Головна » 2016 » Липень » 18 » Чемпіонат Калущини. 6-10 тури
08:49
Чемпіонат Калущини. 6-10 тури

Підходить до завершення І коло чемпіопанту Калущини. Наразі попереду голинський "Сокіл", який цієї неділі вдома крупно поступився ФК "Перекоси" (0:3). Краща команда Калущини останніх років - ФК "Станькова" - відстає лише на один бал.  

Чемпіонат Калущини
6 тур. 19 червня

Довгий Войнилів - Тужилів - 1:1         
Довге-Калуське - Студінка - 2:1         
Старий Угринів - Перевозець - 2:2         
Голинь - Сівка-Калуська - 5:0         
Станькова - Вістова - 5:0         
Гуменів - Перекоси - 1:2         

7 тур. 26 червня
Старий Угринів - Гуменів - 2:1         
Студінка - Голинь - 1:1         
Тужилів - Станькова - 1:1         
Перевозець - Сівка-Калуська - 2:3         
Перекоси - Довгий Войнилів - 2:2         
Вістова - Довге-Калуське - 2:1         

8 тур. 3 липня
Гуменів - Перевозець - 1:2         
Голинь - Вістова - 6:0         
Станькова - Перекоси - 1:0         
Довге-Калуське - Тужилів - 2:1         
Сівка-Калуська - Студінка - 0:3         
Довгий Войнилів - Старий Угринів - 2:0         

9 тур. 10 липня
Перекоси - Довге-Калуське - 7:2         
Перевозець - Студінка - -:+
Тужилів - Голинь - 2:5         
Гуменів    - Довгий Войнилів - 3:1         
Вістова - Сівка-Калуська - 2:3          
Старий Угринів - Станькова - 0:3         

10 тур. 17 липня
Сівка-Калуська - Тужилів - 1:0         
Голинь - Перекоси - 0:3         
Студінка - Вістова - 3:2         
Довгий Войнилів - Перевозець - 2:0         
Станькова - Гуменів - 2:0         
Довге-Калуське - Старий Угринів - 0:2 

  1 ліга   І  В  Н  П  М  О
1 Голинь 10 7 1 2 41-13 22
2 Станькова 10 6 3 1 20-8 21
3 Перекоси 10 6 2 2 22-9 20
4 Довге-Калуське 10 5 1 4 16-19 16
5 Студінка 9 4 3 2 15-12 15
6 Старий Угринів 10 4 3 3 9-13 15
7 Тужилів 10 3 3 4 13-13 12
8 Довгий Войнилів 10 3 3 4 14-23 12
9 Гуменів 9 3 1 5 11-14 10
10 Сівка-Калуська 10 3 1 6 10-20 10
11 Перевозець 10 1 4 5 10-19 7
12 Вістова 10 1 1 8 8-26 4

11 тур. 24 липня
Перевозець - Вістова
Довгий Войнилів - Станькова
Тужилів - Студінка
Гуменів - Довге-Калуське
Перекоси - Сівка-Калуська
Старий Угринів - Голинь

Кубок. 1/4 фіналу. 28 червня і 7 липня
Перекоси - Довге-Калуське - 0:0 і 0:2
Гуменів - Голинь - 1:0 і 0:3
Старий Угринів - Войнилів (Д-2) - 1:1 і 1:2
Станькова - Тужилів - 2:0 і 3:2

2 ліга
Група А

6 тур. 19 червня
Боднарів - Підгірки - 0:5
Пійло - Підмихайля - +:-
Середній Бабин - Грабівка - 0:2
Новиця - Бабин-Зарічний - 7:0

7 тур. 26 червня
Підмихайля - Боднарів - 5:2
Бабин-Зарічний - Пійло - -:+
Підгірки - Середній Бабин - 1:1
Грабівка - Новиця - 2:3

      І  В  Н  П  М  О
1 Пійло 7 6 0 1 12-4 18
2 Підгірки 7 4 3 0 23-5 15
3 Новиця 7 4 1 2 18-9 13
4 Грабівка 7 3 1 3 15-13 10
5 Бабин-Середній 7 3 1 3 11-13 10
6 Підмихайля 7 3 0 4 10-12 9
7 Боднарів 7 2 0 5 11-18 6
8 Бабин-Зарічний 7 0 0 7 3-29 0

8 тур. 24 липня
Середній Бабин - Новиця    
Грабівка - Пійло
Бабин-Зарічний - Боднарів
Підмихайля - Підгірки

Група Б
6 тур. 19 червня

Копанки - Томашівці - 6:0
Войнилів - Збора - 2:1
Кропивник - Довпотів - 6:2
Довжка - Верхня - 2:4

7 тур. 26 червня
Копанки - Довжка - 5:2
Негівці - Войнилів - 2:0
Верхня - Кропивник - 4:2
Збора - Томашівці - 6:1

8 тур. 3 липня
Довпотів - Верхня - 1:2
Томашівці - Негівці - 1:5
Довжка - Збора - 0:3
Кропивник - Копанки - 1:0

9 тур. 10 липня
Войнилів - Томашівці - 5:1
Негівці - Довжка - 5:1
Збора - Кропивник - 3:1
Копанки - Довпотів - 3:1

      І  В  Н  П  М  О
1 Негівці 8 7 1 0 22-6 22
2 Войнилів 8 5 2 1 21-6 17
3 Копанки 8 4 2 2 22-10 14
4 Збора 8 4 1 3 21-16 13
5 Верхня 8 4 1 3 17-14 13
6 Кропивник 8 4 1 3 21-13 13
7 Довпотів 8 2 2 4 15-19 8
8 Томашівці 8 1 0 7 6-33 3
9 Довжка 8 0 0 8 6-34 0

10 тур. 24 липня
Збора - Довпотів
Копанки - Верхня
Войнилів - Довжка
Негівці - Кропивник

БРАМКИ, за даними сайту "Калущина футбольна" 

Переглядів: 142 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: