Головна » 2016 » Квітень » 30 » Чемпіонат Рогатинщини - 2016. Суперліга. Склади команд
20:06
Чемпіонат Рогатинщини - 2016. Суперліга. Склади команд

Рогатинщина цього року вперше занесла своїх гравців в єдину базу даних ФФУ. Наводимо склади команд суперліги. На відміну від інших районів зміни у клубах ми не наводимо, оскільки не маємо даних попереднього сезону.

Чемпіонат Рогатинщини - 2016. Суперліга. Склади команд

"Дністер" Козарі (24 гравці)
Іваськів Ігор (1992)
Іваськів Микола (1996)
Бойко Руслан (1970)
Бойчук Микола (1995)
Галярник Михайло (1997)
Гладкий Василь (1997)
Гринишин Василь (1983)
Гринишин Володимир (1981)
Гуменюк Євген (2000)
Гураль Іван (1989)
Климишин Богдан (1989)
Мацук Олег (2000)
Муха Михайло (1995)
Овчар Дмитро (1996)
Павлів Степан (1996)
Павлучкович Василь (1979)
Пинзар Максим (1998)
Роюк Віталій (1980)
Семчій Ігор (1991)
Фенин Василь (1988)
Щербатюк Павло (1970)
Щербатюк Роман (1975)
Щербатюк Руслан (1999)
Юнашко Андрій (1970)

"Ураган" Добринів (16 гравців)
Абрамович Андрій (1986)
Андрухів Роман (1994)
Білоус Ігор (1985)
Барна Роман (1984)
Батицький Андрій (1985)
Вільховий Руслан (1984)
Галуга Руслан (1992)
Кашуба Андрій (1990)
Кашуба Богдан (1995)
Луцишин Роман (2000)
Луцишин Сергій (1996)
Мельник Дмитро (1997)
Пендерецький Ярослав (1993)
Попик Тарас (1987)
Терлецький Михайло (1988)
Федьків Михайло (1986)

ФК "Бабухів" (25 гравців)
Бережанський Іван (1976)
Винник Віталій (1990)
Вульчин Богдан (1995)
Вульчин Мирослав (1990)
Гелемей Володимир (1993)
Гринчишин Богдан (1991)
Димкар Володимир (1976)
Жидак Василь (1984)
Забігач Степан (1985)
Забігач Юрій (1984)
Качмар Михайло (1988)
Качмар Тарас (1983)
Качмар Ярослав (1986)
Крупка Андрій (1981)
Крупка Дмитро (1987)
Романів Тарас (1987)
Романків Ігор (1995)
Сас Віталій (1985)
Соронович Павло (1995)
Стек Мар'ян (?)
Француз Юрій (1990)
Хом'як Олег (1986)
Хом'як Тарас (1989)
Чепіль Андрій (1994)
Чепіль Віталій (1992)

ФК "Букачівці" (21 гравець)
Андрухів Олег (1990)            
Баша Тарас (1988)            
Бублінський Володимир (1990)            
Василюк Ярослав (1996)            
Вербовський Василь (1997)            
Витикач Назар (1992)            
Войтко Олег (1993)            
Гладюк Дмитро (1995)            
Гнида Богдан (1993)            
Коваль Назарій (1996)            
Курілець Володимир (1983)            
Курчій Микола (1995)            
Лозінський Богдан (1992)            
Павлюк Павло (1995)            
Паньків Ігор (1993)            
Сарапін Віталій (1994)            
Семанюк Володимир (1989)            
Сліпенький Володимир (1995)            
Стринжа Олег (1991)            
Чечель Назар (1995)            
Шумський Юрій (1997)

ФК "Верхня Липиця" (28 гравців)
Іваніщак Євгеній (1995)
Андрусишин Віктор (1994)
Бойко Владислав (1998)
Виваль Назарій (1996)
Галушка Андрій (1994)
Галушка Петро (1990)
Галушка Роман (1994)
Гергелевич Роман (1989)
Голембйовський Микола (1996)
Дзюбак Тарас (1992)
Дуда Роман (1990)
Жирий Роман (1981)
Канюга Святослав (1990)
Кельбас Іван (1999)
Кельбас Тарас (1985)
Комарянський Мар'ян (1985)
Комарянський Михайло (1994)
Кузяк Віталій (2000)
Кузяк Володимир (2000)
Лісовий Ігор (1999)
Лотоцький Василь (1994)
Міськів Богдан (1998)
Макогін Андрій (1995)
Макогін Михайло (1998)
Москаль Ігор (1988)
Панівник Тарас (1994)
Періг Юрій (1980)
Хорощак Роман (1992)

ФК "Воскресинці" (23 гравці)
Іваніщак Євгеній (1995)
Андрусишин Віктор (1994)
Бойко Владислав (1998)
Виваль Назарій (1996)
Галушка Андрій (1994)
Галушка Петро (1990)
Галушка Роман (1994)
Гергелевич Роман (1989)
Голембйовський Микола (1996)
Дзюбак Тарас (1992)
Дуда Роман (1990)
Жирий Роман (1981)
Канюга Святослав (1990)
Кельбас Іван (1999)
Кельбас Тарас (1985)
Комарянський Мар'ян (1985)
Комарянський Михайло (1994)
Кузяк Віталій (2000)
Кузяк Володимир (2000)
Лісовий Ігор (1999)
Лотоцький Василь (1994)
Міськів Богдан (1998)
Макогін Андрій (1995)
Макогін Михайло (1998)
Москаль Ігор (1988)
Панівник Тарас (1994)
Періг Юрій (1980)000
Хорощак Роман (1992)

ФК "Загір'я" (20 гравців)
Баланда Андрій (1997)
Баланда Тарас (1999)
Балацький Василь (1988)
Бойчак Микола (1991)
Ватаманюк Тарас (1994)
Жигаль Ярослав (1985)
Зушман Дем'ян (1995)
Кінтер Степан-Тадей (1999)
Колодій Володимир (1996)
Лавренюк Вячеслав (1995)
Марків Василь (1981)
Ониськів Олег (1997)
Поритко Олег (1993)
Сенів Андрій (1997)
Стельмах Тарас (1995)
Стефанишин Василь (1994)
Стефанишин Роман (1994)
Цюняк Василь (1998)
Чечель Микола (1991)
Юзифішин Микола (1997)

ФК "Кліщівна" (19 гравців)
Базюк Андрій (1990)01600
Богуславський Іван (1988)
Волощинський Роман (1985)
Гайда Володимир (1984)
Горінь Юрій (1992)
Дмитрів Юрій (1988)
Задорожний Роман (1990)
Качала Василь (1990)
Кривень Михайло (1990)
Крижанівський Іван (1995)
Кучмій Олег (1988)
Мізинюк Роман (1995)
Маськовіта Микола (1984)
Олійник Ярослав (1979)
Провальний Володимир (1987)
Соловій Назарій (1992)
Соловій Тарас (1994)
Стиславський Андрій (1992)
Якіб'юк Ігор (1995)

ФК "Конюшки" (22 гравці)
Бігун Олександр (1996)
Валовський Мар'ян (1990)
Гулевич Ярослав (1997)
Дволятик Олег (1997)
Демура Максим (1997)
Дерев'янко Антон (1995)
Деренюк Микола (1984)
Дуда Віталій (1986)
Коншин Назарій (1990)
Мельник Олександр (1996)
Рій Тарас (1987)
Сенах Володимир (1985)
Скорохода Назар (1997)
Скробач Роман (1984)
Сьома Тарас (1996)
Торган Назарій (1995)
Федорин Ростислав (1996)
Цимбалістий Роман (1985)
Чопик Михайло (1990)
Чубатюк Тарас (1996)0
Шевченко Богдан (1996)
Яськів Володимир (1991)

ФК "Липівка" (26 гравців)
Антонів Ігор (1987)
Блашків Анатолій (1995)
Галушка Руслан (1986)
Гриник Іван (1999)
Дмитрів Василь (1985)
Кічула Іван (1980)
Ковальчук Олександр (1980)
Костишин Ігор (1991)200
Кривень Василь (1992)
Кривень Василь (1995)
Кривун Мар'ян (1997)
Крохмалюк Володимир (1984)
Курань Андрій (1987)
Лабик Юрій (1993)
Ладим Петро (1987)
Мирон Михайло (1996)
Мирон Олег (1994)
Оліфер Володимир (1989)
Пастернак Іван (1985)
Патрун Ігор (1988)
Патрун Роман (1990)
Савка Василь (1985)
Сапіга Богдан (1991)
Чепіль Богдан (1998)
Чепіль Василь (1981)
Чубатий Володимир (1995)

ФК "Лучинці" (22 гравці)
Іванців Тарас (1990)
Ільків Ігор (1989)
Ільків Тарас (1995)
Бурак Володимир (1992)
Гарбуз Віктор (1992)
Гарбуз Юрій (1983)
Грудний Руслан (1996)
Гунчак Ярослав (1991)
Дикий Андрій (1980)
Козловський Микола (1996)
Кубарич Володимир (1980)
Мартиняк Андрій (1986)
Марцінковський Андрій (1996)
Маховський Ігор (1983)
Музалевський Артем (1996)
Неспяк Михайло (1989)
Ожеховський Юрій (1986)
Пунько Володимир (1979)
Смелевський Микола (1987)
Федунишин Ігор (1979)
Федунишин Михайло (1983)
Хом'як Іван (1993)

ФК "Нижня Липиця" (25 гравців)
Іжицький Ярослав (1970)
Борис Микола (1994)
Борис Михайло (1989)
Борис Петро (1997)
Василик Зіновій (1994)
Воргуль Андрій (1993)
Гахоцький Микола (1981)
Демчишин Анатолій (1997)
Дякун Богдан (1987)
Дякун Тарас (1991)
Жирій Василь (2000)
Жирий Володимир (1990)
Заграй Михайло (1994)
Каспрук Михайло (1993)
Куцуляк Володимир (1995)
Маслій Володимир (2000)
Патригура Роман (1999)
Петрів Роман (1995)
Процик Андрій (1980)
Рій Андрій (1995)
Рубинець Андрій (1996)
Рубинець Тарас (1998)
Скобель Святослав (2000)
Скобель Ярослав (1994)
Червоняк Богдан (1997)

БРАМКИ, за даними ЄБД ФФУ

 

Заявки - 2016 (область, міста і райони)

Переглядів: 341 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: