Головна » 2013 » Вересень » 1 » Чемпіонати міст і районів. 1 вересня
22:30
Чемпіонати міст і районів. 1 вересня
ВЕРХОВИНЩИНА

Підсумкове становище
                    І    В Н П    М     О
"Черемош"    10  8 1 1  49-17  25
Верх. Ясенів 10  7 0 3  22-13  21
Криворівня   10  5 2 3  19-14  17
"Лісгосп"       10  4 1 5  25-20  13
Ільці            10  3 0 7  8-31    9
Буковець     10  1 0 9  15-43  3

ГАЛИЧИНА (Галицький р-н)

1 ліга. 11 тур

Комарів - Мединя - 1:3
Вікторів - Бовшів - -:+
Дем'янів - Жалибори - +:-


Становище команд 
                      І   В Н П   М     О
Бовшів            8  5 3 0  17-6   18
Мединя           8  4 2 2  19-8   14
Дем'янів          7  3 2 1  14-8   14
Задністрянськ 7  3 2 2  16-10  11
Комарів           8  2 4 2  12-13  10
Вікторів-
Височанка       8  1 1 6  8-12   4
Жалибори        8  1 0 7  7-37   3
Більшівці        знято
Яблунів           знято

2 ліга. 14 тур

Медуха - Маріямпіль - 3:1
Крилос - Насташино - 6:3
Вигівка - Загір'я - 2:0
Водники - Дубівці - 1:3
Залуква - Сокіл - +:-
Тустань - Нараївка - 1:2


Становище команд 

                 І   В  Н  П      М      О
Медуха     14  10  1  3  28-14  31
Дубівці      14  10  1  3  35-24  31
Залуква    14  9  1  4  29-23  28
Крилос      14  8  4  2  45-21  28
Маріямпіль 14  8  1  5  33-22  25
Нараївка   14  7  0  7  13-19  21
Тустань     14  6  3  5  15-15  21
Насташино 14  6  2  6  32-26  20
Водники    14  5  3  6  21-18  18
Вигівка      14  4  2  8  19-27  14
Загір'я       14  1  2  11  16-54  5
Сокіл        14  0  0  14  3-26   0 (знято)

3 ліга. 16 тур

Ганівці - Кінчаки - 0:3
Курів - Межигірці - 7:0
Колодіїв - Острів - 4:4
Куропатники - Придністров'я -  4:0
Бринь - Підшумлянці - 1:0
Ст. Мартинів - Крилос-2 - 0:1

Становище команд 
                     І    В Н П     М      О
Кінчаки         14  11 2 1  50-15  35
Курів             14  9 2 3  30-12  29
Блюдники     12  9 2 1  29-12  29
Крилос-2       14  9 2 3  20-9   29
Бринь            15  8 3 4  34-13  27
Підшумлянці   15  7 2 6  24-21  23
Куропатники  15  6 0 9  37-42  18
Колодіїв         15  5 3 7  37-34  18
Острів            15  4 3 8  22-41  15
Ганівці           15  4 2 9  18-30  14
Ст. Мартинів   13  2 5 6  15-25  11
Придністров'я 13  3 0 10  13-42  9
Межигірці       15  1 2 12  9-43   5

Детальніше: Галицький футбол.

ГОРОДЕНКІВЩИНА

Матчі чемпіонату і першості не проводилися.

Становище команд

                       І    В Н П     М     О
Чернятин        16  13 1 2  54-20  40
Серафинці      16  13 1 2  52-18  40
Яс.-Пільний     15  11 1 3  50-25  34
Торговиця      15  9 2 4  40-32  29
Чортовець      16  8 1 7  35-29  25
Вербівці         15  6 4 5  31-24  22
Колінки          16  5 5 6  35-48  20
Ол.-Королівка 16  5 2 9  29-28  17
Лука              16  5 2 9  39-50  17
Котиківка       16  4 1 11  19-37  13
Воронів          15  4 1 10  24-63  13
Семенівка       15  3 4 8  29-41  13
Топорівці        15  2 1 12  16-47  7

2 ліга
1 підгрупа

Становище команд 
                І   В  Н  П     М     О
Рашків     11  8  1  2  43-18  25
Тишківці   11  6  2  3  27-17  20
Глушків    10  6  2  2  13-8   20
Острівець 10  6  1  3  22-16  19
Сороки     11  5  1  5  20-22  16
Виноград  11  5  0  6  23-19  15
Слобідка  10  4  2  4  24-24  14 
Росохач    11  2  2  7  9-20   
Рогиня      11  0  1  10  10-47  1

2 підгрупа 

Становище команд 
                     І   В  Н  П    М      О
Поточище      12  8  1  3  36-10  25
Пробабин      11  8  1  2  38-15  25
Семаківці      11  8  1  2  26-13  25
Стрільче        11  6  4  1  35-15  22
Кунисівці       12  6  0  6  25-23  18
Копачинці      12  4  4  4  29-21  16
Михальче      11  4  2  5  25-28  14
Раковець       12  4  0  8  20-45  12
Городниця     12  3  0  9  21-38   9
Чернелиця     12  0  1  11  10-57  1


ДОЛИНЩИНА

1 ліга. 15 тур
Солуків - Міжріччя - 0:2
Старий Мізунь - Яворів - 2:0
Велика Тур'я - "Свіча" Тяпче - 1:3
ТФК Тяпче - ФК "Долина" - 3:2
Белеїв - Тисів - 2:2
Надіїв - Гошів - 0:4

Становище команд
 
                        І    В  Н  П     М      О
"Свіча" Тяпче   15  14  1  0  69-14  43
ФК "Долина"     15  12  0  3  48-28  36
Міжріччя           15  9  4  2  52-24  31
ТФК Тяпче        16  9  3  4  41-34  30
Велика Тур'я    15  7  3  5  28-33  24 
Яворів              15  4  5  6  29-34  17  
Гошів                15  4  5  6  25-35  17
Надіїв               15  4  2  9  15-26  14
Ст. Мізунь        15  3  3  9  29-45  12 
Тисів                15  3  3  9  20-39  12
Белеїв              15  2  4  9  21-42  10
Солуків            16  2  3  11  24-49  9
 
2 ліга. 17 тур
Раків - Одиниця - 0:2
Новошин - Шевченкове - +:-
Розточки - Підліски - 1:0
Станківці - Кропивник - +:-
Підбереж - Кальна - +:-
Княжолука - Слобода-Долинська - не відбувся  

Становище команд
 
                         І   В   Н  П     М     О
Новошин           16  15  0  1  61-13  45
Розточки           16  14  1  1  58-19  43  
Гузііїв                15  9  3  3  34-16  30 
Княжолука        14  8  1  5  37-18  25
Одиниця           16  9  1  6  34-27  28
Підбереж          16  9  1  6  36-35  28 
Сл.-Долинська  15  8  0  7  33-35  24 
Раків                15  5  2  8  29-40  17  
Кальна             15  5  1  9  25-36  16 
Шевченкове     16  5  0  11  22-32  15  
Станківці          16  5  1  10  24-52  16
Підліски            16  2  1  13  14-50  7      
Кропивник        16  1  0  15  11-46  3
 
Детальніше: Долинський футбол.

КАЛУШ (місто)

Хотінь – «Збора-Інтернаціонал» - 1:3
«Дністер» – «Євробуд-Олімпія» - 2:4

Становище команд
                             І В Н П     М     О
"Євробуд-Олімпія" 7 6 1 0  30-10  19
Збора                    7 6 0 1  16-5   18
"Дністер"               7 3 1 3  16-16  10
Хотінь                   6 1 0 5  12-17   3
"Червона Валіза"   7 0 0 7  7-33     0
"УТОГ-Іскра"         знята

Детальніше: ФК "Калуш".

КАЛУЩИНА

1 ліга. 16 тур
Д. Войнилів - Студінка - 1:0

Становище команд 

                   І    В  Н  П    М       О
Станькова   16  14  1  1  52-17  43
Верхня        16  13  1  2  48-15  40
Голинь         16  8  1  7  35-26  25 
Д.-Калуське 16  7  4  5  32-27  25
Студінка      16  7  4  5  32-35  25 
Д. Войнилів  16  8  0  8  25-38  24
Вістова        16  6  3  7  27-23  21
С.-Калуська 16  5  6  5  26-26  21
Перекоси     16  5  1  10  24-36  16
Гуменів        16  4  2  10  17-36  14  
Підгірки       16  3  2  11  20-38  11  
Ст. Угринів  16  3  1  12  20-41  10 

2 ліга

Матчі не проводилися

1 зона

Становище команд 
                   І    В  Н П    М      О
Грабівка      16  11 2 3  38-16  35
Б.-Зарічний  15  11 1 3  32-9   34
Підмихайля  16  10 2 4  31-21  32
Перевозець 16  9 3 4  33-20  30
Б.-Середній 15  8 1 5  29-24  25
Боднарів     16  7 1 8  30-30  22 
Кадобна      16  6 2 8  37-34  20 
Новиця        16  3 4 9  28-37  13 
Бережниця  15  2 1 12  17-53  7
Добровляни 17  2 1 14  12-50  7 (знято)

2 зона

Становище команд   
                    І    В  Н П    М      О
Войнилів      16  13 1 2  49-13  40
Лука            16  10 5 1  43-13  35
Негівці         15  9 3 3  43-16  30
Станькова-2 15  9 3 3  45-26  30
Копанки       15  9 1 5  30-20  28
Довпотів       15  7 2 6  30-24  23  
Слобідка      16  6 3 7  36-28  21
Завадка       16  5 0 11  24-37  15
Дубовиця     15  3 3 9  19-31  12  
Томашівці     15  2 2 11  17-70   8  
Довжка        16  0 1 15  10-65  0

Детальніше: ФК "Войнилів", ФК "Верхня".

КОЛОМИЙЩИНА

1 ліга. 18 тур

М. Кам'янка - Воскресинці - 4:0 
Іванівці - Шепарівці - +:- (3:0) 
Струпків - Семаківці - 4:0
Угорники - Ліс. Хлібичин - 0:4 
Дебеславці - Молодятин - 7:1 
Спас - Коршів - 0:4 
Жукотин - В. Вербіж - 3:1

Становище команд
                    І    В  Н  П    М      О 
Струпків      18  13  5  0  61-14  44 
Жукотин      18  12  5  1  28-8    41
Воскресинці 18  11  4  3  30-18  37
Коршів         18  11  0  7  50-27  33 
М. Кам'янка  18  9  4  5  26-18  31
В. Вербіж     18  8  5  5  28-31  29
Л. Хлібичин  18  8  4  6  33-26  28 
Семаківці     18  8  4  6  24-19  28 
Дебеславці  18  6  5  7  23-24  23  
Угорники     18  6  0  12  24-46  18   
Іванівці       18  5  1  12  18-40  16
Молодятин   18  4  3  11  21-36  15  
Спас            18  3  1  14  12-35  10 
Шепарівці    18  1  1  16   7-41    4 (знято)

2 ліга. 18 тур
Печеніжин - Черемхів - 4:3 
Годи-Добровідеп - Ліс. Слобідка - 2:1 
Матеївці - Голосків - 3:1 
Сопів - Вел. Камянка - 1:0 
Корнич - Ковалівка - 3:0 
Ценява - Підгайчики - 1:0

Становище команд 
                            І    В  Н  П     М     О  
Печеніжин            17  13  3  1  36-13  42
Матеївці               17  11  4  2  51-17  37
Королівка-Корнич 16  8  5  3  25-24  29
Вел. Кам’янка       17  9  1  7  44-30  28 
Лісна Слобідка     17  7  6  4  29-21  27   
Черемхів              17  7  4  6  39-32  25  
Ценява                16  7  4  5  21-22  25 
Годи-Добровідка  17  7  1  9  22-31  22 
Ковалівка            16  5  4  7  26-26  19  
Голосків               17  4  3  10  20-34  15  
Джурків                15  3  4  8  24-37  13  
Сопів                   17  3  3  11  18-42  12 
Підгайчики           16  1  2  13  19-47  5  
Ворона                знята

Детальніше: Футбол Коломийщини.

КОСІВЩИНА

13 тур
Березів - Вербовець - 3:2
Cлобідка - Тюдів - 1:5
Яблунів - Хімчин - 3:4
Пістинь - Рожнів - 9:0
Шешори - Старі Кути - 4:1

Становище команд
                  І    В  Н П       М     О
Березів       13  11  1  1  40-21  34
Пістинь       13  10  3  0  58-13  33
Вербовець  13  9  2  2  37-10  29
Рожнів        13  7  1  5  25-33  22
Тюдів         13  6  2  5  26-24  20
Хімчин        13  6  0  7  29-34  18
Ст. Кути      13  5  1  7  27-31  16
Шешори      13  3  3  7  20-23  12
Слобідка    13  1  1  11  11-45  4
Яблунів      13  0  0  13  12-51  0

Детальніше: http://vk.com/football_kosiv.

НАДВІРНЯНЩИНА

1 ліга. 14 тур
Пнів -  Гаврилівка - 0:1  
Перерісль - Красна - 3:1
Тисменичани - Волосів - 2:2
Фитьків - Назавизів - 2:3
Камінне - Лісна Тарновиця - 3:3

Становище команд

                       І    В Н П     М     О
Перерісль         13  7 5 1  31-13  26 
Гаврилівка       13  7 3 3  21-14  24 
Камінне            13  6 3 4  29-22  21  
Тисменичани     13  5 5 3  27-17  20 
Л. Тарновиця    14  4 7 3  26-25  19 
Красна             13  5 3 5  25-20  18
Фитьків             14  4 5 5  25-30  17
Волосів             13  3 3 7  26-37  12  
Назавизів          13  3 3 7  21-33  12  
Пнів                  13  2 3 8  18-38   9   
"Нафтовик" Б    знятий

2 ліга. 14 тур
Молодків - Середній Майдан - 1:3
Гвізд - Пасічна - 1:3
Саджавка - Білі Ослави - 1:2
Парище - Зелена - 1:2

Становище команд 
                        І   В Н П    М     О
Парище             13  7 5 1  45-21  26 
Б. Ослави         12  7 3 2  28-19  24
Саджавка         13  7 2 4  23-14  23 
Стримба            12  6 3 3  38-17  21
Гвізд                 12  4 2 6  26-35  14
Серед. Майдан  12  4 2 6  20-27  14 
Пасічна             13  4 2 7  22-37  14
Молодків           12  3 1 8  17-31  10 
Зелена              11  3 0 8  17-35  9   
Верх. Майдан   знято

Детальніше: Футбол Надвірнянщини.

РОГАТИНЩИНА

Матчі чемпіонату і першості не проводилися.

Суперліга

Становище команд
                         І    В  Н  П    М      О
Юнашків            14  9  2  3  34-18  29  
Добринів            14  8  4  2  25-15  28
Лучинці             14  8  3  3  22-13  27  
Обельниця        14  8  2  4  28-12  26
В. Липиця          14  7  5  2  28-18  26 
Помонята           14  8  1  5  38-12  25 
Васючин            14  5  3  6  29-32  18 
Долиняни           14  4  5  5  30-29  17 
Черче                14  4  2  8  25-34  14 
Потік                  14  4  1  9  21-30  13
Рогатин              14  2  1  11  10-56  7  
Н. Липиця          14  1  3  10  16-37  6

1 ліга  

Становище команд  
                 І    В Н П     М     О
Бабухів     14  12 2 0  32-6   38
Липівка     14  10 3 1  40-15  33 
Козарі       14  10 0 4  32-20  30
Підвиння   14  8 5 1  46-12  29
Букачівці  14  8 3 3  28-14  27
Світанок    14  7 3 4  33-28  24 
Кліщівна    14  5 4 5  33-20  19 
Путятинці   14  4 4 6  22-28  16
Пуків         14  3 1 10  25-37  10 
Беньківці   14  3 0 11  22-30  9 
Залужжя    14  0 2 12  14-66  2
Приозерне  14  0 1 13  13-63  1 (знято) 

2 ліга
"Схід"

Становище команд
                І    В Н П    М     О
Жовчів     10  8 1 1  30-10  25
Чесники   10  7 0 3  16-10  21
Діброва    10  4 3 3  15-13  15
Сарники   10  4 3 3  11-10  15
Конюшки  10  4 2 4  19-19  14
Руда        10  3 2 5  17-19  11
Загір'я      10  3 1 6  16-22  10
Явче        10  0 2 8  4-25   2 
Княгиничі знято
Чагрів      знято

"Захід"

Становище команд 
                   І     В Н П   М     О
Підкамінь     11  10 1 0  27-10  31
Воскресинці 11  8 3 0  26-6   27
Фрага          11  6 1 3  40-17  19
Колоколин   11  4 2 5  36-25  14
Яглуш          10  4 3 3  19-15  15
Заланів        11  3 3 5  18-24  12
Чернів         11  3 2 6  9-22   11 
Долиняни-2  10  0 3 7  10-35   3 
Григорів       10  0 2 8  11-42   2
Журів          знято

Детальніше: Футбол Рогатинщини.

РОЖНЯТІВЩИНА

1 ліга. 19 тур
"Лімниця" Перегінське - Ниж. Струтин - 1:3
Берлоги - Цінева - 1:7
Сваричів - Ясень - 5:3
Рожнятів - Вільхівка - 5:0
Брошнів - Закерничне - 6:1
"Карпати" Лоп'янка - ФК "Перегінське" - 0:4
Небилів - Петранка - +:-

Становище команд

                      І    В Н П     М      О
Цінева            19  14 3 2  42-18  45
Небилів          18  14 2 2  52-13  44 
"Перегінське" 18  13 1 4  53-27  40  
Сваричів        19  10 2 7  39-25  32
Н. Струтин      18  10 2 6  35-31  32 
"Лімниця" П    18  9 0 9  25-30  27
Рожнятів        18  9 3 6  38-21  30 
Брошнів         19  9 3 7  31-27  30  
Вільхівка       19  7 3 9  30-46  24
Берлоги         19  6 3 10  28-41  21 
Ясень            19  6 1 12  20-36  19
"Карпати" Л   19  4 2 13  27-51  14 
Закерничне   18  4 1 13  22-44  13
Петранка       19  1 2 16 14-47  5 (знято)

2 ліга. 14 тур 
Суходіл - Креховичі - 3:0
"Скала" Лоп'янка - Дуба - 2:2
Рівня - Спас - 4:0
Камінь- Сл.-Рівнянська - 4:1

Становище команд
                         І  В Н П     М     О
Рівня                13  9 2 2  34-8   29 
Суходіл            13  9 2 2  30-23  29
Сл.-Рівнянська 12  9 1 2  35-16  28
Камінь              13  6 1 6  22-26  19
Спас                 12  4 4 4  30-23  16 
"Скала" Л         13  4 2 7  22-26  14 
Креховичі         12  3 2 7  21-35  11 
В. Струтин        12  2 2 8  19-36   8
Дуба                 12  1 2 9  17-37  5
Вербівка знята з першості

Детальніше: Футбол Рожнятівщини.

СНЯТИНЩИНА

1 ліга. 17 тур
Підвисоке - Борщів - 2:0
Белелуя - Залуччя - 5:0
Прутівка - Тулуків - 2:1
Княже - Потічок - 2:1
"Єдність" Балинці - Видинів - 0:5
Задубрівці - Вовчківці - 0:2
 
Становище команд 
                  І    В Н П     М      О
Видинів      15  13 0 2  53-16  39
Прутівка     16  11 4 1  31-15  37
Княже        15  11 0 4  36-22  33
Вовчківці   15  10 2 3  42-12  32
Белелуя     16  7 3 6  27-28  24
Задубрівці  15  7 1 7  27-25  22
Підвисоке   15  6 3 6  21-28  21
Устя           14  5 1 8  19-30  16
Залуччя     14  4 2 8  14-22  14
Борщів       15  3 2 10  16-34  11
Тулуків      15  3 2 10  15-34  11
Потічок       16  2 3 11  14-32  9
Балинці      15  2 3 10  14-33  9

2 ліга. 1 етап
Група А 

Становище команд 

                     І    В  Н  П    М      О
Красноставці 14  10 3  1  57-14  33
Стецева        14  11 2  1  58-19  35

Русів             14  8  3  3  43-13  27
«Лідер»         14  8  1  5  53-28  25
Шевченкове  14  7  1  6  25-20  22
Келихів         14  3  0 11  27-56   9
Завалля        14  2  3  9  20-30   9
Прутівка-2     14  0  1 13  15-118  1

Група Б. 18 тур
"Чайка" Іллінці - "Карпати" Балинці - 0:0
Любківці - "Стара Сеньйора" Іллінці - 0:1
Новоселиця - Олешків - 3:1
Попельники - Трійця - 3:2

Cтановище команд  
                    І    В   Н  П    М     О
Попельники  16  10  4  2  40-13  34
Джурів         16  9  3  4  33-17   30
«Стара 
Сеньйора»   16  9  1  6  22-30   28
Новоселиця  16  9  0  7  36-25   27
Трійця          16  8  3  5  40-26   27
Олешків       16  6  2  8  30-33   20
Любківці      16  5  2  9  18-30   17
Балинці        16  4  2  10  18-35  14
«Чайка»       16  1  5  10  18-46   8

2 етап (із золотими очками)
Красноставці - 11 очок
Стецева - 11
Попельники - 10
Джурів - 10
"Стара Сеньйора" - 9
Новоселиця - 6
Русів - 6
"Лідер" Снятин - 4 

Детальніше: Футбол Снятинщини.
Переглядів: 436 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: