Головна » 2016 » Березень » 7 » Чемпіонат Івано-Франківщини - 2016. Календар турніру
20:22
Чемпіонат Івано-Франківщини - 2016. Календар турніру

7 березня в офісі обласної федерації футболу відбулось засідання комітету з проведення змагань з представниками футбольних клубів (команд) учасників обласного чемпіонату, на якому відбулося жеребкування календаря змагань. З 3 квітня по 12 червня команди зіграють у групах за коловою системою (два кола). Далі у стикових матчах (1А-1Б, 2А-2Б, 3А-3Б і т.д.) з двох ігор (господаря першої гри визначить жереб) будуть розіграні підсумкові місця у турнірній таблиці..

Календар чемпіонату Івано-Франківської області 2016 року
    І коло
Тур Дата Група А Група Б
1 3 квітня (нд) "Карпати" К – "Придністров'я"
"Бескид" – "Турка-Сандаліно"
"Оскар" – "Пробій" 
"Ніка Івано-Франківськ" – "Покуття-Євромодуль"
"Вихор" – "Дністер"
"Нафтовик" – ФК "Калуш"
"Карпати" Б – "Карпати" Б-О
"Енергія" – "Тепловик-ДЮСШ-3"
2 10 квітня (нд) "Ніка Івано-Франківськ" – "Оскар"
"Пробій" – "Бескид"
"Турка-Сандаліно" – "Карпати" К
"Покуття-Євромодуль" – "Придністров'я"
"Дністер" – "Тепловик-ДЮСШ-3"
"Карпати" Б-О – "Енергія"
ФК "Калуш" – "Карпати" Б
"Вихор" – "Нафтовик" 
3 17 квітня (нд) "Придністров'я" – "Турка-Сандаліно"
"Карпати" К – "Пробій" 
"Бескид" – "Ніка Івано-Франківськ"
"Оскар"  – "Покуття-Євромодуль" 
"Нафтовик" – "Дністер" 
"Карпати" Б – "Вихор" 
"Енергія"  – ФК "Калуш"
"Тепловик-ДЮСШ-3" – "Карпати" Б-О
4 24 квітня (нд) "Оскар"  – "Бескид" Надвірна
"Ніка Івано-Франківськ" – "Карпати" К
"Пробій"  – "Придністров'я"
"Покуття-Євромодуль"  – "Турка-Сандаліно"
"Дністер"  – "Карпати" Б-О
ФК "Калуш" – "Тепловик-ДЮСШ-3"
"Вихор"  – "Енергія" 
"Нафтовик"  – "Карпати" Б
5 27 квітня (ср) "Турка-Сандаліно" – "Пробій" 
"Придністров'я" – "Ніка Івано-Франківськ"
"Карпати" К – "Оскар" 
"Бескид" – "Покуття-Євромодуль" 
"Карпати" Б – "Дністер" 
"Енергія"  – "Нафтовик" 
"Тепловик-ДЮСШ-3" – "Вихор" 
"Карпати" Б-О – ФК "Калуш"
6 4 травня (ср) "Покуття-Євромодуль"  – "Пробій" 
"Ніка Івано-Франківськ" – "Турка-Сандаліно"
"Оскар"  – "Придністров'я"
"Бескид" – "Карпати" К
"Дністер"  – ФК "Калуш"
"Вихор"  – "Карпати" Б-О
"Нафтовик"  – "Тепловик-ДЮСШ-3"
"Карпати" Б – "Енергія" 
7 8 травня (нд) "Карпати" К – "Покуття-Євромодуль" 
"Придністров'я" – "Бескид" Надвірна
"Турка-Сандаліно" – "Оскар" 
"Пробій"  – "Ніка Івано-Франківськ"
"Енергія"  – "Дністер" 
"Тепловик-ДЮСШ-3" – "Карпати" Б
"Карпати" Б-О – "Нафтовик" 
ФК "Калуш" – "Вихор" 
    ІІ коло
Тур Дата Група А Група Б
8 15 травня (нд) "Покуття-Євромодуль"  – "Ніка Івано-Франківськ"
"Пробій"  – "Оскар" 
"Турка-Сандаліно" – "Бескид" Надвірна
"Придністров'я" – "Карпати" К
"Дністер"  – "Вихор" 
ФК "Калуш" – "Нафтовик" 
"Карпати" Б-О – "Карпати" Б
"Тепловик-ДЮСШ-3" – "Енергія" 
9 22 травня (нд) "Придністров'я" – "Покуття-Євромодуль" 
"Карпати" К – "Турка-Сандаліно"
"Бескид" – "Пробій" 
"Оскар"  – Ніка Івано-Франківськ"
"Тепловик-ДЮСШ-3" – "Дністер" 
"Енергія"  – "Карпати" Б-О
"Карпати" Б – ФК "Калуш"
"Нафтовик"  – "Вихор" 
10 25 травня (ср) "Покуття-Євромодуль"  – "Оскар" 
"Ніка Івано-Франківськ" – "Бескид" Надвірна
"Пробій"  – "Карпати" К
"Турка-Сандаліно" – "Придністров'я"
"Дністер"  – "Нафтовик" 
"Вихор"  – "Карпати" Б
ФК "Калуш" – "Енергія" 
"Карпати" Б-О – "Тепловик-ДЮСШ-3"
11 29 травня (нд) "Турка-Сандаліно" – "Покуття-Євромодуль" 
"Придністров'я" – "Пробій" 
"Карпати" К – Ніка Івано-Франківськ
"Бескид" – "Оскар" 
"Карпати" Б-О – "Дністер" 
"Тепловик-ДЮСШ-3" – ФК "Калуш"
"Енергія"  – "Вихор" 
"Карпати" Б – "Нафтовик"
12 5 червня (нд) "Покуття-Євромодуль"  – "Бескид" Надвірна
"Оскар"  – "Карпати" К
"Ніка Івано-Франківськ" – "Придністров'я"
"Пробій"  – "Турка-Сандаліно"
"Дністер"  – "Карпати" Б
"Нафтовик"  – "Енергія" 
"Вихор"  – "Тепловик-ДЮСШ-3"
ФК "Калуш" – "Карпати" Б-О
13 8 червня (ср) "Пробій"  – "Покуття-Євромодуль" 
"Турка-Сандаліно" – Ніка Івано-Франківськ
"Придністров'я" – "Оскар" 
"Карпати" К – "Бескид" Надвірна
ФК "Калуш" – "Дністер" 
"Карпати" Б-О – "Вихор" 
"Тепловик-ДЮСШ-3" – "Нафтовик" 
"Енергія"  – "Карпати" Б
14 12 червня (нд) "Покуття-Євромодуль"  – "Карпати" К
"Бескид" – "Придністров'я"
"Оскар"  – "Турка-Сандаліно"
"Ніка Івано-Франківськ" – "Пробій" 
"Дністер"  – "Енергія" 
"Карпати" Б – "Тепловик-ДЮСШ-3"
"Нафтовик"  – "Карпати" Б-О
"Вихор"  – ФК "Калуш"
    Стикові матчі
1 19 червня (нд) 1А - 1Б, 2А - 2Б, 3А - 3Б, 4А - 4Б; господарів поля визначить жереб  5А - 5Б, 6А - 6Б, 7А - 7Б, 8А - 8Б; господарів поля визначить жереб
2 26 червня (нд) - ІІ - - ІІ -

БРАМКИ, за матеріалами офіційного сайту ІФФФ

 

Чемпіонат Івано-Франківщини - 2016. Склади груп

Першість Івано-Франківщини-2016. Склади груп

Графік заявочної кампанії до чемпіонату і першості області з футболу (оф. сайт ІФФФ) 

Переглядів: 349 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: