Головна » 2014 » Червень » 13 » Чемпіонат Рожнятівщини - 2014. Склади команд
14:05
Чемпіонат Рожнятівщини - 2014. Склади команд

Продовжуємо знайомитись зі складами команд-учасниць районних чемпіонатів. На черзі - Рожнятівщина.

"Горгани" Рожнятів (25 гравців)
Бесага Роман (1996)
Волковецький Святослав (1995)
Волощук Василь (1994)
Волощук Володимир (1990)
Городецький Назарій (1989)
Данилюк Тарас (1991)
Джус Мар'ян (1987)
Дзундза Іван (1984)
Зварич Назарій (1995)
Коваль Юрій (1990)
Корпан Богдан (1990)
Ліпатов Михайло (1992)
Маєвський Віталій (1996)
Олексин Микола (1987)
Пастухов Ігор (1992)
Ревуцький Микола (1988)
Рошко Роман (1970)
Русин Роман (1985)
Русин Руслан (1988)
Русин Юрій (1990)
Савчук Сергій (1984)
Стефура Андрій (1996)
Тренчук Роман (1980)
Тулубінський Олег (1991)
Яремчук Назарій (1991)

"Зоря" Берлоги (34 гравці)
Бедрак Андрій (1988)
Бедрак Тарас (1989)
Беник Ігор (1982)
Беник Василь (1984)
Гриців Іван (1992)
Гриців Андрій (1997)
Гриців Олександр (1988)
Гумен Назарій (1994)
Гумен Олег (1992)
Гура Назарій (1993)
Дністрян Олег (1996)
Котик Василь (1992)
Котик Дмитро (1995)
Кухтин Руслан (1994)
Лаврів Андрій (1994)
Лаврів Микола (1993)
Лаврів Сергій (1994)
Ляхович Микола (1971)
Мельник Андрій (1999)
Мельник Віктор (1992)
Мельник Віктор (1983)
Мельник Олександр (1993)
Мельник Олександр (1986)
Музичин Любомир (1989)
Петрів Роман (1987)
Полицький Петро (1988)
Поташник Олександр (1999)
Сеняк Віталій (1993)
Сороцький Віталій (1996)
Сухарник Руслан (1990)
Тунків Михайло (1974)
Турчин Роман (1995)
Фединяк Сергій (1981)
Ярема Назарій (1998)

"Колос" Цінева (31 гравець)
Єремєєв Микола (1987)
Атаманчук Василь (1968)
Бреславський Василь (1992)
Виннишін Андрій (1983)
Грицків Віктор (1994)
Грицків Сергій (1985)
Данилів Святослав (1989)
Денисюк Назар (1997)
Дорош Артур (1992)
Дорош Роман (1993)
Дутчак Олег (1981)
Залозний Сергій (1989)
Капраль Євген (1987)
Карабин Тарас (1989)
Котовус Іван (1992)
Лаврінок Василь (1990)
Магулій Олег (1987)
Маринчук Степан (1993)
Мацьків Любомир (1993)
Романишин Олег (1992)
Русаль Валерій (1995)
Савчук Олег (1995)
Стецюк Микола (1989)
Табен Володимир (1989)
Фітяк Володимир (1979)
Федишин Ігор (1992)
Хабаль Іван (1987)
Хабаль Володимир (1986)
Хортів Андрій (1973)
Шнайдер Василь (1990)
Шпак Роман (1987)

"Лімниця" Ясень (27 гравців)
Василинюк Юрій (1987)
Вашкур Микола (1985)
Гавич Василь (1993)
Годованець Юрій (1994)
Гринчак Вадим (1986)
Драч Василь (1996)
Драч Ярослав (1997)
Кос Юрій (1992)
Левицький Василь (1992)
Надрага Василь (1996)
Надрага Василь (1993)
Надрага Микола (1986)
Надрага Микола (1988)
Олексюк Михайло (1994)
Олексюк Роман (1986)
Павлишак Василь (1992)
Пліш Віталій (1997)
Пліш Михайло (1984)
Пліш Ярослав (1970)
Притула Роман (1989)
Пулик Руслан (1990)
Сенич Петро (1990)
Фединяк Ярослав (1985)
Федоришин Микола (1990)
Федоришин Юрій (1985)
Шевчук Олег (1997)
Шолопак Віталій (1993)

"Оболонь" Брошнів (27 гравців)
Івасютин Андрій (1992)
Барановський Віктор (1991)
Відливаний Роман (1985)
Винник Владислав (1994)
Гуцул Володимир (1980)
Гуцул Степан (1984)
Жаровський Олег (1988)
Зорій Петро (1993)
Кажук Назар (1995)
Кондур Володимир (1987)
Косар Михайло (1972)
Крапівкін Михайло (1977)
Курташ Любомир (1979)
Мельник Тарас (1980)
Михайлишин Павло (1980)
Опайнич Мирон (1993)
Пакула Андрій (1990)
Перейма Василь (1989)
Пилипів Тарас (1985)
Пицків Іван (1985)
Проців Володимир (1994)
Розвора Василь (1991)
Семчук Роман (1997)
Семчук Ярослав (1999)
Харів Назар (1992)
Чепіль Мирослав (1998)
Юркевич Ігор (1970)

"Старт" Слобода-Рівнянська (43 гравці)
Абрамов Петро (1993)
Андріящук Віталій (1978)
Андрунишин Ростислав (1993)
Андрусів Сергій (1996)
Біланчук Роман (1992)
Бачкур Назарій (1995)
Бездєнєжних Іван (1992)
Винник Ростислав (1993)
Волощук Степан (1985)
Гринечко Любомир (1997)
Демків Микола (1977)
Дергунов Василь (1993)
Дмитрів Мирослав (1973)
Дмитрів Олег (1989)
Доманов Микола (1993)
Доманов Руслан (1996)
Драч Михайло (1993)
Калинчій Іван (1996)
Калинчій Ігор (1998)
Коваль Василь (1985)
Ковальчук Михайло (1982)
Лемак Олексій (1993)
Лемак Олександр (1993)
Локатир Євген (1992)
Локатир Олег (1996)
Марків Дмитро (1993)
Матуляк Петро (1973)
Мельник Сергій (1999)
Музичин Андрій (1994)
Неспляк Василь (1979)
Оліярник Юрій (1986)
Пиц Юрій (1995)
Побережник Мар'ян (1989)
Растопчін Руслан (1973)
Семанів Євген (1996)
Турій Євгеній (1995)
Худик Василь (1992)
Шевчук Віталій (1990)
Шевчук Олег (1991)
Шталлер Руслан (1989)
Якимів Любомир (1977)
Яремич Василь (1984)
Яцишин Дмитро (1992)

ФК "Вільхівка" (35 гравців)
Іванишин Михайло (1995)
Абрам Олег (1995)
Атаманчук Віталій (1985)
Атаманчук Дмитро (1986)
Атаманчук Максим (1997)
Атаманчук Олег (1996)
Атаманчук Руслан (1988)
Бендак Роман (1990)
Ганцюк Андрій (1996)
Громоляк Назар (1992)
Дмитрів Микола (1996)
Зозук Олег (1992)
Ковпак Андрій (1991)
Конопкевич Юрій (1997)
Косів Роман (1991)
Ленів Микола (1982)
Луців Михайло (1979)
Максимець Руслан (1990)
Матуляк Іван (1994)
Мельник Михайло (1985)
Мор Василь (1981)
Олійник Василь (1993)
Олексій Володимир (1990)
Побран Олег (1989)
Рапач Руслан (1992)
Рим Микола (1993)
Рущак Олег (1987)
Сігачов Дмитро (1991)
Сігачов Микола (1983)
Сайчишин Руслан (1977)
Семко Петро (1997)
Степанов Ігор (1988)
Тофан Дмитро (1993)
Цебряк Андрій (1987)
Шикеринець Іван (1983)

ФК "Сваричів" (22 гравці)
Іллев Михайло (1983)
Інес Богдан (1994)
Беник Сергій (1996)
Волощук Андрій (1992)
Волощук Віталій (1990)
Дзундза Дмитро (1983)
Жолобак Роман (1991)
Качак Тарас (1971)
Колтик Євген (1994)
Локатир Сергій (1983)
Марчук Степан (1988)
Мельник Роман (1995)
Рибчак Євген (1993)
Рибчак Андрій (1985)
Рибчак Володимир (1989)
Рибчак Михайло (1983)
Савчук Роман (1986)
Семчук Василь (1992)
Сеничак Михайло (1991)
Тринчук Андрій (1979)
Тринчук Олег (1993)
Фітяк Михайло (1989)

ФК "Суходіл" (36 гравців)
Ільків Андрій (1993)
Ільків Микола (1993)
Ільків Юрій (1995)
Ільчишин Богдан (1989)
Богак Андрій (1990)
Гирда Іван (1990)
Гирда Михайло (1977)
Гриновецький Сергій (1986)
Гусак Михайло (1989)
Гутак Василь (1994)
Гутак Назарій (1989)
Гутак Петро (1992)
Дикун Микола (1994)
Курч Іван (1990)
Курч Віталій (1976)
Курч Василь (1988)
Курч Василь (1995)
Курч Олег (1997)
Левко Сергій (1990)
Лешко Іван (1992)
Маркович Євген (1986)
Мельник Василь (1990)
Михайлишин Іван (1992)
Михно Володимир (1989)
Павлюк Василь (1989)
Петрів Ігор (1983)190
Пилявка Олег (1974)

"Чечва" Нижній Струтин (21 гравець)
Бігун Ігор (1978)
Бігун Віталій (1975)
Бігун Дмитро (1996)
Бігун Роман (1990)
Гавриляк Богдан (1998)
Гурський Руслан (1995)
Данилишин Роман (1989)
Дяків Михайло (1997)
Канюс Ігор (1978)
Костишин Андрій (1998)
Кравців Ігор (1986)
Липовський Олег (1992)
Мачошак Андрій (1989)
Пилипів Петро (1993)
Попадюк Роман (1990)
Пушкар Роман (1980)
Самілів Назарій (1993)
Семків Ігор (1987)
Соловій Віталій (1983)
Фреїшин Андрій (1990)
Якимів Роман (1992)


БРАМКИ за даними ЄБД ФФУ
 

 

Дивіться також:

Чемпіонат Івано-Франківська - 2014. Склади команд

Чемпіонат Надвірнянщини - 2014. Склади команд

Чемпіонат Косівщини - 2014. Склади команд

Чемпіонат Снятинщини - 2014. Склади команд

Чемпіонат Тисмениччини - 2014. Склади команд

Чемпіонат Калущини - 2014. Склади команд

Чемпіонат Богородчанщини - 2014. Склади команд

Чемпіонат Коломийщини - 2014. Склади команд
Чемпіонат Тлумаччини - 2014. Склади команд


 

Переглядів: 614 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: