Головна » 2017 » Вересень » 29 » Чемпіонат Івано-Франківшини - 2017-2018 рр. Бомбардири (на 29 вересня)
08:15
Чемпіонат Івано-Франківшини - 2017-2018 рр. Бомбардири (на 29 вересня)

Таблиця бомбардирів чемпіонату Івано-Франківщини (без врахування матчів за участю снятинського "Покуття")

Гравець Команда Голи ( пен.)
Барчук Роман ФК "Галич" 11 (1)
Дяків Роман "Нафтовик" Долина 6  
Лаврінок Василь "Нафтовик" Долина 6  
Мельничук Андрій "Вихор" Ямниця 6  
Сировецький Андрій "Карпати" Брошнів-Осада 5  
Халацький Сергій "Нафтовик" Долина 5  
Бабінчук Михайло "Нафтовик" Долина 5 (1)
Іваночко Тарас "Вихор" Ямниця 4  
Максим'юк Іван ФК "Битків" 4  
Білогубка Юрій "Нафтовик" Долина 3  
Гутник Богдан "Нафтовик" Долина 3  
Романюк Володимир "Покуття" Снятин 3  
Басараб Михайло "Нафтовик" Долина 3 (1)
Ковтун Назарій "Тепловик-ДЮСШ-3" Ів.-Фр. 3 (1)
Вовчук Ярослав ФК "Галич" 2  
Гладенький Юрій "Карпати" Брошнів-Осада 2  
Горбатий Роман "Придністров'я" Тлумач 2  
Кицька Ярослав ФК "Галич" 2  
Маковійчук Валентин ФК "Турка" 2  
Маковійчук Назарій ФК "Турка" 2  
Мухтаров Віталій "Вихор" Ямниця 2  
Пштир Роман НФК "Бурштин" 2  
Семенчук Роман ФК "Битків" 2  
Солдатенко Олександр "Тепловик-ДЮСШ-3" Ів.-Фр. 2  
Цвеюк Петро "Нафтовик" Долина 2  
Цимбалістий Ігор ФК "Калуш" 2  
Данів Назарій ФК "Галич" 2 (1)
Максим'юк Дмитро ФК "Турка" 2 (1)
Воробець Тарас НФК "Бурштин" 2 (2)
Іваничук Петро ФК "Турка" 1  
Іванишин Юрій  ФК "Битків" 1  
Блащук Василь ФК "Турка" 1  
Боледзюк Василь ФК "Турка" 1  
Вістовський Юрій "Колос Городенківщини" 1  
Гапончук Дмитро "Придністров'я" Тлумач 1  
Гринюк Назарій ФК "Битків" 1  
Громоляк Назар "Нафтовик" Долина 1  
Гультай Володимир "Колос Городенківщини" 1  
Дем'яник Олег "Вихор" Ямниця 1  
Деренюк Ярослав НФК "Бурштин" 1  
Кіцак Олександр "Колос Городенківщини" 1  
Кудляк Богдан "Вихор" Ямниця 1  
Курташ Роман ФК "Галич" 1  
Лазорик Микола ФК "Галич" 1  
Легкий Іван ФК "Галич" 1  
Матульський Андрій "Карпати" Болехів 1  
Олексин Мар'ян ФК "Калуш" 1  
Онуфрак Тарас ФК "Битків" 1  
Питльований Олег ФК "Битків" 1  
Романюк Роман "Бескид" Надвірна 1  
Слободян Андрій "Тепловик-ДЮСШ-3" Ів.-Фр. 1  
Слободян Михайло ФК "Битків" 1  
Смикавчук Володимир "Придністров'я" Тлумач 1  
Соколовський Назар "Придністров'я" Тлумач 1  
Стасишин Олег "Бескид" Надвірна 1  
Тітунін Анатолій НФК "Бурштин" 1  
Топчевський Андрій "Колос Городенківщини" 1  
Федорюк Володимир "Придністров'я" Тлумач 1  
Червінський Василь ФК "Турка" 1  
Щеглюк Іван "Бескид" Надвірна 1  
Барановський Олег "Карпати" Брошнів-Осада 1 (1)
Зуб'як Олег "Вихор" Ямниця 1 (1)
Крук Ігор "Бескид" Надвірна 1 (1)
Ципердюк Іван НФК "Бурштин" 1 (1)


Соз

БРАМКИ

Переглядів: 156 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: