Головна » 2016 » Листопад » 4 » Чемпіонат і першість Тисмениччини. 30 жовтня
09:40
Чемпіонат і першість Тисмениччини. 30 жовтня

Чемпіонат Тисмениччини. Прем'єр-ліга
11 тур

"Козацький Острів" Чорнолізці - "Колос" Братківці - перенесено
"Ураган" Черніїв - "Сокіл" Чукалівка - 3:1 (Лящовський, 34, Семанюк, 58, Бриндзей, 75 - Б. Струк, 10)
ФК "Радча" - "Стримба" Липівка - 0:1 (П. Микитин, 81)
"Сокіл" Підлісся - "Авангард" Загвіздя - 0:2 (Чекіс, 30, Гоголь, 65)
"Бистриця" Старий Лисець - "Дружба" Драгомирчани - 3:1 (Гринечко, 9, М. Пилипів, 34, Т. Балан, 78 - Трушко, 61)
ФК "Клубівці" - вільні

    І В Н П М О
1  Авангард (Загвіздя) 9 8 0 1 31-7 24
2  ФК Клубівці 9 6 2 1 19-15 20
3  Колос (Братківці) 9 6 1 2 12-5 19
4  Дружба (Драгомирчани) 10 6 0 4 18-13 18
5  Ураган (Черніїв) 9 4 3 2 20-15 15
6  Козацький Острів (Чорнолізці) 8 4 1 3 10-6 13
7  Бистриця (Старий Лисець) 10 3 4 3 15-13 13
8  Стримба (Липівка) 9 2 3 4 19-23 9
9  ФК Радча 10 2 2 6 9-20 8
10  Сокіл (Підлісся) 9 1 2 6 10-15 5
11  Сокіл (Чукалівка) 10 0 0 10 10-41 0

Бомбардири: О. Кудла (Загвіздя) - 11, В. Трушко (Драгомирчани) і В. Царук (Черніїв) - по 7,  Б. Струк (Чукалівка), Н. Чекіс (Загвіздя) і І. Якубів (Радча) - по 6, Р. Зварич (Черніїв), , А. Андрусяк (Братківці) і - по 5 голів.

Першість Тисмениччини. 9 тур
Група А

"Козацький Острів-2" Чорнолізці - "Фортуна" Березівка - 2:0 (Солом'яний, 66, Гайдейчук, 83)
ФК "Марківці" - ФК "Старі Кривотули" - 2:0 (Фицик, 33, 50)
"Колос" Пшеничники - ФК "Угринів" - 2:7
"Цегельник" Нові Кривотули - "Прикарпаття" Підлужжя - 0:0

    І В Н П М О
1  Козацький Острів-2 (Чорнолізці) 9 8 0 1 24-4 24
2  ФК Угринів 9 7 1 1 29-8 22
3  Прикарпаття (Підлужжя) 9 4 2 3 27-12 14
4  Фортуна (Березівка) 9 4 1 4 9-9 13
5  ФК Старі Кривотули 9 3 1 5 20-23 10
6  Цегельник (Нові Кривотули) 9 2 3 4 7-13 9
7  ФК Марківці 9 2 1 6 11-35 7
8  Колос (Пшеничники) 9 0 3 6 10-34 3

Бомбардири: А. Гринчак (Підлужжя) і Н. Самочко (ФК "Угринів") - по 11, М. Стуй (ФК "Угринів") - 9, М. Гайдейчук і  І. Солом'яний (Чорнолізці) - по 7, М. Федоронько (Березівка) і В. Фицик (Марківці) - по 6, А. Цюпер (Старі Кривотули) і С. Челяк (Підлужжя) - по 5 голів.

Група Б
ФК "Тязів" - "Дністер-Рітас" Побережжя - -:+
ФК "Майдан" - "Інтербур" Єзупіль - 1:2
"Оболонь" Милування - "Сокіл" Угринів - 4:1
ФК "Вільшаниця" - вільна від гри

    І В Н П М О
1  Дністер-Рітас (с. Побережжя) 7 7 0 0 40-6 21
2  Оболонь (Милування) 8 5 2 1 30-10 17
3  ФК Тязів 8 3 2 3 16-16 11
4  Інтербур (Єзупіль) 8 4 0 4 15-16 12
5  Сокіл (Угринів) 6 2 2 2 7-7 8
6  ФК Вільшаниця 7 2 0 5 9-18 6
7  ФК Майдан 8 0 0 8 5-49 0

Бомбардири: Д. Третяк (Побережжя) - 12, Р. Єлісєєв (Милування) - 7, С. Кузенко (Побережжя) - 6, Н. Бадюк (Єзупіль) і В. Кочет (Тязів) - по 5 голів.

 

БРАМКИ

Переглядів: 272 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: