Головна » 2013 » Жовтень » 14 » Чемпіонати міст і районів. 13 жовтня
10:08
Чемпіонати міст і районів. 13 жовтня

Минулого тижня визначився черговий чемпіон - у Калуському районі "золото" здобули футболісти ФК "Станькова". Не виявили наразі переможців п'ятеро - Долинщина, Коломийщина, Снятинщина, Рожнятівщина і Рогатинщина.   

ГАЛИЧИНА (Галицький р-н)

1 ліга

Підсумкове становище команд 
                       І   В Н П   М     О
Задністрянськ 12  8 2 2  28-12  26
Бовшів            12  7 4 1  22-10  25
Дем'янів          12  7 2 3  20-13  23
Мединя           12  5 3 4  27-12  18
Комарів           12  3 4 5  13-15  13
Жалибори        12  3 0 9  7-52   9 
Вікторів-
Височанка       12  1 1 10  8-12  4 (знято) 
Більшівці        знято
Яблунів           знято

2 ліга. 20 тур
Загір'я - Дубівці - 1:2
Насташино - Сокіл - +:-
Маріямпіль - Нараївка - +:-
Медуха - Залуква - 2:2
Крилос - Водники - 4:0
Тустань - Вигівка - 2:0

Становище команд (після 19-ти турів)
                 І     В  Н  П    М      О
Медуха     19  15  1  3  43-16  46
Крилос      19  12  4  3  49-23  40
Маріямпіль 19  13  1  5  48-26  40
Дубівці      19  12  1  6  45-31  37
Залуква    19  11  2  6  35-28  35
Нараївка   19  10  0  9  19-23  30
Водники    19  8  4  7  30-26  28
Тустань     19  7  3  9  20-25  24
Насташино 19  7  2  10  32-32  23
Вигівка      19  6  2  11  23-39  20
Загір'я       19  2  2  15  17-68  8
Сокіл         19  0  0  19  3-26   0 (знято)

3 ліга. 23 тур

Куропатники 2:1 Курів
Бринь 3:4 Ганівці
Ст. Мартинів 0:1 Блюдники
Крилос-2 4:3 Кінчаки
Підшумлянці +:- Межигірці
Придністров'я 3:3 Острів
Перенесені матчі
Придністров'я - Блюдники - 1:3
Крилос-2 - Курів - 3:1

Становище команд (після 22-х турів)  
                     І    В Н П     М      О
Кінчаки         20  15 3 2  52-20  48
Бринь            21  13 3 5  50-19  42
Крилос-2       19  13 3 3  32-13  42
Курів             20  11 3 6  33-16  36
Блюдники      19  11 4 4  40-23  37
Куропатники  21  10 0 11  47-44  30
Підшумлянці   18  8 3 7  25-23  27
Колодіїв         21  7 4 10  45-40  25
Ганівці           20  5 5 10  25-39  20
Острів            21  5 4 12  26-55  19
Ст. Мартинів   17  4 6 7  23-28  18
Придністров'я 19  3 0 16  18-61  9
Межигірці       21  3 2 16  13-49  8

Детальніше: Галицький футбол.

ГОРОДЕНКІВЩИНА

1 ліга. 24 тур
Семенівка - Чортовець - 1:2
Колінки - Яс.-Пільний - 3:3
Лука - Торговиця - 2:1
Топорівці - Чернятин - 2:6
Воронів - Вербівці - +:-
22 тур
Семенівка - Торговиця - 2:1
25 тур
Серафинці - Воронів - +:-

Становище команд 
                       І    В  Н  П     М     О
Серафинці      23  20  1  2  66-24  61
Чернятин        23  17  1  5  81-31  52
Яс.-Пільний     22  15  2  5  61-33  47
Торговиця      22  12  3  7  53-44  39
Чортовець      22  12  1  9  45-39  37
Лука              22  10  2  10  60-61  32
Вербівці         22  7  4  10   39-24  25 (знято)
Ол.-Королівка 23  7  4  12  37-46  25
Колінки          22  6  6  10   47-66  24 
Семенівка       22  6  5  11   47-59  23
Воронів          23  7  1  15  31-79  22
Котиківка       22  6  3  13  29-48  21
Топорівці        22  3  1  18  29-83  10

2 ліга. 1 етап

1 підгрупа. 18 тур
Глушків - Сороки - -:+
Рашків - Виноград - 6:1
Слобідка - Тишківці - +:-
Росохач - Острівець - -:+

Підсумкове становище команд 
                І   В  Н  П     М     О
Рашків     16  12  2  2  53-22  38
Глушків    16  10  3  3  28-12  33
Острівець 16  9  3  4  32-22  30 
Сороки     16  9  1  6  27-29  28 
Тишківці   16  7  2  7  31-31  23
Слобідка  16  7  2  7  25-33  23   
Виноград  16  7  0  9  38-32  21
Росохач    16  2  2  12  9-20    8 (знято) 
Рогиня      16  0  1  15  10-52  1 (знято)

2 підгрупа

Підсумкове становище команд 
                     І    В  Н  П     М      О
Пробабин      18  13  3  2  47-17  42
Семаківці      18  12  3  3  36-17  39
Поточище      18  11  4  3  45-13  37
Стрільче        18  10  6  2  50-22  36
Кунисівці       18  10  1  7  32-30  31
Михальче       18  7  2  9  37-37  23
Копачинці      18  6  4  8  32-28  22
Городниця     18  5  0  13  28-49  15
Раковець       18  4  0  14  24-71  12 
Чернелиця     18  0  1  17  10-57  1 (знято)

На другому етапі боротьбу за нагороди продовжать по три кращі команди з кожної групи.


ДОЛИНЩИНА

1 ліга. 21 тур
Надіїв - Міжріччя - -:+
"Свіча" Тяпче - Солуків - 8:2
Гошів - Тисів - 4:1
Велика Тур'я - ТФК Тяпче - 5:0
Старий Мізунь - Белеїв - 3:0
Яворів - ФК "Долина" - 1:2

Становище команд
 
                        І    В  Н  П     М      О
"Свіча" Тяпче   21  17  1  3  88-26  52
ФК "Долина"     21  17  1  3  61-34  52 
Міжріччя           21  13  5  3  63-26  44
ТФК Тяпче        21  11  5  5  47-44  38
Гошів                21  9  5  7  44-47  32 
Вел. Тур'я        21  9  4  8  45-49  31
Тисів                21  7  3  1  41-48  24  
Яворів              21  5  5  11  33-49  20    
Ст. Мізунь         21  5  4  12  39-59  19
Белеїв              21  4  5  12  26-55  17 
Надіїв               21  4  2  15  15-34  14 (знято)
Солуків            21  3  4  14  33-66  13
 
2 ліга. 23 тур 
Новошин - Станківці
Раків - Підбереж - 4:0
Княжолука - Гузіїв +:-
Сл.-Долинська - Кальна +:-
Одиниця - Кропивник - +:-
Шевченкове - Підліски - -:+

Становище команд (після 22-го туру) 
                         І   В   Н  П     М     О
Розточки           22  20  1  1  83-21  61 
Новошин           23  21  0  2  80-16  63
Одиниця           20  12  2  6  41-30  38 
Гузііїв               20  11  4  5  46-21  37 
Підбереж          20  10  2  8  41-40  32 
Княжолука        20  11  1  8  43-26  34  
Сл.-Долинська  20  12  0  8  42-38  33  
Раків                 21  9  2  10  41-49  29  
Кальна              20  5  1  14  25-51  16 (знято)
Станківці          20  5  1  14  31-63  16 
Шевченкове      20  5  0  15  25-50  15 (знято)  
Підліски            21  4  2  15  23-64  14      
Кропивник        21  1  0  20  14-66  3 (знято)
 
Детальніше: Долинський футбол.

КАЛУШ (місто)

Підсумкове становище команд
                             І  В  Н  П     М     О
Збора                    8  7  0  1  17-5   21
"Євробуд-Олімпія" 8  6  1  1  30-11  19
"Дністер"               8  4  1  3  16-16  13
Хотінь                   8  1  0  7  12-17   3
"Червона Валіза"   8  1  0  7  7-33    3
"УТОГ-Іскра"         знята

Детальніше: ФК "Калуш".

КАЛУЩИНА

1 ліга. 21 тур
Голинь - Гуменів - 3:0 
Ст. Угринів - Д.-Калуське - 2:4 
Верхня - С.-Калуська - 7:2 
Станькова - Студінка - 5:2 
Перекоси - Вістова - 2:0 
Підгірки - Д. Войнилів - 1:3 
Матчі 17 туру
Ст. Угринів - Станькова - 2:7
Студінка - Верхня - 2:1
 
Становище команд 
                   І    В  Н  П    М       О
Станькова   21  19  1  1  74-24  58 
Верхня        21  16  1  4  64-26  49 
Голинь         21  12  1  8  46-31  37 
Д.-Калуське 21  11  4  6  42-34  37
Студінка      21  10  4  7  40-44  34 
Д. Войнилів  21  10  1  10  33-44  31  
Вістова         21  8  3  10  34-32  27
С.-Калуська 21  7  6  8  38-36  27 
Перекоси     21  7  1  13  33-44  22
Гуменів        21  6  2  13  22-44  20 
Підгірки       21  3  2  16  24-59  11  
Ст. Угринів   21  3  2  16  27-58  11 

2 ліга

1 зона. 18 тур
Становище команд 
                   І    В  Н П    М      О
Б.-Зарічний  18  12 3 3  35-11  39
Грабівка      18  12 2 4  42-19  38
Підмихайля  18  11 3 4  34-21  36
Перевозець 18  9 4 5  33-21  28 
Кадобна      18  8 2 8  43-33  26
Б.-Середній 17  8 1 8  31-29  25 (знято) 
Боднарів     17  7 1 9  32-32  22  
Новиця        18  6 4 8  33-36  22 
Добровляни 17  2 1 14  12-50  7 (знято)
Бережниця  17  2 1 14  17-60  7  

2 зона. 22 тур
Томашівці - Дубовиця - 2:7 
Лука - Негівці - 1:1 
Завадка - Копанки - -:-
Довпотів - Довжка 
Станькова-2 - Слобідка - +:-

Становище команд  
                    І    В  Н П    М      О
Войнилів      20  15 3 2  58-15  48
Негівці         20  13 4 3  55-19  43 
Лука            20  12 7 1  52-17  43
Станькова-2 20  12 4 4  51-29  40 
Довпотів       19  10 2 7  38-25  32 
Копанки       20  9 2 9  34-31  29 (знято)
Слобідка      20  6 4 10  38-36  22 (знято)
Дубовиця     20  6 3 11  37-38  21 
Завадка       20  5 0 15  22-45  15 (знята)
Томашівці     20  3 2 15  25-90  11  
Довжка        19  0 3 16  15-80  3

Детальніше: ФК "Войнилів", ФК "Верхня".

КОЛОМИЙЩИНА

1 ліга. 25 тур
Ліс. Хлібичин - М. Камянка - 0:0
Семаківці - Молодятин - 3:0
Шепарівці - Коршів - -:+
Воскресинці - В. Вербіж - 2:1
Іванівці - Жукотин - 0:1
Струпків - Спас - 4:1
Угорники - Дебеславці - 3:2

17 тур
Воскресинці - Іванівці - 7:1

Становище команд 
                    І    В  Н  П    М      О 
Струпків      25  19  6  0  76-19  63 
Жукотин      25  18  6  1  42-11  60
Воскресинці 25  16  4  5  42-26  52 
Коршів         25  16  1  8  68-35  49 
М. Кам'янка  25  12  7  6  35-26  43 
В. Вербіж     25  10  6  9  39-47  36  
Семаківці     25  11  5  9  34-31  38  
Л. Хлібичин  25  10  6  9  38-41  36  
Дебеславці   25  9  5  11  27-34  32  
Угорники      25  9  1  15  34-58  25   
Молодятин   25  6  4  15  30-48  22
Іванівці       25  6  2  17  22-56  20 
Спас            25  4  2  19  15-53  14 
Шепарівці    25  1  1  23   7-38    4 (знято)

2 ліга. 25 тур
Голосків - Джурків - 1:5
Ліс. Слобідка - Ковалівка - 1:0
Черемхів - Підгайчики - 1:1
Годи-Добровідка - Ценява - 0:0
Матеївці - Корнич - 3:3
В. Кам'янка - Печеніжин - 3:0

Становище команд 
                            І    В   Н  П     М      О  
Печеніжин            24  18  4  2  62-24  58
Матеївці               23  13  7  3  60-25  46
Королівка-Корнич 23  11  8  4  38-34  41
Ценява                 23  10  7  6  33-31  37  
Вел. Кам’янка       22  10  4  8  53-36  34
Черемхів               23  8  8  7  46-40  32 
Лісна Слобідка      23  8  8  7  36-33  32   
Годи-Добровідка   23  8  4  11  28-37  28
Джурків                23  7  7  9  44-49  28  
Ковалівка             23  7  5  11  40-46  26  
Голосків               22  5  4  13  27-46  19  
Сопів                   23  4  3  16  23-63  15 
Підгайчики           21  2  5  14  30-56  11  
Ворона                знята

Детальніше: Футбол Коломийщини.

КОСІВЩИНА

18 тур
Яблунів - Березів - 0:2
Старі Кути - Рожнів
Хімчин - Тюдів
Пістинь - Вербовець - 2:1
Шешори - Cлобідка - +:- (3:0)

Становище команд 
                  І    В  Н П       М     О
Березів      18  15  2  1  62-25  47
Пістинь       18  14  4  0  76-16  46
Вербовець  18  12  2  4  54-20  38
Рожнів        17  8  2  7  32-43  26
Ст. Кути      16  7  1  8  34-41  22
Шешори      18  6  4  8  28-29  22
Хімчин        17  7  0  10  37-49  21
Тюдів         16  6  2  8  28-36  20
Слобідка    18  2  1  15  17-63  7
Яблунів      18  1  0  17  19-56  3

Детальніше: http://vk.com/football_kosiv.

НАДВІРНЯНЩИНА

1 ліга

Підсумкове становище команд

                         І    В  Н  П     М     О
Гаврилівка        18  11  4  3  31-19  37
Перерісль         18  10  5  3  40-17  35 
Тисменичани     18   7  7  4  38-27  28 
Л. Тарновиця    18   7  7  4  33-28  28   
Красна              18  7  3  8  34-29  24 
Камінне             18  6  6  6  32-28  24 
Назавизів          18  5  5  8  37-41  20  
Волосів             18  5  5  8  37-50  20 
Фитьків             18  4  6  8  32-41  18
Пнів                  18  2  4  12  21-55  10   
"Нафтовик" Б    знятий

Перехідний матч
Саджавка - Фитьків - 3:2
 
З 1-ї ліги вибули "Нафтовик" Битків, "Скеля" Пнів і "Сокіл" Фитьків. Підвищилися у класі ФК "Білі Ослави" і "Прут" Саджавка. В 2014 році у 1-й лізі виступатиме 10 команд.

2 ліга

Підсумкове становище команд 
                          І    В   Н  П    М      О
Б. Ослави          16  10  4  2  36-24  34
Саджавка         16  10  2  4  36-17  32 
Парище             16  9  5  2  47-25  32  
Стримба            16  8  3  5  47-25  27
Серед. Майдан  16  5  3  8  26-33  18 
Гвізд                 16  5  2  9  29-39  17
Зелена              16  5  0  11  23-49  15 
Пасічна             16  4  3  9  24-42  15 
Молодків           16  4  2  10  21-35  14  
Верх. Майдан   знято

Детальніше: Футбол Надвірнянщини.

РОГАТИНЩИНА

Суперліга. 20 тур
Помонята - В. Липиця - 3:1
Долиняни - Васючин - 3:3
Черче - Лучинці - 0:4
Добринів - Н. Липиця - 3:0
Обельниця - Рогатин - 4:0
Потік - Юнашків - 0:5

Становище команд 
                        І    В   Н  П    М      О
Лучинці            20  13  4  3  42-17  43 
Добринів          20  13  4  3  39-20  43
Обельниця       20  13  2  5  42-20  41 
Юнашків           20  12  3  5  52-25  39  
Помонята          20  12  2  6  52-19  38 
В. Липиця         20  9  6  5  42-30  33 
Долиняни          20  6  6  8  43-46  24 
Васючин           20  6  4  10  38-51  22
Черче               20  6  3  11  37-47  21  
Потік                 20  4  1  15  23-55  13
Рогатин             20  4  1  15  22-74  13 
Н. Липиця         20  2  4  14  24-51  10 

1 ліга. 20 тур
Бабухів - Беньківці - 3:0
Путятинці - Пуків - 1:0
Залужжя - Підвиння - 0:11
Світанок - Козарі - +:- (3:0)
Липівка - Букачівці - 2:1
Приозерне - Кліщівна - -:+ (0:3)

Становище команд 
                 І    В Н П     М     О
Липівка     20  16 3 1  62-19  51 
Бабухів     20  15 2 3  45-17  47
Букачівці  20  11 5 4  40-22  38 
Підвиння   20  11 6 3  66-23  39 
Світанок    20  11 4 5  47-33  37  
Путятинці   20  10 4 6  37-31  34  
Козарі       20  10 0 10  39-42  30 
Кліщівна    20  8 5 7  43-28  29 
Пуків         20  5 2 13  36-49  17  
Беньківці   20  5 0 15  31-43  15 
Залужжя    20  1 2 17  20-90  5
Приозерне  20  0 1 19  13-80  1 (знято) 

2 ліга 
"Схід"

Підсумкове становище команд 
                І    В Н П     М     О
Жовчів     14  12 1 1  45-14  37 
Чесники   14  9 0 5  22-14  27
Сарники   14  6 4 4  14-16  22 
Діброва    14  6 3 5  22-18  21 
Конюшки  14  6 2 6  26-28  20 
Руда        14  4 2 8  27-32  14
Загір'я      14  4 2 8  23-29  14 
Явче        14  0 4 10  9-37   4 
Княгиничі знято
Чагрів      знято

"Захід". 18 тур
Воскресинці – Колоколин - 3:0
Чернів – Фрага - 1:2
Яглуш – Долиняни-2 - +:- (3:0)


Детальніше: Футбол Рогатинщини.

РОЖНЯТІВЩИНА

Вища ліга. 25 тур
Вільхівка - Цінева - 1:3
Сваричів - Берлоги - 2:1  
Брошнів - Ниж. Струтин - 1:1
"Карпати" Лоп'янка - "Лімниця" Перегінське - 0:1
Ясень - Закерничне - 1:3
ФК "Перегінське" - Небилів - 1:0

Становище команд

                      І    В   Н  П     М      О 
"Перегінське" 25  20  1  4  82-33  61
Небилів          25  19  2  4  70-18  59 
Цінева            25  18  4  3  54-23  58 
Н. Струтин      25  15  4  6  54-37  49 
Сваричів        25  13  2  10  49-34  41
Брошнів          25  12  5  8  45-37  41  
"Лімниця" П    25  13  0  12  39-52  39 
Рожнятів        25  10  4  11  41-39  34 
Вільхівка       25  9  4  12  36-55  31
Закерничне   25  8  1  16  38-57  25 
Берлоги         25  7  3  15  34-64  24 
Ясень            25  7  1  17  28-59  22 
"Карпати" Л    25  5  3  17  36-66  18 
Петранка       25  1  2  22  14-47  5 (знято)

2 ліга 
   
Підсумкове становище команд
                         І    В Н П     М     О
Сл.-Рівнянська 16  11 3 2  39-19  36
Суходіл            16  11 3 2  38-26  36
Рівня                16  9 2 5  34-11   29 
Камінь              16  7 2 7  30-34  23
Креховичі         16  6 3 7  30-37  21 
Спас                 16  4 5 7  31-32  17 
"Скала" Л         16  4 4 8  28-33  16 
В. Струтин        16  4 2 10  27-46  14 
Дуба                 16  3 2 11  24-43  11
Вербівка знята з першості

Детальніше: Футбол Рожнятівщини.

СНЯТИНЩИНА

1 ліга. 23 тур
Устя - Борщів - 1:0
Тулуків - Потічок - 3:0
Залуччя - Видинів - 2:6
Підвисоке - Вовчківці - 2:3
Белелуя - Задубрівці - 3:2
Прутівка - "Єдність" Балинці - 3:0


Становище команд 
                   І    В  Н  П     М      О
Видинів      21  18  0  3  72-23  54
Вовчківці   21  15  3  3  60-17  48
Прутівка     21  14  5  2  41-21  47 
Княже        21  13  3  5  55-30  42
Белелуя     22  9  3  10  35-45  30
Тулуків      21  8  3  10  36-37  27
Підвисоке   21  7  4  10  33-44  25
Устя           21  7  4  10  31-46  25
Задубрівці  20  7  3  10  34-35  24
Потічок       21  5  3  13  23-42  18
Борщів       22  5  3  14  23-46  18
Залуччя     21  4  3  14  22-48  15
Балинці      21  3  5  13  23-56  14

2 етап (із золотими очками)

Фінал. 6 тур
Стецева - "Стара Сеньйора" Іллінці - 3:0
Красноставці - Новоселиця - 1:3
Русів - Попельники - 2:3
"Лідер" Снятин - Джурів - 1:2

Становище команд 
                      І    В  Н  П    М     О
Стецева         12  6  5  1  24-15  23 
Попельники    12  6  2  4  24-17  20
Джурів           12  6  2  4  16-11  20
Красноставці  12  5  3  4  28-23  18
Новоселиця    12  5  1  6  23-23  16 
«Стара 
Сеньйора»     12  4  3  5  13-22  15
«Лідер»          12  4  1  7  20-27  13 
Русів              12  1  5  6  14-24  8
Переглядів: 448 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
1  
Ураган "Черніїв" 0-1 Бистриця "Старий Лисець"
ФК Клубівці +/- Дружба "Драгомирчани"
ФК Радча 2-3 Сокіл "Підлісся"
Сокіл "Чукалівка" 1-0 ФК Старі Кривотули
Авангард "Загвіздя" -/+ Колос "Братківці"
Оболонь "Милування" 5-0 Екопродукт "Вільшаниця"

Турнірна таблиця
1.Підлісся - 56
2.Братківці - 52
3.Чукалівка - 45
4.Єзупіль - 44
5.Черніів - 37
6.Радча - 34
7.Загвіздя - 32
8.Клубівці - 29
9.Ст.Лисець - 29
10.Милування - 25
11.Ст.Кривотули - 24
12.Вільшаниця - 19
13.Драгомирчани - 16

2  
Додали на іншій сторінці.

Ім`я *:
Email *:
Код *: