Головна » 2016 » Липень » 21 » Чемпіонат, першість і кубок Рогатинщини
14:58
Чемпіонат, першість і кубок Рогатинщини

Кубок
1/2 фіналу. 20 червня.
 Рогатин
Лучинці - Козарі - 2:3 
Липівка - Черче - 3:1
Фінал. 28 червня. Рогатин
Липівка - Козарі - 2:2, по пен. - 6:5

Чемпіонат Рогатинщини. Суперліга
6 тур. 26 червня

Конюшки - Добринів - 4:1
Воскресинці - Бабухів - 4:4
Загір’я - Нижня Липиця - 5:2
Кліщівна - Верхня Липиця - 0:4
Липівка - Лучинці - перенесено
Козарі - Букачівці - перенесено

7 тур. 3 липня
Бабухів - Козарі - 1:6
Лучинці - Конюшки - 4:0 
Нижня Липиця - Кліщівна - 1:1
Букачівці - Загір’я - 1:3
Добринів - Воскресинці - 3:1
Верхня Липиця - Липівка - 1:1

8 тур. 10 липня
Букачівці - Бабухів - 2:0
Конюшки - Верхня Липиця - 1:0
Воскресинці - Лучинці - 4:1
Козарі - Добринів - 2:1
Загір’я - Кліщівна - 3:1
Липівка - Нижня Липиця - 1:0

9 тур. 17 липня
Бабухів - Загір’я - 2:5
Добринів - Букачівці - 4:0
Лучинці - Козарі - 3:1
Верхня Липиця - Воскресинці - 4:0
Нижня Липиця - Конюшки - 1:2
Кліщівна - Липівка - 1:1

      І  В  Н  П  М  О
1 Конюшки 9 5 3 1 16-9 18
2 Верхня Липиця 9 5 3 1 15-3 18
3 Липівка 8 5 3 0 15-7 18
4 Загір'я 9 5 2 2 21-14 17
5 Лучинці 8 4 3 1 14-8 15
6 Козарі 7 4 2 1 18-8 14
7 Добринів 9 4 1 4 20-14 13
8 Букачівці 8 3 0 5 9-16 9
9 Кліщівна 8 2 2 4 9-16 8
10 Воскресинці 9 1 1 7 18-33 4
11 Нижня Липиця 9 0 3 6 7-18 3
12 Бабухів 9 0 3 6 8-24 3

Бомбардири: Р. Дорошенко (Воскресинці) - 8, В. Крохмалюк (Липівка) і Т. Ватаманюк (Загір’я) - по 6, П. Галушка (Верхня" Липиця) - 4 голи.

10 тур. 24 липня
Загір’я - Липівка
Конюшки - Кліщівна
Воскресинці - Нижня Липиця
Козарі - Верхня Липиця
Букачівці - Лучинці
Бабухів - Добринів

1 ліга. Північ
8 тур. 19 червня 

Яглуш - Потік - 5:3 
Долиняни - Заланів - 1:0 
Фрага - Підкамінь - 2:2 
Беньківці - Черче - 0:2 

9 тур. 26 червня
Заланів - Фрага - 4:2 
Руда - Долиняни - 2:2 
Підкамінь - Яглуш - 2:1 
Потік - Беньківці - 1:1 

10 тур. 3 липня
Підкамінь - Беньківці - 3:1 
Руда - Фрага - 2:1 
Заланів - Яглуш - 3:3 
Потік - Черче - 1:1 

11 тур. 10 липня
Беньківці - Заланів - 0:2 
Черче - Підкамінь - 6:0 
Яглуш - Руда - 0:2 
Фрага - Долиняни - 1:2 

12 тур. 17 липня
Руда - Беньківці - 3:0
Долиняни - Яглуш - 1:2 
Заланів - Черче - 1:4 
Підкамінь - Потік - 0:1

      І  В  Н  П  М  О
1 Руда 11 8 3 0 29-12 27
2 Черче 11 8 2 1 36-9 26
3 Яглуш 11 6 1 4 27-22 19
4 Підкамінь 11 4 4 3 21-22 16
5 Долиняни 10 4 3 3 18-17 15
6 Потік 10 3 5 2 15-15 14
7 Заланів 11 2 1 8 18-32 7
8 Беньківці 11 1 3 7 16-31 6
9 Фрага 10 0 2 8 8-28 2

Бомбардири (після 10-го туру): В. Кардаш (Підкамінь) - 10, В. Білоус (Потік) і Т. Стахів (Беньківці) - по 8, І. Вишневський (Черче) і М. Бабський (Яглуш) - по 7, Ю. Дорожинський (Заланів) - 6 голів.

1 ліга. Південь
8 тур. 19 червня

Путятинці - Колоколин - 1:0 
Помонята - Вербилівці - 3:0
Залужжя - Жовчів - 2:2 
Явче - Юнашків - 1:2 

9 тур. 26 червня
Вербилівці - Явче - 3:0 
Пуків - Помонята - 1:2 
Юнашків - Залужжя - 4:0 
Жовчів - Путятинці - 2:3 

10 тур. 3 липня
Юнашків - Путятинці - 2:3 
Жовчів - Колоколин - 0:4 
Пуків - Явче - 3:1 
Вербилівці - Залужжя - 1:1 

11 тур. 10 липня
Явче - Помонята - 1:0 
Путятинці - Вербилівці - 0:0 
Залужжя - Пуків - 2:0 
Колоколин - Юнашків - 3:1 

12 тур. 17 липня
Юнашків - Жовчів - 2:0 
Вербилівці - Колоколин - 4:0 
Пуків - Путятинці - 2:0 
Помонята - Залужжя - 2:1 

  Південь   І  В  Н  П  М  О
1 Пуків 11 6 2 3 20-12 20
2 Колоколин 11 6 2 3 23-17 20
3 Помонята 10 5 2 3 19-14 17
4 Вербилівці 11 4 3 4 13-13 15
5 Путятинці 11 3 6 2 12-12 15
6 Юнашків 11 3 3 5 19-21 12
7 Жовчів 10 2 4 4 17-19 10
8 Явче 10 2 1 7 9-23 7
9 Залужжя 11 4 3 4 19-20 5(-10)

Бомбардири (після 10-го туру): І. Ричак (Юнашків) - 10, М. Зобків (Колоколин), Р. Гривнак (Жовчів) і О. Лябига (Помонята) - по 7, В. Кушта (Пуків) - 6 голів.

БРАМКИ, за даними "Футбол Рогатинщини"

Переглядів: 133 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: