Головна » 2017 » Жовтень » 23 » Чемпіонат Тисмениччини. Прем'єр-ліга
22:16
Чемпіонат Тисмениччини. Прем'єр-ліга

Чемпіонат Тисмениччини. Прем'єр-ліга
5 тур.
10 вересня

"Стримба" Липівка - "Бистриця" Старий Лисець - 4:3 (А. Андрусяк, 9, Т. Назар Паньків, 45-п., Р. Романюк, 62, 75 - Т. Балан, 3, М. Романів, 12, М. Пилипів, 68)
"Ураган" Черніїв - "Козацький Острів" Чорнолізці - 0:2 (І. Нагірний, 30, В. Прокоп, 81). Нереалізований пенальті: К. Гаврилюк, 22 (У) 
ФК "Угринів" - "Колос" Братківці - 0:1 (А. Андрусяк, 90+1)
"Сокіл" Чукалівка - ФК "Радча" - 5:2 (А. Скавронський, 10, 20, 48, 64, М. Струк, 80 - В. Романишин, 30, А. Вацеба, 61)
"Авангард" Загвіздя - "Дружба" Драгомирчани - 2:0 (О. Кудла, 43, Ю. Заремба, 76)
6 тур. 17 вересня
"Авангард" Загвіздя - "Сокіл" Чукалівка - 1:4 (С. Скавронський, 33-авт. - Ю. Шиптур, 9, А. Скавронський, 32, 37, Н. Фучко, 86)
ФК "Радча" - "Стримба" Липівка - 0:2 (Н. Паньків, 11, А. Андрусяк, 14)
"Бистриця" Старий Лисець - ФК "Угринів" - 2:1 (О. Романишак, 19, М. Романів, 76 - Д. Іваницький, 15)
"Колос" Братківці - "Ураган" Черніїв - 1:0 (В. Салига, 86)
"Дружба" Драгомирчани - "Сокіл" Підлісся - 2:1 (В. Трушко, 27, Аль-Шдіфат, 44 - Я. Ципердюк, 89)
7 тур. 24 вересня
"Сокіл" Підлісся - "Козацький Острів" Чорнолізці - 1:3 (В. Ціцюра, 15 - І. Нагірний, 60, 72, 81)
"Ураган" Черніїв - "Бистриця" Старий Лисець - 7:2 (М. Ковцун, 6, 20, Лящовський, 33, 66, 71, В. Царук, 74, Д. Микитин, 90+1 - Р. Бабінчук, 63, М. Романів, 67)
"Стримба" Липівка - "Авангард" Загвіздя - 1:0 (А. Андрусяк, 39)
"Сокіл" Чукалівка - "Дружба" Драгомирчани - 1:2 (А. Скавронський, 63 - В. Трушко, 17, Мустафа, 88)
ФК "Угринів" - ФК "Радча" - 3:1 (А. Будункевич, 17, 67, Н. Самочко, 46 - Ю. Демчук, 51)
8 тур. 1 жовтня
"Дружба" Драгомирчани - "Козацький Острів" Чорнолізці - 1:2 (В. Трушко, 90+1 - Мих. Гайдейчук, 15, 44)
"Сокіл" Чукалівка - "Стримба" Липівка - 0:1 (В. Дутчак, 13-п.)
"Авангард" Загвіздя - ФК "Угринів" - 0:0
ФК "Радча" - "Ураган" Черніїв - 1:5 (І. Ціхівський, 87 - М. Ларін, 10, 77, М. Ковцун, 12, Лящовський, 51, Лящовський, 60)
"Колос" Братківці - "Сокіл" Підлісся - 3:0 (С. Гарасимів, 50, 85, А. Синишин, 83)
9 тур. 8 жовтня
"Козацький Острів" Чорнолізці - "Колос" Братківці - 2:0 (В. Прокоп, 10, І. Нагірний, 83-п.). Нереалізований пенальті: А. Синишин, 56 (К)  
"Сокіл" Підлісся - "Бистриця" Старий Лисець - 1:2 (Р. Ціцюра, 78 - Т. Балан, 61, В. Білогубка, 69)
"Ураган" Черніїв - "Авангард" Загвіздя - 0:1 (М. Іванишин, 52)
ФК "Угринів" - "Сокіл" Чукалівка - 5:1 (М. Стуй, 33, 52, 64, В. Нижник, 81, Н. Самочко, 90+4 - А. Скавронський, 68)
"Стримба" Липівка - "Дружба" Драгомирчани - 5:1 (І. Мердух, 19, 23, 39, В. Дутчак, 30, В. Соколовський, 73 - Аль-Шдіфат, 35)
10 тур. 15 жовтня
"Стримба" Липівка - ФК "Угринів" - 1:1 (А. Андрусяк, 12 - А. Савицький, 30)
"Сокіл" Чукалівка - "Ураган" Черніїв - 1:3 (Н. Фучко, 57 - К. Гаврилюк, 1, М. Ковцун, 33, М. Свистяк, 85)
ФК "Радча" - "Сокіл" Підлісся - 6:1 (М. Струк, 7, В. Фуштей, 18, 40, В. Дідух, 53, І. Якубів, 90 - Н. Стасюк, 30)
"Бистриця" Старий Лисець - "Козацький Острів" Чорнолізці - 1:3 (Т. Балан, 36 - І. Солом'яний, 8, І. Нагірний, 29, 67)
"Дружба" Драгомирчани - "Колос" Братківці - 1:1 (Аль-Шдіфат, 2 - В. Фучко, 57)
11 тур. 22 жовтня
"Сокіл" Підлісся - "Авангард" Загвіздя - 1:1 (Я. Ципердюк, 50-п. - С. Чіпка, 32)
"Ураган "Черніїв" - "Стримба" Липівка - 3:0 (Лящовський, 60, 80, М. Ткачук, 72)
"Колос" Братківці - "Бистриця" Старий Лисець - 2:2 (Варишко, 10, С. Гарасимів, 22-п. - В. Білогубка, 14, М. Романів, 71)
"Козацький Острів" Чорнолізці - ФК "Радча" - 9:1 (І. Нагірний, 4, 13, 22, 37, 75, Ю. Атаманюк, 32, М. Гайдейчук, 43, А.-О. Солоненко, 80, ? - І. Якубів, 44)
ФК "Угринів" - "Дружба" Драгомирчани - 3:2 (А. Терешкун, 24, В. Івасишин, 41, М. Попов, 62 - В. Трушко, 10, В. Луканюк, 68)

    І В Н П М О
1 Козацький Острів (Чорнолізці) 10 9 0 1 27-7 27
2 Ураган (Черніїв) 10 7 0 3 26-10 21
3 Колос (Братківці) 10 6 3 1 14-7 21
4 Стримба (Липівка) 10 5 3 2 18-13 18
5 Авангард (Загвіздя) 10 5 2 3 12-9 17
6 Бистриця (Старий Лисець) 10 5 1 4 27-26 16
7 ФК Угринів 10 4 2 4 19-15 14
8 Сокіл (Чукалівка) 10 3 0 7 21-26 9
9 Дружба (Драгомирчани) 10 2 1 7 14-28 7
10 ФК Радча 10 2 0 8 15-36 6
11 Сокіл (Підлісся) 10 0 2 8 12-28 2

Бомбардири: І. Нагірний (Чорнолізці) - 16, Лящовський (Черніїв) і Скавронський (Чукалівка) - по 11, Трушко (Драгомирчани) і Т. Балан (Старий Лисець) - по 7, Н. Фучко (Чукалівка), Н. Самочко (ФК "Угринів") і М. Романів (Старий Лисець) - по 6, С. Гарасимів (Братківці) і М. Ковцун (Черніїв) - по 5 голів.

БРАМКИ, за даними ЄБД ФФУ

Переглядів: 165 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: