Головна » 2016 » Квітень » 29 » Чемпіонат Калущини - 2016. Склади команд
09:50
Чемпіонат Калущини - 2016. Склади команд

"БРАМКИ" продовжують знайомство з учасниками районних чемпіонаті. Черговий матеріл присвячений командам 1-ї ліги Калуського району. 

Чемпіонат Калущини - 2016. Склади команд

"Будучність" Довге-Калуське (18 гравців)
Гнатишин Роман (1995) - ФК "Тужилів"            
Головчак Віталій (1992)
Дмитрів Іван (1986)
Добрянський Тарас (1993)
Ковалевський Ігор (1978)
Ковальчук Ігор (1989)
Ковальчук Віталій (1997)
Ковальчук Костянтин (1997)
Коколин Михайло (1997) - ФК "Калуш" - юн.
Король Андрій (1997) - ФК "Калуш" - юн.
Кулинин Василь (1976)
Лесів Петро (1970) - "Кремінь" Пістинь, Косівський р-н
Марчук Андрій (1986)
Палько Андрій (1997) - ФК "Калуш" - юн.
Побережник Володимир (1979) - "Рух" Вістова
Притуляк Андрій (1979)
Свирид Ігор (1992)
Хомин Юрій (1979)

Вибули: Івахнюк А. ("Тризуб" Старий Угринів), Пришляк Н. (ФК "Станькова")

"Рух" Вістова (28 гравців)
Баландін Володимир (1997) - "Благо" Івано-Франківськ
Баландін Олег (1994)
Бедрій Петро (1993)
Бурак Олег (2000) - зареєстрований вперше
Василів Тарас (1990)
Василів Ярослав (1982)
Гаврилів Юрій (2001) - зареєстрований вперше
Гринів Андрій (1994)
Грицюк Андрій (1993)
Грицюк Василь (1986)
Довжанський Дмитро (1989)
Корвацький Любомир (1988)
Куцела Святослав (1992)
Куцела Юрій (1997) - ФК "Калуш" - юн.
Леміщак Василь (1997)
Матіїшин Василь(1989)
Рибатчин Андрій (1991)
Рисей Олег (1997) - ФК "Калуш" - юн.
Семчук Тарас (1989) - ФК "Бабин-Зарічний"
Смольський Василь (1991)
Федорко Орест (1996)
Федорко Роман (1990) - ФК "Маріямпіль", Галицький р-н
Федорко Ярослав (1992)
Федченко Ігор (1992) - ФК "Бабин-Зарічний"
Хомич Орест (1979)
Хомич Роман (1989)
Цимбалістий Володимир (1991)
Черпак Володимир (1981)

Вибули: Побережник ("Будучність")

"Сокіл" Голинь (23 гравці)
Іванів Роман (1988)
Івахнюк Роман (1993)
Андрейко Віталій (1997) - "Карпати" Брошнів-Осада - юн.
Андрейко Микола (1993)
Вахрушев Володимир (1991)
Грицак Андрій (1988)
Грицак Дмитро (1991)
Данів Андрій (1981)
Дичковський Василь (1993)
Дутчак Тарас (1991)
Завадецький Ігор (1996)
Коршовський Володимир (1992)
Локатир Сергій (1993)
Мазурик Юрій (1994)
Олексюк Василь (1982)
Парцей Олег (1990) - в 2015 р. не реєструвався
Сондей Степан (1971)
Ткачук Юрій (1989)
Фединяк Ярослав (1994)
Христонько Святослав (1992)
Христонько Юрій (1990) - "Карпати" Брошнів-Осада
Шевчук Василь (1992) - в 2015 р. не реєструвався (2014 р. - ФК "Кадобна") 
Шинкар Іван (1982)

Вибули: ?

"Тризуб" Старий Угринів (24 гравці)
Івахнюк Андрій (1988) - "Будучність" Довге-Калуське
Бойчук Василь (1991)
Винник Роман (1988)
Гіфес Володимир (1984)
Костів Володимир (1992)
Котик Дмитро (1995) - "Зоря" Берлоги, Рожнятівський р-н
Лесюк Іван (1996)
Лесюк Ігор (1996) - в 2015 р. не реєструвався (2014 р. - ОФК "Легіон" Львів)
Максимів Роман (1990) - в 2015 р. не реєструвався (2014 р. - "Титан" Мостище)
Мельниченко Микола (1993)
Мельниченко Петро (1973) - зареєстрований вперше
Неспляк Віталій (1991)
Оленюк Іван (1993)
Оленюк Володимир (1996)
Петришин Євген (1985) - ФК "Підгірки"
Притула Роман (1995) - "Зоря" Берлоги, Рожнятівський р-н
Рибій Володимир (1995)
Рисей Андрій (1989)
Сеник Петро (1996) - в 2015 р. не реєструвався
Стасюк Василь (1994)
Ткаченко Євген (1992) - ФК "Кропивник"
Федорів Іван (1993)
Федорів Ігор (1993)
Яловий Роман (1980)

Вибули: Щуровський (ФК "Живачів", Тлумацький р-н)

ФК "Гуменів" (20 гравців)
Бунга Дмитро (1990) - ФК "Копанки"
Гвоздецький Василь (1986)
Гвоздецький Володимир (1983)
Джус Ігор (1989)
Заткальницький Василь (1988)
Ковалюк Олег (1997)
Левицький Василь (1994)
Липай Ярослав (1967)
Мазур Володимир (1989)
Мазурчак Віталій (1997)
Мазурчак Володимир (1973)
Мухаїр Дмитро (1993)
Попадюк Богдан (1993)
Протецький Тарас (1989)
Свирид Володимир (1973)
Свирид Микола М. (1994)
Свирид Микола Я. (1986)
Скікун Олег (1995)
Скікун Роман (1996)
Тимків Любомир (1986)

Вибули: ?

ФК "Довгий Войнилів" (21 гравець)
Винник Богдан (1989)
Возняк Віталій (1989)
Гавдан Андрій (1994)
Гасяк Михайло (1992)
Гладенький Тарас (1991)
Демків Роман (1990)
Зварич Василь (1987)
Зятик Володимир (1989)
Кравчук Олег (1993) - "Січ" Микитинці (Ів.-Франківськ)
Лаврись Тарас (1990)
Литвинець Олег (1978)
Луців Роман (1992)
Микитин Ігор (1991)
Микитин Петро (1992)
Свирид Любомир (1998)
Тимчишин Любомир (1997)
Томків Тарас (1993)
Федоришин Валентин (1998)
Чолій Андрій (1983)
Чоловський Віталій (1988) - ФК "Перекоси"
Швець Андрій (1996)

Вибули: ?

ФК "Перекоси" (23 гравці)
Ібрагімов Ігор (1976)
Атаманчук Юрій (1989)
Вількович Іван (2000) - зареєстрований вперше
Вількович Ігор (1992)
Винник Ярослав (1988)
Клим Андрій (1998)
Кобута Іван (1996)
Кобута Андрій (1993)
Кобута Микола (1980)
Кобута Роман (1980) - зареєстрований вперше
Кухар Віктор (1993)
Кухар Микола (1977)
Марчук Микола (1984)
Мацьків Вадим (1999)
Петрів Михайло (1994)
Пилипчук Валентин (2001) - зареєстрований вперше
Побігун Іван (1991)
Савчин Любомир (1997)
Савчин Руслан (1996)
Сондей Василь (1976)
Сорока Степан (1992)
Сорока Тарас (1996)
Тимків Степан (1996)

Вибули: Чоловський (ФК "Довгий-Войнилів")

ФК "Станькова" (20 гравців)
Бабенко Федір (1985)
Барнась Іван (1988) - в 2015 р. не реєструвався
Барнась Володимир (1986)
Гнатківський Тарас (1990)
Довганич Андрій (1991)
Зелінський Ігор (1990)
Король Андрій (1985)
Кучма Орест (1992)
Магас Володимир (1979)
Мар'яшко Андрій (1994) - ФК "Копанки"
Мельник Сергій (1993)
Пришляк Назар (1990) - "Будучність" Довге-Калуське
Романишин Сергій (1975) - в 2015 р. не реєструвався
Русановський Роман (1972)
Сосєнков Олег (1988) - "Нафтовик" Долина
Стрільчук Володимир (1991)
Федан Олександр (1986)
Феліпович Роман (1975)
Цюпер Руслан (1975)
Яніцький Володимир (1993) - "Юність" Верхня

Вибули: Борщ (ФК "Калуш"), Пілянський ("Карпати" Брошнів-Осада), Сас Р. ("Касова" Бовшів), Федик Л. ("Чайка" Вільхівці)

ФК "Студінка" (21 гравець)
Атаман Володимир (1991)
Багриновський Назарій (1993)
Баранович Андрій (1988)
Басник Володимир (1996)
Богдан Юрій (1984)
Квасньовський Михайло (1992)
Квятковський Олег (1995)
Кохан Назарій (1996)
Кухта Юрій (1990) - "Хвиля" Бабин-Середній
Лукіянчук Андрій (1988)
Медвідь Степан (1993)
Овчар Володимир (1998) - ФК "Калуш" - юн.
Петрина Ігор (1990) - ФК "Бабин-Зарічний"
Петрина Володимир (1996)
Петрина Юліан (1991)
Романів Артур (1997) - ФК "Калуш" - юн.
Сенів Віталій (2000) - ФК "Калуш" - юн.
Сидор Юрій (1996)
Скульський Іван (1990)
Хемич Андрій (1996)
Хемич Роман (1993)

Вибули: ?

ФК "Тужилів" (26 гравців)
Андрейко Ігор (1975)
Бреславський Василь (1992)
Ковальчук Назар (1986)
Козачок Матвій (1997) - "Карпати" Брошнів-Осада - юн.
Марчук Володимир (1985)
Мошків Іван (1996)
Музичин Любомир (1989)
Остап'юк Ігор (1976)
Остап'юк Захарій (2000) - в 2015 р. не реєструвався
Остапчук Ігор (1981)
Пакула Андрій (1990)
Перекліта Роман (1992) - в 2015 р. не реєструвався
Першин Роман (1993)
Пицків Андрій (1993) - "Зоря" Берлоги, Рожнятівський р-н
Поташник Назарій (1990)
Рибак Ярослав (1993) - "Зоря" Берлоги, Рожнятівський р-н
Розвора Василь (1991)
Розвора Олександр (1988)
Розвора Тарас (1996)
Семанів Назар (1993)
Стефанків Назар (1987) - "Зоря" Берлоги, Рожнятівський р-н
Фридрик Степан (2000)
Худяк Назарій (1994) - зареєстрований вперше
Швайцер Богдан (1989) - в 2015 р. не реєструвався
Юрчишин Назар (1995)
Ярема Назарій (1998)

Вибули: Гнатишин Р. ("Будучність"), Яців І. ("Карпати" Болехів)

"Чайка" Перевозець (22 гравці)
Андрухів Михайло (1999)
Атаманчук Владислав (1995)
Баранович Микола (1996) - "Хвиля" Бабин-Середній
Довжанський Богдан (1978)
Капустяк Володимир (1992)
Косович Іван (1995) - ФК "Космач", Богородчанський р-н 
Кульбанський Іван (1991)
Кульбанський Ігор (1994)
Ладовський Євген (1994)
Лесів Олег (1993)
Лехман Михайло (1992)
Луцюк Сергій (1989) - "Хвиля" Бабин-Середній
Марковський Андрій (1995)
Павлуш Зіновій (1993)
Петрик Касіян (1995) - ФК "Маріямпіль-2", Галицький р-н
Приймич Іван (1990)
Рисей Тарас (1982) - в 2015 р. не реєструвався (2014 р. - "Титан" Мостище) 
Устінський Іван (1997) - ФК "Калуш" - юн.
Хом'яківський Володимир (1996)
Череп'юк Іван (1991)
Шиян Дмитро (2001)
Яцущак Святослав (1994)

Вибули: ?

"Штурм" Сівка-Калуська (19 гравців)
Архипенко Андрій (1995)
Барнич Тарас (1986)
Гнатишин Володимир (1997)
Гнатишин Данило (1995)
Гузоватий Богдан (1997)
Гузоватий Михайло (1998)
Коцан Михайло (1990)
Ляхович Андрій (2000) - зареєстрований вперше
Ляхович Микола (1999)
Ляхович Степан (1978)
Мельник Іван (1984)
Олійник Петро (1974)
Олійник Юрій (1998) - зареєстрований вперше
Пукіш Андрій (1992)
Пукіш Михайло (1981) - в 2015 р. не реєструвався
Пукіш Юрій (1994)
Тимків Микола (1984)
Тимчишин Андрій (1996)
Юрчишин Василь (1988)

Вибули: ?

БРАМКИ, за даними ЄБД ФФУ

 

Заявки команд - 2016 (область, міста і райони)

Переглядів: 439 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: