Колінки - Семенівка - 1:1

Становище команд
                       І    В Н П     М     О
Чернятин        16  13 1 2  54-20  40
Серафинці      16  13 1 2  52-18  40
Яс.-Пільний     15  11 1 3  50-25  34
Торговиця      15  9 2 4  40-32  29
Чортовець      16  8 1 7  35-29  25
Вербівці         15  6 4 5  31-24  22
Колінки          16  5 5 6  35-48  20
Ол.-Королівка 16  5 2 9  29-28  17
Лука              16  5 2 9  39-50  17
Котиківка       16  4 1 11  19-37  13
Воронів          15  4 1 10  24-63  13
Семенівка       15  3 4 8  29-41  13
Топорівці        15  2 1 12  16-47  7

2 ліга
1 підгрупа

Становище команд 
                І   В  Н  П     М     О
Рашків     11  8  1  2  43-18  25
Тишківці   11  6  2  3  27-17  20
Глушків    10  6  2  2  13-8   20
Острівець 10  6  1  3  22-16  19
Сороки     11  5  1  5  20-22  16
Виноград  11  5  0  6  23-19  15
Слобідка  10  4  2  4  24-24  14 
Росохач    11  2  2  7  9-20   
Рогиня      11  0  1  10  10-47  1

2 підгрупа 

Становище команд 
                     І   В  Н  П    М      О
Поточище      12  8  1  3  36-10  25
Пробабин      11  8  1  2  38-15  25
Семаківці      11  8  1  2  26-13  25
Кунисівці       12  6  0  6  25-23  18
Стрільче        11  5  4  2  32-18  18
Михальче      11  5  2  4  28-25  17
Копачинці      12  4  4  4  29-21  16
Раковець       12  4  0  8  20-45  12
Городниця     12  3  0  9  21-38   9
Чернелиця     12  0  1  11  10-57  1


ДОЛИНЩИНА

Кубок. Фінал.
Міжріччя - Одиниця - 3:1

1 ліга.
14 тур
"Свіча" Тяпче - Старий Мізунь - 5:0
ФК "Долина" - Солуків - 4:1
Гошів - Белеїв - 2:2
Тисів - ТФК Тяпче - 1:1
Яворів - Надіїв - 2:2
Міжріччя - Велика Тур'я - 6:0
16 тур
Солуків - ТФК Тяпче - 2:4

Становище команд
 
                        І    В  Н  П     М      О
"Свіча" Тяпче   14  13  1  0  66-13  40
ФК "Долина"     14  12  0  2  46-25  36
Міжріччя           14  8  4  2  50-24  28
ТФК Тяпче        15  8  3  4  38-32  27
Велика Тур'я    14  7  3  4  27-30  24 
Яворів              14  4  5  5  29-32  17  
Надіїв               14  4  2  8  15-22  14
Гошів                14  3  5  6  21-35  14
Тисів                14  3  2  9  18-37   11
Ст. Мізунь        14  2  3  9  27-45   9  
Белеїв              14  2  3  9  19-40   9
Солуків            15  2  3  10  24-47 9
 
2 ліга. 16 тур
Слобода-Долинська - Раків - 4:1
Кальна - Гузіїв - 3:3
Одиниця - Новошин - 0:4
Шевченкове - Розточки - 2:4
Підліски - Станківці - -:+
Кропивник - Підбереж - 0:5

Становище команд
 
                         І   В   Н  П     М     О
Новошин           15  14  0  1  61-13  42
Розточки           15  13  1  1  57-19  40 
Гузііїв                15  9  3  3  34-16  30 
Княжолука        14  8  1  5  37-18  25
Одиниця           15  8  1  6  32-27  25
Підбереж          15  8  1  6  36-35  25
Сл.-Долинська  15  8  0  7  33-35  24 
Раків                14  5  2  7  29-38  17  
Кальна             14  5  1  8  25-36  16
Шевченкове     15  5  0  10  22-32  15  
Станківці          15  4  1  10  24-52  13
Підліски            15  2  1  12  14-49  7      
Кропивник        15  1  0  14  11-45  3
 
Детальніше: Долинський футбол.

КАЛУШ (місто)

Кубок. Фінал
"Дністер" - Збора - 0:0, по пен. - 2:1

Становище команд
                              І В Н П   М   О
"Євробуд-Олімпія" 6 5 1 0  26-8  16
Збора                    6 5 0 1  13-4  15
"Дністер"               6 3 1 2  14-12  10
Хотінь                   5 1 0 4  11-14  3
"Червона Валіза"   7 0 0 7  7-33   0
"УТОГ-Іскра"         знята

Детальніше: ФК "Калуш".

КАЛУЩИНА

1 ліга. 16 тур
Верхня - Підгірки - 2:1
Вістова - Гуменів - 3:0
Перекоси - Ст. Угринів - 5:3
Станькова - Голинь - 3:0
С.-Калуська - Д. Калуське - 0:0
Д. Войнилів - Студінка - перенесено

Становище команд 

                   І    В  Н  П    М       О
Станькова   16  14  1  1  52-17  43
Верхня        16  13  1  2  48-15  40
Голинь         16  8  1  7  35-26  25 
Д.-Калуське 16  7  4  5  32-27  25
Студінка      15  7  4  4  32-34  25 
Д. Войнилів  15  7  0  8  24-38  21
Вістова        16  6  3  7  27-23  21
С.-Калуська 16  5  6  5  26-26  21
Перекоси     16  5  1  10  24-36  16
Гуменів        16  4  2  10  17-36  14  
Підгірки       16  3  2  11  20-38  11  
Ст. Угринів  16  3  1  12  20-41  10 

2 ліга
1 зона. 16 тур
Боднарів - Добровляни - +:- (3:0)
Б.-Середній - Грабівка - 1:0
Бережниця - Кадобна - 0:6
Підмихайля - Перевозець - 2:1
Бабин-Зарічний - Новиця - 4:1

Становище команд
 
                   І    В  Н П    М      О
Грабівка      16  11 2 3  38-16  35
Б.-Зарічний  15  11 1 3  32-9   34
Підмихайля  16  10 2 4  31-21  32
Перевозець 16  9 3 4  33-20  30
Б.-Середній 15  8 1 5  29-24  25
Боднарів     16  7 1 8  30-30  22 
Кадобна      16  6 2 8  37-34  20 
Новиця        16  3 4 9  28-37  13 
Бережниця  15  2 1 12  17-53  7
Добровляни 17  2 1 14  12-50  7 (знято)

2 зона. 17 тур
Негівці - Довжка - 8:0
Станькова-2 - Лука - 2:2
Завадка - Томашівці - 6:2
Копанки - Слобідка - 4:1
Войнилів - Довпотів - 2:1

Становище команд   
                    І    В  Н П    М      О
Войнилів      16  13 1 2  49-13  40
Лука            16  10 5 1  43-13  35
Негівці         15  9 3 3  43-16  30
Станькова-2 15  9 3 3  45-26  30
Копанки       15  9 1 5  30-20  28
Довпотів       15  7 2 6  30-24  23  
Слобідка      16  6 3 7  36-28  21
Завадка       16  5 0 11  24-37  15
Дубовиця     15  3 3 9  19-31  12  
Томашівці     15  2 2 11  17-70   8  
Довжка        16  0 1 15  10-65  0

Детальніше: ФК "Войнилів", ФК "Верхня".

КОЛОМИЙЩИНА

1 ліга. 17 тур

Жукотин – М. Кам’янка – 0:0
Верх. Вербіж – Спас – 2:1
Коршів – Дебеславці – 2:1
Молодятин – Угорники – 2:1
Ліс. Хлібичин – Ступків – 1:3
Семаківці – Іванівці – 1:0
Шепарівці – Воскресинці – -:+ (0:3)

Становище команд
                    І    В  Н  П    М      О 
Струпків      17  12  5  0  57-14  41
Жукотин       17  11  5  1  25-7   38
Воскресинці 17  11  4  2  30-14  37
Коршів         17  10  0  7  46-27  30
В. Вербіж     17  8  5  4  27-28  29
Семаківці     17  8  4  5  24-15  28
М. Кам'янка  17  8  4  5  22-18  28
Л. Хлібичин  17  7  4  6  29-26  25 
Дебеславці  17  5  5  7  16-23  20  
Угорники     17  6  0  11  24-42  18   
Молодятин   17  4  3  10  20-29  15 
Іванівці       17  4  1  12  15-40  13
Спас            17  3  1  13  12-31  10 
Шепарівці    17  1  1 15   7-38     4 (знято)

2 ліга. 17 тур
Джурків – Сопів – 3:1
Ценява – Печеніжин – 0:4
Підгайчики – Корнич – 3:3
Вел. Кам’янка – Матеївці - 2:4 
Голосків – Годи-Добровідка – 3:2
Ліс. Слобідка – Черемхів – 2:2

Становище команд 
                            І    В  Н  П     М     О  
Печеніжин            16  12  3  1  32-10  39
Матеївці               16  10  4  2  48-16  34
Вел. Кам’янка       16  9  1  6  44-29  28 
Лісна Слобідка     16  7  6  3  28-19  27 
Королівка-Корнич 15  7  5  3  22-24  26
Черемхів              16  7  4  5  36-28  25 
Ценява                15  6  4  5  20-22  22 
Годи-Добровідка  16  6  1  9  20-30  19 
Ковалівка            15  5  4  6  26-23  19  
Голосків               16  4  3  9  19-31  15 
Джурків               15  3  4  8  24-37  13 
Сопів                   16  2  3  11  17-42  9 
Підгайчики           15  1  2  12  19-46  5 
Ворона                знята

Детальніше: Футбол Коломийщини.

КОСІВЩИНА

Кубок. Фінал
Пістинь - Ст. Кути - 3:1 

Становище команд
                  І    В  Н П       М     О
Березів       12  10  1  1  37-19  31
Пістинь       12  9  3  0  49-13  30
Вербовець  12  9  2  1  35-7   29
Рожнів        12  7  1  4  25-24  22
Тюдів         12  5  2  5  21-23  17
Ст. Кути      12  5  1  6  26-27  16
Хімчин        12  5  0  7  25-31  15
Шешори      12  2  3  7  16-22   9
Слобідка    12  1  1  10  10-40  4
Яблунів      12  0  0  12  9-47   0

Детальніше: http://vk.com/football_kosiv.

НАДВІРНЯНЩИНА

Суперкубок
Перерісль - Тисменичани - 4:1

1 ліга. 13 тур
Фитьків - Лісна Тарновиця - 1:1

Становище команд

                       І    В Н П     М     О
Перерісль         12  6 5 1  28-12  23
Гаврилівка       12  6 3 3  20-14  21 
Камінне            12  6 2 4  26-19  20  
Тисменичани     12  5 4 3  25-15  19 
Красна             12  5 3 4  24-17  18
Л. Тарновиця    13  4 6 3  23-22  18 
Фитьків             13  4 5 4  23-27  17
Волосів             12  3 2 7  24-35  11  
Назавизів          12  2 3 7  18-31   9  
Пнів                  12  2 3 7  18-37   9   
"Нафтовик" Б    знятий

2 ліга. 13 тур
Білі Ослави - Парище - 1:1
Пасічна - Саджавка - 0:2
Середній Майдан - Гвізд - 4:3
Стримба - Молодків - 6:3

Становище команд 
                        І   В Н П    М     О
Парище             12  7 5 0  44-19  26 
Саджавка         12  7 2 3  22-12  23 
Стримба            12  6 3 3  38-17  21
Б. Ослави         11  6 3 2  26-18  21
Гвізд                 11  4 2 5  25-32  14
Серед. Майдан  11  3 2 6  17-26  11 
Пасічна             12  3 2 7  19-36  11
Молодків           11  3 1 7  16-28  10 
Зелена              10  2 0 8  15-34  6   
Верх. Майдан   знято

Детальніше: Футбол Надвірнянщини.

РОГАТИНЩИНА

Суперліга. 14 тур
Лучинці - В. Липиця - 5:1 
Долиняни - Помонята - 2:2 
Черче - Обельниця - 0:5 
Добринів - Потік - 5:0 
Н. Липиця - Рогатин - 0:1 
Васючин - Юнашків - 2:7
6 тур
Добринів - "Укрлісекспорт" - 1:0

Становище команд
                         І    В  Н  П    М      О
Юнашків            14  9  2  3  34-18  29
Добринів            14  8  4  2  25-15  28  
Лучинці             14  8  3  3  22-13  27  
Обельниця        14  8  2  4  28-12  26
В. Липиця          14  7  5  2  28-18  26 
Помонята           14  8  1  5  38-12  25 
Васючин            14  5  3  6  29-32  18 
Долиняни           14  4  5  5  30-29  17 
Черче                14  4  2  8  25-34  14 
Потік                  14  4  1  9  21-30  13
Рогатин              14  2  1  11  10-56  7  
Н. Липиця          14  1  3  10  16-37  6

1 ліга. 14 тур  
Бабухів - Залужжя - 4:0
Підвиння - Кліщівна - 1:1
Липівка - Путятинці - 2:2
Букачівці - Беньківці - 3:1
Козарі - Пуків - 5:2
Світанок - Приозерне - +:- (3:0)
6 тур
Липівка - Кліщівна - 2:2

Становище команд  
                 І    В Н П     М     О
Бабухів     14  12 2 0  32-6   38
Липівка     14  10 3 1  40-15  33 
Козарі       14  10 0 4  32-20  30
Підвиння   14  8 5 1  46-12  29
Букачівці  14  8 3 3  28-14  27
Світанок   14  7 3 4  33-28  24 
Кліщівна    14  5 4 5  33-20  19 
Путятинці   14  4 4 6  22-28  16
Пуків         14  3 1 10  25-37  10 
Беньківці   14  3 0 11  22-30  9 
Залужжя    14  0 2 12  14-66  2
Приозерне  14  0 1 13  13-63  1 (знято) 

2 ліга. 12 тур 
"Схід"
Чесники - Явче - 3:0
Конюшки - Жовчів - 1:3
Загіря - Руда - 2:1
Діброва - Сарники - 1:1

Становище команд
                І    В Н П    М     О
Жовчів     10  8 1 1  30-10  25
Чесники   10  7 0 3  16-10  21
Діброва    10  4 3 3  15-13  15
Сарники   10  4 3 3  11-10  15
Конюшки  10  4 2 4  19-19  14
Руда        10  3 2 5  17-19  11
Загір'я      10  3 1 6  16-22  10
Явче        10  0 2 8  4-25   2 
Княгиничі знято
Чагрів      знято

"Захід"
Яглуш – Чернів - 1:0
Долиняни-2 – Воскресинці - 0:3
Заланів – Підкамінь - 1:2
Фрага – Колоколин - 4:3
6 тур
Григорів - Заланів - 1:5

Становище команд
                   І     В Н П   М     О
Підкамінь     11  10 1 0  27-10  31
Воскресинці 11  8 3 0  26-6   27
Фрага          11  6 1 3  40-17  19
Яглуш          10  4 3 3  19-15  15
Колоколин   11  4 2 5  36-25  14
Заланів        11  3 3 5  18-24  12 
Чернів         11  3 2 6  9-22   11 
Долиняни-2  10  0 3 7  10-35   3 
Григорів       10  0 2 8  11-42   2
Журів          знято

Детальніше: Футбол Рогатинщини.

РОЖНЯТІВЩИНА

Кубок. Півфінал
Рожнятів - Небилів - 0:3 (перша гра - 0:2)
ФК "Перегінське" -
Ниж. Струтин - +:- (3:2)
Фінал
Небилів - ФК "Перегінське" - 2:3

1 ліга. 18 тур
Вільхівка - Сваричів - 4:2
Брошнів - "Карпати" Лоп'янка - 2:4
Ясень - Берлоги - 2:2
Небилів - "Лімниця" Перегінське - перенесено 
ФК "Перегінське" - Рожнятів - перенесено
Закерничне - Ниж. Струтин - перенесено
Цінева - Петранка - +:-

14 тур (перенесений)
"Карпати" Лоп'янка - Берлоги - 1:3
ФК "Перегінське" - "Лімниця" Перегінське - 4:1
Вільхівка - Ниж. Струтин - 4:1
Ясень - Небилів - 1:5
Закерничне - Цінева - 0:4
Рожнятів - Сваричів - 1:1
Петранка - Брошнів - -:+

Становище команд

                      І    В Н П     М      О
Цінева            18  13 3 2  35-17  42
Небилів          17  13 2 2  52-13  41
"Перегінське"  17  12 1 4  49-27  37 
Сваричів        18  9 2 7  34-22  29
Н. Струтин      17  9 2 6  32-30  29 
"Лімниця" П    17  9 0 8  24-27  27
Рожнятів        17  8 3 6  33-21  27
Брошнів         18  8 3 7  25-26  27 
Вільхівка       18  7 3 8  30-41  24
Берлоги         18  6 3 9  27-34  21
Ясень            18  6 1 11  17-31  19
"Карпати" Л   18  4 2 12  27-47  14
Закерничне   17  4 1 12  21-38  13
Петранка       18  1 2 15 14-47  5 (знято)

2 ліга. 13 тур 
Дуба - Рівня - 2:2
Спас - Камінь - 1:2
Суходіл - Верх. Струтин - 4:4
Креховичі - "Скала" Лоп'янка - 4:3

Становище команд
                         І  В Н П     М     О
Сл.-Рівнянська 11  9 1 1  34-12  28 
Рівня                12  8 2 2  30-8   26
Суходіл            12  8 2 2  27-23  26
Камінь              12  5 1 6  18-25  16
Спас                 11  4 4 3  30-19  16 
"Скала" Л         12  4 1 7  20-24  13 
Креховичі         11  3 2 6  21-32  11
В. Струтин        12  2 2 8  19-36   8
Дуба                 11  1 1 9  15-35  4
Вербівка знята з першості

Детальніше: Футбол Рожнятівщини.

СНЯТИНЩИНА

Кубок. Фінал
Вовчківці - Видинів - 1:2

1 ліга. 16 тур

Борщів – Вовчківці - перенесено
Видинів Задубрівці - перенесено
Потічок - "Єдність" Балинці - 1:1
Устя – Княже - 0:2
Залуччя – Прутівка - 1:2
Підвисоке – Белелуя - 0:1

Становище команд

                  І    В Н П     М      О
Видинів      14  12 0 2  48-16  36
Прутівка     15  10 4 1  29-14  34
Вовчківці   14  9 2 3  40-12  29
Княже        14  10 0 4  34-21  30
Задубрівці  14  7 1 6  27-23  22
Белелуя     15  6 3 6  22-28  21
Підвисоке   14  5 3 6  19-28  18
Устя           14  5 1 8  19-30  16
Залуччя     13  4 2 7  14-17  14
Борщів       14  3 2 9  16-32  11
Тулуків      14  3 2 9  14-32  11
Балинці      14  2 3 9  14-28  9
Потічок       15  2 3 10  13-30  9

2 ліга
Група А 

Становище команд 

                     І    В  Н  П    М      О
Красноставці 14  10 3  1  57-14  33
Стецева        14  11 2  1  58-19  35

Русів             14  8  3  3  43-13  27
«Лідер»         14  8  1  5  53-28  25
Шевченкове  14  7  1  6  25-20  22
Келихів         14  3  0 11  27-56   9
Завалля        14  2  3  9  20-30   9
Прутівка-2     14  0  1 13  15-118  1

Група Б. 17 тур
"Стара Сеньйора" Іллінці – Новоселиця - 2:0
Олешків - "Чайка" Іллінці - 5:0
Попельники – Балинці - 4:0
Джурів – Трійця - 1:2

Cтановище команд  
                    І    В Н  П    М     О
Попельники  15  9  4  2  37-11  31
Джурів         16  9  3  4  33-17  30
Трійця          15  8  3  4  38-23  27
«Стара 
Сеньйора»   15  8  1  6  21-30  25
Новоселиця  15  8  0  7  33-24  24
Олешків       15  6  2  7  29-30  20
Любківці      15  5  2  8  18-29  17
Балинці        15  4  1  10  18-35  13
«Чайка»       15  1  4  10  18-46   7

Детальніше: Футбол Снятинщини.

Переглядів: 456 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: