Головна » 2013 » Травень » 26 » Чемпіонат та першість Івано-Франківщини. 26 травня. Протоколи, таблиці, бомбардири, дискваліфіковані, наступні матчі
22:12
Чемпіонат та першість Івано-Франківщини. 26 травня. Протоколи, таблиці, бомбардири, дискваліфіковані, наступні матчі
"Карпати" Коломия - "Гуцульщина" Косів. В центрі - косівчанин Роже Тібо і коломиянин Михайло Ткачук. Фото - fckarpaty.if.ua.

Чемпіонат Івано-Франківщини. 7 тур

"Газовик" Богородчани - "Славія" Отинія - 3:0 (0:0)
Голи: Канюк, 75, Вірстюк, 80, В. Барчук, 87. 
"Газовик": Макогон, Соколенко, Т. Мельничук, В. Барчук, Р. Руснак, Маковійчук, Вірстюк (Тащук, 86), Долотко (Попович, 80), Боришкевич, О. Микуляк (Клебан, 90), Вікарюк Олег (Канюк, 73). 
"Славія": Хомин, Петрук (Стецьків, 81), Филипів, Волошенюк, Галян, Ю. Іванишин, І. Максим'юк, Лящовський (Блонський, 88), Сенич (Д. Кучер, 90), Бриндзей, Іванців (Гаврон, 73).
Попередження: Вірстюк - І. Максим'юк, Петрук, Лящовський, Галян.
Арбітр - Музика (Рогатин). 300 глядачів.
Юнаки - 4:0.

"Придністров'я" Тлумач - ФК "Калуш" - 3:1 (1:0)
Голи: Свірідов, 41, 73, Шифир, 54 - О. Мельник, 82.
"Придністров'я": Ткаченко, Войтків (Нагірний, 76), Семчій, Шифир, Калитка, Сікач (Д. Гуменяк, 72), Свірідов, Колесник (Білогубка, 64), Уграк, Семенчук, Фірсов. 
"Калуш": Кузів, Олевич, Яловий, Питльований, Т. Ковальчук, О. Боднар, Брізе (Антоник, 81), О. Мельник, Савчин, А. Король (Котнюх, 59), Коско (М. Мельниченко, 80). 
Попередження: Сікач - Олевич. 
Арбітр - Лаврів (Ів.-Франківськ). 300 глядачів.
Юнаки - 1:2.

"Сокіл" Угринів - "Ніка-Тепловик" Івано-Франківськ - 0:2 (0:0)
Голи: Брікнер, 55, Кудляк, 59.
"Сокіл": Петренко, Сорока, Яценко, Довганич, Фітковський, Бездєнєжних, Шайкін, Волок, Р. Шевчук, Птіцин, Саїк. 
"Ніка-Тепловик": Вандзіляк, М. Слободян, Гаврилишин, Кудляк, Сем'янчук, Рибатчин (Грона, 62), Ступницький (Самочко, 46), Дорош (Федорюк, 84), Конкольняк, Брікнер, Б. Павлюк (Ю. Павлів, 72). 
Попередження: Фітковський - Брікнер.
Арбітр - Дем'янчук (Ів.-Франківськ).
Юнаки - 0:9.

"Нафтовик" Долина - "Карпати" Яремче - 0:1 (0:1)
Гол: Метенька, 38.
"Нафтовик": Локатир, Демків, Моголівський (Паньків, 46, Ільницький, 80), Салаш, А. Громоляк, І. Грицак, Ю. Іванишин, Паращій (Шатковський, 46), Щеглюк, Данів, А. Драган.
"Карпати": Вульчин, Бойченюк, Солоненко, Кащій, Гапончук (Комар, 90), Т. Бойко, Косович (Пристай, 72), Третяк (Є. Слободян, 81), Овчар, І. Ципердюк, Метенька.
Попередження: Н. Данів, Ільницький - Т. Бойко, І. Ципердюк, Є. Слободян.
Арбітр - Луцький (Ів.-Франківськ). 500 глядачів.
Юнаки - 0:2.

ФК "Снятин" - "Гал-Вапно-Енергетик" Галич - 2:0 (0:0)
Голи: Д. Тимчук, 61, Шинкарик, 70.
"Снятин": Федоров, Плехтяк, Гарасим'як, С. Гаврилюк, Скибінський, Унгурян (Пержун, 56), Кондратко (Лукинюк, 46), Москалик, Шинкарик (Довбенчук, 84), Д. Тимчук (Малярчук, 79), Головачук (Шовгенюк, 65). 
"Гал-Вапно-Енергетик": Федорняк, Н. Драган, Басюк, А. Луцик, Я. Вовчук, Царук (Бесага, 74), Ю. Вовчук, Гуменюк, Чернов, Воробець, Худобяк. 
Попередження: Плехтяк, Шинкарик, Москалик, С. Гаврилюк - А. Луцик, Гуменюк, Басюк.
Арбітр - Семанюк (Ів.-Франківськ). 300 глядачів.
Юнаки - 1:0.

"Карпати" Коломия - "Гуцульщина" Косів - 4:1 (2:1)
Голи: Боднарук, 23-авт., Веприк, 26, М. Ткачук, 65, Р. Гаврилюк, 75 - Ільїн, 29.
"Карпати": Кисилиця (Тріщук, 85), Огаль (Попадюк, 78), Кавінський, Срібний, Михайлів, Олійник (Нестерук, 60), М. Ткачук, Веприк (Родевич, 65), Р. Гаврилюк, Веретко, Сивка (Пислар, 69).
"Гуцульщина": Бахтіяров, Боднарук, Д. Ганущак, Подолюк, Андріюк, Тодорак, Коржук (Козлан, 79), Роже Тібо, Савин, Ільїн (Балагурак, 83), Ромаш (Будзуляк, 71).
Попередження: Огаль - Андріюк.
Арбітр
- Дебенко Ігор (Ів.-Франківськ). 500 глядачів.
Юнаки - 5:1.

"Кроно-Карпати" - вільні від гри

Становище команд
                              І  В  Н П    М     О
«Газовик»              6  4  1  1  15-6  13
«Карпати» Коломия 5  4  0  1  9-3    12
«Карпати» Яремче   6  3  2  1  14-6  11
«Кроно-Карпати»    5  3  1  1  10-4  10
«Ніка-Тепловик»     6  3  1  2  11-9  10
«Придністров’я»      6  3  1  2  11-9  10
«Гуцульщина»        6  3  1  2  9-10  10
«Нафтовик»            5  3  0  2  5-4    9
«Славія»                5  2  1  2  4-8     7
«Гал-Вапно-
Енергетик»             6  1  1  4  14-13  4
ФК «Снятин»          5  1  1  3  5-6      4
ФК «Калуш»           5  1  0  4  5-13    3
«Сокіл» У               6  0  0  6  0-22   0

Бомбардири: Ромаш ("Гуцульщина") і Метенька ("Карпати" Я) - по 5, Овчар та І. Ципердюк ("Карпати" Я), О. Микуляк ("Газовик"), Цимбалістий ("Кроно-Карпати") - по 4 голи.  

Наступні матчі. 1 тур. 30 травня (четвер). "Славія" - "Гал-Вапно-Енергетик", "Карпати" Яремче -  ФК "Калуш", "Кроно-Карпати" - "Гуцульщина", "Придністров'я" - "Карпати" Коломия, "Газовик" - "Нафтовик", "Сокіл" Угринів - ФК "Снятин". "Ніка-Тепловик" - вільна від гри.

Дискваліфіковані: Гуменюк ("Гал-Вапно-Енергетик"), Джус ("Кроно-Карпати").


Першість Івано-Франківщини. 2 ліга. 5 тур.

"Північ"
"Енергія" Бурштин - "Карпати" Болехів - 3:1 (Торган, 30, Тимків, 33, Пендерецький, 65 - Халацький, 76). Юнаки - 0:1.
"Дністер-Рітас" Побережжя - "Вихор" Ямниця - 0:3 (О. Горбатий, 21, 38, Бибик, 84). Юнаки - 4:0.
"Краснопіль" Солотвин - ФК "Битків" - 2:2 (Стефанишин, 53-п., Партан, 80 -  М. Іванюк, 38, 56). Нереалізований пенальті: Стефанишин (90, К). Юнаки - 3:0.
"Сокіл" Павлівка - "Граніт" Тлумач - 3:0 (Поліщук, 51, Іваночко, 87, Шайбан, 88). Юнаки - 1:3.

Становище команд
                            І В Н П    М     О
«Краснопіль»        5 4 1 0  10-4  13
«Сокіл» П             5 4 1 0  11-2  13
«Енергія»              5 3 1 1  10-6  10
«Вихор»                5 3 0 2  9-6   9
ФК «Битків»          5 2 1 2  9-8    7
«Граніт»                5 1 0 4  6-10  3 
«Карпати» Болехів 5 1 0 4  3-10 3
«Дністер-Рітас»      5 0 0 5  0-12  0 

Бомбардири: Шайбан ("Сокіл" П), Стефанишин ("Краснопіль"), Крикунов (ФК "Битків") і Щербина ("Граніт") - по 4 голи, Торган ("Енергія") та Іваночко ("Сокіл" П) - по 3 голи.

Наступні матчі. 6 тур. 2 червня (неділя). СК "Граніт" - "Карпати" Болехів, "Вихор" - "Енергія", ФК "Битків" - "Дністер-Рітас", "Сокіл" Павлівка - "Краснопіль".

Дискваліфіковані: немає.


"Південь"

"Карпати" Печеніжин - "Нептун" Заболотів - 4:0 (Гальчук, 31, Страховський, 49-п., 85, Завершенюк, 69). Юнаки - 0:0.
"Пробій" Городенка - "Карпати" Кути - 0:0. Юнаки - 2:0.
ФК "Обертин" - ФК "Турка" - 0:3 (Шарморецький, 10, 45, 67). Юнаки - 0:0.
"Прут" Делятин - ФК "Гвіздець" - 1:2 (М. Голіней, 34 - Глумик, 64, Коновалик, 74). Юнаки - 1:3.

Становище команд
                                 І В Н П   М   О
«Карпати» Кути         5 4 1 0 12-0 13
«Карпати» Печеніжин 5 3 1 1 12-5 10
ФК «Турка»               5 3 1 1 8-3   10
ФК «Гвіздець»           5 3 0 2 4-7   9
«Пробій»                    5 2 1 2 6-6   7
«Нептун»                   5 2 0 3 9-11  6
«Прут»                      5 0 2 3 1-6    2
ФК «Обертин»           5 0 0 5 5-19   0

Бомбардири: Страховський ("Карпати" П) - 7, Корнута ("Карпати" К) - 5, Шарморецький (ФК "Турка") - 4, Лилик ("Нептун"), Гавриш ("Пробій") і Топчевський ("Карпати" К) - по 3 голи. 

Наступні матчі. 6 тур. 2 червня (неділя). ФК "Гвіздець" - "Нептун", "Карпати" Кути - "Карпати" Печеніжин, ФК "Турка" - "Пробій" Городенка, "Прут" Делятин - ФК "Обертин".

Дискваліфіковані: Драганюк ("Нептун"), Рябий ("Карпати" П). 

Переглядів: 699 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: