Головна » 2015 » Жовтень » 2 » Чемпіонат Івано-Франківщини. Всі автори голів
09:48
Чемпіонат Івано-Франківщини. Всі автори голів
Чемпіонат Івано-Франківщини. Бомбардири
Гравець Команда Голи Пен.
Цимбалістий Ігор "Оскар" Підгір'я 19  
Романишин Ростислав "Карпати" Брошнів-Осада 16  
Ковальчук Андрій "Карпати" Коломия 14  
Федорович Максим "Карпати" Коломия 13  
Оринчак Богдан "Тепловик-ДЮСШ-3" Ів.-Фр. 13 (1)
Барчук Роман "Дністер" Галич 13 (2)
Худобяк Ігор О. "Дністер" Галич 12 (2)
Уграк Руслан "Карпати" Коломия 10 (5)
Кузьмин Роман "Карпати" Брошнів-Осада 9  
Дмитрів Павло "Оскар" Підгір'я 9 (2)
Москалик Роман "Карпати" Коломия 8  
Свірідов Микола "Карпати" Коломия 8  
Стоцький Роман "Оскар" Підгір'я 8  
Француз Василь "Придністров'я" Тлумач 8 (7)
Лаврінок Василь ФК "Калуш" 7  
Мотуз Роман "Оскар" Підгір'я 7 (2)
Данищук Віктор "Оскар" Підгір'я 6  
Комар Артур "Ніка-Івано-Франківськ" 6  
Паньків Іван "Карпати" Болехів 6  
Слободян Михайло "Придністров'я" Тлумач 6  
Блащук Василь ФК "Турка" 6 (1)
Боришкевич Володимир "Карпати" Брошнів-Осада 6 (4)
Гультай Володимир "Пробій" Городенка 5  
Гуменюк Назар "Тепловик-ДЮСШ-3" Ів.-Фр. 5  
Дяків Роман "Карпати" Болехів 5  
Легкий Іван "Тепловик-ДЮСШ-3" Ів.-Фр. 5  
Семенчук Роман "Придністров'я" Тлумач 5  
Щербина Василь "Придністров'я" Тлумач 5  
Яворський Георгій "Карпати" Брошнів-Осада 5  
Януш Орест ФК "Калуш" 5  
Богаткін Назарій "Карпати" Болехів 5 (5)
Бойко Роман "Пробій" Городенка 4  
Вірстюк Роман "Оскар" Підгір'я 4  
Вовчук Юрій "Дністер" Галич 4  
Герин Назарій "Оскар" Підгір'я 4  
Гром'як Тарас ФК "Калуш" 4  
Гундяк Василь "Придністров'я" Тлумач 4  
Гутник Богдан "Нафтовик" Долина 4  
Драган Андрій ФК "Калуш" 4  
Кулик Михайло "Гуцульщина" Косів 4  
Медвідь Богдан "Нафтовик" Долина 4  
Халацький Сергій "Карпати" Болехів 4  
Шифир Роман "Придністров'я" Тлумач 4  
Якібчук Павло "Тепловик-ДЮСШ-3" Ів.-Фр. 4  
Іванишин Юрій І. "Дністер" Галич 4 (1)
Данів Назарій "Дністер" Галич 4 (1)
Безрукий Петро "Тепловик-ДЮСШ-3" Ів.-Фр. 3  
Бережанський Богдан "Пробій" Городенка 3  
Богаткін Денис "Карпати" Болехів 3  
Веприк Олег "Ніка-Івано-Франківськ" 3  
Голей Андрій "Ніка-Івано-Франківськ" 3  
Дербах Василь "Ніка-Івано-Франківськ" 3  
Качан Ярослав "Придністров'я" Тлумач 3  
Космірак Андрій "Дністер" Галич 3  
Костів Ігор "Карпати" Брошнів-Осада 3  
Курташ Роман "Оскар" Підгір'я 3  
Кушецький Ігор "Карпати" Брошнів-Осада 3  
Максим'юк Дмитро ФК "Турка" 3  
Подолюк Ігор "Карпати" Коломия 3  
Рій Володимир "Придністров'я" Тлумач 3  
Сікач Михайло "Придністров'я" Тлумач 3  
Синишин Василь "Придністров'я" Тлумач 3  
Томчук Назар ФК "Турка" 3  
Ципердюк Іван "Оскар" Підгір'я 3  
Чопик Михайло "Ніка-Івано-Франківськ" 3  
Шпирка Юрій "Ніка-Івано-Франківськ" 3  
Вацеба Андрій "Ніка-Івано-Франківськ" 3 (1)
Крамар Ігор "Гуцульщина" Косів 3 (1)
Плехтяк Василь "Покуття-Євромодуль" Снятин 3 (2)
Тис Владислав "Пробій" Городенка 3 (2)
Сосєнков Олег "Нафтовик" Долина 3 (3)
Іванишин Юрій Я. "Оскар" Підгір'я 2  
Іванків Роман "Карпати" Болехів 2  
Барановський Олег "Карпати" Брошнів-Осада 2  
Барик Роман "Пробій" Городенка 2  
Бойко Тарас "Ніка-Івано-Франківськ" 2  
Вікарюк Олег "Придністров'я" Тлумач 2  
Волок Владислав "Ніка-Івано-Франківськ" 2  
Гнатюк Дмитро "Покуття-Євромодуль" Снятин 2  
Гуменяк Дмитро "Галичина" Івано-Франківськ 2  
Данилюк Павло "Карпати" Коломия 2  
Долотко Ігор "Оскар" Підгір'я 2  
Дяків Ростислав ФК "Турка" 2  
Кицька Ярослав "Дністер" Галич 2  
Ковальчук Тарас М. ФК "Калуш" 2  
Лаврук Святослав "Ніка-Івано-Франківськ" 2  
Лазорик Микола "Оскар" Підгір'я 2  
Ляхович Михайло "Карпати" Брошнів-Осада 2  
Мироняк Роман ФК "Турка" 2  
Олевич Ярослав ФК "Калуш" 2  
Пастух Іван "Нафтовик" Долина 2  
Романюк Іван "Покуття-Євромодуль" Снятин 2  
Руснак Роман "Оскар" Підгір'я 2  
Самойліч Максим "Галичина" Івано-Франківськ 2  
Скакун Віталій "Тепловик-ДЮСШ-3" Ів.-Фр. 2  
Ступницький Василь "Тепловик-ДЮСШ-3" Ів.-Фр. 2  
Томин Тарас "Дністер" Галич 2  
Трухан Микола "Придністров'я" Тлумач 2  
Федорюк Володимир "Галичина" Івано-Франківськ 2  
Христонько Юрій "Карпати" Брошнів-Осада 2  
Громоляк Назар "Нафтовик" Долина 2 (1)
Воробець Тарас "Дністер" Галич 2 (2)
Гавриш Юрій "Пробій" Городенка 2 (2)
Івахнюк Віталій "Нафтовик" Долина 1  
Андрусяк Дмитро ФК "Турка" 1  
Білик Ігор О. "Пробій" Городенка 1  
Буджак Тарас ФК "Турка" 1  
Будзуляк Петро "Гуцульщина" Косів 1  
Вігак Роман "Карпати" Болехів 1  
Валовський Віталій "Пробій" Городенка 1  
Вовчук Ярослав "Дністер" Галич 1  
Гаврилюк Роман "Карпати" Коломия 1  
Гаврилюк Степан "Покуття-Євромодуль" Снятин 1  
Гладенький Віталій ФК "Калуш" 1  
Гнатюк Ярослав ФК "Турка" 1  
Головецький Михайло "Гуцульщина" Косів 1  
Гордей Андрій "Карпати" Коломия 1  
Гребінський Ігор "Оскар" Підгір'я 1  
Гуменюк Вадим "Дністер" Галич 1  
Давидюк Роман "Галичина" Івано-Франківськ 1  
Деренюк Ярослав "Дністер" Галич 1  
Дмитрук Василь ФК "Турка" 1  
Драган Назарій ФК "Калуш" 1  
Калапач Ігор "Дністер" Галич 1  
Калитка Михайло "Придністров'я" Тлумач 1  
Канюк Андрій "Оскар" Підгір'я 1  
Капущак Михайло "Галичина" Івано-Франківськ 1  
Король Назарій "Пробій" Городенка 1  
Краєвський Ігор "Покуття-Євромодуль" Снятин 1  
Красій Василь "Придністров'я" Тлумач 1  
Кудляк Богдан "Галичина" Івано-Франківськ 1  
Кукурудз Андрій "Тепловик-ДЮСШ-3" Ів.-Фр. 1  
Лесів Василь "Карпати" Болехів 1  
Локатир Олег "Карпати" Брошнів-Осада 1  
Маковійчук Василь ФК "Турка" 1  
Метенька Назарій "Ніка-Івано-Франківськ" 1  
Микуляк Ярослав ФК "Калуш" 1  
Миронюк Віктор "Покуття-Євромодуль" Снятин 1  
Мороз Назар "Тепловик-ДЮСШ-3" Ів.-Фр. 1  
Олійник Павло "Пробій" Городенка 1  
Онуфрак Тарас "Оскар" Підгір'я 1  
Палій Володимир "Гуцульщина" Косів 1  
Петранюк Тарас "Карпати" Коломия 1  
Плехтяк Володимир "Покуття-Євромодуль" Снятин 1  
Покачайло Ромуальд "Карпати" Брошнів-Осада 1  
Попадюк Максим "Карпати" Коломия 1  
Рапач Руслан "Нафтовик" Долина 1  
Рудницький Денис "Тепловик-ДЮСШ-3" Ів.-Фр. 1  
Самочко Андрій "Тепловик-ДЮСШ-3" Ів.-Фр. 1  
Слободян Єгор "Ніка-Івано-Франківськ" 1  
Слободян Андрій "Ніка-Івано-Франківськ" 1  
Соколовський Назар "Галичина" Івано-Франківськ 1  
Соловйов Олег "Карпати" Болехів 1  
Солоненко Андрій "Ніка-Івано-Франківськ" 1  
Стовбан Любомир ФК "Калуш" 1  
Тістик Ігор "Дністер" Галич 1  
Турчинський Тарас "Покуття-Євромодуль" Снятин 1  
Філіппов Петро "Пробій" Городенка 1  
Хавлюк Олександр "Галичина" Івано-Франківськ 1  
Халабарчук Володимир ФК "Турка" 1  
Христонько Володимир "Карпати" Брошнів-Осада 1  
Шарморецький Юрій ФК "Турка" 1  
Яцурак Василь "Тепловик-ДЮСШ-3" Ів.-Фр. 1  
Вульчин Остап "Ніка-Івано-Франківськ" 1 (1)
Макогон Михайло "Оскар" Підгір'я 1 (1)
Яценко Віталій "Галичина" Івано-Франківськ 1 (1)


БРАМКИ

 

 

Переглядів: 303 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: