Головна » 2013 » Вересень » 16 » Чемпіонати міст і районів. 15 вересня
09:01
Чемпіонати міст і районів. 15 вересня
ВЕРХОВИНЩИНА

Суперкубок
Верх. Ясенів - "Черемош" Верховина - 5:5, по пен. - 5:4

Підсумкове становище
                    І    В Н П    М     О
"Черемош"    10  8 1 1  49-17  25
Верх. Ясенів 10  7 0 3  22-13  21
Криворівня   10  5 2 3  19-14  17
"Лісгосп"       10  4 1 5  25-20  13
Ільці            10  3 0 7  8-31    9
Буковець     10  1 0 9  15-43  3

ГАЛИЧИНА (Галицький р-н)

1 ліга. 13 тур
Дем'янів - Комарів - +:-
Жалибори - Задністрянськ - 0:8
Мединя - Бовшів - 0:0

Становище команд 
                       І   В Н П   М     О
Бовшів            10  6 4 0  19-7   22
Задністрянськ 10  6 2 2  26-11  20
Дем'янів          10  6 2 2  15-10  20
Мединя           10  5 3 2  26-8   18
Комарів           11  3 4 4  13-15  13
Жалибори        11  2 0 9  7-52   6
Вікторів-
Височанка       12  1 1 10  8-12  4 (знято) 
Більшівці        знято
Яблунів           знято

2 ліга. 16 тур
Маріямпіль - Насташино - 4:0
Медуха - Загір'я - 9:0
Крилос - Дубівці - 2:1
Вигівка - Сокіл - +:-
Водники - Нараївка - 1:5
Тустань - Залуква - 0:2

Становище команд 
                 І   В  Н  П      М      О
Медуха     16  12  1  3  38-14  37
Дубівці      16  11  1  4  42-26  34
Крилос      16  10  4  2  48-22  34
Маріямпіль 16  10  1  5  42-25  31
Залуква    16  10  1  5  31-24  31
Нараївка   16  9  0  7  19-20  27
Водники    16  6  3  7  22-23  21
Тустань     16  6  3  7  18-22  21
Насташино 16  6  2  8  32-31  20
Вигівка      16  5  2  9  19-33  17
Загір'я       16  1  2  13  16-64  5
Сокіл         16  0  0  16  3-26   0 (знято)

3 ліга. 18 тур

Курів - Блюдники - 1:0
Колодіїв - Кінчаки - 1:1
Куропатники - Межигірці - +:-
Бринь - Острів - 3:0
Ст. Мартинів - Придністров'я - 5:2
Крилос-2 - Підшумлянці - 1:1

Становище команд  
                     І    В Н П     М      О
Кінчаки         17  13 3 1  51-16  42
Бринь            18  11 3 4  45-15  36
Курів             17  10 2 5  31-12  32
Блюдники      15  9 4 2  33-17  31
Крилос-2       15  9 3 3  21-10   30
Куропатники  18  9 0 9  43-42  27
Підшумлянці   16  7 3 6  25-22  24
Колодіїв         18  5 4 9  40-39  19
Ганівці           17  4 4 9  22-34  16
Острів            18  4 3 11  22-50  15
Ст. Мартинів   14  3 5 6  20-27  14
Придністров'я 16  3 0 13  17-55  9
Межигірці       18  3 2 13  13-45  8

Детальніше: Галицький футбол.

ГОРОДЕНКІВЩИНА

1 ліга. 18 тур
Серафинці - Чернятин - 2:1
Чортовець - Яс.-Пільний - 2:1
Вербівці - Торговиця - -:+
Ол.-Королівки - Котиківка - 2:2
Воронів - Топорівці - +:-
Семенівка - Лука - 3:2

Становище команд 
                       І    В Н П     М     О
Серафинці      18  15 1 2  58-19  46
Чернятин        18  14 1 3  61-22  43
Яс.-Пільний     17  12 1 4  51-27  37
Торговиця      16  10 2 4  40-32  32
Чортовець      18  9 1 8  37-34  28
Вербівці         18  7 4 7  39-24  25 (знято)
Лука              18  6 2 10  44-55  20
Колінки          17  5 5 7  37-51  20
Семенівка       17  5 4 8  42-47  19
Ол.-Королівка 18  5 3 10  31-36  18
Котиківка       18  5 2 11  24-40  17
Воронів          17  5 1 11  25-66  16
Топорівці        18  2 1 15  20-65  7

2 ліга. 15 тур
1 підгрупа
Острівець - Тишківці - 5:1
Рашків - Слобідка - 2:1
Росохач - Глушків - -:+
Рогиня - Сороки - -:+

Становище команд 
                І   В  Н  П     М     О
Рашків     12  9  1  2  45-19  28
Глушків    12  8  2  2  18-8   26
Тишківці   13  7  2  4  30-22  23
Острівець 12  7  1  4  28-19  22
Сороки     13  7  1  5  22-23  22
Слобідка  12  5  2  5  25-26  17   
Виноград  12  5  0  7  23-21  15
Росохач    13  2  2  9  9-20    8 (знято) 
Рогиня      13  0  1  12  10-52  1 (знято)

2 підгрупа 
Поточище - Копачинці - 4:1
Кунисівці - Стрільче - 2:1
Пробабин - Городниця - 3:2
Михальче - Раковець - 9:2 
Чернелиця - Семаківці - -:+ 

Становище команд 
                     І   В  Н  П    М      О
Поточище      14  9  2  3  41-12  29
Пробабин      13  9  2  2  42-18  29
Семаківці      13  9  2  2  27-14  29
Кунисівці       14  8  0  6  28-24  24
Стрільче        13  6  5  2  37-18  23
Копачинці      14  5  4  5  30-25  19
Михальче       13  5  2  6  34-31  17
Городниця     14  4  0  10  23-41  12
Раковець       14  4  0  10  22-54  12 
Чернелиця     14  0  1  13  10-57  1 (знято)


ДОЛИНЩИНА

1 ліга. 17 тур
ТФК Тяпче - Міжріччя - матч незавершено
Старий Мізунь - Тисів - 1:3
"Свіча Тяпче - Яворів - 6:1
Надіїв - Долина - -:+
Белеїв - Солуків - 1:0
Вел. Тур'я - Гошів - 3:5

Становище команд
 
                        І    В  Н  П     М      О
"Свіча" Тяпче   17  15  1  1  76-19  46
ФК "Долина"     17  14  0  3  51-29  42 
Міжріччя           16  9  4  3  52-23  31
ТФК Тяпче        16  9  3  4  41-34  30
Велика Тур'я    17  7  3  7  32-40  24  
Гошів                17  6  5  6  35-40  23
Яворів              17  5  5  7  32-41  20   
Тисів                17  5  3  9  31-40  18 
Ст. Мізунь         17  4  3  10  30-49  15 
Надіїв               17  4  2  11  15-34  14 
Белеїв              17  3  4  10  23-45  13
Солуків            17  2  3  12  24-50  9
 
2 ліга. 18 тур 
Станківці - Гузіїв - 1:4
Розточки - Кальна - +:-
Новошин - Кропивник - +:-
Раків - Підліски - 5:1
Княжолука - Шевченкове - +:-
Сл.-Долинська - Одиниця - 1:2
Розточки - Новошин - 3:1

Становище команд 
                         І   В   Н  П     М     О
Розточки           19  17  1  1  64-20  52 
Новошин           18  17  0  1  64-13  51
Гузііїв               17  10  4  3  38-17  34 
Одиниця           18  11  1  6  39-28  34
Підбереж          17  9  2  6  36-35  29 
Княжолука        16  9  1  6  37-21  28 
Сл.-Долинська  16  8  0  8  34-37  24 
Раків                17  7  2  8  34-41  23  
Кальна             17  5  1  11  25-36  16 (знято)
Станківці          19  5  1  13  25-59  16 
Шевченкове     18  5  0  13  22-32  15 (знято)  
Підліски            18  3  1  14  15-58  10      
Кропивник        18  1  0  17  11-46  3 (знято)
 
Детальніше: Долинський футбол.

КАЛУШ (місто)

9 тур
«Дністер» – Хотінь –

Становище команд
                             І В Н П     М     О
"Євробуд-Олімпія" 7 6 1 0  30-10  19
Збора                    7 6 0 1  16-5   18
"Дністер"               7 3 1 3  16-16  10
Хотінь                   6 1 0 5  12-17   3
"Червона Валіза"   7 0 0 7  7-33     0
"УТОГ-Іскра"         знята

Детальніше: ФК "Калуш".

КАЛУЩИНА

Матчі чемпіонату і першості не проводилися.

Становище команд 

                   І    В  Н  П    М       О
Станькова   16  14  1  1  52-17  43
Верхня        16  13  1  2  48-15  40
Голинь         17  9  1  7  38-27  28 
Д.-Калуське 17  8  4  5  33-27  28
Студінка      16  7  4  5  32-35  25 
Д. Войнилів  17  8  0  9  25-39  24
Вістова        17  6  3  8  28-26  21
С.-Калуська 16  5  6  5  26-26  21
Перекоси     17  6  1  10  27-37  19 
Гуменів        16  4  2  10  17-36  14  
Підгірки       17  3  2  12  21-41  11  
Ст. Угринів  16  3  1  12  20-41  10 

2 ліга

1 зона

Становище команд 
                   І    В  Н П    М      О
Грабівка      17  12 2 3  41-16  38
Б.-Зарічний  17  12 2 3  35-11  38
Підмихайля  17  11 2 4  34-21  35
Б.-Середній 18  9 1 8  34-29  28  
Перевозець 17  8 4 5  30-21  28
Кадобна      17  7 2 8  40-32  23 
Боднарів     16  7 1 8  32-31  22  
Новиця        17  5 4 8  32-36  19 
Добровляни 18  2 1 15  12-53  7 (знято)
Бережниця  16  2 1 13  17-57  7 

2 зона

Становище команд  
                    І    В  Н П    М      О
Войнилів      17  13 2 2  50-14  41
Лука            17  11 5 1  47-15  38
Негівці         16  10 3 3  44-16  33
Станькова-2 16  9 4 3  45-25  31 
Копанки       16  9 2 5  33-23  29
Довпотів       16  7 2 7  30-25  23  
Слобідка      17  6 3 8  36-31  21
Дубовиця     17  5 3 9  29-31  18
Завадка       16  5 0 11  22-36  15
Томашівці     16  2 2 12  19-74   8  
Довжка        18  0 2 16  13-78  2

Детальніше: ФК "Войнилів", ФК "Верхня".

КОЛОМИЙЩИНА

Кубок. Фінал
Ступків - Матеївці - 2:1 

1 ліга. 20 тур
Жукотин - Молодятин - 5:1

Становище команд
                    І    В  Н  П    М      О 
Струпків      20  15  5  0  66-14  50
Жукотин      20  13  6  1  34-10  45
Воскресинці 19  11  4  4  30-20  37
Коршів         20  12  1  7  53-29  37
М. Кам'янка  20  10  5  5  32-21  35
Л. Хлібичин  20  9  5  6  36-28  32 
Семаківці     20  8  5  7  26-22  29 
В. Вербіж     20  8  5  7  31-38  29
Дебеславці   20  7  5  8  24-25  26 
Угорники     20  7  1  12  29-48  22  
Молодятин   20  5  3  12  26-41  19 
Іванівці       19  5  2  12  19-41  17
Спас            20  3  2  15  14-41  11
Шепарівці    20  1  1  17   7-47    4 (знято)

2 ліга

Становище команд 
                            І    В  Н  П     М      О  
Печеніжин            19  15  3  1  44-16  48
Матеївці               19  12  5  2  55-18  41
Королівка-Корнич 18  9  5  4  28-27  32
Вел. Кам’янка       18  9  1  8  45-32  28 
Черемхів              19  7  6  6  41-34  27
Ценява                18  8  4  6  25-27  28
Лісна Слобідка     19  7  6  6  31-27  27   
Годи-Добровідка  19  7  2  10  24-34  23 
Ковалівка            18  6  4  8  31-32  22  
Джурків                18  5  4  9  30-41  19
Голосків               18  5  3  10  23-35  18  
Сопів                   19  4  3  12  22-47  15
Підгайчики           18  2  2  14  26-55  8 
Ворона                знята

Детальніше: Футбол Коломийщини.

КОСІВЩИНА

15 тур
Яблунів - Рожнів - +:- (3:0)
Шешори - Пістинь - -:+ (0:3)
Слобідка - Хімчин - 1:4
Березів - Ст. Кути - 8:2
Вербовець - Тюдів - 4:1

Становище команд 
                  І    В  Н П       М     О
Березів      15  13  1  1  52-24  40
Пістинь       15  12  3  0  68-14  39
Вербовець  15  11  2  2  47-13  35
Рожнів        15  7  1  7  27-42  22
Хімчин        15  7  0  8  34-37  21
Тюдів         15  6  2  7  28-32  20
Ст. Кути      15  6  1  8  32-39  19
Шешори      15  4  3  8  22-27  15
Слобідка    15  1  1  13  12-52  4
Яблунів      15  1  0  14  16-58  3

Детальніше: http://vk.com/football_kosiv.

НАДВІРНЯНЩИНА

1 ліга. 16 тур
Красна - Пнів - 2:0
Волосів - Гаврилівка - 1:1
Перерісль - Фитьків - 1:0
Тисменичани - Камінне - 1:1
Назавизів - Ліс. Тарновиця - 2:1

Становище команд

                        І    В Н П     М     О
Перерісль         15  9 5 1  38-14  32 
Гаврилівка       15  8 4 3  24-16  28 
Камінне            15  6 5 4  31-24  23  
Тисменичани     15  5 7 3  31-21  22
Л. Тарновиця    16  5 7 4  29-27  22 
Красна              15  6 3 6  28-22  21 
Фитьків             16  4 6 6  28-34  18
Назавизів          15  4 4 7  24-35  16 
Волосів             15  3 4 8  28-44  13  
Пнів                  15  2 3 10  18-42  9   
"Нафтовик" Б    знятий

2 ліга. 10 тур
Зелена - Сер. Майдан - 2:1

Становище команд 
                        І   В Н П    М     О
Б. Ослави          13  8 3 2  28-19  27
Саджавка         14  8 2 4  29-16  26
Парище             13  7 5 1  45-21  26  
Стримба            13  6 3 4  38-20  21
Серед. Майдан  14  5 2 7  24-29  17 
Гвізд                 13  4 2 7  26-35  14
Пасічна             14  4 2 8  23-40  14
Молодків           13  4 1 8  20-32  13 
Зелена              13  4 0 9  21-42  12   
Верх. Майдан   знято

Детальніше: Футбол Надвірнянщини.

РОГАТИНЩИНА

Суперліга. 15 тур
Добринів - Верх. Липиця - 4:3
Нижня Липиця - Васючин - 2:3
Долиняни - Обельниця - 4:1 
Потік - Помонята - 0:3
Черче - Рогатин - 5:2
Лучинці - Юнашків - 2:0

Становище команд
                         І    В  Н  П    М      О
Лучинці             16  10  3  3  30-14  33 
Добринів            16  9  4  3  29-19  31   
Юнашків            16  9  3  4  36-22  30
Помонята           16  9  1  6  42-14  28 
Обельниця        16  9  2  5  30-16  27
В. Липиця          16  7  6  3  32-23  27 
Васючин            16  7  3  6  33-35  24 
Долиняни           16  6  5  5  38-32  23 
Черче                16  5  3  8  31-37  18 
Потік                  16  4  1  11  23-37  13
Н. Липиця          16  1  4  11  20-42  7
Рогатин              16  2  1  13  13-67  7  

1 ліга. 16 тур
Путятинці - Залужжя - 2:0
Світанок - Беньківці - 3:0
Липівка - Пуків - 5:1
Букачівці - Кліщівна - 1:1
Козарі - Підвиння - 2:5
Бабухів - Приозерне - +:- (3:0) 

Становище команд 
                 І    В Н П     М     О
Бабухів     16  13 2 1  37-9   41
Липівка     16  12 3 1  48-17  39 
Підвиння   16  10 5 1  54-16  35 
Козарі       16  10 0 6  35-27  30 
Букачівці  16  8 5 3  31-17  29
Світанок    16  8 3 5  38-31  27 
Кліщівна    16  6 5 5  36-22  23 
Путятинці   16  6 4 6  27-30  22
Пуків         16  3 2 11  28-44  11 
Беньківці   16  3 0 13  23-36  9 
Залужжя    16  1 2 13  17-68  5
Приозерне  16  0 1 15  13-69  1 (знято) 

2 ліга. 14 тур
"Схід"
Явче - Конюшки - 1:3
Чесники - Руда - 3:1
Жовчів - Діброва - 1:0
Сарники - Загіря - 1:0

Становище команд 
                І    В Н П     М     О
Жовчів     12  10 1 1  36-12  31 
Чесники   12  9 0 3  21-11  27
Сарники   12  5 4 3  12-10  19 
Конюшки  12  5 2 5  22-22  17
Діброва    12  4 3 5  15-17  15 
Загір'я      12  4 1 7  19-23  13 
Руда        12  3 2 7  20-27  11
Явче        12  0 3 9  5-28   3 
Княгиничі знято
Чагрів      знято

"Захід"
Воскресинці – Чернів - 2:2
Яглуш – Підкамінь - 4:3
Долиняни-2 – Колоколин
Заланів – Фрага - 2:2

Становище команд 
                   І     В Н П   М     О
Підкамінь     13  10 1 2  32-17  31
Воскресинці 13  8 4 1  28-10  28 
Фрага          13  7 2 3  45-19  23
Яглуш          12  6 3 3  25-18  21 
Колоколин   12  5 2 5  39-25  17
Заланів        13  3 4 6  20-29  13 
Чернів         12  3 3 6  11-24  12 
Долиняни-2  11  1 3 7  13-37   6 
Григорів       11  0 2 9  11-45   2
Журів          знято

Детальніше: Футбол Рогатинщини.

РОЖНЯТІВЩИНА

1 ліга. 21 тур
ФК "Перегінське" - Закерничне - 4:1
Брошнів - Вільхівка - 4:1
Сваричів - Небилів - 1:3
Берлоги - Ниж. Струтин - 1:6
Рожнятів - Цінева - 0:3
"Карпати" Лоп'янка - Ясень - 7:1
Петранка - "Лімниця" Перегінське - -:+

Становище команд

                      І    В   Н  П     М      О 
Небилів          21  17  2  2  67-16  53 
Цінева           21  16  3  2  48-18  51 
"Перегінське" 21  16  1  4  69-31  49  
Н. Струтин      21  13  2  6  44-34  41 
Сваричів        21  10  2  9  40-31  32
Брошнів         21  10  3  8  38-34  33
Рожнятів        21  9  3  9  39-34  30 
"Лімниця" П    21  10  0  11  28-42  30
Вільхівка       21  7  4  10  32-51  25
Ясень            21  7  1  13  25-44  22 
Берлоги         21  6  3  12  30-52  21
"Карпати" Л   21  5  3  13  35-53  18
Закерничне   21  5  1  15  30-53  16  
Петранка       21  1  2  18  14-47  5 (знято)

2 ліга. 16 тур 
"Скала" Лоп'янка - Сл.-Рівнянська - 2:3
Суходіл - Спас - 4:0
Верх. Струтин - Камінь - 5:2
Креховичі - Дуба - 2:0
15 тур
Сл.-Рівнянська - Рівня - +:- (результат 1:1 анульовано) 

Становище команд
                         І    В Н П     М     О
Суходіл            15  11 2 2  37-25  35
Сл.-Рівнянська 14  11 1 2  38-18  34
Рівня                14  9 2 3  34-8   29 
Камінь              14  6 1 7  24-31  19
Креховичі         14  5 2 7  26-37  17
Спас                 14  4 5 5  31-28  17 
"Скала" Л         15  4 3 8  25-30  15 
В. Струтин        14  3 2 9  26-41  11 
Дуба                 14  1 2 11  19-42  5
Вербівка знята з першості

Детальніше: Футбол Рожнятівщини.

СНЯТИНЩИНА

1 ліга. 19 тур
Залуччя - Борщів - 0:4
Підвисоке - Тулуків - 0:2
Белелуя - Устя - 3:0
Прутівка - Потічок - 3:1
Княже - Вовчківці - 1:1
"Єдність" Балинці - Задубрівці - 2:2
16 тур
Видинів - Задубрівці - 2:1
 
Становище команд 
                  І    В Н П     М      О
Видинів      17  15 0 2  58-19  45
Прутівка     18  12 5 1  36-18  41
Вовчківці   18  12 3 3  52-13  39 
Княже        18  12 1 5  44-27  37
Белелуя     18  8 3 7  30-35  27
Задубрівці  18  7 2 9  30-30  23
Підвисоке   17  6 4 7  23-32  22
Устя           17  5 3 9  24-38  18
Тулуків      17  5 2 10  24-34  17
Борщів       18  5 2 11  21-37  17
Залуччя     17  4 3 10  17-33  15
Балинці      18  2 5 11  19-44  11
Потічок       17  2 3 12  15-35  9

2 ліга

1 етап
Група А 

Становище команд 

                     І    В  Н  П    М      О
Стецева        14  11 2  1  58-19  35
Красноставці 14  10 3  1  57-14  33
Русів             14  8  3  3  43-13  27
«Лідер»         14  8  1  5  53-28  25
Шевченкове  14  7  1  6  25-20  22
Келихів         14  3  0 11  27-56   9
Завалля        14  2  3  9  20-30   9
Прутівка-2     14  0  1 13  15-118  1

Група Б 

Cтановище команд  
                    І    В   Н  П    М     О
Попельники  16  10  4  2  40-13  34
Джурів         16  9  3  4  33-17   30
«Стара 
Сеньйора»   16  9  1  6  23-30   28
Новоселиця  16  9  0  7  36-25   27
Трійця          16  8  3  5  40-26   27
Олешків       16  6  2  8  30-33   20
Любківці      16  5  2  9  18-31   17
Балинці        16  4  2  10  18-35  14
«Чайка»       16  1  5  10  18-46   8

2 етап (із золотими очками)
Фінал. 2 тур

"Стара Сеньйора" Іллінці - Стецева - 0:0
Новоселиця - Красноставці - 1:3
Попельники - Русів - 6:1
Джурів - "Лідер" Снятин - 1:2

Становище команд
                     І   В  Н  П    М     О
Попельники    8  5  1  2  19-8   16
Красноставці  8  4  3  1  22-13  15
Стецева         8  4  3  1  18-13  15
Джурів           8  3  2  3  9-7      11
«Стара
Сеньйора»     8  3  2  3  7-14  11
«Лідер»          8  2  1  5  14-22  7
Русів              8  1  4  3  7-14    7
Новоселиця    8  2  0  6  14-19  6

За 11 місце. Завалля - Олешків - 2:3
За 15 місце. Прутівка-2 - "Карпати" Балинці - 2:4
 
Детальніше: Футбол Снятинщини.
Переглядів: 377 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: