Головна » 2013 » Вересень » 23 » Чемпіонати міст і районів. 21-22 вересня
09:00
Чемпіонати міст і районів. 21-22 вересня
ГАЛИЧИНА (Галицький р-н)

1 ліга. 14 тур
Бовшів - Задністрянськ - 1:2
Дем'янів - Мединя - 4:1

Становище команд 
                       І   В Н П   М     О
Задністрянськ 11  7 2 2  28-12  23
Дем'янів          11  7 2 2  19-11  23
Бовшів            11  6 4 1  20-9   22
Мединя           11  5 3 3  27-12  18
Комарів           11  3 4 4  13-15  13
Жалибори        11  2 0 9  7-52   6
Вікторів-
Височанка       12  1 1 10  8-12  4 (знято) 
Більшівці        знято
Яблунів           знято

2 ліга. 17 тур
Залуква - Водники - 1:1
Нараївка - Вигівка - +:-
Сокіл - Крилос - -:+
Дубівці - Медуха - 2:3
Загір'я - Маріямпіль - 0:4
Насташино - Тустань - 0:1

Становище команд 
                 І     В  Н  П    М      О
Медуха     17  13  1  3  41-16  40
Дубівці      17  11  1  5  44-29  34
Крилос      17  11  4  2  48-22  37
Маріямпіль 17  11  1  5  46-25  34
Залуква    17  10  2  5  32-25  32
Нараївка   17  10  0  7  19-20  30
Водники    17  6  4  7  23-24  22
Тустань     17  7  3  7  19-22  24
Насташино 17  6  2  9  32-32  20
Вигівка      17  5  2  10  19-33  17
Загір'я       17  1  2  14  16-68  5
Сокіл         17  0  0  17  3-26   0 (знято)

3 ліга. 19 тур

Придністров'я - Крилос-2 - 0:3
Острів - Ст. Мартинів - 1:1
Межигірці - Бринь - 0:1
Кінчаки - Куропатники - +:-
Блюдники - Колодіїв - 1:2
Ганівці - Курів - 1:1

Становище команд  
                     І    В Н П     М      О
Кінчаки         18  14 3 1  51-16  45
Бринь            19  12 3 4  46-15  39
Курів             18  10 3 5  32-13  33
Крилос-2       16  10 3 3  24-10   33
Блюдники      16  9 4 3  34-19  31
Куропатники  19  9 0 10  43-42  27
Підшумлянці   16  7 3 6  25-22  24
Колодіїв         19  6 4 9  42-40  22
Ганівці           18  4 5 9  23-35  17
Острів            19  4 4 11  23-51  16
Ст. Мартинів   15  3 6 6  21-28  15
Придністров'я 17  3 0 14  17-58  9
Межигірці       19  3 2 14  13-46  8

Детальніше: Галицький футбол.

ГОРОДЕНКІВЩИНА

1 ліга. 19 тур
Воронів - Чернятин - 2:1
Вербівці - Чортовець - -:+
Серафинці - Ясенів-Пільний - 2:1
Олієво-Королівка - Торговиця - 1:1
Семенівка - Котиківка - 1:1
Колінки - Топорівці - 6:2

Становище команд 
                       І    В Н П     М     О
Серафинці      19  16 1 2  60-20  49
Чернятин        19  14 1 4  62-24  43
Яс.-Пільний     18  12 1 5  52-29  37
Торговиця      17  10 3 4  41-33  33
Чортовець      19  10 1 8  37-34  31
Вербівці         19  7 4 8  39-24  25 (знято)
Колінки          18  6 5 7  43-53  23
Лука              18  6 2 10  44-55  20
Семенівка       18  5 5 8  43-48  20
Воронів          18  6 1 11  27-67  19
Ол.-Королівка 19  5 4 10  32-37  19
Котиківка       19  5 3 11  25-41  18
Топорівці        19  2 1 16  22-71  7

2 ліга. 16 тур
1 підгрупа
Виноград - Сороки - 6:2
Острівець - Глушків - 1:1
Росохач - Рашків - -:+
Рогиня - Слобідка - -:+


Становище команд 
                І   В  Н  П     М     О
Рашків     13  10  1  2  45-19  31
Глушків    13  8  3  2  19-9   27
Острівець 13  7  2  4  29-20  23
Тишківці   13  7  2  4  30-22  23
Сороки     14  7  1  6  24-29  22
Слобідка  13  6  2  5  25-26  20   
Виноград  13  6  0  7  29-23  18
Росохач    14  2  2  10  9-20    8 (знято) 
Рогиня      14  0  1  13  10-52  1 (знято)

2 підгрупа 
Чернелиця - Стрільче - -:+
Поточище - Кунисівці - 0:0
Раковець - Семаківці - 1:5 
Пробабин - Копачинці - +:- 
Михальче - Городниця - 3:1

Становище команд 
                     І   В  Н  П    М      О
Пробабин      14  10  2  2  42-18  32
Семаківці      14  10  2  2  32-15  32
Поточище      15  9  3  3  41-12  30
Кунисівці       15  8  1  6  28-24  25
Стрільче        14  7  5  2  37-18  24
Копачинці      15  5  4  6  30-25  19
Михальче       14  6  2  6  37-32  20
Городниця     15  4  0  11  24-44  12
Раковець       15  4  0  11  23-59  12 
Чернелиця     15  0  1  14  10-57  1 (знято)


ДОЛИНЩИНА

1 ліга. 18 тур
Міжріччя - Яворів - 1:0
ТФК Тяпче - Белеїв - 3:3
ФК "Долина" - Старий Мізунь - 4:1
Солуків - Надіїв - +:-
Тисів - Велика Тур'я - 4:2
Гошів - "Свіча" Тяпче - 2:1

Становище команд
 
                        І    В  Н  П     М      О
"Свіча" Тяпче   18  15  1  2  77-21  46
ФК "Долина"     18  15  0  3  55-30  45 
Міжріччя           18  10  5  3  54-24  35
ТФК Тяпче        18  9  5  4  45-38  32
Гошів                18  7  5  6  37-41  26
Велика Тур'я    18  7  3  8  34-44  24
Тисів                18  6  3  9  35-42  21  
Яворів              18  5  5  8  32-42  20    
Ст. Мізунь         18  4  3  11  31-53  15 
Надіїв               18  4  2  12  15-34  14 (знято)
Белеїв              18  3  5  10  26-48  14
Солуків            18  3  3  12  24-50  12
 
2 ліга. 19 тур 
Шевченкове - Сл.-Долинська - -:+
Підліски - Княжолука - 2:1
Кропивник - Раків -:+
Кальна - Новошин -:+
Гузіїв - Розточки - 1:3
Підбереж - Станківці - 2:0
Новошин - Раків - 4:1

Становище команд 
                         І   В   Н  П     М     О
Розточки           20  18  1  1  67-21  55 
Новошин           19  18  0  1  68-14  54
Гузііїв               18  10  4  4  39-20  34 
Одиниця           18  11  1  6  39-28  34
Підбереж          18  10  2  6  38-35  32 
Княжолука        17  9  1  7  38-23  28 
Сл.-Долинська  17  9  0  8  34-37  27 
Раків                18  8  2  8  34-41  26  
Кальна             18  5  1  12  25-36  16 (знято)
Станківці          20  5  1  14  25-61  16 
Шевченкове     19  5  0  14  22-32  15 (знято)  
Підліски            19  4  1  14  17-59  13      
Кропивник        19  1  0  18  11-46  3 (знято)
 
Детальніше: Долинський футбол.

КАЛУШ (місто)

10 тур
Хотінь – «Червона Валіза»
Збора – «Євробуд-Олімпія»

Становище команд
                             І В Н П     М     О
"Євробуд-Олімпія" 7 6 1 0  30-10  19
Збора                    7 6 0 1  16-5   18
"Дністер"               7 3 1 3  16-16  10
Хотінь                   6 1 0 5  12-17   3
"Червона Валіза"   7 0 0 7  7-33     0
"УТОГ-Іскра"         знята

Детальніше: ФК "Калуш".

КАЛУЩИНА

1 ліга. 18 тур
Перекоси - Верхня - 3:4 
С.-Калуська - Голинь - 0:1 
Станькова - Підгірки - 4:2 
Д.-Калуське - Студінка - 2:1 
Вістова - Ст. Угринів - 3:1 
Д. Войнилів - Гуменів - 3:1 

Становище команд 

                   І    В  Н  П    М       О
Станькова   17  15  1  1  56-19  46 
Верхня        17  14  1  2  52-18  43 
Голинь         18  10  1  7  39-27  31 
Д.-Калуське 18  9  4  5  35-28  31
Д. Войнилів  18  9  0  9  28-40  27
Студінка      17  7  4  6  33-37  25 
Вістова        18  7  3  8  31-27  24
С.-Калуська 17  5  6  6  26-27  21 
Перекоси     18  6  1  11  30-41  19 
Гуменів        17  4  2  11  18-39  14  
Підгірки       18  3  2  13  23-45  11  
Ст. Угринів  17  3  1  13  21-44  10 

2 ліга

1 зона. 18 тур
Б. Середній - Добровляни - -:- 
Боднарів - Новиця - 0:1 
Грабівка - Кадобна - 1:3 
Бережниця - Перевозець -
Бабин Зарічний - Підмихайля - 0:0

Становище команд 
                   І    В  Н П    М      О
Б.-Зарічний  18  12 3 3  35-11  39
Грабівка      18  12 2 4  42-19  38
Підмихайля  18  11 3 4  34-21  36
Перевозець 17  8 4 5  30-21  28
Кадобна      18  8 2 8  43-33  26
Б.-Середній 17  8 1 8  31-29  25 (знято) 
Боднарів     17  7 1 9  32-32  22  
Новиця        18  6 4 8  33-36  22 
Добровляни 19  2 1 16  12-50  7 (знято)
Бережниця  16  2 1 13  17-57  7 

2 зона. 19 тур
Войнилів - Томашівці - 4:0 
Станькова-2 - Негівці - 1:2 
Копанки - Довпотів - 0:2 
Лука - Завадка - +:- (3:0) 

Становище команд  
                    І    В  Н П    М      О
Войнилів      18  14 2 2  54-14  44
Лука            18  12 5 1  50-15  41
Негівці         17  11 3 3  46-17  36
Станькова-2 17  9 4 4  46-27  31 
Копанки       17  9 2 6  33-25  29
Довпотів       17  8 2 7  32-25  26  
Слобідка      18  6 4 8  38-33  22
Дубовиця     17  5 3 9  29-31  18
Завадка       17  5 0 12  22-39  15
Томашівці     17  2 2 13  19-78   8  
Довжка        19  0 3 16  15-80  3

Детальніше: ФК "Войнилів", ФК "Верхня".

КОЛОМИЙЩИНА

1 ліга. 21 тур
Коршів - М. Кам'янка - 4:2 
Молодятин - В. Вербіж - 0:0
Ліс. Хлібичин - Жукотин - 0:2
Семаківці - Спас  - 3:0
Шепарівці - Дебеславці - -:+ (0:3) 
Воскресинці - Угорники - 2:1 
Іванівці - Струпків - 1:2

Становище команд 
                    І    В  Н  П    М      О 
Струпків      21  16  5  0  68-15  53 
Жукотин      21  14  6  1  36-10  48
Коршів         21  13  1  7  57-31  40
Воскресинці 20  12  4  4  32-21  40
М. Кам'янка  21  10  5  6  34-25  35 
Семаківці     21  9  5  7  29-22  32 
Л. Хлібичин  21  9  5  7  36-30  32  
В. Вербіж     21  8  6  7  31-38  30 
Дебеславці   21  8  5  8  27-25  29  
Угорники     21  7  1  13  30-50  22   
Молодятин   21  5  4  12  26-41  20 
Іванівці       20  5  2  13  20-43  17 
Спас            21  3  2  16  14-44  11 
Шепарівці    21  1  1  19   7-50    4 (знято)

2 ліга. 21 тур
Ковалівка - Печеніжин - 1:6 
Джурків - Підгайчики - 2:2
Вел. Кам'янка - Ценява - 0:0 
Голосків - Корнич  - 1:1
Черемхів - Сопів - 2:1 
Годи-Добровідка - Матеївці - 1:1

Становище команд 
                            І    В  Н  П     М      О  
Печеніжин            20  16  3  1  50-17  51
Матеївці                20  12  6  2  56-19  42
Королівка-Корнич 19  9  6  4  29-28  33 
Черемхів               20  8  6  6  43-35  30 
Вел. Кам’янка       19  9  2  8  45-32  29 
Ценява                 19  8  5  6  25-27  29 
Лісна Слобідка      19  7  6  6  31-27  27   
Годи-Добровідка   20  7  3  10  25-35  24 
Ковалівка             19  6  4  9  32-38  22  
Джурків                19  5  5  9  32-43  20
Голосків               19  5  4  10  24-36  19  
Сопів                   20  4  3  13  23-49  15 
Підгайчики           19  2  3  14  28-57  9  
Ворона                знята

Детальніше: Футбол Коломийщини.

КОСІВЩИНА

16 тур
Яблунів - Шешори - 1:2
Ст. Кути - Вербовець - 3:2
Пістинь - Слобідка - 6:1
Хімчин - Березів - 1:8 
Рожнів - Тюдів - 4:0

Становище команд 
                  І    В  Н П       М     О
Березів      16  14  1  1  60-25  43
Пістинь       16  13  3  0  74-15  42
Вербовець  16  11  2  3  49-16  35
Рожнів        16  8  1  7  31-42  25
Ст. Кути      16  7  1  8  34-41  22
Хімчин        16  7  0  9  35-45  21
Тюдів         16  6  2  8  28-36  20
Шешори      16  5  3  8  24-28  18
Слобідка    16  1  1  14  13-58  4
Яблунів      16  1  0  15  17-50  3

Детальніше: http://vk.com/football_kosiv.

НАДВІРНЯНЩИНА

1 ліга. 17 тур
Назавизів - Пнів - 9:1
Лісна Тарновиця - Тисменичани - 3:1
Камінне - Перерісль - 1:2
Фитьків - Гаврилівка - 3:4
Волосів - Красна - 2:1

Становище команд

                        І    В Н П     М     О
Перерісль         16  10 5 1  40-15  35 
Гаврилівка       16  9 4 3  28-19  31 
Л. Тарновиця    17  6 7 4  32-28  25
Камінне            16  6 5 5  32-26  23  
Тисменичани     16  5 7 4  32-24  22 
Красна              16  6 3 7  29-24  21 
Назавизів          16  5 4 7  33-36  19 
Фитьків             17  4 6 7  31-38  18
Волосів             16  4 4 8  30-45  16  
Пнів                  16  2 3 11  19-51  9   
"Нафтовик" Б    знятий

2 ліга. 14 тур
Стримба - Пасічна - 1:0
Молодків - Білі Ослави - 1:1
Саджавка - Парище - 4:0
Гвізд - Зелена - 2:1

Становище команд 
                          І   В Н П    М     О
Саджавка         15  9 2 4  33-16  29
Б. Ослави          14  8 4 2  29-20  28 
Парище             14  7 5 2  45-25  26  
Стримба            14  7 3 4  39-20  24
Серед. Майдан  14  5 2 7  24-29  17 
Гвізд                 14  5 2 7  28-36  17
Молодків           14  4 2 8  21-33  14 
Пасічна             15  4 2 9  23-41  14
Зелена              14  4 0 10  22-44  12   
Верх. Майдан   знято

Детальніше: Футбол Надвірнянщини.

РОГАТИНЩИНА

Суперліга. 17 тур
Рогатин - Добринів - 1:3
Верхня Липиця - Долиняни - 1:0
Васючин - Лучинці - 1:5
Нижня Липиця - Помонята - 1:3
Обельниця - Потік - 1:0
Юнашків - Черче - 3:1

Становище команд
                         І    В  Н  П    М      О
Лучинці             17  11  3  3  35-15  36 
Добринів            17  10  4  3  32-20  34   
Юнашків            17  10  3  4  39-23  33 
Помонята           17  10  1  6  45-15  31  
Обельниця        17  10  2  5  31-16  30
В. Липиця          17  8  6  3  33-23  30
Васючин            17  7  3  7  34-40  24 
Долиняни           17  6  5  6  38-33  23 
Черче                17  5  3  9  32-40  18 
Потік                  17  4  1  12  23-38  13
Н. Липиця          17  1  4  12  21-45  7 
Рогатин              17  2  1  14  14-69  7  

1 ліга. 17 тур
Козарі - Бабухів - 2:4
Підвиння - Букачівці - 1:4
Кліщівна - Липівка - 0:3
Пуків - Світанок - 1:3
Беньківці - Залужжя - 4:2
Путятинці - Приозерне - +:- (3:0)

Становище команд 
                 І    В Н П     М     О
Бабухів     17  14 2 1  41-11  44
Липівка     17  13 3 1  51-17  42 
Підвиння   17  10 5 2  55-20  35 
Букачівці  17  9 5 3  35-18  32
Козарі       17  10 0 7  37-31  30 
Світанок    17  9 3 5  41-32  30 
Путятинці   17  7 4 6  30-30  25
Кліщівна    17  6 5 6  36-25  23 
Беньківці   17  4 0 13  27-38  12 
Пуків         17  3 2 12  29-47  11 
Залужжя    17  1 2 14  19-72  5
Приозерне  17  0 1 16  13-71  1 (знято) 

2 ліга. 15 тур
"Схід"
Явче - Загіря - 2:2
Сарники - Жовчів - 0:5
Діброва - Чесники - 1:0
Конюшки - Руда - 3:0

Становище команд 
                І    В Н П     М     О
Жовчів     13  11 1 1  41-12  34 
Чесники   13  9 0 4  21-12  27
Конюшки  13  6 2 5  25-22  20
Сарники   13  5 4 4  12-15  19 
Діброва    13  5 3 5  16-17  18 
Загір'я      13  4 2 7  21-25  14 
Руда        13  3 2 8  20-30  11
Явче        13  0 4 9  7-30   4 
Княгиничі знято
Чагрів      знято

"Захід"
Фрага - Долиняни-2 - 5:0
Заланів – Григорів - +:- (3:0)
Колоколин – Яглуш - 3:3
Воскресинці – Чернів

Становище команд 
                   І     В Н П   М     О
Підкамінь     13  10 1 2  32-17  31
Воскресинці 13  8 4 1  28-10  28 
Фрага          14  8 2 3  50-19  26
Яглуш          13  6 4 3  28-21  22 
Колоколин   13  5 3 5  42-28  18
Заланів        14  4 4 6  23-29  16 
Чернів         12  3 3 6  11-24  12 
Долиняни-2  12  1 3 8  13-42   6 
Григорів       12  0 2 10  11-48   2 
Журів          знято

Детальніше: Футбол Рогатинщини.

РОЖНЯТІВЩИНА

1 ліга. 22 тур
Ниж. Струтин - Сваричів - 1:0  
"Лімниця" Перегінське - Берлоги - 5:2  
Ясень - Брошнів - 1:4  
Вільхівка - ФК "Перегінське" - 0:1  
Небилів - Рожнятів - +:-  
Цінева - "Карпати" Лоп'янка - 2:0
Закерничне - Петранка - +:-

Становище команд

                      І    В   Н  П     М      О 
Небилів          22  17  2  2  67-16  56 
Цінева           22  17  3  2  50-18  54 
"Перегінське" 22  17  1  4  70-31  52  
Н. Струтин      22  14  2  6  45-34  44 
Брошнів         22  11  3  8  42-35  36
"Лімниця" П    22  11  0  11  33-44  33
Сваричів        22  10  2  10  40-32  32
Рожнятів        22  9  3  10  39-34  30 
Вільхівка       22  7  4  11  32-52  25
Ясень            22  7  1  14  26-48  22 
Берлоги         22  6  3  13  32-57  21
Закерничне   22  6  1  15  30-53  19  
"Карпати" Л   22  5  3  14  35-55  18 
Петранка       22  1  2  19  14-47  5 (знято)

2 ліга. 17 тур 
Сл.-Рівнянська - Суходіл - 1:1
Дуба - Верх. Струтин - 5:1
Камінь - Рівня - 3:0
Спас - Креховичі - 0:4
   
Становище команд
                         І    В Н П     М     О
Суходіл            16  11 3 2  38-26  36
Сл.-Рівнянська 15  11 2 2  39-19  35
Рівня                15  9 2 4  34-11   29 
Камінь              15  7 1 7  27-31  22
Креховичі         15  6 2 7  30-37  20 
Спас                 15  4 5 6  31-32  17 
"Скала" Л         15  4 3 8  25-30  15 
В. Струтин        15  3 2 10  27-46  11 
Дуба                 15  2 2 11  24-43  8
Вербівка знята з першості

Детальніше: Футбол Рожнятівщини.

СНЯТИНЩИНА

1 ліга. 20 тур
"Єдність" Балинці - Борщів - 4:1
Задубрівці - Княже - 2:2
Видинів - Прутівка - 0:1
Потічок - Белелуя - 2:1
Устя - Підвисоке - 2:5
Тулуків - Залуччя - 4:1
 
Становище команд 
                  І    В Н П     М      О
Видинів      18  15 0 3  58-20  45
Прутівка     19  13 5 1  37-18  44
Вовчківці   18  12 3 3  52-13  39 
Княже        19  12 2 5  46-29  38
Белелуя     19  8 3 8  31-37  27
Підвисоке   18  7 4 7  28-34  25
Задубрівці  19  7 3 9  32-32  24
Тулуків      18  6 2 10  28-35  20
Устя           18  5 3 10  26-43  18
Борщів       19  5 2 12  22-41  17
Залуччя     18  4 3 11  18-37  15
Балинці      19  3 5 11  23-45  14
Потічок       18  3 3 12  17-36  12

2 ліга

1 етап
Група А 

Становище команд 

                     І    В  Н  П    М      О
Стецева        14  11 2  1  58-19  35
Красноставці 14  10 3  1  57-14  33
Русів             14  8  3  3  43-13  27
«Лідер»         14  8  1  5  53-28  25
Шевченкове  14  7  1  6  25-20  22
Келихів         14  3  0 11  27-56   9
Завалля        14  2  3  9  20-30   9
Прутівка-2     14  0  1 13  15-118  1

Група Б 

Cтановище команд  
                    І    В   Н  П    М     О
Попельники  16  10  4  2  40-13  34
Джурів         16  9  3  4  33-17   30
«Стара 
Сеньйора»   16  9  1  6  23-30   28
Новоселиця  16  9  0  7  36-25   27
Трійця          16  8  3  5  40-26   27
Олешків       16  6  2  8  30-33   20
Любківці      16  5  2  9  18-31   17
Балинці        16  4  2  10  18-35  14
«Чайка»       16  1  5  10  18-46   8

2 етап (із золотими очками)
Фінал. 3 тур
Стецева - Джурів - 1:0
Красноставці - Попельники - 3:0
Русів - Новоселиця - 2:3
"Лідер" Снятин - "Стара Сеньйора" Іллінці - 2:0

Становище команд
                      І   В  Н  П    М     О
Попельники    9  5  1  3  19-11   16
Красноставці  9  5  3  1  25-13  18
Стецева         9  5  3  1  19-13  18 
Джурів           9  3  2  4  9-8      11
«Стара
Сеньйора»     9  3  2  4  7-16  11
«Лідер»          9  3  1  5  16-22  10 
Новоселиця    9  3  0  6  17-21  9
Русів              9  1  4  4  9-17    7

За 11 місце. Завалля - Олешків - 2:3 і -:+
За 15 місце. Прутівка-2 - "Карпати" Балинці - 2:4 і 2:8
 
Детальніше: Футбол Снятинщини.
Переглядів: 377 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
1  
рожнятівський футбол
4:00 Чечва(Н.С)-ФК"Сваричів"     1-0             
14:00 Лімниця(П)-Зоря(Берлоги)      5-2           
14:00 Лімниця(Я)-Оболонь(Брошнів)    1-4          
16:30 ФК"Вільхівка"-ФК"Перегінське"  0-1         
16:30 ФК"Небилів"-Горгани(Рожнятів)   +/-        
16:30 Колос(Цінева)-Карпати(Лопянка)        

Першісь району:
14:00 Старт(Сл.Рівнянська)-ФК"Суходіл       1-1
14:00 Карпати(Дуба)-Карпати(В.С)              5-1
14:00 Верховина(Камінь)-ФК"Рівня   3-0
14:00 Беркут(Спас)-Сівка(Креховичі) 0-4

2  
Поставили.

Ім`я *:
Email *:
Код *: