Головна » 2016 » Травень » 25 » Чемпіонат Рожнятівщини - 2016. 1 ліга. Склади команд
14:53
Чемпіонат Рожнятівщини - 2016. 1 ліга. Склади команд

"БРАМКИ" продовжують знайомство з учасниками районних чемпіонаті. Черговий матеріл присвячений командам 1-ї ліги Рожнятівського району. Пізніше інформація буде деталізована (подано дані про переходи).

Чемпіонат Рожнятівщини - 2016. Склади команд 

"Горгани" Рожнятів (22 гравці)
Бесага Роман (1996)
Бородиця Богдан (1995)
Волощук Андрій (1992)
Городецький Назарій (1989)
Гутак Василь (1994)
Джус Мар'ян (1987)
Дикун Микола (1994)
Залозний Сергій (1989)
Зеленчук Євген (1993)
Кліщ Володимир (1993)
Корпан Богдан (1990)
Неспляк Святослав (1996)
Олексин Микола (1987)
Пастухов Ігор (1992)
Рошко Роман (1970)
Русин Роман (1985)
Русин Руслан (1988)
Русин Юрій 19.(1990)
Савчук Сергій 1984
Тягур Богдан (1995)
Яремчук Назарій (1991)

"Зоря" Берлоги (27 гравців) 
Іллєв Володимир (1982)
Бедрак Андрій (1988)
Бедрак Тарас (1989)
Беник Ігор (1982)
Гриців Іван (1992)
Гриців Андрій (1997)
Гриців Олександр (1988)
Гура Назарій (1993)
Дзундза Дмитро (1983)
Дністрян Олег (1996)
Котик Дмитро (1995)
Кухтин Руслан (1994)
Лаврів Андрій (1994)
Лаврів Микола (1974)
Лаврів Микола (1993)(1995)
Локатир Любомир (1996)
Мельник Віктор (1992)
Мельник Віктор (1983)
Мельник Олександр (1986)
Петрів Роман (1987)
Притула Роман (1995)
Рибчак Андрій (1985)
Рибчак Михайло (1983)
Сеняк Віталій (1993)
Фединяк Сергій 1981
Христонько Сергій (1987)
Юрчишин Назар (1995)

"Карпати" Лоп'янка (33 гравці)
Вельган Андрій (1993)
Гавриш Андрій (1987)
Гавриш Роман (1989)
Гусак Михайло (1990)
Гутак Іван (1992)
Зубик Андрій (1992)
Зубик Віталій (1986)
Зубик Михайло (1990)
Зубик Руслан (1983)
Зубик Тарас (1994)
Когут Василь 1984
Кос Іван (1989)
Кос Іван (1998)
Кос Василь (1991)
Кос Мар'ян (2000)
Кос Микола (1992)
Кузьмин Мар'ян (1998)
Кузьмин Михайло (1995)
Лешко Андрій (1990)
Лешко Василь (1993)
Лешко Олег (1995)
Лешко Тарас (1997)
Луцик Віталій (2000)
Луцик Михайло (1980)
Мазничка Тарас (1970)
Мельникович Тарас (1998)
Михно Михайло (1995)
Михно Назарій (1992)
Мончак Назар (1990)

"Лімниця" Перегінське (29 гравців)
Абрам Олег (1995)
Волошин Василь (1990)
Ганцюк Андрій (1997)
Ганцюк Дмитро (1997)
Глушко Іван (1992)
Дякун Петро (1997)
Здерко Руслан (1997)
Зозук Андрій (1998)
Зозук Олег (1992)
Зозук Петро (1997)
Країло Андрій (1995)
Кулик Андрій (1994)
Кулик Олег (1995)
Кулик Петро (1995)
Липай Андрій (1993)
Люклян Олег (1985)
Люльчак Роман (1978)
Магулій Володимир (1999)
Матуляк Іван (1994)
Мельник Андрій (1997)
Писар Петро (1997)
Ріпей Ярослав (1982)
Семкович Микола (1994)
Скрипка Олег (1986)
Соломчак Петро (1995)
Соломчак Ярослав (1992)
Якубів Юрій (1986)

"Оболонь" Брошнів (31 гравець)
Івасютин Андрій (1992)
Барановський Віктор (1991)
Відливаний Роман (1985)
Винник Владислав (1994)
Волошинович Зіновій (1995)(1986)
Гаврилюк Володимир (1996)
Гродзіцький Віталій (1970)
Гуцул Володимир (1980)
Гуцул Степан (1984)
Дорош Роман (1993)
Дутка Роман (1991)
Жаровський Олег (1988)
Кажук Назар (1995)
Кондур Володимир (1987)
Крапівкін Михайло (1977)
Курташ Любомир (1979)
Мельник Тарас (1980)
Мельниченко Микола (1985)
Михайлишин Павло (1980)
Опайнич Мирон (1993)
Перейма Василь (1989)
Пилипів Тарас (1985)
Пицків Іван (1998)
Пицків Іван (1985)
Проців Володимир (1994)
Радиховський Василь (1979)
Семчук Роман (1997)
Харів Назар (1992)
Чоповдя Владислав (1997)
Юзик Олег (1971)
Яковенко Борис (1996)

"Сівка" Креховичі (23 гравці)
Абрам Богдан (1995)(1994)
Виннишін Андрій (1983)
Владикін Віктор (1986)
Владикін Михайло (1988)
Гальчишак Назар (1993)
Зорій Святослав (1991)
Зорій Роман (1967)
Капраль Євген (1987)
Котоус Віталій (1997)
Кульчицький Тарас (1997)
Легдан Тарас (1989)
Лунів Василь (1992)
Облабний Іван (1994)
Павлів Володимир (1982)
Прокопів Любомир Левкович(1985)
Сагайдак Василь (1988)
Стронговський Роман (1987)
Ткач Володимир (1991)
Ткач Юрій (1992)
Токарик Олег (1991)
Федів Роман (2000)
Федорович Володимир (1977)

ФК "Закерничне" (31 гравець)
Іванцівський Мар'ян (1991)
Арбайтер Назар (1992)
Библів Андрій (1991)
Глинка Ігор (1989)
Глинка Олег (1996)
Драч Ярослав (1999)
Зозук Андрій (1997)
Кисіль Роман (1994)
Колодніцький Володимир (1999)
Кулик Роман (1992)
Лепецький Микола (1997)
Липай Василь (1985)
Люклян Ігор (1994)
Манів Назар 
Мельник Богдан (1995)
Пелла Роман (1998)
Петреній Василь (1993)
Ріпей Михайло (1992)
Семкович Іван (1996)
Семкович Василь (1996)
Семкович Володимир (1991)
Скрипка Володимир (1985)
Соломчак Руслан (1993)
Халус Володимир (1993)
Халус Петро (1989)
Халусяк Василь (1997)
Худяк Петро (1996)
Черпак Іван (1993)
Чигринець Ілля (1995)
Шпилька Микола (1989)
Шумей Тарас (1990)

ФК "Небилів" (29 гравців)
Єпішкін Роман (1994)
Андрейчук Андрій 
Андрейчук Віталій (2000)
Андрейчук Василь (1976)
Андрейчук Дмитро (1986)
Вірста Андрій (1993)
Гулій Михайло (1995)
Корнутич Андрій (1995)
Кулик Михайло (1991)
Макар Михайло (1993)
Мельник Петро (1988)
Олексюк Андрій (1998)
Осадчук Микола (1997)
Пайш Андрій (1998)
Пилипів Ігор (1994)
Пилипів Петро (1990)
Пулик Роман (1983)
Рисухін Дмитро (2000)
Рошко Андрій (1994)
Рошко Василь (1996)
Семкович Володимир (1987)
Сенюк Андрій Йосипович (1994)
Сорохман Михайло (1996)
Сороцький Василь (1996)
Тичковський Юрій (1998)
Файрук Володимир (1985)
Фединяк Ярослав (1985)
Христук Микола (1998)
Чигура Роман (1992)

ФК "Суходіл" (34 гравці)
Ільків Микола (1993)
Ільків Юрій (1995)
Бабюк Олег (1988)
Ганцюк Андрій (1996)
Гирда Іван (1990)
Гирда Михайло (1977)
Гусак Михайло (1989)
Гутак Назарій (1989)
Гутак Петро (1992)
Дмитрів Микола (1996)
Ковельський Ігор (1990)
Косів Роман (1991)
Курч Віталій (1976)
Лешко Іван (1992)
Павлюк Василь (1989)
Петрів Ігор (1983)
Понайда Андрій (1986)
Понайда Олег (1993)
Ребезнюк Назарій (1996)
Семкулич Василь (1995)
Семкулич Микола (1994)
Семкулич Назар (1999)
Сенкевич Ярослав (1978)
Серебрянський В'ячеслав (2000)
Торованин Володимир (1965)
Тріщ Сергій (1995)
Трусевич Валерій (1985)
Халус Микола (1993)
Халус Петро (1997)
Чабан Мирослав (1991)
Шумський Василь (1983)
Юзьв'як Василь (1979)

"Чечва" Нижній Струтин (22гравці)
Бігун Віталій (1975)
Бігун Дмитро (2000)
Бігун Дмитро (1996)
Бігун Роман (1990)
Бобик Анатолій (1996)
Бойчук Іван (1993)
Відливаний Олег (1997)
Гурський Руслан (1995)
Дяків Михайло (1997)
Костишин Андрій (1998)
Локатир Сергій (1983)
Пилипів Петро (1993)
Проскурник Роман (1990)
Самілів Назарій (1993)
Семків Ігор (1987)
Соловій Віталій (1983)
Фреїв Богдан (1999)
Фреїшин Андрій (1990)
Шпак Роман (1987)
Якимів Андрій (1987)
Якимів Любомир (1977)
Якимів Роман (1992)

БРАМКИ, за даними ЄБД ФФУ

Заявки команд - 2016 (міста і райони)

Переглядів: 320 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: