Головна » 2013 » Вересень » 16 » Чемпіонати міст і районів. 15 вересня. Івано-Франківськ, Богородчани, Тисмениця і Тлумач
11:15 Чемпіонати міст і районів. 15 вересня. Івано-Франківськ, Богородчани, Тисмениця і Тлумач | |
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК 13 тур Микитинці - Хриплин - 5:0 "Благо" - "Легіон" - 1:2 "Ярковиця" - "Удар-Громадський форум" - 1:3 Опришівці - Крихівці - 1:0 Вовчинець - Угорники - 0:6 Становище команд І В Н П М О "Легіон" 13 10 0 3 35-15 30
Опришівці 13 9 1 3 35-17 28
Микитинці 13 8 1 4 38-22 25
Крихівці 12 7 3 2 21-10 24
"Удар-Громадський форум" 13 7 2 4 21-15 23
"Благо" 13 7 1 5 37-17 22Угорники 12 5 2 5 32-38 17
"Ярковиця" 12 2 0 11 16-40 6
Вовчинець 13 2 0 11 11-51 6
Хриплин 13 1 2 10 10-32 8 БОГОРОДЧАНЩИНА 1 ліга. 11 тур
Горохолина –
Іваниківка – 1:4
Ст. Богородчани - Саджава – 1:1
Глибівка - Маркова-Бабче - 3:3 Підгір’я - Дзвиняч – -:+ Становище команд І В Н П М О Глибівка 11 8 3 0 25-8 27 Іваниківка 11 5 5 1 31-9 20 Дзвиняч 11 5 4 2 24-11 19 Маркова-Бабче 11 4 3 2 16-13 17 Ст. Богородчани 11 4 4 3 19-17 16 Саджава 11 2 3 6 11-21 9 Горохолина 11 2 0 9 10-36 6 Підгір'я 11 2 0 9 8-29 6 (знято) Бомбардири: Катрич і Якубів (Іваниківка) – по 12. 2 ліга. 10 тур Монастирчани – Глибоке - 0:2 Росільна – Грабовець - 4:1 Старуня – Космач - 2:4 Становище команд І В Н П М О Космач 10 9 0 1 34-11 24 Грабовець 10 6 1 3 18-11 19 Старуня 10 6 1 3 21-15 19 Глибоке 10 3 2 5 10-21 11 Росільна 10 3 0 7 13-21 9 Монастирчани 10 1 0 9 12-27 3 Чотири кращі команди 2-ї ліги розіграють призові місця за схемою плей-офф. В півфіналах зустрічаються Глибоке – Космач і Старуня – Грабовець. Детальніше: Богородчанська РФФ. ТИСМЕНИЧЧИНА Прем'єр-ліга. 22 тур Драгомирчани - Підлісся - 3:3 Старий Лисець - Старі Кривотули - 3:1 Клубівці - Братківці - 3:2 Радча - Вільшаниця - 4:1 Чукалівка - Загвіздя - 3:0 Милування - Єзупіль - 1:3 Становище команд І В Н П М О Підлісся 20 14 5 1 50-17 47 Братківці 20 12 6 2 36-13 42 Чукалівка 21 11 6 4 40-29 39
Єзупіль 21 11 5 5 43-21 38
Черніїв 20 11 2 7 46-30 35 Радча 21 10 3 8 42-32 33 Загвіздя 20 7 5 8 32-25 26 Ст. Кривотули 20 6 2 12 25-46 20
Клубівці 20 6 1 13 23-40 19
Милування 20 6 1 13 34-41 19 Вільшаниця 20 6 1 13 34-68 19 Ст. Лисець 19 5 4 10 30-45 19 Драгомирчани 20 4 3 13 32-60 15 Бомбардири: Грабовський (Братківці) - 18, А. Скорик (Підлісся) і
Б. Ольшанецький (Братківці)
- по 14, Семанюк (Черніїв) - 13, М. Іванишин (Загвіздя) і П'ятничук (Чукалівка) - по 12, Р. Зварич (Черніїв) і Палюга (Драгомирчани) - по 10. 1 ліга. 15 тур
Лисець - Пшеничники - -:+ Стебник - Сілець - 2:3 Нові Кривотули - Ганнусівка - 0:0 Липівка - Чорнолізці - 1:0 Стриганці - Березівка - 1:7 І В Н П М О Чорнолізці 14 10 1 3 39-19 31 Сілець 14 9 3 2 36-18 30
Ганнусівка 14 6 5 3 27-20 23 Липівка 14 6 5 3 26-19 23
Березівка 14 5 5 4 28-24 20
Лисець 14 6 0 8 19-26 18 Стебник 14 5 1 8 28-22 16
Пшеничники 14 4 2 8 22-41 14
Стриганці 14 4 1 9 25-45 13
Н. Кривотули 14 2 3 9 14-30 9
Бомбардири: Романишак (Стебник) - 14, Капраленко (Березівка) - 9, С. Мельник (Чорнолізці) - 8, Радинь (Ганнусівка) - 7, Бандурак (Чорнолізці), І. Бойчук (Ганнусівка), Макар (Стриганці), Нагнибіда (Сілець) і Турик (Пшеничники) - по 6. ТЛУМАЧЧИНА 1 ліга. 22 тур Прибилів - Ісаків - 1:0 Грушка - Жуків - 3:1 "Дністер" Нижнів - Живачів - 2:4 Колінці - Надорожна - 1:2 Вікняни - Палагичі - 2:3 Олеша - Підвербці - 1:6 Становище команд І В Н П М О
Прибилів 20 15 2 3 52-24 47
Грушка 21 12 3 6 47-25 39
Нижнів 20 11 3 6 46-33 36
Ісаків 21 10 5 6 34-18 35
Королівка 20 10 2 8 28-24 32
Підвербці 20 9 3 8 38-31 30
Колінці 20 7 9 4 36-29 30
Живачів 21 9 2 10 37-31 29
Вікняни 20 7 6 7 34-32 27
Надорожна 20 8 2 10 27-33 26
Жуків 21 7 1 13 32-35 22 Палагичі 20 5 4 11 19-49 19
Олеша 20 1 0 19 20-86 3 Петрилів знято 2 ліга. 2 етап. 1-8 місця (з "золотими" очками) 6 тур Остриня - Пужники - +:- Олешів - Бортники - +:- Буківна - Хотимир - 4:1 Братишів - Гарасимів - 2:5 Становище команд І В Н П М О Остриня 12 11 0 1 37-9 33 Бортники 12 7 1 4 22-15 22
Олешів 12 6 0 6 21-37 18
Гарасимів 12 5 3 4 25-25 18 Буківна 12 5 2 5 32-24 17
Хотимир 12 3 2 7 23-28 11 Пужники 12 3 2 7 13-17 11 Братишів 12 2 2 8 22-40 8 9-16 місця Яківка - "Нижнів-Агро" - 4:1 Локітка - Живачів-2 - 1:0 Гринівці - Гостів - 2:5 | |
|
Всього коментарів: 0 | |