Як і очікувалося, більшість "зимових" переходів були оформлені 31 березня. Отож, за порядком...
Лідер чемпіонату, "Карпати" з Коломиї, дозаявили одного новачка: ним виявився Василь Кучера з "Тепловика-ДЮСШ-3". Втрат у коломиян не має.
ФК "Калуш" запросив до своїх лав ще трьох "легіонерів" з Львівщини: Ростислав Гришак прийшов з "Локомотива" (Рава-Руська), Микита Корчемкін і Роман Подоляк - зі стрийської "Скали". Залишили команду Андрій Драган і Остап Павелко (НФК "Бурштин").
Про зміни у складі "Гал-Вапна" ми повідомляли у вівторок.
"Карпати" з Брошнева-Осади поповнили Микола Андрейко ("Сокіл" Голинь) і Любомир Федик ("Медик-Лісівник"). З Болехова повернувся Георгій Яворський. натомість команду залишив Любомир Головінський (НФК "Бурштин").
Значні зміни у "Колоса Городенківщини". Новачками команди стали Андрій Базюк (ФК "Чортків", Тернопільщина), Андрій Беженар (ФК "Іванківці", Буковина), Сергій Підлетейчук ("Карпати" Кути), Андрій Савчук ("Колос-Підгір'я" Сторожинець), Артур Серняк ("Скала" Стрий). Про втрати городенківців повідомлялося раніше.
Та найбільша ротація кадрів відбулася у "Тепловику", який знову віддав кількох своїх лідерів у професійний однойменний клуб (див. табл.)..
Жодного новачка не заявили "Карпати" з Болехова, хоча втратили одразу вісім гравців.
З числа команд, які розмістилися у другій половині турнірної таблиці привертає увагу кадрове підсилення "Бескида". Надвірнянці повернули до своїх лав низку колишніх гравців, а також мають намір повернути до обласного чемпіонату Івана Щеглюка. Схожа ситуація і в долинського "Нафтовика".
Чемпіонат Івано-Франківщини. ІІ коло. Переходи гравців
Команда |
Прийшли |
Пішли |
"Карпати" Коломия |
Кучера ("Тепловик-ДЮСШ-3") |
- |
ФК "Калуш" |
Грицак ("Локомотив" Рава-Руська), Корчемкін і Подоляк ("Скала" Стрий, ПФЛ) |
Драган А. і Павелко (НФК "Бурштин") |
"Гал-Вапно" Галич |
Генсьор і Легкий ("Тепловик-ДЮСШ-3"), Сєров ("Зірка" Кропивницький, УПЛ, U-19) |
Веприк ("Тепловик", ПФЛ), Гуменяк Д., Хомин М. |
"Карпати" Брошнів-Осада |
Андрейко ("Сокіл" Голинь), Федик ("Медик-Лісівник"), Яворський ("Карпати" Болехів) |
Головінський (НФК "Бурштин"), Михайлишин (транфер, Іспанія) |
"Колос Городенківщини" |
Базюк (ФК "Чортків", Тернопільщина), Беженар (ФК "Іванківці", Буковина), Підлетейчук ("Карпати" Кути), Савчук А. ("Колос-Підгір'я" Сторожинець), Серняк ("Скала" Стрий) |
Демчишен і Скрильов (ФК "Добромиль", Львівщина), Кондратко ("Нептун-Покуття" Заболотів), Лемак (транфер, Чехія), Тодорак ("Гуцульщина-ДЮСШ" Косів), Ципердюк І. (НФК "Бурштин"), Шевчук Ю. (транфер, Литва), Дідович, Савчук Я-Р., Сеник В., Сочка |
"Тепловик-ДЮСШ-3" Івано-Франківськ |
Андрієшин ("Нива" Тернопіль, ААФУ), Кулик Д. ("Касова"), Мартинюк Д. ("Оскар"), Проців ("Легіон" Ів.-Фр.), Радкевич (ФК "Острів" Чорний острів, Львівщина), Сагайдак (ФК "Вільхівці", Львівщина), Семенів ("Сокіл" Павлівка), Якібчук ("Тепловик", ПФЛ), Солдатенко |
Вацеба Я., Гуменюк Н. і Дитко ("Тепловик", ПФЛ), Генсьор і Легкий ("Гал-Вапно"), Кукурудз (НФК "Бурштин"), Кучера ("Карпати" Коломия), Шпирка Ю. (ФК "Львів", ААФУ), Стефлюк, Теліховський (ФК "Ходорів", Львівщина) |
ФК "Турка" |
Андрусяк Д. ("Карпати" Кути), Коломийчук ("Карпати" Спас, Коломийський р-н), Кулик М. (ФК "Дебеславці", Коломийський р-н), Червінський |
- |
"Карпати" Болехів |
- |
Богаткін Н., Димид Д., Димид М. і Риндзак ("Прикарпаття" Гошів, Долинський р-н), Дяк і Шкамат ("Динамо" Гузїів, Долинський р-н), Лесів В. і Халацький ("Нафтовик" Долина) |
ФК "Битків" |
Бойків (ФК "Угррники", Коломийський р-н), Поліщук О. ("Бескид"), Стасюк А. ("Благо" Ів.-Фр.), Хавлюк ("Вихор") |
Антонюк В. ("Олімпія" Камінне, Надвірнянський р-н), Берчак і Ковальчук П. ("Бескид"), Дем'яник А. ("Тепловик-ДЮСШ-3", U-19), Клюшніченко, Рогів |
"Бескид" Надвірна |
Берчак і Ковальчук П. (ФК "Битків"), Глодан ("Медик-Лісівник"), Капущак, Полатайко і Тащук ("Олімпія" Камінне, Надвірнянський р-н), Крук ("Лістер" Ліс. Тарновиця, Надвірнянський р-н), Непеляк ("Оскар"), Щеглюк (ФК "Жалибори", Галицький р-н) |
Білогубка ("Нафтовик" Долина), Ключівський ("Прут" Делятин), Логажевський (ФК "Перерісль", Надвірнянський р-н), Поліщук О. (ФК "Битків"), Реміцький і Федюк (ФК "Волосів", Надвірнянський р-н), Ківнюк |
"Вихор" Ямниця |
Байдачок, Бойко М., Дякун і Хомик ("Придністров'я"), Бочкур Н. і Слободян В. ("Отрада" Глибівка), Когуч (юн.), П'ятничук Ю. |
Бойченюк ("Медик-Лісіник"), Хавлюк (ФК "Битків") |
"Нафтовик" Долина |
Білогубка ("Бескид"), Вецко і Гутник ("Сокіл" Павлівка), Лесів В. і Халацький ("Карпати" Болехів), Рудий (юн.), Соловйов О. ("Свіча" Міжріччя, Болехівська МР), Федоришин і Ярич (ФК "Тяпче", Долинський р-н) |
Базюк ("Нафтовик" Яворів, Долинський р-н), Петрушка і Салаш ("Рубань" Вел. Тур'я, Долинський р-н) |
"Придністров'я" Тлумач |
- |
Байдачок, Бойко М., Дякун і Хомик ("Вихор"), Федоришин ("Тепловик-ДЮСШ-3", U-19), Шпилик (ФК "Перерісль", Надвірнянський р-н) |
БРАМКИ, за даними ЄБД ФФУ
|