Головна » 2016 » Квітень » 6 » Чемпіонат і першість Тисмениччини. Календарі змагань
15:49
Чемпіонат і першість Тисмениччини. Календарі змагань

10 квітня стартують перехідні чемпіонат і першість Тисмениччини. В Прем'єр-лізі виступатиме 12 команд, в 1-й лізі - 13. Пропонуємо розклад ігор.

Календар чемпіонату Тисменицького району 2016 року. Прем'єр-ліга
    І коло
Тур Дата Група А Група Б
1 10 квітня (нд) "Сокіл" Підлісся - ФК "Радча"
"Бистриця" Старий Лисець - "Ураган" Черніїв
"Колос" Братківці - "Авангард" Загвіздя
"Енергія" Лисець - ФК "Клубівці"
"Козацький Острів" Чорнолізці - "Дружба" Драгомирчани
"Стримба" Липівка - "Прикарпаття" Підлужжя
2 17 квітня (нд) ФК "Радча" - "Авангард" Загвіздя
"Ураган" Черніїв - "Колос" Братківці
"Сокіл" Підлісся - "Бистриця" Старий Лисець
"Енергія" Лисець - "Стримба" Липівка
"Прикарпаття" Підлужжя - "Козацький Острів" Чорнолізці
ФК "Клубівці" - "Дружба" Драгомирчани 
3 24 квітня (нд) "Бистриця" Старий Лисець - ФК "Радча"
"Колос" Братківці - "Сокіл" Підлісся
"Авангард" Загвіздя - "Ураган" Черніїв
"Дружба" Драгомирчани - "Прикарпаття" Підлужжя
"Козацький Острів" Чорнолізці - "Енергія" Лисець
"Стримба" Липівка - ФК "Клубівці"
4 8 травня (нд) ФК "Радча" - "Ураган" Черніїв
"Сокіл" Підлісся - "Авангард" Загвіздя
"Бистриця" Старий Лисець - "Колос" Братківці
"Стримба" Липівка - "Козацький Острів" Чорнолізці
"Енергія" Лисець - "Дружба" Драгомирчани
ФК "Клубівці" - "Прикарпаття" Підлужжя
5 15 травня (нд) "Колос" Братківці - ФК "Радча"
"Авангард" Загвіздя - "Бистриця" Старий Лисець
"Ураган" Черніїв - "Сокіл" Підлісся
"Прикарпаття" Підлужжя - "Енергія" Лисець
"Дружба" Драгомирчани - "Стримба" Липівка
"Козацький Острів" Чорнолізці - ФК "Клубівці"
    ІІ коло
Тур Дата Група А Група Б
6 22 травня (нд) ФК "Радча" - "Сокіл" Підлісся
"Ураган" Черніїв - "Бистриця" Старий Лисець
"Авангард" Загвіздя - "Колос" Братківці
"Дружба" Драгомирчани - "Козацький Острів" Чорнолізці
"Прикарпаття" Підлужжя - "Стримба" Липівка
ФК "Клубівці" - "Енергія" Лисець
7 29 травня (нд) "Авангард" Загвіздя - ФК "Радча"
"Колос" Братківці - "Ураган" Черніїв
"Бистриця" Старий Лисець - "Сокіл" Підлісся
"Стримба" Липівка - "Енергія" Лисець
"Козацький Острів" Чорнолізці - "Прикарпаття" Підлужжя
"Дружба" Драгомирчани - ФК "Клубівці"
8 5 червня (нд) ФК "Радча" - "Бистриця" Старий Лисець
"Сокіл" Підлісся - "Колос" Братківці
"Ураган" Черніїв" - "Авангард" Загвіздя
"Прикарпаття" Підлужжя - "Дружба" Драгомирчани
"Енергія" Лисець" - "Козацький Острів" Чорнолізці
ФК "Клубівці" - "Стримба" Липівка
9 13 червня (нд) "Ураган" Черніїв - ФК "Радча"
"Авангард" Загвіздя - "Сокіл" Підлісся
"Колос" Братківці - "Бистриця" Старий Лисець
"Козацький Острів" Чорнолізці - "Стримба" Липівка
"Дружба" Драгомирчани - "Енергія" Лисець
"Прикарпаття" Підлужжя - ФК "Клубівці
10 19 червня (нд) ФК "Радча" - "Колос" Братківці
"Бистриця" Старий Лисець - "Авангард" Загвіздя
"Сокіл" Підлісся - "Ураган" Черніїв
"Стримба" Липівка - "Дружба" Драгомирчани
ФК "Клубівці" - "Козацький Острів" Чорнолізці
"Енергія" Лисець - "Прикарпаття" Підлужжя
    Стикові матчі
  ? 1А - 1Б, 2А - 2Б, 3А - 3Б, 4А - 4Б,5А - 5Б, 6А - 6Б

 

Календар першості Тисменицького району 2016 року. 1 ліга
    І коло
Тур Дата Група А Група Б
1 10 квітня (нд) "Фортуна" Березівка - "Колос" Пшеничники
ФК "Вільшаниця" - ФК "Старі Кривотули"
"Оболонь" Милування - "Азов" Майдан
ФК "Стриганці-Довге" - вільні
ФК "Тязів" - ФК "Угринів"
ФК "Марківці" - "Сокіл" Чукалівка
"Сокіл" Угринів - "Цегельник" Нові Кривотули
"Інтербур" Єзупіль - вільний
2 17 квітня (нд) ФК "Стриганці-Довге" - "Оболонь" Милування
"Азов" Майдан - ФК "Вільшаниця"
ФК "Старі Кривотули" - "Фортуна" Березівка
"Колос" Пшеничники - вільний
"Інтербур" Єзупіль - "Сокіл Угринів 
"Цегельник" Нові Кривотули" - ФК "Марківці"
"Сокіл" Чукалівка - ФК "Тязів"
ФК "Угринів" - вільний
3 24 квітня (нд) "Колос" Пшеничники - ФК "Старі Кривотули"
"Фортуна" Березівка - "Азов" Майдан
ФК "Вільшаниця" - ФК "Стриганці-Довге"
"Оболонь" Милування - вільна
ФК "Угринів" - "Сокіл" Чукалівка
ФК "Тязів" - "Цегельник" Нові Кривотули
ФК "Марківці" - "Інтербур" Єзупіль
"Сокіл" Угринів - вільний 
4 4 травня (ср) "Оболонь" Милування - ФК "Вільшаниця"
ФК "Стриганці-Довге" - "Фортуна" Березівка
"Азов" Майдан - "Колос" Пшеничники
ФК "Старі Кривотули" - вільні
"Сокіл" Угринів - ФК "Марківці"
"Інтербур" Єзупіль - ФК "Тязів"
"Цегельник" Нові Кривотули - ФК "Угринів"
"Сокіл" Чукалівка - вільний
5 8 травня (нд) ФК "Старі Кривотули" - "Азов" Майдан
"Колос" Пшеничники - ФК "Стриганці-Довге"
"Фортуна" Березівка - "Оболонь" Милування
ФК "Вільшаниця" - вільна
"Сокіл" Чукалівка - "Цегельник" Нові Кривотули
ФК "Угринів" - "Інтербур" Єзупіль
ФК "Тязів" - "Сокіл" Угринів
ФК "Марківці" - вільні
6 15 травня (нд) ФК "Вільшаниця" - "Фортуна" Березівка
"Оболонь" Милування - "Колос" Пшеничники
ФК "Стриганці-Довге" - ФК "Старі Кривотули"
"Азов" Майдан - вільний
ФК "Марківці" - ФК "Тязів"
"Сокіл" Угринів - ФК "Угринів"
"Інтербур" Єзупіль - "Сокіл" Чукалівка
"Цегельник" Нові Кривотули - вільний
7 18 травня (ср) "Азов" Майдан - ФК "Стриганці-Довге"
ФК "Старі Кривотули" - "Оболонь" Милування
"Колос" Пшеничники - ФК "Вільшаниця"
"Фортуна" Березівка - вільна
"Цегельник" Нові Кривотули - "Інтербур" Єзупіль
"Сокіл" Чукалівка - "Сокіл" Угринів
ФК "Угринів" - ФК "Марківці"
ФК "Тязів" - вільний
    ІІ коло
Тур Дата Група А Група Б
8 22 травня (нд) "Колос" Пшеничники - "Фортуна" Березівка
ФК "Старі Кривотули" - ФК "Вільшаниця"
"Азов" Майдан - "Оболонь" Милування
ФК "Стриганці-Довге" - вільні
ФК "Угринів" - ФК "Тязів"
"Сокіл" Чукалівка - ФК "Марківці"
"Цегельник" Нові Кривотули - "Сокіл" Угринів
"Інтербур" Єзупіль - вільний
9 29 травня (нд) "Оболонь" Милування - ФК "Стриганці-Довге"
ФК "Вільшаниця" - "Азов" Майдан
"Фортуна" Березівка - ФК "Старі Кривотули"
"Колос" Пшеничники - вільний
"Сокіл" Угринів - "Інтербур" Єзупіль
ФК "Марківці" - "Цегельник" Нові Кривотули
ФК "Тязів" - "Сокіл" Чукалівка
ФК "Угринів" - вільний
10 5 червня (нд) ФК "Старі Кривотули" - "Колос" Пшеничники
"Азов" Майдан - "Фортуна" Березівка
ФК "Стриганці-Довге" - ФК "Вільшаниця"
"Оболонь" Милування - вільна
"Сокіл" Чукалівка - ФК "Угринів"
"Цегельник" Нові Кривотули - ФК "Тязів"
"Інтербур" Єзупіль - ФК "Марківці"
"Сокіл" Угринів - вільний
11 8 червня (ср) ФК "Вільшаниця" - "Оболонь" Милування
"Фортуна" Березівка - ФК "Стриганці-Довге"
"Колос" Пшеничники - "Азов" Майдан
ФК "Старі Кривотули" - вільні
ФК "Марківці" - "Сокіл" Угринів
ФК "Тязів" - "Інтербур" Єзупіль
ФК "Угринів" - "Цегельник" Нові Кривотули
"Сокіл" Чукалівка - вільний
12 13 червня (пн) "Азов" Майдан - ФК "Старі Кривотули"
ФК "Стриганці-Довге" - "Колос" Пшеничники
"Оболонь" Милування - "Фортуна" Березівка
ФК "Вільшаниця" - вільна
"Цегельник" Нові Кривотули - "Сокіл" Чукалівка
"Інтербур" Єзупіль - ФК "Угринів"
"Сокіл" Угринів - ФК "Тязів"
ФК "Марківці" - вільні
13 19 червня (нд) "Фортуна" Березівка - ФК "Вільшаниця"
"Колос" Пшеничники - "Оболонь" Милування
ФК "Старі Кривотули" - ФК "Стриганці-Довге"
"Азов" Майдан - вільний
ФК "Тязів" - ФК "Марківці"
ФК "Угринів" - "Сокіл" Угринів
"Сокіл" Чукалівка - "Інтербур" Єзупіль
"Цегельник" Нові Кривотули - вільний
14 22 червня (ср)     ФК "Стриганці-Довге" - "Азов" Майдан
"Оболонь" Милування - ФК "Старі Кривотули"
ФК "Вільшаниця" - "Колос" Пшеничники
"Фортуна" Березівка - вільна
"Інтербур" Єзупіль - "Цегельник" Нові Кривотули
"Сокіл" Угринів - "Сокіл" Чукалівка
ФК "Марківці" - ФК "Угринів"
ФК "Тязів" - вільний
    Стикові матчі
  ? 1А - 1Б, 2А - 2Б, 3А - 3Б, 4А - 4Б,5А - 5Б, 6А - 6Б

БРАМКИ, за матеріалами Тисменицької РФФ

 

ОФІЦІЙНО! Тисмениччина переходить на новий графік

Брамки-Тисмениця. Кубок Тисмениччини пам’яті В. Чорновола

Переглядів: 635 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: