Головна » 2016 » Жовтень » 25 » Чемпіонат і першість Тисмениччини. 23 жовтня. 17:0 у Побережжі
15:17
Чемпіонат і першість Тисмениччини. 23 жовтня. 17:0 у Побережжі

Чемпіонат Тисмениччини. Прем'єр-ліга  
Матч 7-го туру. 19 жовтня 
"Бистриця" Старий Лисець - "Козацький Острів" Чорнолізці - 0:2 (В. Осипів, 6, Т. Бутковський, 82)
10 тур
"Стримба" Липівка - "Козацький Острів" Чорнолізці - перенесено
"Сокіл" Чукалівка - ФК "Клубівці" - 2:5 (Б. Струк, 75, 87 - Р. Майданчук, 8, В. Пророк, 25, 85, О. Пентелюк, 43, Р. Карпів, 78). Нереалізований пенальті: Ю. Проценко, 88 (К)
"Дружба" Драгомирчани - "Ураган" Черніїв - 4:1 (М. Гундяк, 38, В. Кучера, 45, В. Трушко, 49, В. Бриндзей, 58-авт. - М. Шпіляревич, 24)
"Колос" Братківці - "Бистриця" Старий Лисець - 1:0 (А. Андрусяк, 74). Нереалізований пенальті: Мазурик, 53 (К) 
"Авангард" Загвіздя - ФК "Радча" - 3:1 (І. Дудій, 35, І. Гоголь, 41, С. Середюк, 67 - І. Якубів, 49)
"Сокіл" Підлісся - вільний

    І В Н П М О
1  Авангард (Загвіздя) 8 7 0 1 29-7 21
2  ФК Клубівці 9 6 2 1 19-15 20
3  Колос (Братківці) 9 6 1 2 12-5 19
4  Дружба (Драгомирчани) 9 6 0 3 17-10 18
5  Козацький Острів (Чорнолізці) 8 4 1 3 10-6 13
6  Ураган (Черніїв) 8 3 3 2 17-14 12
7  Бистриця (Старий Лисець) 9 2 4 3 12-12 10
8  ФК Радча 9 2 2 5 9-19 8
9  Стримба (Липівка) 8 1 3 4 18-23 6
10  Сокіл (Підлісся) 7 1 2 4 10-12 5
11  Сокіл (Чукалівка) 9 0 0 9 9-38 0

Бомбардири: О. Кудла (Загвіздя) - 11, В. Царук (Черніїв) - 7, В. Трушко (Драгомирчани) і І. Якубів (Радча) - по 6, Р. Зварич (Черніїв), Н. Чекіс (Загвіздя), А. Андрусяк (Братківці) і Б. Струк (Чукалівка) - по 5 голів.

Першість Тисмениччини
1 ліга.
 8 тур
Група А

ФК "Старі Кривотули" - "Колос" Пшеничники - 5:0 (В. Назарук, 34, В. Бризіцький, 52, Ю. Назарук, 55, А. Цюпер, 70, І. Мантуляк, 75)
"Козацький Острів-2" Чорнолізці - ФК "Марківці" - 6:0 (М. Гайдейчук, 9, 23, 38, І. Солом'яний, 75, 79, 90)
"Фортуна" Березівка - "Прикарпаття" Підлужжя - 1:3 (Є. Скрипин, 10 - Р. Стойко, 28, С. Челяк, 78, А. Іваніцький, 87)
ФК "Угринів" - "Цегельник" Нові Кривотули - 2:1 (М. Стуй, 30, А. Терешкун, 90 - В. Адамчук, 78)

    І В Н П М О
1  Козацький Острів-2 (Чорнолізці) 8 7 0 1 22-4 21
2  ФК Угринів 8 6 1 1 22-6 19
3  Прикарпаття (Підлужжя) 8 4 1 3 27-12 13
4  Фортуна (Березівка) 8 4 1 3 9-7 13
5  ФК Старі Кривотули 8 3 1 4 20-21 10
6  Цегельник (Нові Кривотули) 8 2 2 4 7-13 8
7  ФК Марківці 8 1 1 6 9-35 4
8  Колос (Пшеничники) 8 0 3 5 8-27 3

Бомбардири: А. Гринчак (Підлужжя) - 11, Н. Самочко (ФК "Угринів") - 8, М. Гайдейчук і  І. Солом'яний (Чорнолізці), М. Федоронько (Березівка) - по 6, А. Цюпер (Старі Кривотули), С. Челяк (Підлужжя) і М. Стуй (ФК "Угринів") - по 5 голів.

Група Б
"Інтербур" Єзупіль - "Оболонь" Милування - 2:4 (С. Шиндак, 34, Н. Бадюк, 51 - В. Козак, 3, Р. Сморжанюк, 32, Н. Легун, 53, В. Осташ, 62)
"Дністер-Рітас" - ФК "Майдан" - 17:0 (Р. Левіцький, 4, 44, Д. Третяк, 5, 31, 61, 72, 89, С. Кузенко, 9, 21, Т. Гнатишин, 11, О. Крис, 46, 51, 76, В. Коренєв, 57, 69, В. Харенко, 65, 80)
ФК "Вільшаниця" - ФК "Тязів" - 5:1 (В. Ющишин, 1, 38, В. Дячук, 17, 26-п., В. Семанюк, 60 - В. Кочет, 32)
"Сокіл" Угринів - вільний від гри

    І В Н П М О
1  Дністер-Рітас (с. Побережжя) 6 6 0 0 40-6 18
2  Оболонь (Милування) 7 4 2 1 26-9 14
3  ФК Тязів 7 4 2 2 16-16 14
4  Інтербур (Єзупіль) 7 3 0 4 13-15 9
5  Сокіл (Угринів) 5 2 2 1 6-3 8
6  ФК Вільшаниця 7 2 0 5 9-18 6
7  ФК Майдан 7 0 0 7 4-47 0

Бомбардири: Д. Третяк (Побережжя) - 12, С. Кузенко (Побережжя) і Р. Єлісєєв (Милування) - по 6, Ю. Вікуловський (Милування), В. Кочет (Тязів) - 5 голів.

БРАМКИ

Переглядів: 376 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: