Головна » 2015 » Липень » 9 » Чемпіонат Снятинщини - 2015. Склади команд
08:28
Чемпіонат Снятинщини - 2015. Склади команд

Продовжуємо знайомство з учасниками районних чемпіонаті. Нині подаємо склади команд Снятинського району. Традиційно новачків виділяємо курсивом (ця інформація оновлюється).

Чемпіонат Снятинщини. Склади команд

"Вовки" Вовчківці (22 гравці)
Імангулов Дмитро (1987)
Вакарик Роман (1988)
Добкевич Володимир (1984)
Зеленко Дмитро (1986) - без команди
Корж Василь (1983) - "Ентузіаст" Тулуків
Коротовський Віталій (1986)
Костинюк Віктор (1992) - "Ентузіаст" Тулуків
Кручко Володимир (1993) - ФК "Потічок"
Мацик Роман (1992)
Різун Петро (1988)
Різун Тарас (1987)
Романюк Андрій (1994)
Рурик Ілля (1995) - ФК "Орелець"
Рурик Василь (1990) - ФК "Орелець"

Стецик Василь (1993)
Тетера Іван (1992)
Тетера Андрій (1994)
Фербей Василь (1975)
Фодчук Юрій (1991) - ФК "Орелець"
Францій Любомир (1979)
Чобан Андрій (1983)
Шинкарик Іван (1988)

Вибули: Гриник і Р. Драганюк ("Нептун" Заболотів), А. Драганюк ("Чорнява" Любківці), Краєвський ("Покуття-Євромодуль" Снятин), Плешкан

"Галичина" Стецева
Анатійчук Анатолій (1987)
Анатійчук Василь (1990) - без команди
Анатійчук Ростислав (1996) - без команди, був заявлений у 2012 р.

Андрієшин Іван (1994)
Буждиган Григорій (1996)
Бучик Анатолій (1985) - без команди
Бучик Віталій (1990) - без команди
Бучик Микола (1979) - без команди
Бучик Степан (1993) -
 без команди; був заявлений у 2012 р.
Бучковський Віталій (1996) - без команди; був заявлений за ФК "Устя" (2012 р.) 
Бучковський Степан (1986)
Верига Ігор (1982) - без команди
Глухов Віктор (1992) - "Хілд-Любомир" Ставище (Київщина); за "Галичину" був заявлений у 2013 р.

Гошовський Віталій (1976) - без команди
Загарук Руслан (1993)
Коцелівський Василь (1982) - без команди
Курилюк Володимир (1977) - без команди
Личук Ярослав (1993)
Мельничук Володимир (1991)
Мельничук Роман (1968)
Мойсик Омелян (1994)
Никифорук Іван (1993) - "Покуття-Євромодуль" Снятин
Петращук Михайло (1990)
Поляк Іван (1972) - без команди
Реус Денис (1992)
Стефаник Василь (1982) - "Маяк" Русів
Тарнавський Микола (1988) - без команди

Вибули: Курджос, М. Курилюк, Семирга

"Карпати" Джурів (27 гравців)
Бегей Микола (1992) - без команди
Бегей Михайло (1992) - без команди
Бойчик Василь (1978) - без команди
Бровчук Олексій (1996) - без команди

Гаврилюк Олексій (1988) - без команди
Данилюк Степан (1989) - без команди
Жінкевич Іван (1991) - ФК "Княже"
Карп'юк Андрій (1996) - без команди; у 2013 р. - "Черемош" Залуччя
Карп'юк Василь (1994)
Кибич Микола (1990) - ФК "Княже"
Коваленко Анатолій (1974) - без команди
Коцелівський Степан (1990)
Кусяк Степан (1996) - без команди
Кушнір Мирослав (1996) - без команди
Кушнірик Василь (1996) - без команди
Михальчук Василь (1988) - без команди
Настюк Валентин (1980)
Никифорук Мирослав (1987)
Никифорук Роман (1984)
Романик Богдан (1991) - без команди
Романюк Олег (1990)
Синижук Михайло (1987) - без команди
Співак Руслан В. (1974)
Співак Руслан Р. (1995)
Шарабуряк Андрій (1996) - без команди
Шпетко Дмитро (1992) - без команди
Шулепа Андрій (1983) - без команди

Вибули: В. Лазарук ("Покуття-Євромодуль" Снятин), І. Стефанишин ("Апекс" Чернівці), Андріящук, М. Миронюк, Синюк 

"Колос" Белелуя (21 гравець)
Ісарук Василь (1989) - без команди
Андрійчук Назар (1994) - без команди; був заявлений у 2012 р.

Боднарчук Юрій (1984)
Гаврилюк Євген (1994)
Друцул Іван (1993)
Жмурчик Роман (1987)
Коковник Василь (1995) - без команди
Курта Іван (1993)
Микитюк Іван В. (1991)
Микитюк Іван П. (1987) - без команди
Одинський Василь (1986)
Поливанюк Петро (1986)
Смуцький Іван (1989) - без команди
Смуцький Валерій (1986) - без команди
Смуцький Володимир (1986)
Тимчук Віталій (1994)
Тимчук Костянтин (1996) - без команди; був заявлений у 2013 р.
Шлемко Ігор (1994)
Шлемко Василь (1988)
Шлемко Михайло І. (1990) - без команди
Шлемко Михайло М. (1978)

Вибули: Фроляк, Ів. Шлемко

"Ліга" Будилів (20 гравців)
Бойчук Віталій (1994) - без команди
Волощук Микола (1985) - без команди
Гарвасюк Любомир (1993) - без команди
Григорійчук Андрій (1972) - без команди

Григоращук Михайло (1993) - без команди
Григоращук Петро (1995)
Дутчак Дмитро (1955) - без команди
Кіцул Микола (1987)
Котлярчук Микола (1994)
Лазаренко Валентин (1992) - без команди
Лазаренко Михайло (1994)
Лазаренко Олександр (1991)
Лукинюк Микола (1996)
Лукинюк Михайло (1993)
Майданський Олег (1996)
Мироник Петро (1992) - без команди
Рожко Михайло (1992) - без команди
Свіщовський Роман (1987) - без команди
Сливчук Андрій (1988) - без команди
Ступарик Володимир (1994)

Вибув: Ковальський

"Покуття" Підвисоке (32 гравці)
Баб'юк Іван (1987)
Бадик Анатолій (1978) - без команди
Бигар Андрій (1988)
Бигар Любомир (1976)
Божовський Іван (1982) - був заявлений у 2012 р.
Бойчук Іван (1973) - без команди
Бойчук Богдан (1994) - був заявлений у 2013 р.
Бойчук Дмитро В. (1994)
Бойчук Дмитро Д. (1983) - був заявлений у 2013 р.
Василинюк Іван (1994)
Василинюк Василь (1989)
Гнатчук Василь В. (1994)
Гнатчук Василь В. (1991) - був заявлений у 2013 р.
Гордашко Ігор (1996) - без команди
Гордашко Віктор (1996) - був заявлений у 2012 р.
Дідушко Володимир (1985)
Данильчик Андрій (1989)
Дужук Любомир (1988)
Кнігніцький Василь (1996) - був заявлений у 2013 р.
Кнігніцький Тарас (1990) - без команди; у 2013 р. - ФК "Красноставці"
Колодій Мирослав (1986)
Мойсик Іван (1992)
Мохорук Любомир (1981)
Плугаторик Андрій (1991)
Скрипник Андрій (1985) - був заявлений у 2012 р.
Фецюк Віктор (1990)
Чиплик Віталій (1983) - без команди
Чиплик Василь (1982) - без команди; у 2013 р. - ФК "Вовчківці" 
Шологон Назарій (1994) - був заявлений у 2013 р.
Юрійчук Іван (1991) - був заявлений у 2013 р.
Яворський Андрій (1993)
Яворський Василь (1988)

Вибули: В. Григорчук, Молофій, Цибуляк

"Пролісок" Задубрівці (24 гравці)
Дмитрунець Тарас (1992)
Захарук Богдан (1995)
Захарук Володимир (1981)
Ківенько Андрій (1995) - був заявлений у 2013 р.
Клапчук Олександр (1992) - без команди
Крижановський Тарас (1985)
Макотяк Іван (1980)
Макотяк Олексій (1979) - був заявлений у 2013 р.
Манько Іван (1985)
Николайчук Василь (1995)
Руданець Василь І. (1992) - без команди
Руданець Василь В. (1996) - без команди
Сенчук Степан (1991) - був заявлений у 2012 р.
Сорохан Василь (1995) - був заявлений у 2013 р.
Ткачук Іван (1991)
Ткачук Василь (1993) - без команди
Ткачук Степан (1992)
Франчук Іван (1989)
Фуштор Василь (1995) - ФК "Шевченкове", у "Проліску" був заявлений у 2014 р.
Чешик Іван (1984)
Чешик Василь (1982)
Шовкопляс Василь (1989)
Юрійчук Юрій (1984)
Юрійчук Ярослав (1984)

Вибули: Дідух ("Чорнява" Любківці), Жураківський ("Гроза" Ганьківці), Л. Ткачук

"Прут" Видинів (20 гравців)
Аронець Іван (1988)
Беца Микола (1993)
Бухвак Віталій (1993)
Винничук Іван (1993)
Винничук Володимир (1990)
Воротняк Петро (1990)
Григорійчук Ярослав (1990)
Дедільман Богдан (1980)
Захарук Ігор (1983) - без команди
Кейван Іван (1979)
Кейван Ігор (1982)
Котлярчук Михайло (1988)
Кушерський Іван (1984)
Мойсяк Іван (1993)
Мурмилюк Іван (1988)
Рурик Андрій (1994) - без команди
Семотюк Володимир (1992)
Сенів Віталій (1985)
Сорохан Дмитро (1989) - ФК "Княже"
Шлемко Ігор (1990) - "Черемош" Попельники

Вибули: Гоян ("Юність" Рудники), Лудчак ("Чайка" Іллінці), В. Слободян ("Нептун" Заболотів), Турчинський ("Покуття-Євромодуль" Снятин), Лукинюк

"Прут" Прутівка (24 гравці)
Івасюк Іван (1974)
Воєвідка Микола (1985) - без команди
Волощук Дмитро (1992)
Волощук Микола (1990) - був заявлений у 2013 р.
Глущак Дмитро (1989)
Гоян Петро (1982) - був заявлений у 2012 р.
Грицюк Василь (1995)
Данилюк Володимир (1988)
Кейван Микола (1985)
Кейван Юрій (1987)
Кузик Ігор (1994)
Любківський Михайло (1988)
Любович Іван (1989)
Петрик Михайло (1987)
Печеряга Василь (1989)
Подорожнюк Володимир (1994)
Рошаковський Мирослав (1995)
Сав'юк Тарас (1978)
Сандуляк Любомир (1991)
Семотюк Ілля (1987)
Сливчук Ігор (1996) - був заявлений у 2012 р.
Федорук Василь (1992) - без команди
Фуштор Микола (1991) - ФК "Келихів"
Шевчук Микола (1992)

Вибули: І. П. Івасюк, П. Кейван, І. Фроляк, В. Фроляк, Чорнокожа

ФК "Борщів" (20 гравців)
Битюк Володимир (1988) - без команди; у 2013 р. - "Нептун" Заболотів
Гриник Микола (1980) - без команди; у 2012 р. - "Ентузіаст" Тулуків
Гриник Олексій (1986) - без команди
Захарук Сергій (1994) - був заявлений у 2013 р.
Коновальчук Іван (1995) - без команди
Кузаконь Сергій (1993) - "Ентузіаст" Тулуків
Лилик Руслан (1987) - без команди; у 2013 р. - "Нептун" Заболотів
Маковійчук Василь (1990) - був заявлений у 2013 р.
Огородник Ігор (1985) - без команди; у 2013 р. - "Нептун" Заболотів
Розвадовський Павло (1992) - без команди; у 2013 р. - "Прут" Семаківці, Коломийщина
Романюк Василь (1983) - був заявлений у 2013 р.
Сопилюк Василь (1994) - "Ентузіаст" Тулуків
Сусак Ігор (1982) - був заявлений у 2013 р.
Сусак Володимир (1984) - був заявлений у 2013 р.
Тарновецький Володимир (1987) - був заявлений у 2013 р.
Тарновецький Любомир (1991) - був заявлений у 2012 р.
Федорів Любомир (1989) - без команди
Филипюк Микола (1984) - без команди; у 2013 р. - "Нептун" Заболотів
Филипюк Петро (1978) - був заявлений у 2013 р.
Чобанюк Сергій (1987) - був заявлений у 2013 р.

ФК "Потічок" (24 гравці)
Єлаш Юрій (1994) - без команди
Анатійчук Василь (1973)
Анатійчук Юрій (1987) - без команди
Безбородько Андрій (1985)
Безбородько Михайло (1994)
Безбородько Тарас (1986)
Блида Володимир (1991) - без команди
Дідух Петро (1995) - без команди
Дученко Артур (?) - без команди

Зубрин Дмитро (1995)
Зубрин Микола (1980)
Кручко Володимир (1987)
Кручко Олег (1991)
Лютак Іван (1983)
Матейчук Мирослав (1986)
Молдавчук Юрій (1995) - без команди
Никифорук Віталій (1983) - ФК "Орелець"
Остафійчук Іван (1986)
Остафійчук Андрій (1983)
Пантелик Андрій (1993)
Романчук Павло (1992)
Тарновецький Василь (1980) - без команди
Федорів Віталій (1986)
Шумко Степан (1993)

Вибули: А. Федорів ("Кулачин" Снятин), Т. Личук

ФК "Устя" (23 гравці)
Ільчук Олександр (1989) - без команди
Александрук Ігор (1992) - без команди
Александрук Роман (1988)
Волинський Віктор (1992) - ФК "Орелець"
Волинський Василь (1969) - був заявлений у 2013 р.
Волощук Володимир (1992) - був заявлений у 2013 р.
Гузак Сергій (1991) - без команди
Кіцул Василь (1996) - був заявлений у 2012 р.
Костащук Юрій (1980) - без команди
Ленько Сергій (1995)
Магас Василь (1988)
Магас Микола (1994)
Максим'юк Василь (1991) - "Прут" Прутівка
Молофій Назарій (1996) - був заявлений у 2012 р.
Никифорук Василь (1988) - ФК "Орелець"
Плехтяк Олексій (1992)
Різун Василь (1981) - ФК "Орелець"
Рожко Віталій (1980) - без команди
Савчук Василь (1988)
Сандуляк Ігор (1995)
Северин Ігор (1980) - без команди
Фроляк Михайло (1996) - був заявлений у 2012 р.
Харук Роман (1990) - "Колос" Красноставці

Вибули: П. Боднарук ("Кулачин" Снятин), В. Бордун, Коханюк, М. Мельник, Рожко

"Черемош" Залуччя (26 гравців)
Болембах Сергій (1989) - без команди
Верстюк Василь (1995) - був заявлений у 2012 р.
Верстюк Ярослав (1990)
Гасюк Іван (1982) - без команди
Гоян Микола (1994) - був заявлений у 2012 р.
Дякур Дмитро (1994)
Журавель Дмитро (1992) - без команди
Кіцул Мирослав (1982)
Кокорило Роман (1996) - без команди
Кузенко Іван (1993)
Курилюк Денис (1994) - без команди
Лакуста Роман (1991) - "Січовик" Завалля
Максим'юк Ігор (1992) - "Січовик" Завалля
Нагорняк Іван І. (1996) був заявлений у 2013 р.
Нагорняк Іван В. (1994)
Никифорук Юрій (1996) - без команди; у 2013 р. - ФК "Княже"
Оробець Віталій (1993) - без команди
Остафійчук Михайло (1990)
Петренко Андрій (1995)
Реведчук Володимир (1996) був заявлений у 2013 р.
Романюк Петро (1988) - без команди
Савчук Микола (1994)
Сорохан Дмитро (1988) - без команди
Тарнавський Дмитро (1979) - "Січовик" Завалля
Франків Віталій (1994)
Чирак Роман (1996) - був заявлений у 2013 р.

Вибув: М. Рожко

БРАМКИ за даними ЄБД ФФУ 

Чемпіонати Рожнятівщини і Долинщини - 2015. Склади команд

Чемпіонат Коломийщини - 2015. Склади команд 

Чемпіонат Калущини - 2015. Склади команд

Чемпіонат Тлумаччини - 2015. Склади команд

Чемпіонат Богородчанщини - 2015. Склади команд

Чемпіонат Тисмениччини - 2015. Склади команд

Переглядів: 585 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: