Головна » 2014 » Квітень » 29 » Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. Таблиця переходів (станом на 29 квітня). ОНОВЛЮЄТЬСЯ!!!
13:29
Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. Таблиця переходів (станом на 29 квітня). ОНОВЛЮЄТЬСЯ!!!

Реєстраційний період футболістів-аматорів триватиме до 15 травня. Однак більшість команд вже визначилися зі складами. Пропонуємо вашій увазі таблицю переходів чемпіонату і першості Івано-Франківщини. Наразі представлено команди з торішнього і теперішнього чемпіонату. Далі буде!!!

Таблиця переходів чемпіонату та першості Івано-Франківщини - 2014 
"Карпати" Коломия (тренер - Василь Блясецький)
Андрусяк і Томчук (юн.), Данищук Вол. і Олійник А. ("Гуцульщина"), Климус і Рябий ("Кроно-Карпати") Луцик А. і Срібний С. ("Славія"), Михайлів ("Отрада" Глибівка), Пислар ("Буковина" Чернівці), Родевич ("Рух" Винники, Львівщина), Нестерук
"Газовик" Богородчани (не виступає)
- Барчук Р. ("Ніка-Івано-Франківськ"), Боришкевич ("Кроно-Карпати"), Вікарюк ("Чайка" Вільхівці), Гребінський, Данищук Вік., Макогон, Мельничук Т. і Стоцький (ФК "Перегінське"), Долотко, Канюк, Клебан, Мотуз, Руснак Р. і Тащук ("Оскар" Підгір'я), Маковійчук (ФК "Турка"), Микуляк О., Павлюк І. і Соколенко (ФК "Старуня"), Барчук В., Паранюк Л., Яцишин Д.
"Кроно-Карпати" Брошнів-Осада (Василь Качур)
Боришкевич ("Газовик"), Громоляк А., Димид і Романишин Р. ("Нафтовик"), Драган А. (ФК "Калуш"), Качак ("Кримтеплиця", Крим),  Третяк ("Карпати" Я), Януш ("Ніка-Тепловик")  Белей ("Славія"), Блажко ("Буковина" Чернівці), Головінський і  Цимбалістий ("Гал-Вапно"), Климус і Рябий ("Карпати" К), Скибінський Б. (ФК "Снятин"), Крохмалюк
"Ніка-Івано-Франківськ" (Володимир Ковалюк)
Ковалюк ("Карпати" Я, тренер), Атаманюк, Бойко Т., Бойченюк, Волок, Вульчин, Грицак І., Дербах, Джус Р., Кащій, Комар, Пристай, Солоненко, Чопик, Шовгенюк (усі - "Карпати" Яремче), Барчук Р. ("Газовик"), Лаврук ("Гуцульщина"), Метенька ("Гал-Вапно-Енергетик") Пташник (тренер), Борисевич Р., Павлюк Б., Сем'янчук і Трухан М. ("Придністров''я"), Павлів Ю., Самочко, Слободян М. і Федорюк ("Тепловик"), Рибатчин (ФК "Калуш"), Шпирка ("Чайка" Вільхівці), Януш ("Кроно-Карпати"), Дорош ("Кремінь" Пістинь), Вандзіляк і Гаврилишин ("Гал-Вапно"), Липецький ("Тепловик"), Бадлюк, Качан, Слободян Є.
"Придністров'я" Тлумач (Богдан Павлюк)
Борисевич Р., Павлюк Б., Сем'янчук і Трухан М. (усі - "Ніка-Тепловик"), Борсук ("Гал-Вапно-Енергетик"), Гуменяк Д. ("Славія"), Свірідов ("Гуцульщина"), Войтків ("Гал-Вапно"), Гуменяк І.("Тепловик"), Фірсов (ФК "Нижнів"), Федюк і Ядилович (ФК "Тлумач"), Царук ("Чайка" Вільхівці),  Малендевич
"Гал-Вапно" Галич (Микола Пристай) 
Вандзіляк і Гаврилишин ("Ніка-Івано-Франківськ"),  Войтків ("Придністров'я"),  Головінський і  Цимбалістий ("Кроно-Карпати"), Ярий ("Славія") Бесага, Деренюк і Торган ("Енергія" Бурштин), Борсук ("Придністров'я"), Метенька ("Ніка-Івано-Франківськ"), Рудницький ("Тепловик"), Чернов ("Буревісник", Кіровоградщина)
"Карпати" Яремче (не виступає)
- Атаманюк, Бойко Т., Бойченюк, Волок, Вульчин, Грицак І., Дербах, Джус Р., Кащій, Комар, Пристай, Солоненко, Чопик, Шовгенюк (усі - "Ніка-Івано-Франківськ"), Петрик ("Нафтовик"), Самойліч ("Бистриця" Ст. Лисець), Третяк ("Кроно-Карпати"), Гапончук, Конопада
"Славія" Отинія (Микола Хомин)
Белей ("Кроно-Карпати"), Ганущак Д. і Ромаш ("Гуцульщина"), Космірак ("Граніт" Тлумач),  Луцик А. і Срібний С. ("Карпати" К), Моголівський ("Нафтовик" Д), Попів ("Удар-Громадський форум"),  Турчанський і Шкварилюк ("Сокіл" Павлівка) Іванців (ФК "Угорники", Коломийський р-н), Гуменяк Д. ("Придністров'я"), Стецьків А. ("Чайка" Вільхівці), Чабан ("Колос" Братківці), Ярий ("Гал-Вапно"), Білоус В., Бриндзей,Чехович, Шайкін
"Гуцульщина" Косів (не виступає)
- Андріюк і Будзуляк ("Арсенал" Вербовець), Блонський (ФК "Турка"), Боднарук ("Скала" Ст. Кути), Ганущак Д. і Ромаш ("Славія"),  Данищук Вол. і Олійник А. ("Карпати" К), Курдибанюк, Петрук Н. і Филипів (ФК "Сопів"), Лаврук ("Ніка-Івано-Франківськ"), Матійчук і Страховський ("Спартак" Струпків), Свірідов ("Придністров'я"), Глумик, Місько, Тодорак ("Карпати" Шешори)
"Нафтовик" Долина (Віктор Поптанич)
Віктор Поптанич (тренер), Ільницький А. (ФК "Небилів"), Гринишин А. ("Олімпія" Камінне), Кліщ (ФК "Долина"), Медвідь Б. ("Свіча" Тяпче), Роже Тібо ("Краснопіль" Солотвин),  Петрик М. ("Карпати" Я), Слободян Влад. ("Газовик"-юн.), Стандіо ("Нафтовик" Яворів (Долинський р-н), Ференц (юн.), Шевченко В. ("Нива" Гаврилівка), Прокоп Степан Штень (тренер), Іванишин Ю. (ФК "Перегінське"), Громоляк А., Димид і Романишин Р. ("Кроно-Карпати"), Демків Я. (ФК "Калуш"), Лаврінок В. ("Колос" Цінева), Моголівський ("Славія"), Романишин О. ("Колос" Белеїв), Салаш
ФК "Калуш" (Роман Драган)
Демків Я. ("Нафтовик" Д), Кравців ("Барса" Суми), Новицький (ФК "Снятин"), Рибатчин ("Ніка-Тепловик") Драган А. ("Кроно-Карпати"), Савчин (ФК "Гуменів"),  Питльований, Фітковський, Яловий
ФК "Снятин" (Василь Тофан)
Гарасим'як ("Прут" Семаківці), Гнатюк Я. і Мироняк ("Нептун" Заболотів), Коржук І. ("Карпати" Шешори), Плехтяк (ФК "Устя"), Рихло ("Артон" Берегомет, Буковина), 
Скибінський Б. ("Кроно-Карпати")
Новицький (ФК "Калуш"), Пантелюк, Шинкарик,  Лукинюк, Малярчук
ФК "Турка" (Богдан Піддубрівний)
Блонський ("Гуцульщина"), Буджак (ФК "Вербіж"), Маковійчук ("Газовик"), Тепчук О. ("Славія"-юн.) Бордун Л. (ФК "Вербіж"), Голіней Ю. (ФК "Коршів"), Жолоб О. (ФК "Матеївці"), Мегдиник Т. ("Княгинин" Підгайчики), Куровський
ФК "Перегінське" (Роман Бігун)
Іванишин Ю. ("Нафтовик" Д), Бігун і Оринчак ("Чечва" Ниж. Струтин), Гребінський, Данищук Вік., Макогон, Мельничук Т. і Стоцький ("Газовик"), Корнута, Локатир О. і Локатир С. ("Карпати" Кути), Курташ М. (ФК "Станькова"), У чемпіонаті і першості області не виступали
"Карпати" Кути (виступатиме в чемпіонаті району)
- Гончар В. ("Скала" Ст. Кути), Грабовецький ("Коваль" Ковалівка),  Корнута, Локатир О. і Локатир С. (ФК "Перегінське"), Румига ("Прут" Воскресинці), Іваха А., Дележа, Конде Агуйбу, Мотовилець, Подольський, Руснак О., Федірчик, Янчик
"Сокіл" Павлівка (виступатиме в першості району)
- Іваночко і Федишин ("Вихор"), Балагурак (ФК "Чорнолізці"), Баранович і Брізе (ФК "Блюдники"), Кабат ("Медик-Краснопіль"), Крижанівський і Трач ("Дністер-Рітас"), Куфедчук, Підвисоцький Серг. і Труш (ФК "Яблунів"), Турчанський і Шкварилюк ("Славія"), Шайбан ("Кремінь" Пістинь), Гутник Б., Соколан
ФК "Битків" 
Томин ("Газовик"-юн.) Іванюк М., Андрусяк О., Зомбік, Косило, Ломпас А.
"Медик-Краснопіль" Солотвин
Брицький, Данилюк Вас., Данилюк Дм.,  Михайлюк, Продан, Стефанишин (усі - ФК "Маркова-Бабче"), Данилюк Віт. (ФК "Небилів"),  Зіняк Д., Клапощук, Ковалів і Цахнів (усі - юн. склад), Кабат ("Сокіл" Павлівка), Ковтун і Мариневич (усі - "Газовик"-юн.), Ципердюк Я. ("Сокіл" Підлісся) Волков О. і Стельмахович ("Карпати" Ст. Богородчани), Гнатюк М. (ФК "Дзвиняч"), Кравчук Я. (ФК "Солотвин"), Михайлишин Р., Суслик і Урсу ("Грім" Монастирчани), Гандзюк, Гуессом, Огбанга, Тимчишин Р.

 

БРАМКИ за даними ЄБД ФФУ

Переглядів: 650 | Додав: bramki | Рейтинг: 4.0/4
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: