Головна » 2016 » Травень » 3 » Чемпіонат і першість Коломийщини - 2016. Календар ігор
21:43
Чемпіонат і першість Коломийщини - 2016. Календар ігор

Продовжуємо викладати на нашому сайті календарі районних змагань. На черзі - Коломийщина.

Календар чемпіонату і першості Коломийського району 2016 року
Дата Тур 1 ліга Тур 2 ліга
    ФК "Черемхів", "Метеор" Жукотин, "Спартак" Струпків, "Прут" Воскресинці, ФК "Хлібичин" Лісний Хлібичин, ФК "Угорники", "Сокіл" Коршів, "Підгір'я" Іванівці-Товмачик, ФК "Сопів", "Прометей" Матеївці, "Довбушівець" Печеніжин, ФК "Дебеславці"   ФК "Шепарівці", "Нива" Джурків, "Прут" Семаківці, ФК "Ценява", "Княгинин" Підгайчики, ФК "Голосків", "Ювента" Лісна Слобідка, "Старт" Старий Гвіздець, "Вікторія" Велика Кам`янка, ФК "Торговиця", ФК "Мишин", "Карпати" Спас, ФК "Королівка-Корнич"
    І коло
10 квітня (нд) - - 1 Велика Кам`янка - Лісна Слобідка"
Мишин - Підгайчики
Спас - Семаківці
Торговиця - Королівка-Корнич
Джурків - Ценява
Старий Гвіздець - Голосків
17 квітня (нд) 1 Черемхів - Жукотин
Струпків - Воскресинці
Лісний Хлібичин - Угорники
Коршів - Іванівці-Товмачик
Сопів - Матеївці
Печеніжин - Дебеславці
2 Лісна Слобідка - Мишин (16.04)
Ценява - Старий Гвіздець
Королівка-Корнич - Джурків
Семаківці - Торговиця
Підгайчики - Спас
Шепарівці - Велика Кам`янка
24 квітня (нд) 2 Воскресинці - Лісний Хлібичин (23.04)
Жукотин - Дебеславці
"Прометей" Матеївці - "Довбушівець" Печеніжин
"Підгір'я" Іванівці-Товмачик - ФК "Сопів"
ФК "Угорники" - Сокіл "Коршів"
ФК "Черемхів" - "Спартак" Струпків
3 Мишин - Шепарівці
Спас - Лісна Слобідка
Торговиця - Підгайчики
Джурків - Семаківці
Старий Гвіздець - Королівка-Корнич
Голосків - Ценява 
8 травня (нд) 3 Струпків - Жукотин (07.05) 
Лісний Хлібичин - Черемхів
Коршів - Воскресинці
ФК "Сопів" - ФК "Угорники"
"Довбушівець" Печеніжин - "Підгір'я" Іванівці-Товмачик
ФК "Дебеславці" - "Прометей" Матеївці
4 Семаківці - Старий Гвіздець (07.05)
Королівка-Корнич - Голосків
Підгайчики - Джурків
Лісна Слобідка - Торговиця
Шепарівці - Спас
Велика Кам`янка - Мишин
15 травня (нд) 4 Іванівці-Товмачик - Дебеславці (14.05)
Жукотин - Матеївці
Угорники - Печеніжин
Воскресинці - Сопів
Черемхів - Коршів
Струпків - Лісний Хлібичин
5 Спас - Кам`янка (14.05)
Торговиця - Шепарівці
Джурків - Лісна Слобідка
Старий Гвіздець - Підгайчики
Голосків - Семаківці"
Ценява - Королівка-Корнич
22 травня (нд) 5 Сопів - Черемхів (21.05)
Лісний Хлібичин - Жукотин
Коршів - Струпків
Печеніжин - Воскресинці
Дебеславці - Угорники
Матеївці - Іванівці-Товмачик
6 Шепарівці - Джурків (21.05)
Семаківці - Ценява
Підгайчики - Голосків
Лісна Слобідка - Старий Гвіздець
Велика Кам`янка - Торговиця
Мишин - Спас
29 травня (нд) 6 Угорники - Матеївці (28.05)
Жукотин - Іванівці-Товмачик
Воскресинці - Дебеславці
Черемхів - Печеніжин
Струпків - Сопів
Лісний Хлібичин - Коршів
7 Ценява - Підгайчики (28.05)
Торговиця - Мишин
Джурків - Велика Кам`янка
Старий Гвіздець - Шепарівці
Голосків - Лісна Слобідка
Королівка-Корнич - Семаківці
5 червня (нд) 7 Коршів - Жукотин
Сопів - Лісний Хлібичин
Печеніжин - Струпків
Дебеславці - Черемхів
Матеївці - Воскресинці
Іванівці-Товмачик - Угорники
8 Підгайчики - Королівка-Корнич
Лісна Слобідка - Ценява
Шепарівці - Голосків
Велика Кам`янка - Старий Гвіздець
Мишин - Джурків"
Спас - Торговиця
12 червня (нд) 8 Жукотин - Угорники
Воскресинці - Іванівці-Товмачик
Черемхів - Матеївці
Струпків - Дебеславці
Лісний Хлібичин - Печеніжин
Коршів - Сопів
9 Джурків - Спас
Старий Гвіздець - Мишин
Голосків - Велика Кам`янка
Ценява - Шепарівці
Королівка-Корнич - Лісна Слобідка
Семаківці - Підгайчики
19 червня (нд) 9 Печеніжин - Коршів (18.06)
Сопів - Жукотин
Дебеславці - Лісний Хлібичин
Матеївці - Струпків
Іванівці-Товмачик - Черемхів
Угорники - Воскресинці
10 Лісна Слобідка - Семаківці
Шепарівці - Королівка-Корнич
Велика Кам`янка - Ценява
Мишин - Голосків
Спас - Старий Гвіздець
Торговиця - Джурків
26 червня (нд) 10 Жукотин - Воскресинці
Черемхів - Угорники
Струпків - Іванівці-Товмачик
Лісний Хлібичин - Матеївці
Коршів - Дебеславці
Сопів - Печеніжин
11 Старий Гвіздець - Торговиця
Голосків - Спас
Ценява - Мишин
Королівка-Корнич - Велика Кам`янка
Семаківці - Шепарівці
Підгайчики - Лісна Слобідка
3 липня (нд) 11 Печеніжин - Жукотин
Дебеславці - Сопів
Матеївці - Коршів
Іванівці-Товмачик - Лісний Хлібичин
Угорники - Струпків
12 Торговиця - Голосків
Шепарівці - Підгайчики
Велика Кам`янка - Семаківці
Мишин - Королівка-Корнич
Спас - Ценява
Джурків - Старий Гвіздець
10 липня (нд) - - 13 Голосків - Джурків
Ценява - Торговиця
Королівка-Корнич - Спас
Семаківці - Мишин
Підгайчики - Велика Кам`янка
Лісна Слобідка - Шепарівці
    ІІ коло
31 липня (нд) - - 14 Джурків - Голосків
Торговиця - Ценява
Спас - Королівка-Корнич
Мишин - Семаківці"
Велика Кам`янка - Підгайчики
Шепарівці - Лісна Слобідка
7 серпня (нд) 12 Жукотин - Печеніжин
Сопів - Дебеславці
Коршів - Матеївці
Лісний Хлібичин - Іванівці-Товмачик
Струпків - Угорники
Черемхів - Воскресинці
15 Голосків - Торговиця (06.08)
Підгайчики - Шепарівці
Семаківці - Велика Кам`янка
Королівка-Корнич - Мишин
Ценява - Спас
Старий Гвіздець - Джурків
14 серпня (нд) 13 Воскресинці -  Жукотин
Угорники - Черемхів
Іванівці-Товмачик - Струпків
Матеївці - Лісний Хлібичин
Дебеславці - Коршів
Печеніжин - Сопів
16 Торговиця - Старий Гвіздець
Спас - Голосків
Мишин - Ценява
Велика Кам`янка - Королівка-Корнич
Шепарівці - Семаківці
Лісна Слобідка - Підгайчики
21 серпня (нд) 14 Коршів - Печеніжин (20.08)
Жукотин - Сопів
Лісний Хлібичин - Дебеславці
Струпків - Матеївці
Черемхів - Іванівці-Товмачик
Воскресинці - Угорники
17 Семаківці - Лісна Слобідка
Королівка-Корнич - Шепарівці
Ценява - Велика Кам`янка
Голосків - Мишин
Старий Гвіздець - Спас
Джурків - Торговиця
28 серпня (нд) 15 Угорники - Жукотин
Іванівці-Товмачик - Воскресинці
Матеївці - Черемхів
Дебеславці - Струпків
Печеніжин - Лісний Хлібичин
Сопів - Коршів
18 Спас - Джурків
Мишин - Старий Гвіздець
Велика Кам`янка - Голосків
Шепарівці - Ценява
Лісна Слобідка - Королівка-Корнич
Підгайчики - Семаківці
4 вересня (нд) 16 Жукотин - Коршів
Лісний Хлібичин - Сопів
Струпків - Печеніжин
Черемхів - Дебеславці
Воскресинці - Матеївці
Угорники - Іванівці-Товмачик
19 Королівка-Корнич - Підгайчики
Ценява - Лісна Слобідка
Голосків - Шепарівці
Старий Гвіздець - Велика Кам`янка
Джурків - Мишин
Торговиця - Спас
11 вересня (нд) 17 Матеївці - Угорники" (10.09) 
Іванівці-Товмачик - Жукотин
Дебеславці - Воскресинці
Печеніжин - Черемхів
Сопів - Струпків
Коршів - Лісний Хлібичин
20 Підгайчики - Ценява (10.09)
Мишин - Торговиця
Велика Кам`янка - Джурків
Шепарівці - Старий Гвіздець
Лісна Слобідка - Голосків
Семаківці - Королівка-Корнич
18 вересня (нд) 18 Черемхів - Сопів (17.09)
Жукотин - Лісний Хлібичин
Струпків - Коршів
Воскресинці - Печеніжин
Угорники - Дебеславці
Іванівці-Товмачик - Матеївці
21 Джурків - Шепарівці (17.09)
Ценява - Семаківці
Голосків - Підгайчики
Старий Гвіздець - Лісна Слобідка
Торговиця - Велика Кам`янка
Спас - Мишин
25 вересня (нд) 19 Дебеславці - Іванівці-Товмачик (24.09)
Матеївці - Жукотин
Печеніжин - Угорники
Сопів - Воскресинці
Коршів - Черемхів
Лісний Хлібичин - Струпків
22 Велика Кам`янка - Спас (24.09)
Шепарівці - Торговиця
Лісна Слобідка - Джурків
Підгайчики - Старий Гвіздець
Семаківці - Голосків
Королівка-Корнич - Ценява
2 жовтня (нд) 20 Жукотин - Струпків (01.10)
Черемхів - Лісний Хлібичин
Воскресинці - Коршів
Угорники - Сопів
Іванівці-Товмачик - Печеніжин
Матеївці - Дебеславці
23 Старий Гвіздець - Семаківці
Голосків - Королівка-Корнич
Джурків - Підгайчики
Торговиця - Лісна Слобідка
Спас - Шепарівці
Мишин - Велика Кам`янка
9 жовтня (нд) 21 Лісний Хлібичин - Воскресинці" (08.10) 
Дебеславці - Жукотин
Печеніжин - Матеївці
Сопів - Іванівці-Товмачик
Коршів - Угорники
Струпків - Черемхів
24 Шепарівці - Мишин
Лісна Слобідка - Спас
Підгайчики - Торговиця
Семаківці - Джурків
Королівка-Корнич - Старий Гвіздець
Ценява - Голосків
16 жовтня (нд) 22 Жукотин - Черемхів
Воскресинці - Струпків
Угорники - Лісний Хлібичин
Іванівці-Товмачик - Коршів
Матеївці - Сопів
Дебеславці - Печеніжин
25  

Детальніше - ФОСК "Прикарпаття"

 

БРАМКИ

 

Переглядів: 281 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: