Головна » 2015 » Липень » 22 » Чемпіонат Надвірнянщини - 2015. Склади команд
15:13
Чемпіонат Надвірнянщини - 2015. Склади команд

Продовжуємо знайомство з учасниками районних чемпіонатів. Сьогодні мова піде про команди Надвірнянського району. Нагадаємо, що курсивом ми виділяємо новачків із зазначенням попереднього клубу.

"Арсенал" Тисменичани (29 гравців)
Баланюк Роман (1991) - "Фортуна" Березівка, Тисменицький р-н
Гладій Роман (1995)
Глек Анатолій (1986)
Глек Роман (1995)
Гривнак Євген (1984)
Григорчак Руслан (1995)
Гусак Олег (1988)
Микитишин Петро 1975
Минда Мар'ян (1987)
Минда Микола (1992)
Минда Роман (1993) - у базі ФФУ зареєстрований вперше
Олійник Олег (1990) - був заявлений у 2013 р.

Пленюк Іван (1981)
Рожко Роман (1990)
Сікач Микола (1991) - Придністров'я (Тлумач)
Сікач Тарас (1989)
Суш Василь (1990)
Ткачук Іван (1987)
Ткачук Дмитро (1987)
Фучко Василь (1992)
Цуциловський Олег (1994)
Човган Володимир (1980)
Чорний Роман (1991)
Чуйко Віталій (1983)
Чуйко Станіслав (1995)
Янишин Володимир (1988)
Янкевич Орест (1989)
Яремчук Назарій (1992)
Яремчук Руслан (1993)

Вибули: С. Козак, Куртяк, Кушнірчук, І Семанюк

"Дружба" Волосів (23 гравці)
Ільків Руслан (1989)
Бариляк Володимир (1977)
Бовін Василь (1988)
Боднарчук Святослав (1994)
Василишин Любомир (1982)
Гайдар Святослав (1988)
Гарбар Микола (1994)
Гвоздянчук Віталій (1988)
Горбейчук Володимир (1995)
Ерстенюк Ігор (1988)
Зьола Іван (1995)
Кінаш Руслан (1984)
Концов Олександр (1990)
Лесюк Дмитро (1992)
Неільчук Михайло (1986)
Паньків Станіслав (1993) - "Підгір'я" Назавизів; виступав за "Дружбу" у І пол. 2014 р.
Пнівчак Володимир (1985)
Присяжнюк Богдан (1996) - був заявлений у 2013 р.
Табак Володимир (1994)
Тимчук Ігор (1989)
Ткач Роман (1988)
Федюк Михайло (1994) - у базі ФФУ зареєстрований вперше
Федюк Роман (1992)

Вибули: Багайлюк, Р. Бариляк, Б. Бойчук, Курман

"Лістер" Лісна Тарновиця (28 гравців)
Іванців Василь (1982) - у базі ФФУ зареєстрований вперше
Іроденко Сергій (1990) - у базі ФФУ зареєстрований вперше
Білейчук Богдан (1981)
Балюк Михайло (1985)
Гайдаш Василь (1980)
Гальчак Ігор (1987)
Гальчак Василь (1990)
Гальчак Михайло (1985)
Глинчак Микола (1988) - у базі ФФУ зареєстрований вперше
Гриджук Ярослав (1976)
Йосепчук Василь (1988) - був заявлений у 2012 р.
Клюфінський Богдан (1978)
Крук Василь (1988)
Легеньких Віктор (1995)
Непеляк Василь (1995)
Онуфрак Віталій (1995)
Остап'юк Віталій (1992)
Подоляк Руслан (1983)
Романко Ярослав (1990) - без команди; у 2012 р. був заявлений за ФК "Битків"
Сенькович Назар (1991)
Смеречук Василь (1991)
Созанський Василь (1986)
Созанський Володимир (1994)
Созанський Михайло (1987)
Созанський Михайло (1987)
Стасишин Олег (1983) - у базі ФФУ зареєстрований вперше
Стефанюк Василь (1996)
Федоришин Петро (1985) - у базі ФФУ зареєстрований вперше

Вибули: М. Капущак і Крук ("Бескид" Надвірна), Д. Буняк, Р. Гаврилів, В. Гальчак, Мар. Качанюк, Мих. Качанюк, С Качанюк, Р. Логажевський, О. Мельничук, Р. Мельничук, Усманов

"Нафтовик" Битків (24 гравці)
Іванюк Михайло (1991) - у 2013 р. - ФК "Битків"
Андрусяк Олег (1990) - у 2013 р. - ФК "Битків"
Бенюк Микола (1983) - у базі ФФУ зареєстрований вперше
Берчул Віталій (1986) - у 2013 р. - "Скеля" Пнів 
Близнюк Василь (1993) - у 2013 р. - ФК "Битків"
Годзюр Дмитро (1983) - у 2013 р. - "Скеля" Пнів 
Гунда Василь (1995) - у 2013 р. - ФК "Битків"-юн.
Гунда Павло (1994) - у 2013 р. - "Скеля" Пнів 
Гунда Ярослав (1994)
Зеленчук Іван (1985) - у 2013 р. - "Скеля" Пнів 
Клюба Андрій (1994) - ФК "Битків"
Корж Олександр (1994) - ФК "Битків"

Косило Назарій (1992) - у 2013 р. - ФК "Битків"
Кузьмич Віталій (1993) 
Лавринович Юрій (1996) - у базі ФФУ зареєстрований вперше
Лахоцький Ігор (1990) - у 2013 р. - ФК "Битків"
Ломпас Андрій (1992) - у 2013 р. - ФК "Битків"
Максим'юк Дмитро (1996) - у 2013 р. - ФК "Битків"-юн.
Павлюк Василь (1994) 
Петришак Андрій (1988) - ФК "Битків"
Пилип'юк Іван (1986) - у 2013 р. - ФК "Красна"
Рудейчук Іван (1985) - ФК "Битків"
Тимчук Микола (1996)
Шибістий Іван (1996) - ФК "Битків"-юн.

Примітка. Склад команди у 2014 р. в базі ФФУ відсутній 

"Нива" Гаврилівка (20 гравців)
Гавкалюк Василь (1992)
Гараздюк Роман (1996)
Гринчак Руслан (1996)
Грицяк Руслан (1993) - у базі ФФУ зареєстрований вперше
Данищук Назар (1995)
Даців Віталій (1997) - був заявлений у 2013 р. 
Дьяконов Микола (1995)
Ковальчук Михайло (1977) - у базі ФФУ зареєстрований вперше
Ласкович Тарас (1994)
Мішко Денис (1995)
Масевич Петро (1994) - у базі ФФУ зареєстрований вперше
Пилип'як Роман (1996)
Пинчук Іван (1991)
Попович Павло (1991) - "Бистриця" Старий Лисець, Тисменицький р-н
Романів Микола (1989)
- "Бистриця" Старий Лисець, Тисменицький р-н
Романюк Дмитро (1992)
Романюк Микола (1987)
Романюк Мирослав (1993)
Семчук Андрій (1995)
Торб'як Віталій (1989)

Вибули: Головенко і М. Федюк ("Вихор" Ямниця), Сем'ян ("Енергія" Лисець, Тисменицький р-н), В. Слободян і Б. Шпирка ("Інтербур" Єзупіль, Тисменицький р-н), В. Шевченко ("Бескид" Надвірна), Ленюк, М. Микитин, Панчук, І. Пинчук, Т. Тимків, Чепіль

"Олімпія" Камінне (27 гравців)
Іванюк Іван (1995)
Іванюк Олег (1995)
Іванюк Тарас (1996) - був заявлений у 2013 р.
Іванюк Тарас (1994)
Барбак Василь (1995)
Гільтайчук Павло (1992)
Гуляк Михайло (1992)
Данилюк Петро (1984) - "Бистриця" Старий Лисець, Тисменицький р-н
Дячук Юрій (1989) - ФК "Білі Ослави"
Кімлач Віталій (1988)
- у базі ФФУ зареєстрований вперше
Качур Василь (1995)
Козубаль Володимир (1975) - без команди; у 2013 р. - ФК "Красна"
Кучерявий Володимир (1996) - був заявлений у 2013 р.
Максімко Роман (1993) - без команди; у 2013 р. - ФК "Чорнолізці", Тисменицький р-н
Микитин Петро (1993) - "Стримба" Липівка, Тисменицький р-н
Микитин Ярема (1995) - "Стримба" Липівка, Тисменицький р-н

Назаровець Степан (1996) - "Тепловик"-юн. Івано-Франківськ
Полатайко Богдан (1983) - "Нива" Гаврилівка

Романюк Роман (1990) - "Стримба" Липівка, Тисменицький р-н
Тимінський Василь (1989) - ФК "Білі Ослави"
Тимчук Роман (1993) - "Стримба" Липівка, Тисменицький р-н
Титаренко Тарас (1987)
Цуцилівський Ігор (1993)
Цуцилівський Тарас (1990)
Шкрумеляк Петро (1983)
Ярема Юрій (1996) - "Тепловик"-юн. Івано-Франківськ
Яремак Тарас (1996) - був заявлений у 2013 р.

Вибули: Д. Гуменяк ("Галичина" Ів.-Франківськ), Жирак ("Фортуна" Березівка, Тисменицький р-н), А. Палюка (ФК "Скоморохи", Галицький р-н), В. Осипів, Подобний і Шпіляревич (усі - "Енергія" Лисець, Тисменицький р-н), Тащук ("Медик-Краснопіль" Солотвин), В. Іванців, Б. Іванюк, М. Іванюк, В. Андріїв, В. Андрусяк, Н. Богатчук, Висіцький, Р. Данилюк, С. Ковальов, Я. Панасюк, О. Пушкар

"Підгір'я" Назавизів (23 гравці)
Іванов Василь (1993)
Андрейчук Роман (1988)
Барановський Роман (1983) - ФК "Красна"
Голинський Віталій (1997)
Голинський Олег (1993)
Гурмак Любомир (1986)
Гурмак Роман (1995)
Гурмак Северин (1995)
Дерещук Дмитро (1978) - був заявлений у 2013 р.
Загайкевич Андрій (1990)
Загайкевич Михайло (1988)
Козороз Микола (1987)
Костюк Ігор (1987) - у базі ФФУ зареєстрований вперше
Логин Василь (1991)
Ляхович Роман (1992)
Олійник Іван (1990)
Остапчук Петро (1992)
Прокоп'юк Роман (1994) - ФК "Білі Ослави"
Ровінський Степан (1991)
Холошнюк Іван (1994) - ФК "Білі Ослави"
Худяєв Василь (1992)
Цимбалюк Андрій (1993) - "Нива" Гаврилівка
Яцурак Тарас (1993) - без команди, у 2011 р. "Бескид"-юн. Надвірна

Вибули: Хайнус ("Прут" Делятин), М. Андрейчук, Гандзюк

ФК "Красна" (26 гравців)
Бойко Василь (1993)
Бойко Василь (1990) - у базі ФФУ зареєстрований вперше
Бойко Володимир (1980)
Бойко Дмитро (1990) - у базі ФФУ зареєстрований вперше
Гнатюк Василь (1992) - у базі ФФУ зареєстрований вперше
Дідоводюк Андрій (1991) - у базі ФФУ зареєстрований вперше
Дем'янчук Роман (1981)
Зубко Богдан (1985)
Кащак Тарас (1993) - у базі ФФУ зареєстрований вперше
Кухарчук Михайло (1993)
Кушнір Василь (1988) - без команди, у 2012 р. - "Нива" Гаврилівка
Левицький Микола (1993)
Микитин Михайло (1984) - у базі ФФУ зареєстрований вперше
Нагорняк Богдан (1983) - у базі ФФУ зареєстрований вперше
Нагорняк Василь (1991)
Нагорняк Дмитро (1996) - у базі ФФУ зареєстрований вперше
Онуфрак Роман (1995)
Петруняк Василь (1982)
Попович Микола (1996) - у базі ФФУ зареєстрований вперше
Поробок Дмитро (1995)
Свідрак Володимир (1996) - у базі ФФУ зареєстрований вперше
Стефанович Володимир (1979) - у базі ФФУ зареєстрований вперше
Тарлапан Іван (1993)
Тарлапан Василь (1991)
Харишак Микола (1987)
Шимонюк Микола (1996) - у базі ФФУ зареєстрований вперше

Вибули: А. Дитко, Б. Нагорняк, Вол. Нагорняк, В. Паньків, А. Харишак

ФК "Ланчин" (35 гравців)
Іваночко Михайло Б. (1993)
Іваночко Михайло М. (1995)
Іванюк Микола (1991) - у 2013 р. - "Прут" Саджавка
Бідюк Юрій (1996) - у 2013 р. - "Прут"-юн. Делятин

Боднар Михайло (1986) 
Волощук Ігор (1988) - у базі ФФУ зареєстрований вперше
Гасько Михайло (1990)
Голіней Іван (1988)
Голіней Дмитро (1991) - у базі ФФУ зареєстрований вперше
Голіней Микола (1996) - у базі ФФУ зареєстрований вперше
Голіней Михайло В. (1995) - у базі ФФУ зареєстрований вперше
Голіней Михайло М. (1983) - у 2013 р. - ФК "Красна"
Гресько Іван (1992) 
Гресько Орест (1989) - у базі ФФУ зареєстрований вперше
Гресько Юрій (1996)
Гураль Роман (1996) - у 2013 р. - "Прут"-юн. Делятин
Данилюк Василь (1996)
Дем'янчук Андрій (1996) - у 2013 р. - "Прут"-юн. Делятин
Дяченко Михайло (1979) 
Дячук Василь (1965)
Захарчук Орест (1996)
Захарчук Петро (1992)
Климко Михайло (1992)
Круп'яш Василь (1994)
Марусин Володимир (1992) - у 2013 р. - "Прут" Делятин
Мельник Андрій (1996) - у базі ФФУ зареєстрований вперше
Микитин Роман (1995) 
Микитишин Юрій (1981) - у базі ФФУ зареєстрований вперше
Петрінько Андрій (1995)
Петруняк Василь (1990) - у базі ФФУ зареєстрований вперше
Романюк Ігор (1985) - у базі ФФУ зареєстрований вперше
Стефанців Іван (1987) - у базі ФФУ зареєстрований вперше
Стефанців Тарас (1990) - у базі ФФУ зареєстрований вперше
Ткачук Назарій (1996) у 2013 р. - "Прут"-юн. Делятин
Яцентюк Марко (1991) 

Примітка. Склад команди у 2014 р. відсутній у базі даних ФФУ 

ФК "Перерісль" (29 гравців)
Боднар Андрій (1985)
Боднарук Михайло (1995)
Вінтонишин Іван (1995)
Висоцкіс Андрій (1987) - ФК "Глибоке", Богородчанський р-н
Втерковський Тарас (1991)
Гречка Олег (1996) - був заявлений у 2013 р.
Григорук Андрій (1991)
Григорук Ярослав (1993)
Гула Андрій (1981)
Ерстенюк Михайло (1994)
Ерстенюк Ярослав (1994)
Землянський Михайло (1989) - ФК "Старуня", Богородчанський р-н
Клепацький Ярослав (1988)
- у базі ФФУ зареєстрований вперше
Клюфінський Віктор (1992)
Корженюк Роман (1990)
Насадюк Роман (1993)
Непеляк Василь (1990)
Николюк Андрій (1990)
Остап'юк Василь (1987)
Остап'юк Руслан (1983)
Сікач Василь (1996) - був заявлений у 2013 р.
Савчук Андрій (1985)
Савчук Віталій (1987)
Синоверський Роман (1989)
Смитанюк Артем (1996) - був заявлений у 2013 р.
Стефанюк Арсен (1990)
Стефанюк Богдан (1991)
Яворський Андрій (1982)
Якимович Сергій (1995) - "Надія Карпат" Малий Рожен, Косівський р-н; виступав у ФК "Перерісль" в І пол. 2014 р. 

Вибули: І. Павлюк, О. Павлюк і Угринчук (усі - "Бескид" Надвірна), Д. Логажевський, Передрук, Созанський

БРАМКИ, за даними ЄБД ФФУ

Чемпіонат Снятинщини - 2015. Склади команд

Чемпіонати Рожнятівщини і Долинщини - 2015. Склади команд

Чемпіонат Коломийщини - 2015. Склади команд

Чемпіонат Калущини - 2015. Склади команд

Чемпіонат Тлумаччини - 2015. Склади команд

Чемпіонат Богородчанщини - 2015. Склади команд

Чемпіонат Тисмениччини - 2015. Склади команд

Переглядів: 370 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: