Головна » 2014 » Квітень » 23 » Чемпіонат Івано-Франківщини - 2014. Календар матчів: від першого до останнього
16:56
Чемпіонат Івано-Франківщини - 2014. Календар матчів: від першого до останнього

ПЕРША ЛІГА:
1. ФК «Перегінське» Перегінське
2. «Ніка-Івано-Франківськ» Івано-Франківськ
3. ФК «Турка» Турка
4. «Кроно-Карпати» Брошнів-Осада
5. ФК «Снятин» Снятин
6. «Придністров’я» Тлумач
7. «Славія» Отинія
8. «Карпати» Коломия
9. «Гал-Вапно» Галич
10. ФК «Калуш» Калуш
11. «Нафтовик» Долина

ПЕРШЕ КОЛО

І тур. 27.04 (неділя) 14:00; 16:00
1 «Ніка-Івано-Франківськ» - «Нафтовик»
2 ФК «Турка» - ФК «Калуш»
3 «Кроно-Карпати» - «Гал-Вапно»
4 ФК «Снятин» - «Карпати»
5 «Придністров’я» - «Славія»
ФК «Перегінське» - вихідний

Кубок області – 1/16 фіналу (перший матч)
01.05. (четвер)
17:00

ІІ тур. 04.05 (неділя) 14:00; 16:00
6 «Карпати» - «Придністров’я»
7 «Гал-Вапно» - ФК «Снятин»
8 ФК «Калуш» - «Кроно-Карпати»
9 «Нафтовик» - ФК «Турка»
10 ФК «Перегінське» - «Ніка-Івано-Франківськ»
«Славія» - вихідний

ІІІ тур. 11.05 (неділя) 14:00; 16:00
11 ФК «Турка» - ФК «Перегінське»
12 «Кроно-Карпати» - «Нафтовик»
13 ФК «Снятин» - ФК «Калуш»
14 «Придністров’я» - «Гал-Вапно»
15 «Славія» - «Карпати»
«Ніка-Івано-Франківськ» - вихідний

ІV тур. 18.05 (неділя) 14:00; 16:00
16 «Гал-Вапно» - «Славія»
17 ФК «Калуш» - «Придністров’я»
18 «Нафтовик» - ФК «Снятин»
19 ФК «Перегінське» - «Кроно-Карпати»
20 «Ніка-Івано-Франківськ» - ФК «Турка»
«Карпати» - вихідний

Кубок області – 1/16 фіналу (матч-відповідь)
25.05 (неділя)
17:00

Кубок області – 1/8 фіналу (перший матч)
29.05 (четвер)
17:00

V тур. 01.06 (неділя) 15:00; 17:00
21 «Кроно-Карпати» - «Ніка-Івано-Франківськ»
22 ФК «Снятин» - ФК «Перегінське»
23 «Придністров’я» - «Нафтовик»
24 «Славія» - ФК «Калуш»
25 «Карпати» - «Гал-Вапно»
ФК «Турка» - вихідний

Кубок області – 1/8 фіналу (матч-відповідь)
05.06 (четвер)
17:00

VІ тур. 08.06 (неділя) 15:00; 17:00
26 ФК «Калуш» - «Карпати»
27 «Нафтовик» - «Славія»
28 ФК «Перегінське» - «Придністров’я»
29 «Ніка-Івано-Франківськ» - ФК «Снятин»
30 ФК «Турка» - «Кроно-Карпати»
«Гал-Вапно» - вихідний

VІІ тур. 15.06 (неділя) 15:00; 17:00
31 ФК «Снятин» - ФК «Турка»
32 «Придністров’я» - «Ніка-Івано-Франківськ»
33 «Славія» - ФК «Перегінське»
34 «Карпати» - «Нафтовик»
35 «Гал-Вапно» - ФК «Калуш»
«Кроно-Карпати» - вихідний

Кубок області – 1/4 фіналу (перший матч)
19.06 (четвер)
17:00

VIIІ тур. 22.06 (неділя) 15:00; 17:00
36 «Нафтовик» - «Гал-Вапно»
37 ФК «Перегінське» - «Карпати»
38 «Ніка-Івано-Франківськ» - «Славія»
39 ФК «Турка» - «Придністров’я»
40 «Кроно-Карпати» - ФК Снятин
ФК «Калуш» - вихідний

Кубок області – 1/4 фіналу (матч-відповідь)
26.06 (четвер)
17:00

ІХ тур. 29.06 (неділя) 15:00; 17:00
41 «Придністров’я» - «Кроно-Карпати»
42 «Славія» - ФК «Турка»
43 «Карпати» - «Ніка-Івано-Франківськ»
44 «Гал-Вапно» - ФК «Перегінське»
45 ФК «Калуш» - «Нафтовик»
ФК «Снятин» - вихідний

Липень - ПЕРЕРВА 

Х тур. 03.08 (неділя) 15:00; 17:00
46 ФК «Перегінське» - ФК «Калуш»
47 «Ніка-Івано-Франківськ» - «Гал-Вапно»
48 ФК «Турка» - «Карпати»
49 «Кроно-Карпати» - «Славія»
50 ФК «Снятин» - «Придністров’я»
«Нафтовик» - вихідний

Кубок області – 1/2 фіналу (перший матч)
07.08 (четвер)
17:00

ХІ тур. 10.08 (неділя) 15:00; 17:00
51 «Славія» - ФК «Снятин»
52 «Карпати» - «Кроно-Карпати»
53 «Гал-Вапно» - ФК «Турка»
54 ФК «Калуш» - «Ніка-Івано-Франківськ»
55 «Нафтовик» - ФК «Перегінське»
«Придністров’я» - вихідний

Кубок області – 1/2 фіналу (матч-відповідь)
14.08 (четвер)
17:00

ДРУГЕ КОЛО

ХІІ тур. 17.08 (неділя) 15:00; 17:00
56 «Нафтовик» - «Ніка-Івано-Франківськ»
57 ФК «Калуш» - ФК «Турка»
58 «Гал-Вапно» - «Кроно-Карпати»
59 «Карпати» - ФК «Снятин»
60 «Славія» - «Придністров’я»
ФК «Перегінське» - вихідний

Кубок області – ФІНАЛ
24.08 (неділя)
16:00

ХІІІ тур. 31.08 (неділя) 15:00; 17:00
61 «Придністров’я» - «Карпати»
62 ФК «Снятин» - «Гал-Вапно»
63 «Кроно-Карпати» - ФК «Калуш»
64 ФК «Турка» - «Нафтовик»
65 «Ніка-Івано-Франківськ» - ФК «Перегінське»
«Славія» - вихідний

XІV тур. 07.09 (неділя) 14:00; 16:00
66 ФК «Перегінське» - ФК «Турка»
67 «Нафтовик» - «Кроно-Карпати»
68 ФК «Калуш» - ФК «Снятин»
69 «Гал-Вапно» - «Придністров’я»
70 «Карпати» - «Славія»
«Ніка-Івано-Франківськ» - вихідний

XV тур. 14.09 (неділя) 14:00; 16:00
71 «Славія» - «Гал-Вапно»
72 «Придністров’я» - ФК «Калуш»
73 ФК «Снятин» - «Нафтовик»
74 «Кроно-Карпати» - ФК «Перегінське»
75 ФК «Турка» - «Ніка-Івано-Франківськ»
«Карпати» - вихідний

XVI тур. 21.09 (неділя) 14:00; 16:00
76 «Ніка-Івано-Франківськ» - «Кроно-Карпати»
77 ФК «Перегінське» - ФК «Снятин»
78 «Нафтовик» - «Придністров’я»
79 ФК «Калуш» - «Славія»
80 «Гал-Вапно» - «Карпати»
ФК «Турка» - вихідний

XVIІ тур. 28.09 (неділя) 14:00; 16:00
81 «Карпати» - ФК «Калуш»
82 «Славія» - «Нафтовик»
83 «Придністров’я» - ФК «Перегінське»
84 ФК «Снятин» - «Ніка-Івано-Франківськ»
85 «Кроно-Карпати» - ФК «Турка»
«Гал-Вапно» - вихідний

XVIІІ тур. 05.10 (неділя) 13:00; 15:00
86 ФК «Турка» - ФК «Снятин»
87 «Ніка-Івано-Франківськ» - «Придністров’я»
88 ФК «Перегінське» - «Славія»
89 «Нафтовик» - «Карпати»
90 ФК «Калуш» - «Гал-Вапно»
«Кроно-Карпати» - вихідний

XІХ тур. 12.10 (неділя) 13:00; 15:00
91 «Гал-Вапно» - «Нафтовик»
92 «Карпати» - ФК «Перегінське»
93 «Славія» - «Ніка-Івано-Франківськ»
94 «Придністров’я» - ФК «Турка»
95 ФК «Снятин» - «Кроно-Карпати»
ФК «Калуш» - вихідний

XХ тур. 19.10 (неділя) 13:00; 15:00
96 «Кроно-Карпати» - «Придністров’я»
97 ФК «Турка» - «Славія»
98 «Ніка-Івано-Франківськ» - «Карпати»
99 ФК «Перегінське» - «Гал-Вапно»
100 «Нафтовик» - ФК «Калуш»
ФК «Снятин» - вихідний

XХІ тур. 26.10 (неділя) 13:00; 15:00
101 ФК «Калуш» - ФК «Перегінське»
102 «Гал-Вапно» - «Ніка-Івано-Франківськ»
103 «Карпати» - ФК «Турка»
104 «Славія» - «Кроно-Карпати»
105 «Придністров’я» - ФК «Снятин»
«Нафтовик» - вихідний

XХІІ тур. 02.11 (неділя) 13:00; 15:00
106 ФК «Снятин» - «Славія»
107 «Кроно-Карпати» - «Карпати»
108 ФК «Турка» - «Гал-Вапно»
109 «Ніка-Івано-Франківськ» - ФК «Калуш»
110 ФК «Перегінське» - «Нафтовик»
«Придністров’я» - вихідний

СУПЕРКУБОК ОБЛАСТІ
09.11 (неділя)
13:00

ІФФФ




 

Переглядів: 383 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: