Головна » 2013 » Серпень » 19 » Чемпіонати міст і районів. 14-18 серпня
13:57
Чемпіонати міст і районів. 14-18 серпня
ВЕРХОВИНЩИНА

Кубок. 1/2 фіналу
Буковець - Ільці - 1:3
"Черемош" - Верх. Ясенів - 0:1
Фінал відбудеться 8 вересня.

Становище команд
                    І  В Н П    М     О
"Черемош"    9  7 1 1  46-14  22
Верх. Ясенів 9  6 0 3  19-13  18
Криворівня   8  5 1 2  14-9   16
"Лісгосп"       8  4 0 4  22-17  12
Ільці            8  2 0 6  7-28    6
Буковець     8  0 0 8  11-38  0 

ГАЛИЧИНА (Галицький р-н)

1 ліга. 10 тур
Задністрянськ - Комарів - 0:0
Мединя - Вікторів - +:-
Бовшів - Жалибори - 8:1

Становище команд 
                      І   В Н П   М     О
Бовшів            7  4 3 0  17-6   15
Мединя           7  3 2 2  16-7   11
Задністрянськ 7  3 2 2  16-10  11
Дем'янів          6  3 2 1  14-8   11
Комарів           7  2 4 1  11-10  10
Вікторів-
Височанка       7  1 1 5  8-12   4
Жалибори        7  1 0 6  7-37   3
Більшівці        знято
Яблунів           знято

2 ліга. 13 тур

Медуха - Тустань - 2:4
Маріямпіль - Крилос - 1:1
Насташино - Вигівка - 2:2
Загір'я - Водники - 2:2
Дубівці - Залуква - 3:1
Сокіл - Нараївка - -:+

Становище команд 
                 І   В  Н  П    М      О
Медуха     13  9  1  3  25-13  28
Дубівці      13  9  1  3  32-23  28
Маріямпіль 13  8  1  4  32-19  25
Залуква    13  8  1  4  29-23  25
Крилос      13  7  4  2  39-18  25
Тустань     13  6  3  4  14-13  21
Насташино 13  6  2  5  29-20  20
Нараївка   13  6  0  7  11-18  18
Водники    13  5  3  5  20-15  18
Вигівка      13  3  2  8  17-27  11
Загір'я       13  1  2  10  16-52  5
Сокіл        13  0  0  13  3-26   0 (знято)

3 ліга.  15 тур

Крилос-2 - Бринь - 0:0
Підшумлянці - Куропатники - 3:0
Придністров'я - Колодіїв - 3:1
Острів - Курів - 0:0
Межигірці - Ганівці - 1:2
Кінчаки - Блюдники - 6:0

Становище команд  

                     І    В Н П     М      О
Кінчаки         13  10 2 1  47-15  32
Блюдники     12  9 2 1  29-12  29
Курів             13  8 2 3  23-12  26
Крилос-2       13  8 2 3  19-9   26
Бринь            14  7 3 4  33-13  24
Підшумлянці   14  7 2 5  24-20  23
Колодіїв         14  5 2 7  33-30  17
Куропатники  14  5 0 9  33-42  15
Ганівці           14  4 2 8  18-27  14
Острів            14  4 2 8  18-37  14
Ст. Мартинів   12  2 5 5  15-24  11
Придністров'я 12  3 0 9  13-38  9
Межигірці       14  1 2 11  9-36   5

Детальніше: Галицький футбол.

ГОРОДЕНКІВЩИНА

1 ліга. 16 тур
Ясенів-Пільний – Торговиця - 1:2
Чортовець – Чернятин - 3:4
Вербівці – Котиківка - 2:0
Серафинці – Топорівці - 6:0
Олієвооролівка – Лука - 1:2
Воронів – Колінки - 4:6

Становище команд 
                       І    В Н П     М     О
Чернятин        15  12 1 2  54-20  37
Серафинці      15  12 1 2  48-18  37
Яс.-Пільний     15  11 1 3  50-25  34
Торговиця      14  8 2 4  38-31  26
Чортовець      15  8 1 6  34-27  25
Вербівці         14  6 4 4  31-24  22
Колінки          15  5 4 6  34-47  19
Ол.-Королівка 15  4 2 9  26-27  14
Лука              15  4 2 9  38-50  14
Котиківка       15  4 1 10  19-33  13
Воронів          14  4 1 9  24-62  13
Семенівка       14  3 3 8  28-40  12
Топорівці        14  2 1 11  15-44  7

2 ліга. 12 тур
1 підгрупа
Сороки - Росохач - +:-
Виноград - Очтрівець - 0:1
Тишківці - Рогиня - 5:0
Глушків - Рашків - 2:1

Становище команд 
                І   В  Н  П     М     О
Рашків     11  8  1  2  43-18  25
Тишківці   11  6  2  3  27-17  20
Глушків    10  6  2  2  13-8   20
Острівець 10  6  1  3  22-16  19
Сороки     11  5  1  5  20-22  16
Виноград  11  5  0  6  23-19  15
Слобідка  10  4  2  4  24-24  14 
Росохач    11  2  2  7  9-20   
Рогиня      11  0  1  10  10-47  1

2 підгрупа 
Копачинці - Кунисівці - 4:0
Стрільче - Михальче - 0:3
Городниця - Чернелиця - +:-
Семаківці - Поточище - 2:1
Раковець - Пробабин - 3:1


Становище команд 
                     І   В  Н  П    М      О
Поточище      12  8  1  3  36-10  25
Пробабин      11  8  1  2  38-15  25
Семаківці      11  8  1  2  26-13  25
Кунисівці       12  6  0  6  25-23  18
Стрільче        11  5  4  2  32-18  18
Михальче      11  5  2  4  28-25  17
Копачинці      12  4  4  4  29-21  16
Раковець       12  4  0  8  20-45  12
Городниця     12  3  0  9  21-38   9
Чернелиця     12  0  1  11  10-57  1


ДОЛИНЩИНА

Матчі чемпіонату і першості не проводилися. 

1 ліга

Становище команд 
                        І    В  Н  П     М      О
"Свіча" Тяпче   13  12  1  0  61-13  37
ФК "Долина"     13  11  0  2  42-24  33 
Міжріччя           13  7  4  2  44-24  25
Велика Тур'я    13  7  3  3  27-24  24 
ТФК Тяпче        13  7  2  4  33-29  23
Яворів              13  4  4  5  27-30  16   
Надіїв               13  4  1  8  13-20  13 
Гошів                13  3  4  6  19-33  13
Тисів                13  3  1  9  17-36   10 
Ст. Мізунь        13  2  3  8  27-40   9  
Солуків            13  2  3  8  21-39   9
Белеїв              13  2  2  8  17-38   8
 
2 ліга

Становище команд

                         І   В   Н  П     М     О
Новошин           14  13  0  1  57-13  39 
Розточки           14  12  1  1  53-17  37 
Гузііїв                14  9  2  3  31-13  29 
Княжолука        14  8  1  5  37-18  25
Одиниця           14  8  1  5  32-23  25
Сл.-Долинська  14  7  0  7  29-34  21 
Підбереж          14  7  1  6  31-35  22
Раків                13  5  2  6  28-34  17  
Шевченкове     14  5  0  9  20-28  15  
Кальна             13  5  0  8  22-33  15
Станківці          14  3  1  10  24-52  10
Підліски            14  2  1  11  14-49  7      
Кропивник        14  1  0  13  11-40  3
 
Детальніше: Долинський футбол.

КАЛУШ (місто)

7 тур
«Євробуд-Олімпія» – Хотінь - 8:4  
«Червона Валіза» – «Дністер» - 2:6


Становище команд
                              І В Н П   М   О
"Євробуд-Олімпія" 6 5 1 0  26-8  16
Збора                    6 5 0 1  13-4  15
"Дністер"               6 3 1 2  14-12  10
Хотінь                   5 1 0 4  11-14  3
"Червона Валіза"   7 0 0 7  7-33   0
"УТОГ-Іскра"         знята

Детальніше: ФК "Калуш".

КАЛУЩИНА

1 ліга. 15 тур
Голинь - Перекоси - 2:0 
Підгірки - Студінка - 2:3 
Д. Войнилів - С.-Калуська - 2:3 
Ст. Угринів - Верхня - 0:5
Гуменів - Станькова - 0:3 
Д. Калуське - Вістова - 2:1

Становище команд 
                   І    В  Н  П    М       О
Станькова   15  13  1  1  49-17  40 
Верхня        15  12  1  2  46-14  37 
Голинь         15  8  1  6  35-23  25 
Студінка      15  7  4  4  32-34  25 
Д.-Калуське 15  7  3  5  32-27  24
Д. Войнилів  15  7  0  8  24-38  21
С.-Калуська 15  5  5  5  26-26  20 
Вістова        15  5  3  7  24-23  18
Гуменів        15  4  2  9  17-33  14  
Перекоси     15  4  1  10  19-33  13 
Підгірки       15  3  2  10  19-36  11  
Ст. Угринів   15  3  1  11  17-36  10 

2 ліга
1 зона. 15 тур
Грабівка - Боднарів - 2:0 
Новиця - Підмихайля - 0:1
Б. Середній - Перевозець - 2:0 
Кадобна - Бабин-Зарічний - 3:1 
Добровляни - Бережниця - -:+ (0:3)

Становище команд
 
                   І    В  Н П    М      О
Грабівка      15  11 2 2  38-15  35
Б.-Зарічний  14  10 1 3  28-8   31
Перевозець 15  9 3 3  32-18  30
Підмихайля  15  9 2 4  29-20  29
Б.-Середній 14  7 1 5  28-24  22 
Боднарів     15  6 1 8  27-30  19  
Кадобна      15  5 2 8  31-34  17  
Новиця        15  3 4 8  27-33  13 
Бережниця  14  2 1 11  17-47  7
Добровляни 16  2 1 13  12-47  7 

2 зона. 16 тур
Завадка - Станькова-2 - 2:4 
Слобідка - Негівці - 0:0 
Дубовиця - Копанки - 1:2 
Довпотів - Лука - 2:5 
Довжка - Войнилів - 1:5 

Становище команд   
                    І    В  Н П    М      О
Войнилів      15  12 1 2  47-12  37
Лука            15  10 4 1  41-11  34
Станькова-2 14  9 2 3  43-24  29
Негівці         14  8 3 3  35-16  27 
Копанки       14  8 1 5  26-19  25
Довпотів       14  7 2 5  29-22  23  
Слобідка      15  6 3 6  35-24  21
Завадка       15  4 0 11  18-35  12 
Дубовиця     15  3 3 9  19-31  12  
Томашівці     14  2 2 10  15-64   8  
Довжка        15  0 1 14  10-57  0


КОЛОМИЙЩИНА

Кубок. 1/2 фіналу (перші матчі)
Струпків - Лісний Хлібичин - 5:0
Матеївці - Іванівці - 2:1

1 ліга. 16 тур
М. Кам'янка - Шепарівці - 3:0
Воскресинці - Семаківці - 2:0
Іванівці - Ліс. Хлібичин - 2:1 
Струпків - Молодятин - 4:2 
Угорники - Коршів - 3:2 
Дебеславці - Верх. Вербіж - 0:0 
Спас - Жукотин - 0:2  

Становище команд
                    І    В  Н  П    М      О 
Струпків      16  11  5  0  54-13  38 
Жукотин       16  11  4  1  25-7   37
Воскресинці 16  10  4  2  27-14  34
Коршів         16  9  0  7  44-26  27 
М. Кам'янка  16  8  3  5  22-18  27
 В. Вербіж     16  7  5  4  25-27  26
Семаківці     16  7  4  5  23-15  25 
Л. Хлібичин  16  7  4  5  28-23  25 
Дебеславці  16  5  5  6  15-21  20  
Угорники     16  6  0  10  23-40  18   
Іванівці       16  4  1  11  15-39  13
Молодятин   16  3  3  10  18-28  12  
Спас            16  3  1  12  11-29  10 
Шепарівці    16  1  1 14   7-35     4 (знято)

2 ліга. 16 тур
Печеніжин - Ліс. Слобідка - 4:0
Голосків - Черемхів - 2:1 
Годи-Добровідках - Вел. Кам'янка - 0:5
Матеївці - Джурків - 4:0 
Сопів - Ковалівка - 1:6 
Корнич - Ценява - 2:0

Становище команд 
                           І    В  Н  П     М     О  
Печеніжин           15  11  3  1  28-10  36
Матеївці               15  9  4  2  44-14  31
Велика Кам’янка  15  9  1  5  42-25  28
Лісна Слобідка     15  7  5  3  26-17  26  
Королівка-Корнич 14  7  4  3  19-21  25
Черемхів              15  7  3  5  34-26  24  
Ценява                14  6  4  4  20-18  22 
Годи-Добровідка  15  6  1  8  18-27  19 
Ковалівка            15  5  4  6  26-23  19  
Голосків               15  3  3  9  16-29  12 
Джурків               14  2  4  8  21-36  10  
Сопів                   15  2  3  10  16-39  9 
Підгайчики           14  1  1  12 16-43  4  
Ворона                знята

Детальніше: Футбол Коломийщини.

КОСІВЩИНА

12 тур
Рожнів - Березів - 1:5 
Вербовець - Слобідка - 6:0
Тюдів - Шешори - 0:0
Старі Кути - Яблунів - +:- (3:0)
Хімчин - Пістинь - 2:7 

Становище команд
                  І    В  Н П       М     О
Березів       12  10  1  1  37-19  31
Пістинь       12  9  3  0  49-13  30
Вербовець  12  9  2  1  35-7   29
Рожнів        12  7  1  4  25-24  22
Тюдів         12  5  2  5  21-23  17
Ст. Кути      12  5  1  6  26-27  16
Хімчин        12  5  0  7  25-31  15
Шешори      12  2  3  7  16-22   9
Слобідка    12  1  1  10  10-40  4
Яблунів      12  0  0  12  9-47   0

Детальніше: http://vk.com/football_kosiv.

НАДВІРНЯНЩИНА

1 ліга. 12 тур 
Пнів - Перерісль - 0:4
Тисменичани - Гаврилівка - 2:0
Красна - Назавизів - 6:1
Лісна Тарновиця - Волосів - 4:3
Фитьків - Камінне - 2:1


Становище команд
                       І    В Н П     М     О
Перерісль         12  6 5 1  28-12  23
Гаврилівка       12  6 3 3  20-14  21 
Камінне            12  6 2 4  26-19  20  
Тисменичани     12  5 4 3  25-15  19 
Красна             12  5 3 4  24-17  18
Л. Тарновиця    12  4 5 3  22-21  17 
Фитьків             12  4 4 4  22-26  16
Волосів             12  3 2 7  24-35  11  
Назавизів          12  2 3 7  18-31   9  
Пнів                  12  2 3 7  18-37   9   
"Нафтовик" Б    знятий

2 ліга. 12 тур
Гвізд - Стримба - 1:1
Саджавка - Середній Майдан - +:-
Парище - Пасічна - 12:2
Зелена - Білі Ослави - 1:0

Становище команд
                        І   В Н П    М     О
Парище             11  7 4 0  43-18  25
Б. Ослави         10  6 2 2  25-17  20  
Саджавка         11  6 2 3  20-12  20
Стримба            11  5 3 3  32-14  18
Гвізд                 10  4 2 4  22-28  14
Пасічна             11  3 2 6  19-34  11
Молодків           10  3 1 6  13-22  10 
Серед. Майдан  10  2 2 6  13-23  8  
Зелена              10  2 0 8  15-34  6   
Верх. Майдан   знято

Детальніше: Футбол Надвірнянщини.

РОГАТИНЩИНА

1 ліга. 13 тур
Юнашків - Помонята - 3:2
"Укрлісекспорт" - Васючин - 0:1 
Долиняни - Добринів - 0:1
Обельниця - Лучинці - 0:1
Потік - Черче - 0:3
Верх. Липиця - Ниж. Липиця - 1:0

Становище команд
                         І    В  Н  П    М      О
Юнашків            13  8  2  3  27-16  26 
В. Липиця          13  7  5  1  27-13  26 
Помонята           13  8  0  5  36-10  24 
Лучинці             13  7  3  3  17-12  24 
Обельниця        13  7  2  4  23-12  23
Добринів            12  6  4  2  19-15  22
Васючин            13  5  3  5  27-25  18
Долиняни           13  4  4  5  28-27  16 
Черче                13  4  2  7  25-29  14
Потік                  13  4  1  8  21-25  13
Н. Липиця          13  1  3  9  16-36  6
"Укрлісекcпорт"  12  1  1  10  9-55   4 

2 ліга. 13 тур  
Кліщівна - Бабухів - 0:2
Пуків - Підвиння - 0:4
Беньківці - Козарі - 0:2
Путятинці - Букачівці - 1:1
Світанок - Залужжя - 4:2
Приозерне - Липівка - -:+ (0:3)
11 тур
Кліщівна - Беньківці - -:+ (0:3) а не 5:1 

Становище команд  

                 І    В Н П    М     О
Бабухів     13  11 2 0  28-6   35
Липівка     12  10 1 1  36-11  31 
Підвиння   13  8 4 1  45-11  28
Козарі       13  9 0 4  27-18  27
Букачівці  13  7 3 3  25-13  24
Світанок   13  6 3 4  30-28  21
Кліщівна    12  5 2 5  30-17  17 
Путятинці   13  4 3 6  20-26  15
Пуків         13  3 1 9  23-32  10 
Беньківці   13  3 0 10  21-27  9 
Залужжя    13  0 2 11  14-62  2
Приозерне  13  0 1 12  13-60  1 (знято) 

2 ліга. 11 тур 
"Схід"
Явче - Діброва - 1:1
Сарники - Руда - 2:1
Загір'я - Конюшки - 4:2
Жовчів - Чесники - 2:1
10 тур
Руда - Діброва - -:+ (0:3) 

Становище команд 
                І  В Н П    М     О
Жовчів     9  7 1 1  27-9   22 
Чесники   9  6 0 3  13-10  18
Конюшки  9  4 2 3  18-16  14
Діброва    9  4 2 3  14-12  14
Сарники   9  4 2 3  10-9   14 
Руда        9  3 2 4  16-17  11
Загір'я      9  2 1 6  14-21  7
Явче        9  0 2 7  4-22   2 
Княгиничі знято
Чагрів      знято

"Захід"
Колоколин – Григорів - 7:2
Підкамінь – Фрага - 3:2
Воскресинці – Заланів - 1:1
Чернів – Долиняни-2 - 2:1

Становище команд  
                   І     В Н П   М     О
Підкамінь     10  9 1 0  25-9   28
Воскресинці 10  7 3 0  23-6   24 
Фрага          10  5 1 3  36-14  16
Колоколин   10  4 2 4  33-21  14
Яглуш          9  3 3 3  18-15  12 
Чернів         10  3 2 5  9-21   11
Заланів        9  2 3 4  12-21  9
Долиняни-2  9  0 3 6  10-32   3 
Григорів       9  0 2 7  10-37   2
Журів          знято

Детальніше: Футбол Рогатинщини.

РОЖНЯТІВЩИНА

Кубок. 1/2 фіналу (перші матчі)
Небилів - Рожнятів - 2:0 
Ниж. Струтин - ФК "Перегінське" - 2:3
Матчі-відповіді - 21 серпня

1 ліга. 17 тур
Ниж. Струтин - Небилів - 1:6
Берлоги - Вільхівка - 1:3
Рожнятів - Брошнів - 4:0
"Лімниця" Перегінське - Цінева - 2:4
"Карпати" Лоп'янка - Закерничне - 1:2
Сваричів - "Перегінське" - 1:3


Становище команд
                      І    В Н П    М      О
Небилів          16  12 2 2  47-12  38 
Цінева            16  11 3 2  31-17  36 
"Перегінське"  16  11 1 4  45-26  34  
Н. Струтин      16  9 2 5  31-26  29 
Сваричів        16  9 1 6  31-17  28
"Лімниця" П    16  9 0 7  23-23  27
Рожнятів        16  8 2 6  32-20  26
Брошнів         16  7 3 6  23-22  24  
Ясень            16  6 0 10  14-24  18
Вільхівка       16  5 3 8  22-38  18
Берлоги         16  5 2 9  22-31  17
Закерничне   16  4 1 11  21-34  13
"Карпати" Л   16  3 2 11  22-42  11 
Петранка       16  1 2 13 14-47  5 (знято)

2 ліга. 11 тур 
"Скала" Лоп'янка - Суходіл - 0:1
Камінь - Дуба - 0:3
Верх. Струтин - Сл.-Рівнянська - 3:5
Рівня - Креховичі - 7:1

Становище команд
                         І  В Н П     М     О
Сл.-Рівнянська 11  9 1 1  34-12  28 
Рівня                11  8 1 2  28-6   25 
Суходіл            11  8 1 2  23-19  25
Спас                 10  4 4 2  29-17  16 
"Скала" Л         11  4 1 6  17-20  13 
Камінь              11  4 1 6  16-24  13 
Креховичі         10  2 2 6  17-29   9 
В. Струтин        11  2 1 8  15-32   7 
Дуба                 10  1 0 9  13-33  3
Вербівка знята з першості

Детальніше: Футбол Рожнятівщини.

СНЯТИНЩИНА

Кубок. 1/2 фіналу 
Вовчківці - Устя - 5:0 (3:1)
Видинів -
Залуччя - 5:2 (7:0)
Фінал відбудеться 24 серпня.

1 ліга. 15 тур
Белелуя - Борщів - 2:3
Прутівка - Підвисоке - 0:0
Княже - Тулуків - 2:1
"Єдність" Балинці - Устя  
Задубрівці - Потічок - 3:0
Вовчківці - Видинів - 2:1

Становище команд
                  І    В Н П     М      О
Видинів      14  12 0 2  48-16  36
Прутівка     14  9 4 1  27-13  31
Вовчківці   14  9 2 3  40-12  29
Княже        13  9 0 4  32-21  27
Задубрівці  14  7 1 6  27-23  22
Белелуя     14  5 3 6  21-28  18
Підвисоке   13  5 3 5  19-27  18
Устя           13  5 1 7  19-28  16
Залуччя     12  4 2 6  13-15  14
Борщів       14  3 2 9  16-32  11
Тулуків      14  3 2 9  14-32  11
Балинці      13  2 2 9  13-27  8
Потічок       14  2 2 10  12-29  8

2 ліга
Група А. 14 тур
Русів - Шевченкове - 1:0
Стецева - Красноставці - 4:2
Прутівка-2 - Келихів - 2:3
"Лідер" Снятин - Завалля - 3:1 

Становище команд 

                     І    В  Н  П    М      О
Красноставці 14  10 3  1  57-14  33
Стецева        14  11 2  1  58-19  35

Русів             14  8  3  3  43-13  27
«Лідер»         14  8  1  5  53-28  25
Шевченкове  14  7  1  6  25-20  22
Келихів         14  3  0 11  27-56   9
Завалля        14  2  3  9  20-30   9
Прутівка-2     14  0  1 13  15-118  1

Група Б. 16 тур
Новоселиця - Любківці - 4:1
"Чайка" Іллінці - "Стара Сеньйора" Іллінці - 3:4
Попельники - Олешків - 5:0
Джурів - "Карпати" Балинці - 8:2 

Cтановище команд  
                    І    В Н  П    М     О
Джурів         15  9  3  3  32-15  30
Попельники  14  8  4  2  33-11  28
Трійця          14  7  3  4  36-22  24
Новоселиця  14  8  0  6  33-22  24
«Стара 
Сеньйора»   14  7  1  6  19-30  22
Олешків       14  5  2  7  24-30  17
Любківці      15  5  2  8  18-29  17
Балинці        14  4  1  9  18-31  13
«Чайка»       14  1  4  9  18-41   7

Детальніше: Футбол Снятинщини.
Переглядів: 464 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: