Головна » 2013 » Жовтень » 21 » Чемпіонати міст і районів. 20 жовтня
09:02
Чемпіонати міст і районів. 20 жовтня

В неділю завершилися чемпіонати Долинського, Калуського, Коломийського і Рожнятівського районів. В двох останніх чемпіони визначилися лише в останньому турі - "Спартак" Струпків і ФК "Перегінське" відповідно. Калушани "золото" розіграли заздалегідь, а от на Долинщині доведеться проводити додатковий матч за чемпонство між "Свічою" з Тяпче і ФК "Долина".  

ГАЛИЧИНА (Галицький р-н)

1 ліга

Підсумкове становище команд 
                       І   В Н П   М     О
Задністрянськ 12  8 2 2  28-12  26
Бовшів            12  7 4 1  22-10  25
Дем'янів          12  7 2 3  20-13  23
Мединя           12  5 3 4  27-12  18
Комарів           12  3 4 5  13-15  13
Жалибори        12  3 0 9  7-52   9 
Вікторів-
Височанка       12  1 1 10  8-12  4 (знято) 
Більшівці        знято
Яблунів           знято

2 ліга. 20 тур
Вигівка - Крилос - 0:1
Водники - Медуха - 0:2
Залуква - Маріямпіль - 1:3
Нараївка - Насташино - 2:2
Сокіл - Загір'я - -:+
Дубівці - Тустань - 3:0

Становище команд
                 І     В  Н  П    М      О
Медуха     21  16  2  3  47-18  50
Маріямпіль 21  15  1  5  51-27  46
Крилос      21  14  4  3  54-23  46
Дубівці      21  14  1  6  50-32  43
Залуква    21  11  3  7  38-33  36
Нараївка   21  10  1  10  21-25  31
Водники    21  8  4  9  30-32  28
Насташино 21  8  3  10  34-34  27
Тустань     21  8  3  10  22-28  27
Вигівка      21  6  2  13  23-42  20
Загір'я       21  3  2  16  18-70  11
Сокіл        21  0  0  21  3-26   0 (знято)

3 ліга. 23 тур

Межигірці - Придністров'я - 2:0
Кінчаки - Підшумлянці - +:-
Блюдники - Крилос-2 - 1:3
Ганівці - Ст. Мартинів - 1:0
Курів - Бринь - 3:0
Колодіїв - Куропатники - 1:2

Становище команд 
                     І    В Н П     М      О
Кінчаки         21  15 3 3  55-24  51
Крилос-2       21  15 3 3  39-17  51
Блюдники      21  13 3 5  40-24  42
Бринь            22  12 3 7  49-25  39
Курів             21  12 3 6  37-18  39
Куропатники  22  11 0 11  48-46  33
Підшумлянці   21  9 4 8  25-23  31
Колодіїв         21  7 4 10  45-40  25
Ганівці           21  7 4 10  28-40  25
Острів            21  5 5 11  29-55  20
Ст. Мартинів   21  4 7 10  23-30  19
Придністров'я 21  4 1 16  22-63  13
Межигірці       22  3 2 17  13-49  11

Детальніше: Галицький футбол.

ГОРОДЕНКІВЩИНА

1 ліга. 25 тур
Чернятин - Котиківка - +:-
Ясенів-Пільний - Лука - 10:0
Торговиця - Топорівці - 2:1
Чортовець- Колінки - 4:2
Вербівці - Семенівка - -:+
26 тур
Семенівка - Серафинці - 1:2

Становище команд 
                       І    В  Н  П     М     О
Серафинці      24  21  1  2  68-25  64
Чернятин        24  18  1  5  81-31  55
Яс.-Пільний     23  16  2  5  71-33  50
Торговиця      23  13  3  7  55-45  42
Чортовець      23  13  1  9  49-41  40
Лука              23  10  2  11  60-71  32
Семенівка       24  7  5  12   48-61  26
Вербівці         23  7  4  11   39-24  25 (знято)
Ол.-Королівка 23  7  4  12  37-46  25
Колінки          23  6  6  11   49-70  24 
Воронів          23  7  1  15  31-79  22
Котиківка       23  6  3  14  29-48  21
Топорівці        23  3  1  19  30-85  10

2 ліга. 1 етап

1 підгрупа

Підсумкове становище команд 
                І   В  Н  П     М     О
Рашків     16  12  2  2  53-22  38
Глушків    16  10  3  3  28-12  33
Острівець 16  9  3  4  32-22  30 
Сороки     16  9  1  6  27-29  28 
Тишківці   16  7  2  7  31-31  23
Слобідка  16  7  2  7  25-33  23   
Виноград  16  7  0  9  38-32  21
Росохач    16  2  2  12  9-20    8 (знято) 
Рогиня      16  0  1  15  10-52  1 (знято)

2 підгрупа

Підсумкове становище команд 
                     І    В  Н  П     М      О
Пробабин      18  13  3  2  47-17  42
Семаківці      18  12  3  3  36-17  39
Поточище      18  11  4  3  45-13  37
Стрільче        18  10  6  2  50-22  36
Кунисівці       18  10  1  7  32-30  31
Михальче       18  7  2  9  37-37  23
Копачинці      18  6  4  8  32-28  22
Городниця     18  5  0  13  28-49  15
Раковець       18  4  0  14  24-71  12 
Чернелиця     18  0  1  17  10-57  1 (знято)

2 етап
Група "Рашків"
Рашків – Поточище - 2:1
Поточище – Семаківці - 2:0
Рашків – Семаківці - 2:1

Підсумкове становище команд 
               І  В  Н  П   М   О
Рашків     2  2  0  0  4-2  6
Поточище 2  1  0  1  3-2  3
Семаківці 2  0  0  2  1-4  0


Група "Серафинці"
Пробабин – Глушків - 2:0
Глушків – Острівець - 1:5
Пробабин – Острівець - 0:1

Підсумкове становище команд 
                І  В  Н  П   М   О
Острівець 2  2  0  0  6-1  6
Пробабин 2  1  0  1  2-1  3
Глушків    2  0  0  2  1-7  0

Фінал. Острівець - Рашків
За 3 місце. Поточище - Пробабин


ДОЛИНЩИНА

1 ліга. 22 тур
Міжріччя - Тисів - -:+
Надіїв - Старий Мізунь - -:+
ТФК Тяпче - "Свіча" Тяпче - 1:6
Белеїв - Велика Тур'я - 1:0
Солуків - Яворів - 3:4
ФК "Долина" - Гошів - 3:2

Становище команд
 
                        І    В  Н  П     М      О
"Свіча" Тяпче   22  18  1  3  94-27  55
ФК "Долина"     22  18  1  3  64-36  55 
Міжріччя           22  13  5  4  63-26  44
ТФК Тяпче        22  11  5  6  48-50  38
Гошів                22  9  5  8  46-50  32 
Вел. Тур'я        22  9  4  9  45-50  31
Тисів                22  8  3  11  41-48  27  
Яворів              22  6  5  11  37-52  23
Ст. Мізунь         22  6  4  12  39-59  22    
Белеїв              22  5  5  12  27-55  20 
Надіїв               22  4  2  16  15-34  14 (знято)
Солуків            22  3  4  15  36-70  13
 
Золотий матч "Свіча" Тяпче - ФК "Долина" відбудеться 26 жовтня. 

2 ліга. 24 тур 
Кропивник - Шевченкове - -:-
Кальна - Одиниця - -:+
Гузіїв - Сл.-Долинська - +:- 
Підбереж - Княжолука - матч не відбувся 
Станківці - Раків - -:+

Становище команд (після 22-го туру) 
                         І   В   Н  П     М     О
Розточки           22  20  1  1  83-21  61 
Новошин           23  21  0  2  80-16  63
Одиниця           20  12  2  6  41-30  38 
Гузііїв               20  11  4  5  46-21  37 
Підбереж          20  10  2  8  41-40  32 
Княжолука        20  11  1  8  43-26  34  
Сл.-Долинська  20  12  0  8  42-38  33  
Раків                 21  9  2  10  41-49  29  
Кальна              20  5  1  14  25-51  16 (знято)
Станківці          20  5  1  14  31-63  16 
Шевченкове      20  5  0  15  25-50  15 (знято)  
Підліски            21  4  2  15  23-64  14      
Кропивник        21  1  0  20  14-66  3 (знято)
 
Детальніше: Долинський футбол.

КАЛУШ (місто)

Підсумкове становище команд
                             І  В  Н  П     М     О
Збора                    8  7  0  1  17-5   21
"Євробуд-Олімпія" 8  6  1  1  30-11  19
"Дністер"               8  4  1  3  16-16  13
Хотінь                   8  1  0  7  12-17   3
"Червона Валіза"   8  1  0  7  7-33    3
"УТОГ-Іскра"         знята

Детальніше: ФК "Калуш".

КАЛУЩИНА

1 ліга. 22 тур
Гуменів - Ст. Угринів - 2:1 
Сівка-Калуська - Перекоси - 1:0
Студінка - Голинь - 3:4 
Довге-Калуське - Підгірки - +:- (3:0) 
Вістова - Станькова - 3:9 
Д. Войнилів - Верхня - 4:5
 
Становище команд 
                   І    В  Н  П    М       О
Станькова   22  20  1  1  83-27  61 
Верхня        22  17  1  4  69-30  52 
Голинь         22  13  1  8  50-34  40 
Д.-Калуське 22  12  4  6  45-34  40
Студінка      22  10  4  8  43-48  34 
Д. Войнилів  22  10  1  11  37-49  31  
С.-Калуська 22  8  6  8  39-36  30
Вістова         22  8  3  11  37-41  27
Гуменів        22  7  2  13  24-45  23 
Перекоси     22  7  1  14  33-45  22 
Підгірки       22  3  2  17  24-62  11  
Ст. Угринів   22  3  2  17  28-60  11 

2 ліга

1 зона
 
Становище команд 
                   І    В  Н П    М      О
Б.-Зарічний  18  12 3 3  35-11  39
Грабівка      18  12 2 4  42-19  38
Підмихайля  18  11 3 4  34-21  36
Перевозець 18  9 4 5  33-21  28 
Кадобна      18  8 2 8  43-33  26
Б.-Середній 17  8 1 8  31-29  25 (знято) 
Боднарів     17  7 1 9  32-32  22  
Новиця        18  6 4 8  33-36  22 
Добровляни 17  2 1 14  12-50  7 (знято)
Бережниця  17  2 1 14  17-60  7  

2 зона

Становище команд  
                    І    В  Н П    М      О
Войнилів      20  15 3 2  58-15  48
Негівці         20  13 4 3  55-19  43 
Лука            20  12 7 1  52-17  43
Станькова-2 20  12 4 4  51-29  40 
Довпотів       19  10 2 7  38-25  32 
Копанки       20  9 2 9  34-31  29 (знято)
Слобідка      20  6 4 10  38-36  22 (знято)
Дубовиця     20  6 3 11  37-38  21 
Завадка       20  5 0 15  22-45  15 (знята)
Томашівці     20  3 2 15  25-90  11  
Довжка        19  0 3 16  15-80  3

Стикові матчі
Грабівка - Войнилів - 0:2 
Бабин-Зарічний - Негівці - 1:1, по пен. - 2:3

Детальніше: ФК "Войнилів", ФК "Верхня".

КОЛОМИЙЩИНА

Титул чемпіона Коломийщини після річної перерви повернув собі "Спартак" зі Струпкова (торік "золото" виборов "Колос "Турка"). В останньому турі струпківці відстояли бажану нічию на полі "Метеора" з Жукотина, не дозволивши останньому перевести турнір в "овер-тайм" ("золотий матч").  

1 ліга. 26 тур
Дебеславці - М. Кам'янка - 2:1
Угорники - Спас - 1:3
Жукотин - Струпків - 1:1
В. Вербіж - Іванівці - 1:1
Коршів - Воскресинці - 1:3
Молодятин - Шепарівці - +:-
Ліс. Хлібичин - Семаківці - 1:3

Підсумкове становище команд 
                    І    В  Н  П    М      О 
Струпків      26  19  7  0  77-20  64 
Жукотин      26  18  7  1  43-12  61
Воскресинці 26  17  4  5  46-27  55 
Коршів         26  16  1  9  69-38  49 
М. Кам'янка  26  12  7  7  37-28  43 
Семаківці     26  12  5  9  34-32  41 
В. Вербіж     26  10  7  9  40-48  37  
Л. Хлібичин  26  10  6  10  39-44  36  
Дебеславці   26  10  5  11  29-35  35  
Угорники      26  9  1  16  35-61  28   
Молодятин   26  7  4  15  30-45  25
Спас            26  6  2  18  20-52  20
Іванівці       26  5  3  18  21-59  18  
Шепарівці    26  1  1  24   7-47    4 (знято)
Результат матчу 24-го туру Спас - Іванівці - 2:0, а не 0:2.

2 ліга. 26 тур
Корнич - Сопів - 3:0
Ценява - Матеївці - 2:2
Підгайчики - Годи-Добровідка - 3:4
Ковалівка - Черемхів - 4:2
Джурків - Ліс. Слобідка - 0:2
В. Кам'янка - Голосків

Становище команд 
                            І    В   Н  П     М      О  
Печеніжин            24  18  4  2  62-24  58
Матеївці               24  13  8  3  62-27  47
Королівка-Корнич 24  12  8  4  38-34  44
Ценява                 24  10  8  6  35-33  38  
Лісна Слобідка      24  9  8  7  40-33  35  
Вел. Кам’янка       23  10  4  9  55-39  34 
Ковалівка             24  9  5  10  42-35  32  
Черемхів               24  8  8  8  48-44  32 
Годи-Добровідка   24  9  4  11  32-40  31
Джурків                24  7  7  10  44-51  28  
Голосків               22  5  4  13  27-46  19  
Сопів                   24  4  3  17  23-63  15 
Підгайчики           23  2  5  16  31-60  9  
Ворона                знята

Детальніше: Футбол Коломийщини.

КОСІВЩИНА

18 тур
Яблунів - Березів - 0:2
Старі Кути - Рожнів
Хімчин - Тюдів
Пістинь - Вербовець - 2:1
Шешори - Cлобідка - +:- (3:0)

Становище команд 
                  І    В  Н П       М     О
Березів      17  15  1  1  62-25  46
Пістинь       17  14  3  0  76-16  45
Вербовець  18  12  2  4  54-20  38
Рожнів        17  8  2  7  32-43  26
Ст. Кути      16  7  1  8  34-41  22
Шешори      18  6  4  8  28-29  22
Хімчин        17  7  0  10  37-49  21
Тюдів         16  6  2  8  28-36  20
Слобідка    18  2  1  15  17-63  7
Яблунів      18  1  0  17  19-56  3

Детальніше: http://vk.com/football_kosiv.

НАДВІРНЯНЩИНА

1 ліга

Підсумкове становище команд

                         І    В  Н  П     М     О
Гаврилівка        18  11  4  3  31-19  37
Перерісль         18  10  5  3  40-17  35 
Тисменичани     18   7  7  4  38-27  28 
Л. Тарновиця    18   7  7  4  33-28  28   
Красна              18  7  3  8  34-29  24 
Камінне             18  6  6  6  32-28  24 
Назавизів          18  5  5  8  37-41  20  
Волосів             18  5  5  8  37-50  20 
Фитьків             18  4  6  8  32-41  18
Пнів                  18  2  4  12  21-55  10   
"Нафтовик" Б    знятий

Перехідний матч
Саджавка - Фитьків - 3:2
 
2 ліга

Підсумкове становище команд 
                          І    В   Н  П    М      О
Б. Ослави          16  10  4  2  36-24  34
Саджавка         16  10  2  4  36-17  32 
Парище             16  9  5  2  47-25  32  
Стримба            16  8  3  5  47-25  27
Серед. Майдан  16  5  3  8  26-33  18 
Гвізд                 16  5  2  9  29-39  17
Зелена              16  5  0  11  23-49  15 
Пасічна             16  4  3  9  24-42  15 
Молодків           16  4  2  10  21-35  14  
Верх. Майдан   знято

Детальніше: Футбол Надвірнянщини.

РОГАТИНЩИНА

Суперліга. 21 тур
Юнашків - Обельниця - 0:2
Черче - Помонята - 3:2 
Рогатин - В. Липиця - 1:0 
Лучинці - Добринів - 1:3 
Н. Липиця - Долиняни - 6:3
Васючин - Потік - 1:2

Становище команд 
                        І    В   Н  П    М      О
Лучинці            21  13  4  4  43-20  43 
Добринів          21  14  4  3  42-21  46  
Обельниця       21  14  2  5  44-20  44 
Юнашків           21  12  3  6  52-27  39  
Помонята          21  12  2  7  54-22  38 
В. Липиця         21  9  6  6  42-31  33 
Черче               21  7  3  11  40-49  24
Долиняни          21  6  6  9  46-52  24 
Васючин           21  6  4  11  39-53  22   
Потік                 21  5  1  15  25-56  16
Рогатин             21  5  1  15  23-74  16 
Н. Липиця         21  3  4  14  30-54  13 

1 ліга. 21 тур
Бабухів - Липівка - 1:1
Кліщівна - Путятинці - 0:0
Пуків - Беньківці - 3:0
Букачівці - Світанок - 4:0
Козарі - Залужжя - +:- (3:0)
Підвиння - Приозерне - +:- (3:0)

Становище команд 
                 І    В Н П     М     О
Липівка     21  16 4 1  63-20  52 
Бабухів     21  15 3 3  46-18  48
Підвиння   21  12 6 3  66-23  42
Букачівці  21  12 5 4  44-22  41 
Світанок    21  12 4 6  47-37  37  
Путятинці   21  10 5 6  37-31  35  
Козарі       21  11 0 10  42-42  33 
Кліщівна    21  8 6 7  43-28  30 
Пуків         21  6 2 13  39-49  20  
Беньківці   21  5 0 16  31-46  15 
Залужжя    21  1 2 18  20-93  5 (знято)
Приозерне  21  0 1 20  13-83  1 (знято) 

2 ліга 
"Схід"

Підсумкове становище команд 
                І    В Н П     М     О
Жовчів     14  12 1 1  45-14  37 
Чесники   14  9 0 5  22-14  27
Сарники   14  6 4 4  14-16  22 
Діброва    14  6 3 5  22-18  21 
Конюшки  14  6 2 6  26-28  20 
Руда        14  4 2 8  27-32  14
Загір'я      14  4 2 8  23-29  14 
Явче        14  0 4 10  9-37   4 
Княгиничі знято
Чагрів      знято

"Захід"

2 етап 
1/4 фіналу
Чесники - Фрага - 2:1 (дод.час)
Воскресинці - Сарники - 1:0
1/2 фіналу
Жовчів - Воскресинці
Підкамінь - Чесники

Детальніше: Футбол Рогатинщини.

РОЖНЯТІВЩИНА

Чемпіоном Рожнятівщини вдруге в своїй історії став ФК "Перегінське" (вперше - у 2009 р.). Минулорічний чемпіон - ФК "Небилів" задовольнився другою позицією.  

Вища ліга. 26 тур
"Лімниця" Перегінське - Брошнів - 3:0
Цінева - Ясень - 10:1
Закерничне - Сваричів - 0:2
Берлоги - Рожнятів - 2:8 
Небилів - Вільхівка - 3:2
Ниж. Струтин - ФК "Перегінське" - 0:3

Підсумкове становище команд 

                      І    В   Н  П     М      О 
"Перегінське" 26  21  1  4  85-32  64 
Небилів          26  20  2  4  73-20  62 
Цінева            26  19  4  3  64-24  61 
Н. Струтин      26  15  4  7  54-40  49 
Сваричів        26  14  2  10  52-34  44 
"Лімниця" П    26  14  0  12  42-52  42
Брошнів          26  12  5  9  45-40  41  
Рожнятів        26  11  4  11  49-41  34 
Вільхівка       26  9  4  13  38-58  31
Закерничне   26  8  1  17  38-59  25  
Берлоги         26  7  3  16  36-72  24 
Ясень            26  7  1  18  29-70  22 
"Карпати" Л    26  6  3  17  36-66  21 
Петранка       26  1  2  23  14-47  5 (знято)

2 ліга 
   
Підсумкове становище команд
                         І    В Н П     М     О
Сл.-Рівнянська 16  11 3 2  39-19  36
Суходіл            16  11 3 2  38-26  36
Рівня                16  9 2 5  34-11   29 
Камінь              16  7 2 7  30-34  23
Креховичі         16  6 3 7  30-37  21 
Спас                 16  4 5 7  31-32  17 
"Скала" Л         16  4 4 8  28-33  16 
В. Струтин        16  4 2 10  27-46  14 
Дуба                 16  3 2 11  24-43  11
Вербівка знята з першості

Детальніше: Футбол Рожнятівщини.

СНЯТИНЩИНА

1 ліга. 24 тур
Княже - Прутівка - 1:0
"Єдність" Балинці - Белелуя - 0:2
Задубрівці - Підвисоке - 2:2
Вовчківці - Залуччя - +:-
Видинів - Тулуків - 2:1
Потічок - Устя - 2:0

Перенесений матч
Задубрівці - Прутівка - 1:0

Становище команд 
                   І    В  Н  П     М      О
Видинів      22  19  0  3  74-24  57
Вовчківці   22  16  3  3  60-17  51
Прутівка     23  14  5  4  41-23  47 
Княже        22  14  3  5  56-30  45
Белелуя     23  10  3  10  37-45  33
Задубрівці  22  8  4  10  37-37  28
Тулуків      22  8  3  11  37-39  27
Підвисоке   22  7  5  10  35-46  26
Устя           22  7  4  11  31-48  25
Потічок       22  6  3  13  25-42  21
Борщів       22  5  3  14  23-46  18
Залуччя     22  4  3  15  22-48  15
Балинці      22  3  5  14  23-58  14

2 етап (із золотими очками)

Фінал. 7 тур
Джурів - Стецева - 2:0
Попельники - Красноставці - 3:0
Новоселиця - Русів - 0:1
"Стара Сеньйора" Іллінці - "Лідер" Снятин - 1:1

Становище команд 
                      І    В  Н  П    М     О 
Попельники    13  7  2  4  27-17  23
Джурів           13  7  2  4  18-11  23
Стецева         13  6  5  2  24-17  23
Красноставці  13  5  3  5  28-26  18 
Новоселиця    13  5  1  7  23-24  16  
«Стара 
Сеньйора»     13  4  4  5  14-23  16
«Лідер»          13  4  2  7  21-28  14 
Русів              13  2  5  6  15-24  11
Переглядів: 431 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: