Головна » 2013 » Вересень » 23 » Чемпіонати міст і районів. 22 вересня. Івано-Франківськ, Тисмениця, Богородчани і Тлумач. Є ще один чемпіон!
10:29
Чемпіонати міст і районів. 22 вересня. Івано-Франківськ, Тисмениця, Богородчани і Тлумач. Є ще один чемпіон!
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

14 тур
"Легіон" - Хриплин - 8:1
"Благо" - "Ярковиця" - 4:1
Микитинці - Крихівці - 1:0
"Удар - Громадський Форум" - "Угорники" - 1:1
Вовчинець - Опришівці - 0:2

Становище команд
                    І    В Н П      М     О
"Легіон"        14  11 0 3  43-16  33
Опришівці     14  10 1 3  37-17  31
Микитинці     14  9 1 4  39-22  28
"Благо"         14  8 1 5  41-18  25
Крихівці       13  7 3 3  21-11  24
"Удар-Громадський
форум"         14  7 3 4  22-16  24
Угорники      13  5 3 5  33-39  18 
"Ярковиця"   13  2 0 12  17-44  6
Вовчинець   14  2 0 12  11-53  6 
Хриплин       14  1 2 11  11-40  5

БОГОРОДЧАНЩИНА

1 ліга. 12 тур
Іваниківка – Глибівка - 3:0
Дзвиняч - Ст. Богородчани - 2:0
Саджава – Горохолина - 6:2
Маркова-Бабче - Підгір’я - +:-

Становище команд
                          І    В  Н П     М     О
Глибівка             12  8  3  1  25-11  27
Іваниківка          12  6  5  1  34-9   23 
Дзвиняч              12  6  4  2  26-11  22 
Маркова-Бабче   12  5  3  2  16-13  20 
Ст. Богородчани  12  4  4  4  19-19  16 
Саджава             12  3  3  6  17-23  12 
Горохолина         12  2  0  10  12-42  6 
Підгір'я               12  2  0  10  8-29   6 (знято)   

Бомбардири: Якубів (Іваниківка) – 15, Катрич (Іваниківка) – 12, Герин (Глибівка) – 11, Криховський (Саджава) – 7, Карабінович (Дзвиняч) - 6 голів.

2 ліга

Становище команд. 1 етап
                         І   В  Н  П     М     О 
Космач              10  9  0  1  34-11  24 
Грабовець         10  6  1  3  18-11  19 
Старуня            10  6  1  3  21-15  19 
Глибоке             10  3  2  5  10-21  11 
Росільна            10  3  0  7  13-21   9 
Монастирчани    10  1  0  9  12-27   3 

2 етап (плей-офф)
 
За 1-4 місця 
Глибоке – Космач - 2:5
Старуня – Грабовець - 3:1

За 5-6 місця
Монастирчани – Росільна - -:+

Детальніше: Богородчанська РФФ.

ТИСМЕНИЧЧИНА

Прем'єр-ліга. 23 тур
Загвіздя - Єзупіль - 2:3
Вільшаниця - Чукалівка - 0:7
Братківці - Радча - 1:1
Старі Кривотули - Черніїв - 1:1
Підлісся - Старий Лисець - 3:1
Драгомирчани - Милування - 0:3
Матч 14 туру
Старий Лисець - Клубівці - 0:0

Становище команд
                        І   В   Н  П    М      О
Підлісся           21  15  5  1  53-18  50
Братківці         21  12  7  2  37-14  45 
Чукалівка        22  12  6  4  47-29  42 
Єзупіль            22  12  5  5  46-23  41 
Черніїв             21  11  3  7  47-31  36 
Радча              22  10  4  8  43-33  34 
Загвіздя           21  7  5  9  34-28    26
Милування        21  7  1  13  37-41  22
Ст. Кривотули   21  6  3  12  26-47  21
Клубівці            21  6  2  13  23-40  20 
Ст. Лисець        21  5  5  11  31-48  20 
Вільшаниця       21  6  1  14  34-75  19
Драгомирчани   21  4  3  14  32-63  15    

Бомбардири: П'ятничук (Чукалівка) - 19, Грабовський (Братківці) - 18, А. Скорик (Підлісся), Б. Ольшанецький (Братківці) і М. Іванишин (Загвіздя) - по 14, Семанюк (Черніїв) - 13, Волосінчук (Єзупіль), Р. Зварич (Черніїв) і Палюга (Драгомирчани) - по 10.

1 ліга. 15 тур
Чорнолізці - Березівка - перенесено
Ганнусівка - Липівка - 0:0
Сілець - Нові Кривотули - 7:0
Пшеничники - Стебник - 1:5
Лисець - Стриганці - -:+

Становище команд
                   
І    В  Н  П     М     О
Сілець          15  10  3  2  43-18  33
Чорнолізці    14  10  1  3  39-19  31
Ганнусівка    15  6  6  3  27-20  24
Липівка         15  6  6  3  26-19  24
Березівка      14  5  5  4  28-24  20
Стебник        15  6  1  8  33-23  19
Лисець          15  6  0  9  19-26  18 (знято)
Стриганці      15  5  1  9  25-45  16
Пшеничники  15  4  2  9  23-46  14
Н. Кривотули 15  2  3  10  14-37  9

Бомбардири: Романишак (Стебник) - 16, Капраленко (Березівка) - 9, С. Мельник (Чорнолізці) - 8, Радинь (Ганнусівка) - 7 голів.

ТЛУМАЧЧИНА

Чемпіоном Тлумацького району достроково за три тури до фінішу стала команда Прибилова, котра повернула собі титул найсильнішої після річної перерви (в 2012-му тріумфувала Грушка).

1 ліга. 23 тур 
Підвербці - Прибилів - 0:1
Палагичі - Олеша - 4:1
Надорожна - Вікняни - 7:0
Королівка - Колінці - 0:0
Жуків - "Дністер" Нижнів - 5:2
Ісаків - Грушка - 2:0

Становище команд
                   І     В   Н  П    М      О       
Прибилів      21  16  2  3  53-24  50
Грушка        22  12  3  7  47-27  39
Ісаків          22  11  5  6  36-18  38
Нижнів         21  11  3  7  48-38  36
Королівка    21  10  3  8  28-24  33
Колінці        21  7  10  4  36-29  31
Підвербці     21  9  3  9  38-32  30
Живачів       21  9  2  10  37-31  29
Надорожна  21  9  2  10  34-33  29
Вікняни        21  7  6  8  34-39  27
Жуків          22  8  1  13  37-37  25 
Палагичі      21  6  4  11  23-50  22
Олеша         21  1  0  20  21-90   3
Петрилів      знято

2 ліга. 2 етап. 1-8 місця (з "золотими" очками)

7 тур
Бортники - Буківна - 2:0
Остриня - Гарасимів - 2:2
Олешів - Хотимир - 3:1
Пужники - Братишів - +:- 

Становище команд
                      І    В   Н  П    М     О
Остриня         13  11  1  1  39-11  34
Бортники       13  8  1  4  24-15  25 
Олешів          13  7  0  6  24-38  21
Гарасимів       13  5  4  4  27-27  19
Буківна         13  5  2  6  32-26  17
Пужники        13  4  2  7  13-17  14
Хотимир         13  3  2  8  24-31  11 
Братишів        13  2  2  9  22-40  8

9-16 місця
Гостів - Локітка - 3:1
Живачів-2 - Гринівці - 1:2
Переглядів: 494 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: